Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 915
Reģ: 15.09.2023
NL vispār nekādas izdomas vairs nav. Atrod ražotāju pie kura pasūta jau esošas garšas batoniņus, tikai nomaina dizainu. Tas pats ar šampūniem, nomaina tikai dizainu. Tas pats ar vitamīniem un Biomatrix, atrod pie ražotāja šķidrumu, iepako savās ampulās un tirgo vientiešiem 4 un vairāk reizes dārgāk. Diezgan nožēlojams bizness. Un ar tādām cenām viņiem neviens neko nepirks. Tie paši proteīna batoniņi. No proteīna batoniņa baigi nepaēdīsi, tikai apmānīsi kuņģi nedaudz, tāpēc tērēt par viņu 2.90 eiro ir liela muļķība. Turklāt, tajā vienā batoniņā ir tikai 15 grami proteīna, bet 200 kalorijas, kas ir diezgan daudz priekš tādas uzkodas. Nevaru saprast kāpēc viņi norāda uz iepakojuma "proteīns 30%".
26.09.2024 23:20 |
 
Reitings 915
Reģ: 15.09.2023
Papētīju vēl sastāvu tiem NL batoniņiem. Lieliski, viņi jau uz iepakojuma brīdina, ka pārmērīgs patēriņš var izraisīt caureju. Tad atradu, ka tur ir orgļhidrāti, kur uz vienu batoniņu ir 10 grami polioli. Polioli ir bezcukura saldinātāji no kuriem var rasties caureja, ja tos patērē pārāk daudz, it sevišķi, ja jūtīgāks kuņģis, tad labāk vispār tādus neēst. 😁😁😁 Lieliski, ēdiet tik savus batoniņus un sēdiet uz tualetes poda, ja vēl kopā ar tiem pulveriem un Drainu, lieliski sačakarēts kuņģis.
26.09.2024 23:31 |
 
Reitings 305
Reģ: 09.02.2024
amnēzija @ 26.09.2024 23:18

Labi, ka vispār vārds uzrakstīts pareizi. Kur vēl sagaidīt teikuma sākumā lielo burtu vai kādu pareizā vietā ieliktu pieturzīmi..

Ja godīgi, esmu pārsteigta, ka vispār kāds vēl 2024 raksta “miilsh paldies, tuudalj pasuutiishu”
Noooopietni, Egita? Tā ir tā milzu izaugsme par ko runā? Tad man jājautā vai pirms NL sazinājies kādā aborigēnu valodā vai kā to saprast?
Šis bija modīgi kad man (un tev) bija ap 14-17 gadi? Es no šī izaugu jau ap 12klasi vidusskolā, esmu ar Egitu viena vecuma. Es reāli nevarēju iedomāties, ka kāds šādi vēl sarakstās 😂 jeb Egita, tev joprojām podziņu telefons kā 2003 gadā?
Paldies, NL.
26.09.2024 23:36 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
"PROBAR ar kraukšķīgu aveņu garšu un saldinātājiem". Cik nepareizs nosaukums šim izstrādājumam. Aprakstā rakstīts, ka sastāvā ir zemesrieksti un lazdu rieksti, kas piešķir batoniņam kraukšķīgu konsistenci. Kāds sakars ir tai avenei ar to kraukšķīgumu, ja kraukšķīgums ir no riekstiem? 🤦‍♀️ kāda kraukšķīgās avenes garša? 🫣🤣 un sastāvā neparādās ne burtiņa no avenes..
26.09.2024 23:42 |
 
10 gadi
Reitings 1001
Reģ: 11.04.2010
Sezam @ 26.09.2024 22:58
Oiii, Robcha is baack, Mašuļka, proootams, ar
Atkal pārlaimīga, Robis arbūzu nopircis. Ahahahahahahaaa.
A bērni kur? Atkal rīt neies uz bd

Jā, tā bērnišķīgā smiešanās par pilnīgām stulbībām viņai parādās tikai tad, kad ir blakus kādam vīrietim. No sākuma nesapratu, ko var tā smieties par arbūzu. Un tad pagrieza kameru un bija redzams piegulētājs, viss uzreiz skaidrs. Pēkšņi i enerģija, i smaids parādījās. Roberts ir efektīvākā dzelzs sistēma Marijai
26.09.2024 23:46 |
 
Reitings 915
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 26.09.2024 23:42
"PROBAR ar kraukšķīgu aveņu garšu un saldinātājiem". Cik nepareizs nosaukums šim izstrādājumam. Aprakstā rakstīts, ka sastāvā ir zemesrieksti un lazdu rieksti, kas piešķir batoniņam kraukšķīgu konsistenci. Kāds sakars ir tai avenei ar to kraukšķīgumu, ja kraukšķīgums ir no riekstiem? ?‍♀️ kāda kraukšķīgās avenes garša? ?? un sastāvā neparādās ne burtiņa no avenes..

Sastāvs ir identisks šim te, kurš arī ražo NL batoniņus: https://bombusenergy.com/e-shop/bombus/protein-bars/crunchy-protein/crunchy-protein-raspberry/
Tur ir sarkano biešu sula. 😁 Kas noteikti dod aveņu krāsu, bet no avenēm tur pat smakas nav.
https://www.healthyfoodfactory.eu/crunchy-protein-bar-gluten-free-raspberry-50g-bombus-product-58593/
26.09.2024 23:51 |
 
Reitings 915
Reģ: 15.09.2023
krmmm @ 26.09.2024 23:46

Jā, tā bērnišķīgā smiešanās par pilnīgām stulbībām viņai parādās tikai tad, kad ir blakus kādam vīrietim. No sākuma nesapratu, ko var tā smieties par arbūzu. Un tad pagrieza kameru un bija redzams piegulētājs, viss uzreiz skaidrs. Pēkšņi i enerģija, i smaids parādījās. Roberts ir efektīvākā dzelzs sistēma Marijai

Robertam ir dzelzs loceklis no kura Marija uzņem dzelzi. 😁
26.09.2024 23:52 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 26.09.2024 23:31
Papētīju vēl sastāvu tiem NL batoniņiem. Lieliski, viņi jau uz iepakojuma brīdina, ka pārmērīgs patēriņš var izraisīt caureju. Tad atradu, ka tur ir orgļhidrāti, kur uz vienu batoniņu ir 10 grami polioli. Polioli ir bezcukura saldinātāji no kuriem var rasties caureja, ja tos patērē pārāk daudz, it sevišķi, ja jūtīgāks kuņģis, tad labāk vispār tādus neēst. ??? Lieliski, ēdiet tik savus batoniņus un sēdiet uz tualetes poda, ja vēl kopā ar tiem pulveriem un Drainu, lieliski sačakarēts kuņģis.

Saldinātājs, kurš satur kalorijas, ne tik daudz kā baltais cukurs, bet satur un ietekmē cukura līmeni. 240kcal uz 100g, GI 35.
26.09.2024 23:52 |
 
Reitings 915
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 26.09.2024 23:42
"PROBAR ar kraukšķīgu aveņu garšu un saldinātājiem". Cik nepareizs nosaukums šim izstrādājumam. Aprakstā rakstīts, ka sastāvā ir zemesrieksti un lazdu rieksti, kas piešķir batoniņam kraukšķīgu konsistenci. Kāds sakars ir tai avenei ar to kraukšķīgumu, ja kraukšķīgums ir no riekstiem? ?‍♀️ kāda kraukšķīgās avenes garša? ?? un sastāvā neparādās ne burtiņa no avenes..

Vēl man patīk teksts "Augstais olbaltumvielu saturs proteīna batoniņā piešķir uzkodai bagātīgu un barojošu sastāvu, sniedzot jums spēku un enerģiju visas dienas garumā."
Bet batoniņā ir tikai 12.5 grami proteīna. 😁
26.09.2024 23:54 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
krmmm @ 26.09.2024 23:46

Jā, tā bērnišķīgā smiešanās par pilnīgām stulbībām viņai parādās tikai tad, kad ir blakus kādam vīrietim. No sākuma nesapratu, ko var tā smieties par arbūzu. Un tad pagrieza kameru un bija redzams piegulētājs, viss uzreiz skaidrs. Pēkšņi i enerģija, i smaids parādījās. Roberts ir efektīvākā dzelzs sistēma Marijai

Bet šis jau ir viņai visu laiku. Ja Marija stulbi ķiķina vai rēc, tātad blakus ir vīrietis. Vajag vai nevajag smieties, viņa ņirgs. Izņēmums laikam bija tas viens rīts Igaunijā, kad viņa un turks viens otru bija jau izbesījuši iepriekšējā vakarā, bet pēc tam jau atkal stulbi smīkņāja un ķiķināja.
27.09.2024 00:03 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Sezam @ 26.09.2024 23:36

Ja godīgi, esmu pārsteigta, ka vispār kāds vēl 2024 raksta “miilsh paldies, tuudalj pasuutiishu”
Noooopietni, Egita? Tā ir tā milzu izaugsme par ko runā? Tad man jājautā vai pirms NL sazinājies kādā aborigēnu valodā vai kā to saprast?
Šis bija modīgi kad man (un tev) bija ap 14-17 gadi? Es no šī izaugu jau ap 12klasi vidusskolā, esmu ar Egitu viena vecuma. Es reāli nevarēju iedomāties, ka kāds šādi vēl sarakstās ? jeb Egita, tev joprojām podziņu telefons kā 2003 gadā?
Paldies, NL.

Laikā, kad pieejamas ir garumzīmes un mīkstinājuma zīmes, un ne tikai. Ērtāk atrast to vienu burtu ar garumzīmi nekā 2x spiest vienu burtu vai arī, lai uzrakstītu "š", "s" klāt vēl jāpieraksta "h". Cik neparocīgi 🙄
27.09.2024 00:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits