Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 2194
Reģ: 16.02.2021
cupcake2 @ 25.09.2024 16:39

Es nenoliedzu visas viņas pretrunas. ? Vienkārši jau 5 komentāri par to, ka “kā viņa varēja uzēsties, ja saka, ka ēd tikai zivi un spinātus”. Bet viņa taču tā neteica ?
Pirms nedēļas vai divām, jā, atceros, ka teica, ka atsāks veselīgu ēšanu, un nākošajā dienā jau te tika apspriestas “veselīgās” kartupeļu pankūkas brokastīs. Baigi arī viņa pati to vairs nepieminēja, tātad visdrīzāk atkal norāvās un viss. To, ka viņa pēdējā laikā būtu apgalvojusi, ka ēd veselīgi (nevis plāno atsākt, bet reāli to dara), godīgi sakot, neatceros.

Ne jau es to izdomaju,sorit Marija bija izbrinita no ko vinai vareja tik traki dzelzs nokristies,jo tak edot labi spinatus un zivtinu vai galinu un Foxa edot lidzigi.
Vienkarsi vinai ne tikai kritiski dzelzs trukst,bet ir kritiski pasliktinajusies atmina.Pati vairs nesaprot ko dara un runa.
25.09.2024 17:58 |
 
10 gadi
Reitings 2050
Reģ: 31.01.2012
Candelaria @ 25.09.2024 17:58

Ne jau es to izdomaju,sorit Marija bija izbrinita no ko vinai vareja tik traki dzelzs nokristies,jo tak edot labi spinatus un zivtinu vai galinu un Foxa edot lidzigi.
Vienkarsi vinai ne tikai kritiski dzelzs trukst,bet ir kritiski pasliktinajusies atmina.Pati vairs nesaprot ko dara un runa.

Precizēšu: nesaprot, kā pa 2 mēnešiem varēja tā dzelzs līmenis nokristies, jo pirms tam ēda zivi, gaļiņu ar spinātiem.
25.09.2024 18:12 |
 
Reitings 2194
Reģ: 16.02.2021
cupcake2 @ 25.09.2024 18:12

Precizēšu: nesaprot, kā pa 2 mēnešiem varēja tā dzelzs līmenis nokristies, jo pirms tam ēda zivi, gaļiņu ar spinātiem.

Un tu man ka Marija gribi iestastit,ka vinai dzelzs nokritis,jo 2 menesus neveseligi eda.Nekad vina nav edusi veseligi un nekad no saviem vīniem nav atteikusies,bet pat ar visu to dzelzs ta nevar nokristies.Ko tad to 2 menesu laika tadu tik drausmigu eda,ka sobrid ir tik kritiski pat līdz sistemai
25.09.2024 18:28 |
 
10 gadi
Reitings 2050
Reģ: 31.01.2012
Candelaria @ 25.09.2024 18:28

Un tu man ka Marija gribi iestastit,ka vinai dzelzs nokritis,jo 2 menesus neveseligi eda.Nekad vina nav edusi veseligi un nekad no saviem vīniem nav atteikusies,bet pat ar visu to dzelzs ta nevar nokristies.Ko tad to 2 menesu laika tadu tik drausmigu eda,ka sobrid ir tik kritiski pat līdz sistemai

Nevajag mani pārprast. Ne es aizstāvu, ne apgalvoju kaut ko no tā visa. Ea tikai palaboju teikto. Te meitenēm ļoti patīk pašām kaut ko izdomāt vai nepareizi sadzirdēt, un tad tik šausmināties - ak vai, ak vai, kāda muļķe! 😅
Jau iepriekš teicu - ja braucat augumā, tad pa ķeksi.
Cik ilgā laikā dzelzs līmenis krītas vai paaugstinās, MAN NAV NE JAUSMAS.
25.09.2024 20:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits