Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
Hyrte @ 06.05.2024 13:06
Es nesaprotu par Neita alimentiem. Tā jau sanāk krāpšanās,Jo tādu izmaksu,kā piestādītajā tāmē nemaz nav. Dzīvesvieta,nodarbības u.t.t.
Nevar saprast,kurš no viņiem abiem ir stulbāks-Marija vai Kristaps.
Tam bērnam vairāk par 200 eiro nevajag (kopā 400), jo tāpat viņam nekas netiek. Dzīvo 5kvm, drēbes ir samestas maisos, neko nevar atrast, skolu diez vai pabeigs, uz nodarbībām netiek vests, neesmu redzējusi, ka kādreiz ēstu augļus, kur nu vēl pa 300 eiro mēnesī.
Kristapam vajadzētu aizsūtīt Neita jaunās mājas, lai griežas tiesā. Es esmu par to, ka maksā alimentus un nodrošina bērnam visu vajadzīgo, bet ne par to, ka Maška to naudu notriec savu parādu atmaksāšanai.
06.05.2024 14:44 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 06.05.2024 13:29

Jā, jo pie sienām ir tapetes. Un uz grīdas ir linolejs. Padomju laiku sekcija. Lustra ar stikla svecēm.? Viņas Lux dzīvei neatbilstoši, lai filmētu storijus. Es nesmejos par to dzīves vietu, kā katrs var, tā dzīvo, kādam arī patīk, i tapetes, i linolejs. Smieklīgi par Mariju, ar visu viņas imitēto Lux dzīvi, kas teica, ka nekad nedzīvos ar tapetēm, utt. Nekad nesaki nekad.
Iedomājos kā Maška iet pa gaisu, ja kāda aizsūtīja viņai ziņu par to, kur viņa tagad dzīvo un forumā par to runā. :D Nabadzīte tagad gan jau sēž savā sarkanajā skārda bundžā un domā attaisnojumus, ko IG pateikt. :D
06.05.2024 14:50 |
 
Reitings 5761
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 06.05.2024 14:50
Iedomājos kā Maška iet pa gaisu, ja kāda aizsūtīja viņai ziņu par to, kur viņa tagad dzīvo un forumā par to runā. :D Nabadzīte tagad gan jau sēž savā sarkanajā skārda bundžā un domā attaisnojumus, ko IG pateikt. :D

Viņai foruma runas vienaldzīgas esot, viņa nelasot un neinteresējoties ko te rakstot, bet to, ka šeit raksta par to, ka viņa skrienot pakaļ Robertam ir informēta. Un tās, kuras tā runājot, viņas šī brīža brīvību nesapratīšot 😂
06.05.2024 15:03 |
 
Reitings 1377
Reģ: 05.12.2021
CallMeAnnika @ 06.05.2024 14:44
Tam bērnam vairāk par 200 eiro nevajag (kopā 400), jo tāpat viņam nekas netiek. Dzīvo 5kvm, drēbes ir samestas maisos, neko nevar atrast, skolu diez vai pabeigs, uz nodarbībām netiek vests, neesmu redzējusi, ka kādreiz ēstu augļus, kur nu vēl pa 300 eiro mēnesī.
Kristapam vajadzētu aizsūtīt Neita jaunās mājas, lai griežas tiesā. Es esmu par to, ka maksā alimentus un nodrošina bērnam visu vajadzīgo, bet ne par to, ka Maška to naudu notriec savu parādu atmaksāšanai.

Jebkurš cilvēks var zaudēt darbu/notikt kāda nelaime, un normālā škirtā ģimenē būtu tikai normāli, ka viena puse palīdzētu, lai var atsperties, bet pēc tā, cik Maška ir lējusi samazgas par tiem pašiem bērna tēviem, citiem cilvēkiem, cik tā nauda ir mākslīgi izkrāpta no Kristapa, liekas negodīgi. No otras puses, bērniem nav jācieš dēļ mammas kļūdām, bet te atkal, ka viņa jau nedomā par sīkiem, bet par sevi. Īlonam tak arī principā tūlīt rudenī būtu jāiet bd, par Vitu nemaz nerunājot un Neita skolu
06.05.2024 15:04 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 06.05.2024 13:50

Nu, tādā noliktavā, kāda tur bija pirms dienas, grūti atrast brīvu stūrīti kur kaut ko iefilmēt. Vairums gan dzīvo šādi, bet nu, biznesa haizivs nevar tādos apstākļos filmēties. Tas nav viņas "dārgais" dzīves stils, kādu pieradusi atrādīt.
Nevienam no man zināmiem cilvēkiem nav tik traki, tāpēc nedomāju, ka vairums tā dzīvo. Varbūt vecāki cilvēki, kuriem apmierina PSRS laiku dzīve un dzīvoklī neko nav mainījuši vairākus desmitus gadu.
Man ir draugi, kuri nopirka dzīvokli hruščovkā, bet dažu gadu laikā uztaisīja remontu un pārvērta to par skaistu mājvietu.
Ar šo vēlējos pateikt, ka cilvēki, kas pelna un domā ar galvu, tie nedzīvo s*dos līdz ausīm, un pat ja mājvieta ir maza un ne pirmā svaiguma, tad laika gaitā to iekārto tā, lai būtu vienmēr prieks atgriezties mājās. Protams, ir arī izņēmumi, un tad vēl tādi kā Maška, kas labāk paliek bezpajumtniekos.
06.05.2024 15:05 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 06.05.2024 14:42

Viņa aizbildinās, ka viņai pirmās brokastis gribas vieglas. Otrās brokastis viņa jau gatavo pati.
Hoteļos gan viņa ēd to ko piedāvā to virtuvē. Vienreiz sūdzējās, ka vakarā esot pieēdusies un no rīta vēl jutusi diskomfortu kunģī, bet no rīta tāpat brokastīs piekrāva pilnu šķīvi ar visu ko un vēl papildus paņēma pankūkas klāt. ?
Tāpēc jau lielākā daļa ir apaļas un mūžīgi mūžos tievētājas. Es paēdu 1x brokastis un man ar to pietiek, bet NLā ir pirmās un otrās brokastis. :D
06.05.2024 15:07 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
Liizha1 @ 06.05.2024 15:04

Jebkurš cilvēks var zaudēt darbu/notikt kāda nelaime, un normālā škirtā ģimenē būtu tikai normāli, ka viena puse palīdzētu, lai var atsperties, bet pēc tā, cik Maška ir lējusi samazgas par tiem pašiem bērna tēviem, citiem cilvēkiem, cik tā nauda ir mākslīgi izkrāpta no Kristapa, liekas negodīgi. No otras puses, bērniem nav jācieš dēļ mammas kļūdām, bet te atkal, ka viņa jau nedomā par sīkiem, bet par sevi. Īlonam tak arī principā tūlīt rudenī būtu jāiet bd, par Vitu nemaz nerunājot un Neita skolu
Marijai nav notikusi nelaime. Viņa mērķtiecīgi ir gājusi uz to, lai notiktu tā, kā šobrīd notiek. Šeit forumā jau pirms 2 gadiem brīdināja, ka ziedu laiki beigušies, bet Marija turpināja šikot ar māju un visu pārējo.
Par Robertu gan priecājos, ka viņš no nelaimes aizlaidās.
06.05.2024 15:15 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024
Marijai lux dzīve ir bijusi tikai vienu reizi!!!! Vienu! Un ta bija tad, kad bija papiks jeb Rafiks. Vina aizskreja uz Spaniju, pieradija, ka Vita ir vina meita un vins noireja maju, sapirka mebeles uz izvaca vinu ara no maza dzivokla centra. Toreiz ka parvacas bija parvaksanas serviss, kastes, viss ka pie cilvekiem jeb bagatiem Spanju papikiem. Tad Marija sadomaajaas, ka ta bus vienmer, pasutija papiku un aizgaja pie Robiisha un piedodiet, bet apdirsas. Jo papiks vairs nemaksaa maaju un ar realo NL algu jasak izdzivt pasai. Tad aizgaja ar Dianu iret maaju, bet Dianai jjabrauc prom, visa maja uz vienu Mashu... un kas notiek? Peksni Masha, kura taa stastija par vientulas maminjas lux dzivi, kurai NEVAJAG pabalstu no bernu teviem, jo NL var pelnit miljonus, tikai rubljos - sak dzities pakal katrai kapeikai, jo nav ne miljoni, ne rublji. Un sobrid ir taa, kaa ir. Man ir vinju loti zeel, jo depresija ir smaga saslimsana, bet kad es aizgaju no vira, mani vienigie ienakumi bija alga un bernu pabalsts, kurs nav liels un ziniet, mes izdzivojaam - 500 euro bija mazs dzivoklis ar komunalajiem mikrorajona, 800 euro palika dzivosanai un es izdzivoju, paedu un parupejos par saviem berniem. Jaa man nebija berniem drebes no Zaras, lux remonts, bet man nebija jadzivo ar berniem mashinaa vai pie mammas. Lai cik skumja ir marijas situacija - karma. nu karma par visu ko esi nodarijusi saviem berniem un apkartejiem.
06.05.2024 15:21 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024
Un skandals ar darzinu - berniu darza audzinataja tikai aicinaja apmieirnat berna vajadzibas -kas ir rezims, nepieciesamai darzinam nodrosinasana un viss! Kivici un Marija norada patieso situaciju valstii, cik daudz vecaki nespej nodrosinat bernam pamatvajadzibas - rupes, milestibu, skaidrus vecakus un savu gultas vietu bernam.
06.05.2024 15:32 |
 
Reitings 1377
Reģ: 05.12.2021
CallMeAnnika @ 06.05.2024 15:15
Marijai nav notikusi nelaime. Viņa mērķtiecīgi ir gājusi uz to, lai notiktu tā, kā šobrīd notiek. Šeit forumā jau pirms 2 gadiem brīdināja, ka ziedu laiki beigušies, bet Marija turpināja šikot ar māju un visu pārējo.
Par Robertu gan priecājos, ka viņš no nelaimes aizlaidās.

Nav nozīme, kas var gadīties - vnk kādu iemeslu dēļ nonākt grūtā situàcijā - tā es to biju domājusi. es tāpēc arī teicu, ka Mašu īsti līdz galam žēl nav dēļ viņas rīcības iepriekšējos gados - attieksmē pret citiem cilvēkiem.
06.05.2024 15:34 |
 
Reitings 5761
Reģ: 20.09.2022
Marimar @ 06.05.2024 15:21
Marijai lux dzīve ir bijusi tikai vienu reizi!!!! Vienu! Un ta bija tad, kad bija papiks jeb Rafiks. Vina aizskreja uz Spaniju, pieradija, ka Vita ir vina meita un vins noireja maju, sapirka mebeles uz izvaca vinu ara no maza dzivokla centra. Toreiz ka parvacas bija parvaksanas serviss, kastes, viss ka pie cilvekiem jeb bagatiem Spanju papikiem. Tad Marija sadomaajaas, ka ta bus vienmer, pasutija papiku un aizgaja pie Robiisha un piedodiet, bet apdirsas. Jo papiks vairs nemaksaa maaju un ar realo NL algu jasak izdzivt pasai. Tad aizgaja ar Dianu iret maaju, bet Dianai jjabrauc prom, visa maja uz vienu Mashu... un kas notiek? Peksni Masha, kura taa stastija par vientulas maminjas lux dzivi, kurai NEVAJAG pabalstu no bernu teviem, jo NL var pelnit miljonus, tikai rubljos - sak dzities pakal katrai kapeikai, jo nav ne miljoni, ne rublji. Un sobrid ir taa, kaa ir. Man ir vinju loti zeel, jo depresija ir smaga saslimsana, bet kad es aizgaju no vira, mani vienigie ienakumi bija alga un bernu pabalsts, kurs nav liels un ziniet, mes izdzivojaam - 500 euro bija mazs dzivoklis ar komunalajiem mikrorajona, 800 euro palika dzivosanai un es izdzivoju, paedu un parupejos par saviem berniem. Jaa man nebija berniem drebes no Zaras, lux remonts, bet man nebija jadzivo ar berniem mashinaa vai pie mammas. Lai cik skumja ir marijas situacija - karma. nu karma par visu ko esi nodarijusi saviem berniem un apkartejiem.

Tad kad viņa pati pasūtīja Rafaelu, jau nebija viss gludi. Tas bija NL brukšanas un jukšanas laiks. Toreiz vēl bija tas pasākums, kad Krievijā svinēja NL21 un Rīgā notika pirmais NL pasākums Eiropas menedžeriem, kur teica vēl, ka tā ir pirmā dzimšanas diena Eiropas uzņēmumam, bet dekorācijās NL21. Un visiem kvalifikāciju papīriem NL21. Taisnojās vēl kāpēc tā.
06.05.2024 15:36 |
 
Reitings 5761
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 06.05.2024 15:05
Nevienam no man zināmiem cilvēkiem nav tik traki, tāpēc nedomāju, ka vairums tā dzīvo. Varbūt vecāki cilvēki, kuriem apmierina PSRS laiku dzīve un dzīvoklī neko nav mainījuši vairākus desmitus gadu.
Man ir draugi, kuri nopirka dzīvokli hruščovkā, bet dažu gadu laikā uztaisīja remontu un pārvērta to par skaistu mājvietu.
Ar šo vēlējos pateikt, ka cilvēki, kas pelna un domā ar galvu, tie nedzīvo s*dos līdz ausīm, un pat ja mājvieta ir maza un ne pirmā svaiguma, tad laika gaitā to iekārto tā, lai būtu vienmēr prieks atgriezties mājās. Protams, ir arī izņēmumi, un tad vēl tādi kā Maška, kas labāk paliek bezpajumtniekos.

Jaunie, protams, kad viņiem ir iespēja, taisa remontus un nomaina mēbeles. Bet, diemžēl, ir arī tādi, kuriem remonti nav bijuši gadiem.
06.05.2024 15:42 |
 
Reitings 34
Reģ: 02.05.2024
CallMeAnnika @ 06.05.2024 14:14
Egita ir tik slinka, ka nekad sev neuztaisa brokastis, bet dzer pārcukurotos kokteiļus. Kas viņai liedz uztaisīt ēst un paēst garšīgas, pilnvērtīgas brokastis? Slinkums.
Var ņemt piemēru no Vucēnas, kas notiek, kad slinkums ņem virsroku. Tas, ka tagad ir vīrs, nenozīmē, ka tas ir 100% garants uz visu laiku.

Vīrs viņai ir uz papīra, bet realitātē viņu attiecības ir toksiskas
06.05.2024 15:52 |
 
Reitings 34
Reģ: 02.05.2024
Uz tādām kā jelenahussain arī NL līderes pelna. Savāc zem sevis meitenes, kuras domā, ka nu tik pelnīs un uzdzīvo. Un tad viņas nāk storijos un sevi apkauno, žēl paliek, ja godīgi, var jau pasmieties, bet līderes arī noteikti par viņu rēc un berzē rokas: piķis nāk!
06.05.2024 16:00 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 06.05.2024 15:36

Tad kad viņa pati pasūtīja Rafaelu, jau nebija viss gludi. Tas bija NL brukšanas un jukšanas laiks. Toreiz vēl bija tas pasākums, kad Krievijā svinēja NL21 un Rīgā notika pirmais NL pasākums Eiropas menedžeriem, kur teica vēl, ka tā ir pirmā dzimšanas diena Eiropas uzņēmumam, bet dekorācijās NL21. Un visiem kvalifikāciju papīriem NL21. Taisnojās vēl kāpēc tā.
Vai tad ir skaidri zināms, ka Maša pasūtīja Rafu? Varbūt tomēr bija otrādi. Marijai nevar ticēt.
06.05.2024 16:06 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
Memesana @ 06.05.2024 16:00
Uz tādām kā jelenahussain arī NL līderes pelna. Savāc zem sevis meitenes, kuras domā, ka nu tik pelnīs un uzdzīvo. Un tad viņas nāk storijos un sevi apkauno, žēl paliek, ja godīgi, var jau pasmieties, bet līderes arī noteikti par viņu rēc un berzē rokas: piķis nāk!
jelenahussain mentors ir Īrijas Inga. Viņas storijos var redzēt, ka Ingai kauns no Jeļenas, kad tā pienāk klāt bērnu laukumiņā.
06.05.2024 16:08 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024
Tad kad viņa pati pasūtīja Rafaelu, jau nebija viss gludi. Tas bija NL brukšanas un jukšanas laiks. Toreiz vēl bija tas pasākums, kad Krievijā svinēja NL21 un Rīgā notika pirmais NL pasākums Eiropas menedžeriem, kur teica vēl, ka tā ir pirmā dzimšanas diena Eiropas uzņēmumam, bet dekorācijās NL21. Un visiem kvalifikāciju papīriem NL21. Taisnojās vēl kāpēc tā

Papiku pasutija NL balles laika, atnaca majas un papiks atsutijis daudz rozes, bet Pinterest princese vinu atsuva, jo domaja, ka papusiks maksas iri un vares turpinat dzivot grezno dzivi, bet papiks vairs neko nemaksaja un tad viss sabruka kopaa ar NL pasauli.
Marijai vajadzeja pateikt, ka panems pauzi no IG kamer sakartos kur dzivot un pazust uz laiku, bet no otras puses vina ir ideals piemers tam, ka NL nopelnit NEVAR!
06.05.2024 16:08 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024
Vai tad ir skaidri zināms, ka Maša pasūtīja Rafu? Varbūt tomēr bija otrādi. Marijai nevar ticēt

tur vel Marija bija palikusi stavokli no rafas,cik atceros neplanoti... gan jau bija kaskis, jo busim realas - kur 50 gadigam virietim vel 2 mazus bernus. Berni pabeidz vidusskolu un uz izlaidumu atnak it kaa tevs, it kaa opis, nevar saprast.
06.05.2024 16:10 |
 
Reitings 5761
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 06.05.2024 16:06
Vai tad ir skaidri zināms, ka Maša pasūtīja Rafu? Varbūt tomēr bija otrādi. Marijai nevar ticēt.

Nu, Marija toreiz teica, ka viņa pielikusi punktu. Kas to lai zina vai šis ir 100% patiesība.
06.05.2024 16:13 |
 
Reitings 5761
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 06.05.2024 16:08
jelenahussain mentors ir Īrijas Inga. Viņas storijos var redzēt, ka Ingai kauns no Jeļenas, kad tā pienāk klāt bērnu laukumiņā.

Es domāju, ka citi cilvēki Ingas klātbūtnē jūtas neomulīgi, kad viņa ierunā storijus angļu valodā...
06.05.2024 16:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits