Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 149
Reģ: 02.11.2023
Merilda @ 12.05.2024 12:42

Jo tas ir skumji un nožēlojami! Es jau teicu - Bolt un Wolt piegādes no pārtikas veikaliem! Tas nav e-Rimi vai Barbora, kur ēdiena piegāde jāgaida nākamajā dienā. Pārtiku piegādās 30-40min laikā. Cik minūtes aizņem pārtikas produktu izvēlēšanās aplikācijā? Marija izmanto Bolt, uz Mārupi sev sūtīja kādreiz picas, tagad jau zemāk nav kur krist, atstāj sīkos vienus, lai ietu vazāties pa Lidl. Sorry not sorry, bet Marija nodrošina bērniem nelabvēlīgu vidi.

Izlasi vēlreiz! Es nerunāju par pārtikas atvešanu, pašas pirkšanu utt!
Es minēju tieši par šampi!
12.05.2024 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 4128
Reģ: 02.01.2011
Man tas teksts likās tik ļoti nejēdzīgs- visi tā darot, izskrienot uz veikaliem, ar vīriem ejot skriet, kad sīkie aizmiguši- HELL NO!!! visi tā nedara, galīgi nē!
Un nosoda Neita rīcību par durvju aizslēgšanu- viņam vispār nebūtu sīkie jāpieskata un jāpieņem tādi lēmumi- slēgt vai neslēgt durvis. Liekas, ka no bīstamām situācijām viņa spēj iedomāties tikai ugunsgrēku kaimiņa dzīvoklī. Bet tas ne tuvu nav vienīgais- vai viņa apzinās, ka bērns var iziet no dzīvokļa un pazust, uzskriet uz ielas, uzkāpt uz palodzes, gūt elektrotraumas utt. Bet nē- klausiet influenceri un bērnus atstājiet neaizslēgtos dzīvokļos- tas ir droši.
Un vēl viens totāls nedrošības aspekts- Neitam nav telefona vai sazvanāma pulksteņa. Nu ja kādreiz tiešām kaut kas atgadās, ko viņš tādā situācijā darīs? Skries ārā meklēt mammu? Skries pie kaimiņiem? Mazos tajā brīdī stieps līdzi vai atstās?
12.05.2024 13:46 |
 
Reitings 5730
Reģ: 20.09.2022
Nu, tagad NLšicas arī pa izstādem braukās ar stendu. Kur tad palika tas teksts - mēs neesam tāds uzņēmums, kurš piedalās tādos pasākumos? 🤣
12.05.2024 15:05 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
Cranberry20 @ 12.05.2024 12:27
Jūs pašas saprotat kādās pretrunās ejat? Es noteikti neaizstāvu Mariju, viņas attieksme šajā situācijā nav nopietna un NL man nepatīk, bet nu ir jābūt kādām robežām, ne tikai visu laiku ka tik uzrakstīt ko sliktu par visām.
Kad Marija ir ko iedzērusi, tad tik te metas rakstīt - ārprāts, Marija jau atkal sadzērusies, atkal prosecco utt.
Kad Marijai uz sālsmaizi atnes pārtiku, ne šampi, tad atkal - nu ko tad šampi neatnesa, kas tās par draudzenēm!
Es nerunāju par to, ka citas atveda Marijai pārtiku, bet par melošanu.
Marta beigās Marija lepni publicēja uzturlīdzekļu uzskaitījumu, ar ko devās uz tiesu. Ir pagājuši nepilni 2 mēneši starp to, ka Mašai vecākais bērns "apēd" 800 eiro mēnesī un to, ka kolēģes ved pārtiku, jo nav naudas.
Bet tajā pat laikā Maška turpina vilināt sievietes, lai tērē 100 eiro uz nedēļas tievēšanas maratonu NL produktos.
Protams, plus par to, ka neaizmirst Mašu, bet esmu diezgan pārliecināta, ka aiz muguras ņirgājas, cik zemu ir nokritusi. Ja Marija nebūtu NL "kapteine un līdere", bet mazā bite, tad pateiktu, ka nestrādā pietiekami un ir slinka.
12.05.2024 15:32 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 12.05.2024 12:31
Pirms pāris dienām Egita čīkstēja, ka tik daudz visa kā jādara, ka nepietiekot visam laika un nezinot kā paspēt. Un vakar uz Annas sacensībām nebrauca, jo esot saplānots un citur jabūt. Nedomāju, ka tas saplānotais ir tik maznozīmīgs iemesls.
Lai gan jāsaka, ka Egita diezgan daudz brauc atbalstīt Annu. Varbūt viņas tētis bija klāt un atbalstīja.
12.05.2024 15:35 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
Merilda @ 12.05.2024 12:42

Jo tas ir skumji un nožēlojami! Es jau teicu - Bolt un Wolt piegādes no pārtikas veikaliem! Tas nav e-Rimi vai Barbora, kur ēdiena piegāde jāgaida nākamajā dienā. Pārtiku piegādās 30-40min laikā. Cik minūtes aizņem pārtikas produktu izvēlēšanās aplikācijā? Marija izmanto Bolt, uz Mārupi sev sūtīja kādreiz picas, tagad jau zemāk nav kur krist, atstāj sīkos vienus, lai ietu vazāties pa Lidl. Sorry not sorry, bet Marija nodrošina bērniem nelabvēlīgu vidi.
Kādreiz sūtīja picas, tagad sev pasūta, ja uzsauc.
Ļoti iespējams, ka Marijai ir apķīlāts, bloķēts bankas konts parādsaistību dēļ, tāpēc bija jāiet uz banku.
12.05.2024 15:46 |
 
Reitings 80
Reģ: 11.10.2021
Jeļena atkal spridzina “dermatologiem pierādīts” 😀
12.05.2024 15:57 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Jāsaka gan, ka laikam par Mašas lielo finansiālo kritienu liecina tas, ka pārvākusies uz dzīvokli Ziepčika daudzstāvenēs un iet iepirkt pārtiku uz Lidlu, kur līdz šim smalkā dāma nav devusies. Un jā, turpat blakus ir gan Maxima, gan Rimi, gan Mego. Starp citu, par viņas smadzeņu spējām arī daudz pasaka tas, ka neesot varējusi sviestu un garšvielas atrast, lai gan tās stāv ļoti acīmredzamās vietās. Arī pārvācās uz Ziepniekkalnu droši vien, lai nav jāceļas un jāved Neits uz skolu, gan jau pats kaut kā tur varēs aizkulties. Nav gluži Maskačka. Starp citu, naudu ietaupītu arī, ja pārstātu ikdienā strēbt kafiju viskaut kur citur tikai ne mājās.
Par to Neita atstāšanu vienu ar Vitu šoreiz gan laikam nebūs taisnība, viņa pieminēja, ka Neits ir palicis mājās kopā ar draudzeni skatīties hokeju. Pieņemu, ka Neitam nav draudzenes un tā ir kāda Mašas draudzene. Burvīga tāda draudzene kā Maša, atnāc ciemos, a šī aiziet šopingā.
12.05.2024 16:03 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 12.05.2024 15:05
Nu, tagad NLšicas arī pa izstādem braukās ar stendu. Kur tad palika tas teksts - mēs neesam tāds uzņēmums, kurš piedalās tādos pasākumos? ?
Tagad Chogan pārstāvēm vajadzētu piebļaut pilnus soc. tīklus, ka viņus kopē. Tāpat kā NL vienmēr saka - visi mūs kopē. :D :D :D
12.05.2024 16:03 |
 
Reitings 5730
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 12.05.2024 16:03
Tagad Chogan pārstāvēm vajadzētu piebļaut pilnus soc. tīklus, ka viņus kopē. Tāpat kā NL vienmēr saka - visi mūs kopē. :D :D :D

Kā tur viņas vienmēr teica, ka viņu produkts runā pats par sevi un, ka viņu produktiem tāda veida reklāma neesot vajadzīga? 😂 tad kad apstākļi paliek spiedīgi, tad pēkšņi arī tirdziņos ar stendu piedalīsies 😀 tad iepriekš teiktais vairs nav spēkā.. 😀 un jā.. kā par brīnumu, tirdziņā no Be loved sērijas bija izlikti tikai trīs produkti, kurus Eiropas veikalā var iegādāties 😀
Chogan pārstāves tā noteikti nedarīs.
12.05.2024 16:16 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2022
amnēzija @ 12.05.2024 12:31
Pirms pāris dienām Egita čīkstēja, ka tik daudz visa kā jādara, ka nepietiekot visam laika un nezinot kā paspēt. Un vakar uz Annas sacensībām nebrauca, jo esot saplānots un citur jabūt. Nedomāju, ka tas saplānotais ir tik maznozīmīgs iemesls.

Egita pēdējā laikā vispār izvairās braukt uz Annas sacensībām.
Tad plāni, tad grūtniecība traucē.
Slinka un Annas sacensības nav viņas prioritāte. Labāk pagulēt mājās, pavadīt laiku ar citām nlšicām.
12.05.2024 18:24 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
Pupuķis @ 12.05.2024 16:03
Jāsaka gan, ka laikam par Mašas lielo finansiālo kritienu liecina tas, ka pārvākusies uz dzīvokli Ziepčika daudzstāvenēs un iet iepirkt pārtiku uz Lidlu, kur līdz šim smalkā dāma nav devusies. Un jā, turpat blakus ir gan Maxima, gan Rimi, gan Mego. Starp citu, par viņas smadzeņu spējām arī daudz pasaka tas, ka neesot varējusi sviestu un garšvielas atrast, lai gan tās stāv ļoti acīmredzamās vietās. Arī pārvācās uz Ziepniekkalnu droši vien, lai nav jāceļas un jāved Neits uz skolu, gan jau pats kaut kā tur varēs aizkulties. Nav gluži Maskačka. Starp citu, naudu ietaupītu arī, ja pārstātu ikdienā strēbt kafiju viskaut kur citur tikai ne mājās.
Par to Neita atstāšanu vienu ar Vitu šoreiz gan laikam nebūs taisnība, viņa pieminēja, ka Neits ir palicis mājās kopā ar draudzeni skatīties hokeju. Pieņemu, ka Neitam nav draudzenes un tā ir kāda Mašas draudzene. Burvīga tāda draudzene kā Maša, atnāc ciemos, a šī aiziet šopingā.

Ta-a-dāaa....tāds pavērsiens...njā. Nu vispār nav par ko ne apskaust, ne kā.
Neesmu ļoti sekojusi līdzi šai sāgai. Bet vai nav tā, ka kāds pazīstamais viņu ir ielaidis kādā dzīvoklī Ziepniekkalnā padzīvot? Vienkārši tāpat?
Storiji par Lidl bija lieliski - nekad neesmu bijusi tur utt. Nevarēju atrast utt.
Un kas, Tev mutes nav, lai pajautātu veikala darbiniekiem? Viņi vienmēr fonā darbojas.... un arī citus veikalus neatpazīst. Ouu, zvaigzne, kurai visi visu pienes :) un dēlu baro pa simtiem eiro mēnesī..
Duņka kas duņka vai aļa muļkis arī baznīcā dabūs pērienu.
12.05.2024 18:51 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
Preileniite @ 12.05.2024 18:24

Egita pēdējā laikā vispār izvairās braukt uz Annas sacensībām.
Tad plāni, tad grūtniecība traucē.
Slinka un Annas sacensības nav viņas prioritāte. Labāk pagulēt mājās, pavadīt laiku ar citām nlšicām.

Varbūt arī viņai ir besis - nekā no izslavētās dailes instagram. Sacensībās viņu tomēr ieraudzīs citas mammas, kuras gan jau, ka E.L. zina labu laiku. Instagram dzīve no reālās atšķiras, varbūt, ka baidās no kāda veida konfrontācijas utt..
Vai arī - sajūtas tik liela zvaigzne, ka tādas sacensības nav viņas "levelim" :)
12.05.2024 18:54 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Kas var būt briesmīgāks, kā tādos brīžos neatbalstīt bērnu....
12.05.2024 20:38 |
 
Reitings 1597
Reģ: 25.01.2023
začeits @ 12.05.2024 13:46
Man tas teksts likās tik ļoti nejēdzīgs- visi tā darot, izskrienot uz veikaliem, ar vīriem ejot skriet, kad sīkie aizmiguši- HELL NO!!! visi tā nedara, galīgi nē!
Un nosoda Neita rīcību par durvju aizslēgšanu- viņam vispār nebūtu sīkie jāpieskata un jāpieņem tādi lēmumi- slēgt vai neslēgt durvis. Liekas, ka no bīstamām situācijām viņa spēj iedomāties tikai ugunsgrēku kaimiņa dzīvoklī. Bet tas ne tuvu nav vienīgais- vai viņa apzinās, ka bērns var iziet no dzīvokļa un pazust, uzskriet uz ielas, uzkāpt uz palodzes, gūt elektrotraumas utt. Bet nē- klausiet influenceri un bērnus atstājiet neaizslēgtos dzīvokļos- tas ir droši.
Un vēl viens totāls nedrošības aspekts- Neitam nav telefona vai sazvanāma pulksteņa. Nu ja kādreiz tiešām kaut kas atgadās, ko viņš tādā situācijā darīs? Skries ārā meklēt mammu? Skries pie kaimiņiem? Mazos tajā brīdī stieps līdzi vai atstās?
uz piemājas veikalu,kas ir 2 soļu attālumā varbūt aizkries pēc maizes,bet ne pusstundu,un skriešanas maratonus netaisīs neviens(es tā ceru).ja kāds acīgs kaimiņš blakus,kas piezvanīs iestādēm,tas var beigties ar krīzes centru bērniem un pat ar vecāku tiesību atņemšanu.(Ja trāpas principiali darbinieki) jo bērnu tiesību likums ir pārkapts.Un arī Neits ,ar viņa vecumu drīkst palikt viens pats(ja ir parliecināti,par viņa spēju palikt vienam),bet nedrīkst pieskatīt mazākus brāļus un māsas.Likumiski to drīkst darīt ar 14 gadu vecumu.Tas likums rakstīts tā divdomīgi.
12.05.2024 21:09 |
 
Reitings 149
Reģ: 02.11.2023
CallMeAnnika @ 12.05.2024 15:32
Es nerunāju par to, ka citas atveda Marijai pārtiku, bet par melošanu.
Marta beigās Marija lepni publicēja uzturlīdzekļu uzskaitījumu, ar ko devās uz tiesu. Ir pagājuši nepilni 2 mēneši starp to, ka Mašai vecākais bērns "apēd" 800 eiro mēnesī un to, ka kolēģes ved pārtiku, jo nav naudas.
Bet tajā pat laikā Maška turpina vilināt sievietes, lai tērē 100 eiro uz nedēļas tievēšanas maratonu NL produktos.
Protams, plus par to, ka neaizmirst Mašu, bet esmu diezgan pārliecināta, ka aiz muguras ņirgājas, cik zemu ir nokritusi. Ja Marija nebūtu NL "kapteine un līdere", bet mazā bite, tad pateiktu, ka nestrādā pietiekami un ir slinka.

Ak jēziņ, tak izlasi, ko es rakstīju, nevis starp rindiņām lasi to, ko gribi lasīt!
Es rakstīju tieši par šampanieti! Kad Marija ir kaut ko dzērusi, tad visas bļauj, cik tas ir briesmīgi! Kad sālsmaizē atnes ēdienu, ne šampanieti, tad atkal - kāpēc tad šampanieti neuzdāvināja.
Būtu uzdāvināts šampanietis, atkal te daļa bļautu, ka Marija atkal dzers, kā tā var, būtu labāk ko noderīgu uzdāvinājušas.
12.05.2024 22:39 |
 
Reitings 787
Reģ: 27.03.2024
Meitenes, nākošais NL maratons klāt. Kāda nevēlas piedalīties un iztērēt 110€ , lai nomestu 2 kg??
Un ir muļķes, kas arī piedalās šajā sviestā, un domā ka nu tik būs slaidas🤦‍♀️
Es labāk paēdu normālu un veselīgu ēdienu, un paskrienu no rītiem vai vakarā, un kg vairāk var nomest, nekā ar sūda pulverīšiem, kas maksā kosmosu.
12.05.2024 22:57 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
Cranberry20 @ 12.05.2024 22:39

Ak jēziņ, tak izlasi, ko es rakstīju, nevis starp rindiņām lasi to, ko gribi lasīt!
Es rakstīju tieši par šampanieti! Kad Marija ir kaut ko dzērusi, tad visas bļauj, cik tas ir briesmīgi! Kad sālsmaizē atnes ēdienu, ne šampanieti, tad atkal - kāpēc tad šampanieti neuzdāvināja.
Būtu uzdāvināts šampanietis, atkal te daļa bļautu, ka Marija atkal dzers, kā tā var, būtu labāk ko noderīgu uzdāvinājušas.
Es nerakstīju neko par šampanieti, ka to vajadzētu dāvināt. Es brīnos par to, cik slikta ir Marijas situācija, ka pat pārtiku nespēj nopirkt.
12.05.2024 23:08 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
lieniite2015 @ 12.05.2024 22:57
Meitenes, nākošais NL maratons klāt. Kāda nevēlas piedalīties un iztērēt 110€ , lai nomestu 2 kg??
Un ir muļķes, kas arī piedalās šajā sviestā, un domā ka nu tik būs slaidas?‍♀️
Es labāk paēdu normālu un veselīgu ēdienu, un paskrienu no rītiem vai vakarā, un kg vairāk var nomest, nekā ar sūda pulverīšiem, kas maksā kosmosu.
90% no tām, kas piedalās, ir NL menedžeri. Tāpēc arī tā ir tīkla kompānija, ka ievilina cilvēkus, savā veidā piespiežot viņiem lietot produktus, piedalīties maratonos utt., lai rāda sekotājiem, tad būs komanda, pircēji un nauda. Kad mazie menedžeri saprot, ka nebūs ne sapņu augums, ne nauda, tad aiziet no NL. Par ko mans šoks, cik ilgi dažas pieaugušas sievietes ir šajā balagānā.
12.05.2024 23:18 |
 
Reitings 2187
Reģ: 16.02.2021
CallMeAnnika @ 12.05.2024 23:08
Es nerakstīju neko par šampanieti, ka to vajadzētu dāvināt. Es brīnos par to, cik slikta ir Marijas situācija, ka pat pārtiku nespēj nopirkt.

Bet kāpēc tu domā ka viņai naudas nav pārtikai, es sapratu, ka draudzenes vienkārši gribēja atvest ko noderīgu vai arī tas vairāk bija kā prikolam. Es priecātos vairāk par tām pārtikas kastēm nekā par šampānieti, puķēm un konfektēm. Viņa tak teica, ka neko vēl nav paspejusi. Tam puķēm pat vāze nebūtu un pat nezinām vai ir mēbeles. Nevajag tik ļoti te visu pārspīlēt.Iet Marijai traki, bet ne jau tik, ka nevar nopirkt pārtiku.
12.05.2024 23:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits