Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 7514
Reģ: 21.09.2023
Pag, es kaut ko nesaprotu!? Šī Marija vienmēr lielās ar superīgiem atbalstošiem draugiem un fantastisko konpāniju NL, kas savējos tik ļoti lolo un atbalsta. Kur tad tas viss ir? Maša, kur visi tavi aizstāvji un atbalstītāji pazuduši? Kāpēc jāpārvācās pie mammas uz garderobes izmēra dzīvokli bēdīgi slavenajā maskačkā?
06.05.2024 22:37 |
 
Reitings 4578
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 06.05.2024 22:27
Marija ir atpakaļ storijos no Mustanga, un zin, ka ir ažiotāža forumā. :D
Marija nenāktu storijos, ja nesajustu enerģiju. Viņa izskatās, ka visu nakti nebūtu gulējusi nevis enerģijas pilna.
Tās, kuras domā, ka Marija saņemsies, nebūs. Marija guļ līdz 10:30 un vēl pa dienu guļ divas reizes. Atsaka mātei palīdzēt krāmēt PAŠAS mantas, tā vietā aiziet pagulēt vairākas stundas. Uz NL zoom gan ir augšā un piedalās, un pēc tā rodas enerģija un vilkme.
Kā viņa plāno nodrošināt bērniem bērnudārzu? Neviens vairs sadarbību nedos. Un vai viņas māte izturēs Mariju līdz rudenim? Viņai bija IG rakstīts, ka kruīzā atgriezīsies tikai rudenī. Marija tikai guļ un piedalās Zoom.

Viņa gulēt ejot, kad bērni nolikti gulēt. Tas ir 21.00-22.00, tajā laikā. Un nevar pamosties no rīta. Un vēl pa dienu paguļ kādas divas reizes.. 😀 kur rīta cilvēks var tik daudz gulēt? 🙄😂
06.05.2024 22:37 |
 
Reitings 1891
Reģ: 16.02.2021
Interesanti kāpēc Marija stāstīja, ka nākot no turīgas ģimenes. Pēc mammas dzīvoklisa apskates varētu teikt, ka no nabadzīgas ģimenes. Ja tas briesmīgais patēvs, kas viņu sita bija turīgs, tad tak tā nebija viņas ģimene.
06.05.2024 22:34 |
 
Patīk
Reitings 31950
Reģ: 12.10.2022
Tamāra69 @ 06.05.2024 21:37

Viņa uzbarosies kad tiks pie pirmā papuka, kurš būs gatabs nomaksāt viņas rēķinus, kamēr dirsa deg un naudas nav, staigās tieva#paldiesnl , bet kā būs krāns pie biksēm, tā skatamies, kā Marija apvelsies kā tāds ronēns.
Aiz stresa var ne tikai nomest, bet arī pieņemties svarā.
Viņas organisms ir pieradis pie pulveriem, bet tagad būs mammas gatavotas vakariņas visiem kopā. Varēs teikt Paldies NL par sačakarēto vielmaiņu.
06.05.2024 22:33 |
 
Patīk
Reitings 31950
Reģ: 12.10.2022
Marija ir atpakaļ storijos no Mustanga, un zin, ka ir ažiotāža forumā. :D
Marija nenāktu storijos, ja nesajustu enerģiju. Viņa izskatās, ka visu nakti nebūtu gulējusi nevis enerģijas pilna.
Tās, kuras domā, ka Marija saņemsies, nebūs. Marija guļ līdz 10:30 un vēl pa dienu guļ divas reizes. Atsaka mātei palīdzēt krāmēt PAŠAS mantas, tā vietā aiziet pagulēt vairākas stundas. Uz NL zoom gan ir augšā un piedalās, un pēc tā rodas enerģija un vilkme.
Kā viņa plāno nodrošināt bērniem bērnudārzu? Neviens vairs sadarbību nedos. Un vai viņas māte izturēs Mariju līdz rudenim? Viņai bija IG rakstīts, ka kruīzā atgriezīsies tikai rudenī. Marija tikai guļ un piedalās Zoom.
06.05.2024 22:27 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.04.2024
Forumus nelasa maška, bet ziņā ka te par viņu runā. Un sēž savā konservu bundžā un stāsta kā visu dienu nogulēja un par iepriekšējās dzīves notikumu postu.. cilvēciņ, tev pat satura nav ko veidot. Tu esi pilnīgā bedrē.. ne darba, ne biznesa, ne lukšurī laif, ne vīra, ne drauga, ne draudzeņu, ne māju, ne kā! Pat satura par ko uzrakstīt nav! Mosties un ej stradat
06.05.2024 22:24 |
 
Patīk
Reitings 31950
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 06.05.2024 18:51

Nevajag jau sūtīt, pašas tak lasa. Vienmēr apgalvo, ka viņām forums neinteresē un nelasa, bet vienmēr ir tik ļoti labi informētas par pilnīgi visu par ko šeit runā. Marija pati ļoti bieži piemin forumu un visu kas šeit runāts.
Marijai ir jāsaņemas un jāņem pauze no Instagram un jāsakārto sava dzīve, jāatrod darbs, dzīvoklis, gan jau arī Neitam jauna skola, Vitai un Īlonam bērnudārzs. Viņas gadījumā, ņemot vērā, ka ar finansēm viņai ir švaki, sākums būs grūts, bet tas viss ir izdarāms, ja negulšņā uz dīvāna un negaida bagātu papiku. Nu būsim godīgi, Marija nav bagāto papuču materiāls. Būs vien pašai jākuļas cauri pa dzīvi. Ja tā paskatās, viņa ir riktīga kopija savai mammai. Mammai arī bērni vienaldzīgi, ar vīriešiem arī nevedas dzīvē. Žēl, ka Marija nepaskatās uz visu situāciju no malas.
Darbs Marijai ir vajadzīgs, bet kur viņa varētu iet? Atpakaļ uz restorāniem, jo izglītība, zināšanas un pieredze ir. Tikai tas slinkums un gulēšana viņai nepalīdzēs noturēties darbā. Maiņu darbs būtu labs priekš viņas, jo 8-17 piecas dienas nedēļā viņa nepieceltos.
06.05.2024 22:01 |
 
Reitings 4578
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 06.05.2024 21:48
Ja par lielu daļu cilvēku, kas sasniedz dzīvē mērķus, var teikt - caur ērkšķiem uz zvaigznēm, tad Marijai ir - no zvaigznēm uz ērkšķiem. :D
Marij, neaizmirsti pateikt paldies NL.
Diez, ko Kača domā par Marijas situāciju? Otra NL līdere un kuģa kapteine ir nogrimusi.

Ko viņa var domāt 😀 ja arī kaut ko domā, tad taisnību nesaka. Apspriež ar kādu citu to situāciju. Vucēnai jau neko pateikt nevar, uzreiz esi pret viņu 😀 nedomāju, ka vairums Vucēnas burbuļa ir par to, ka viņa ar trim bērniem ir kaut kur nezin kur vai tādā šaurībā, ka vietas īsti nav kur apgriezties..
06.05.2024 22:00 |
 
Patīk
Reitings 31950
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 06.05.2024 18:41
https://budu.nlstar.com/ratings/profile/371-1649264/
Marija "“Man vienmēr licies, ka šādiem pirkumiem man blakus vajag bagātu vīru... Līdz galam to vēl neesmu apjēgusi. Vienkārši sēdēju uz terases Gruzijā, vienkārši ieraudzīju Mustangu, un nodomāju "bet kāpēc gan ne?". Liels paldies uzņēmumam @nl_int par iespējām, ko atverat cilvēkiem. ŠIS IR TIKAI SĀKUMS".
Jap, Marija! Tas bija tavs beigu sākums. NL tev ir pavēris lieliskas iespējas dzīvot ar mammu mazā dzīvoklītī, Maskačkā.
Ja par lielu daļu cilvēku, kas sasniedz dzīvē mērķus, var teikt - caur ērkšķiem uz zvaigznēm, tad Marijai ir - no zvaigznēm uz ērkšķiem. :D
Marij, neaizmirsti pateikt paldies NL.
Diez, ko Kača domā par Marijas situāciju? Otra NL līdere un kuģa kapteine ir nogrimusi.
06.05.2024 21:48 |
 
Reitings 446
Reģ: 16.01.2024
cupcake2 @ 06.05.2024 20:24
Marijai tagad pats interesantākais saturs, un šī neko neliek iekšā. ?
Jā, nokritusi viņa ir līdz pašai apakšai. Man tik slikti dzīvošanas apstākļi nebija pat koju laikos. Bet ko es zinu? Es jau neesmu top Eiropas līdere ar SAVU biznesu.
Savā ziņā, protams, ir žēl, nu tā - tīri cilvēcīgi, jo es neesmu tāda čūska kā viņa, bet arī nav žēl.
Nākošais solis palicis tikai uzbaroties (pati stāstīja kā pēc Neita piedzimšanas pieņēmās svarā stresa dēļ), tad būtu pilns komplekts. Viss tas, ko viņa ir nosodījusi, būtu pašai atpakaļ.

Viņa uzbarosies kad tiks pie pirmā papuka, kurš būs gatabs nomaksāt viņas rēķinus, kamēr dirsa deg un naudas nav, staigās tieva#paldiesnl , bet kā būs krāns pie biksēm, tā skatamies, kā Marija apvelsies kā tāds ronēns.
06.05.2024 21:37 |
 
Reitings 4578
Reģ: 20.09.2022
SantaBarbara @ 06.05.2024 19:23

Jă,bija tak vismaz 10 story ,kā īlons neljauj neko darĩt,jo gul virsū,nu pat tas vairs netiek atrādĩts.
Bet,ja nopietni domāju ,ka vina pašlaik meklē izmisĩgi variantus kur palikt,jo nu pie mammas tur tiešām neizskatas,ka ir vieta 5 cilvēkiem ,gandrĩz vai tāds imigrantu variants pašlaik,kur 5 cilveki dzivo vienā istabă,nemaz jau nerunājot par realajiem apstākiem ,kas ir tālu no instagramigiem.
Nebūtu brĩnums,ja vēl pēc 2 dienām Marija jau būs mustangå ar visiem sĩkajiem jau pie Polijas robeżas savā Eiropas tripā uz Spaniju .
Otrs variants Marijai depresija ,saprotot ka naudas nav nekam un skaistās/bagātās dzĩves sapnis ir izsapnots.
Es domāju,ka vinas zombējot tås mazās bites pašas sāka ar laiku ticēt tam visam un sāka atdalĩties no realitātes.
Reiz Marija izteica vienu teikumu un tas man lika loti aizdomāties par visu to biznesu un par to,ko vinas pašas bija sadomākušas.
Maša nesen teica ,ka vinai esot bijusi”NL Impērija” !!!!
Jūs iedomājaties ,vina uzskatĩja ,ka vina ir vadĩjusi Impēriju,nevis vada kompāniju ar savām biznesa partnerēm un ir lĩdere,bet Imperatore.
Tas protams izskaidro tagad arĩ visu to attieksmi utt,ko mazās bites sanēma ,galu galā vinas bija padotās nevis partneres,kas tik cēli tika sludināts IG katru otro dienu ,beidzot Maša pati to atzina.

Kāda tur vēl impērija viņai 😂 ja ne Katrīnes, no tās viņas impērijas nebūtu nekā. Tā i būtu sēdējusi tajā savā STAR kvalifikācijā. Atnāca Katrīne, sāka bliezt, apsteidza Vucēnu, izsitās pirmā Eiropā ar DT5, sāka saņemt lielu atalgojumu + vēl Egita pēc tam ātri izsitās uz augšu. Vucēnai iemetās skaudība un sāka pati vairāk darīt. Nebūtu tāda spēcīga līdera viņas komandā, tur nebūtu nekā. Visi tie panākumi ir sacensību gara rezultāts.
Es nemaz nebrīnītos, ka tas teksts par impēriju nāk no Hohlova.
06.05.2024 21:28 |
 
Reitings 78
Reģ: 02.11.2023
Memesana @ 06.05.2024 15:52

Vīrs viņai ir uz papīra, bet realitātē viņu attiecības ir toksiskas

Kāpēc toksiskas?
06.05.2024 21:28 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Marijai tagad pats interesantākais saturs, un šī neko neliek iekšā. 😅
Jā, nokritusi viņa ir līdz pašai apakšai. Man tik slikti dzīvošanas apstākļi nebija pat koju laikos. Bet ko es zinu? Es jau neesmu top Eiropas līdere ar SAVU biznesu.
Savā ziņā, protams, ir žēl, nu tā - tīri cilvēcīgi, jo es neesmu tāda čūska kā viņa, bet arī nav žēl.
Nākošais solis palicis tikai uzbaroties (pati stāstīja kā pēc Neita piedzimšanas pieņēmās svarā stresa dēļ), tad būtu pilns komplekts. Viss tas, ko viņa ir nosodījusi, būtu pašai atpakaļ.
06.05.2024 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 2561
Reģ: 11.08.2009
sauliiite.paula @ 06.05.2024 19:13

Drošvien raud spilvenā
spilvens arī kastē. nezin kurā.
ups...
06.05.2024 20:20 |
 
10 gadi
Reitings 2561
Reģ: 11.08.2009
Mashka Kakashka @ 06.05.2024 18:41
https://budu.nlstar.com/ratings/profile/371-1649264/
Marija "“Man vienmēr licies, ka šādiem pirkumiem man blakus vajag bagātu vīru... Līdz galam to vēl neesmu apjēgusi. Vienkārši sēdēju uz terases Gruzijā, vienkārši ieraudzīju Mustangu, un nodomāju "bet kāpēc gan ne?". Liels paldies uzņēmumam @nl_int par iespējām, ko atverat cilvēkiem. ŠIS IR TIKAI SĀKUMS".
Jap, Marija! Tas bija tavs beigu sākums. NL tev ir pavēris lieliskas iespējas dzīvot ar mammu mazā dzīvoklītī, Maskačkā.
OMG! es šo nebiju redzējusi... njāaaa...
06.05.2024 20:18 |
 
Reitings 130
Reģ: 30.10.2022
Mashka Kakashka @ 06.05.2024 19:30

Ja tu skaties ss.lv, tad pat to summu, tas nav Marijas Mustangs, ss.lv viņas auto nav šobrīd atrodams.

ā jā, tiešām nav viņas, nepievērsu numuram uzmanību 😬
06.05.2024 19:48 |
 
Reitings 494
Reģ: 15.09.2023
Sanita123 @ 06.05.2024 19:11
27.04 Marija ielikusi atkārtotu sludinājumu mustangam, nu jau pa 13950 eur, tātad viņa jau tad nemaz netaisijās nekur braukt, ja jau ielika uz pārdošanu auto ar kuru tjipa brauks ceļojumā.....

Ja tu skaties ss.lv, tad pat to summu, tas nav Marijas Mustangs, ss.lv viņas auto nav šobrīd atrodams.
06.05.2024 19:30 |
 
Reitings 22382
Reģ: 18.08.2022
Candelaria @ 06.05.2024 18:55
Katru dienu bija kādi 30 storiji ka minimums, šodien nav pat no mustanga.

Jă,bija tak vismaz 10 story ,kā īlons neljauj neko darĩt,jo gul virsū,nu pat tas vairs netiek atrādĩts.
Bet,ja nopietni domāju ,ka vina pašlaik meklē izmisĩgi variantus kur palikt,jo nu pie mammas tur tiešām neizskatas,ka ir vieta 5 cilvēkiem ,gandrĩz vai tāds imigrantu variants pašlaik,kur 5 cilveki dzivo vienā istabă,nemaz jau nerunājot par realajiem apstākiem ,kas ir tālu no instagramigiem.
Nebūtu brĩnums,ja vēl pēc 2 dienām Marija jau būs mustangå ar visiem sĩkajiem jau pie Polijas robeżas savā Eiropas tripā uz Spaniju .
Otrs variants Marijai depresija ,saprotot ka naudas nav nekam un skaistās/bagātās dzĩves sapnis ir izsapnots.
Es domāju,ka vinas zombējot tås mazās bites pašas sāka ar laiku ticēt tam visam un sāka atdalĩties no realitātes.
Reiz Marija izteica vienu teikumu un tas man lika loti aizdomāties par visu to biznesu un par to,ko vinas pašas bija sadomākušas.
Maša nesen teica ,ka vinai esot bijusi”NL Impērija” !!!!
Jūs iedomājaties ,vina uzskatĩja ,ka vina ir vadĩjusi Impēriju,nevis vada kompāniju ar savām biznesa partnerēm un ir lĩdere,bet Imperatore.
Tas protams izskaidro tagad arĩ visu to attieksmi utt,ko mazās bites sanēma ,galu galā vinas bija padotās nevis partneres,kas tik cēli tika sludināts IG katru otro dienu ,beidzot Maša pati to atzina.
06.05.2024 19:23 |
 
Reitings 2203
Reģ: 10.04.2022
Candelaria @ 06.05.2024 18:55
Katru dienu bija kādi 30 storiji ka minimums, šodien nav pat no mustanga.

Drošvien raud spilvenā
06.05.2024 19:13 |
 
Reitings 130
Reģ: 30.10.2022
27.04 Marija ielikusi atkārtotu sludinājumu mustangam, nu jau pa 13950 eur, tātad viņa jau tad nemaz netaisijās nekur braukt, ja jau ielika uz pārdošanu auto ar kuru tjipa brauks ceļojumā.....
06.05.2024 19:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits