Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
chihiro @ 28.01.2024 19:05

Par kādiem jautājumiem Latvijā, kur nepieciešami šādi protesti, tu runā? Mēs esam ES, NATO, esam brīvi, mums ir demokrātija. Mūsu valsts nevienam neuzbrūk, nevienu nenogalina.
Krievijai pašai ir jātīra sava mēslu čupa (putins uc), neviens cits to nedarīs. Ja viņi negrib savus sūdus tīrīt, tad jā - viņi ir žurkas, okupanti un visa pārējā epitetu, kas tiek veltīta viņiem, buķete, jo viņi ir līdzvainīgi pie visām nāvēm, ko veic viņu valsts.
Ko darīt? Ir kaudze ar piemēriem, ko es jau nosaucu, tā pati Ukraina, kas nometa nevēlamo prezidentu.
Par taviem krievijas protestiem neviens nav dzirdējis, jo tādu nav. 5 cilvēku kliegšana ciematā vai iestudēta tv vadītājas parādīšanās tv ekrānos ar plakātu - tie nav tie protesti, kas bija Ukrainā vai Baltkrievijā.
kaut vai par parastiem valstiskiem jautājumiem, vai vienmēr ir jāprotestē tikai par karu? Kaut vai par algām utt. Paskatieties kā protestē citur un Latvijā.
Tas ka jūs neesat dzirdējusi, jo skataties tikai TV nenozīmē ka to nav. Un es neteicu ka TAGAD ir protesti, bet bija, tagad ir iekšējie konflikti un daudzas citas situācijas, ko arī RU TV nerāda, lai TV mīļotāji nezinātu ka ir cilvēki, kuri ir pret režīmu.
Bet viss ko es gribēju pateikt ka nevajag mest visus krievus vienā čupā, tāpat kā arī citas tautas, jo arī es un jūs ļoti atšķiramies un negribētu, lai mani met pie šādiem “latviešiem” vienā čupā.
28.01.2024 19:21 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Zuzuu10 @ 28.01.2024 19:21
kaut vai par parastiem valstiskiem jautājumiem, vai vienmēr ir jāprotestē tikai par karu? Kaut vai par algām utt. Paskatieties kā protestē citur un Latvijā.
Tas ka jūs neesat dzirdējusi, jo skataties tikai TV nenozīmē ka to nav. Un es neteicu ka TAGAD ir protesti, bet bija, tagad ir iekšējie konflikti un daudzas citas situācijas, ko arī RU TV nerāda, lai TV mīļotāji nezinātu ka ir cilvēki, kuri ir pret režīmu.
Bet viss ko es gribēju pateikt ka nevajag mest visus krievus vienā čupā, tāpat kā arī citas tautas, jo arī es un jūs ļoti atšķiramies un negribētu, lai mani met pie šādiem “latviešiem” vienā čupā.

Izklausies totāli pēc vates, kas nesaprot, kādēļ vispār krieviem jāsaceļas pret savu valdību, sāk visu pavērst uz LV - a jūs ko neprotestējat (it kā LV šobrīd nogalina ukraiņus) utt, ignorē reālus piemērus kā Eiromaidans utt. Tas ir, centies novērst uzmanību no tā, ka krievija nogalina cilvēkus un tas ir būtiskais, uz ko visiem krieviem jāvērš uzmanība un jārīkojas, lai to izbeigtu. Var nerīkoties, bet tad nevajag apvainoties, ka viņus uzskata par tādiem pašiem kā tiem, kas ir pie varas.
Izbeigšu šito offtopiku, nav vērts.
28.01.2024 19:26 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
chihiro @ 28.01.2024 19:17
Baltkrievijā bloķēja pieeju internetam, lai nevarētu izplatīt info par protestiem, tāpat visa pasaule zināja un sekoja līdzi. Kur tie krievu protesti ir? Jēziņ, tiešām besī krievi ar savu domāšanu, ka viņi ir nevainīgi jēriņi, tik tas putins, un neko jau viņi nevar izdarīt kā vien izbraukt uz Kipru pelnīt piķi ar melu biznesu NL. Nu nesirgst tas NL īpašnieks ar sirdsapziņas pārmetumiem par to, kas jāpiedzīvo citiem viņa valsts dēļ. Tāpat kā Vucēnai, Vasiļevskai ir dziļi nospļauties par ukraiņiem vai par mūsu pašu latviešu meitenēm, kurām piestāstīja pilnas ausis par lielo piķi un brīvo darba grafiku - svarīga ir sava pakaļa, sava peļņa.
nu nu, ko tad jūsu vecvecāki padomju laikā negāja protestēt? Kaut kā nedzirdēju ka 50.,60.,70,80., gadā visi skrēja cīnīties pret varu. Tikai 80to gadu beigās sāka.
Tad, lai jūsu vecvecāki arī uzņemas atbildību par visu notikušo padomju laikā, jo neko nedarīja, lai mainītu daudzus gadus.
Tik pat labi to var pasniegt tā.
28.01.2024 19:26 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
chihiro @ 28.01.2024 19:26

Izklausies totāli pēc vates, kas nesaprot, kādēļ vispār krieviem jāsaceļas pret savu valdību, sāk visu pavērst uz LV - a jūs ko neprotestējat (it kā LV šobrīd nogalina ukraiņus) utt, ignorē reālus piemērus kā Eiromaidans utt. Tas ir, centies novērst uzmanību no tā, ka krievija nogalina cilvēkus un tas ir būtiskais, uz ko visiem krieviem jāvērš uzmanība un jārīkojas, lai to izbeigtu. Var nerīkoties, bet tad nevajag apvainoties, ka viņus uzskata par tādiem pašiem kā tiem, kas ir pie varas.
Izbeigšu šito offtopiku, nav vērts.
vai es esmu minējusi ka viņiem tas nav jādara? Es arī piekrītu ka ir, bet tas nav 5min jautājums, lauzt gadiem izstrādātu sistēmu, jo lielai daļai krievu ir izskalotas smadzenes.
Tas ir tāpat kā Ziemeļkorejai teikt, lai cilvēki maina savu dzīvi un varu, bet viņi nemaz nesaprastu, kas notiek, jo neko citu nezina, un tas pats ir arī tur. Ir daļa krievu, kas ļoti labi apzinas, kas notiek un ir daļa, kuriem Putins ir dieva vietā un neko citu tu neiestāstīsi.
Tādēļ daudzi izvēlas dzīvi citur, jo saprot, ka nekas nemainīsies, kamēr visi nebūs vienoti, vai vismaz lielākā daļa.
Nedaudz loģiku ieslēdziet.
Latvijā pat daļai krievu nevar ieskaidrot, ka tas nav normāli, kur vēl tur.
28.01.2024 19:36 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Kad putins izdomās uzmest kādu raķeti Baltijai, tad jūs, NL kantora fanes un darbones, joprojām krievu biznesmeņus aizstāvēsiet un nagļakā Latvijā tos pulverus izplatīsiet?
Kura no esošajām NL darbiniecēm ir publiski paudusi savu nostāju pret krievijas iebrukumu Ukrainā? Tā atklāti tieši un no pašas pirmās dienas? Pagaidām zināmas tikai tās, kuras momentā atdalījās no šī kantora.
Lasīt te var tikai agresorvalsts biznesmeņu aizstāvēšanu no NL dāmām, kuras atklāti izplata to produkciju soctīklos un aicina visus pirkt un lietot.
28.01.2024 19:48 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
"Tādēļ daudzi izvēlas dzīvi citur, jo saprot, ka nekas nemainīsies, kamēr visi nebūs vienoti, vai vismaz lielākā daļa"
Kā tā vienotība veidosies, ja neviens nedara neko kā vien domā par savu labklājību braucot prom? :) Protams, kādam citam ir jāapstādina putins vai jāizveido šo krievu vienotību. Pagaidīsim vēl gadus 20, kamēr putins un, ja viņš nosprāgs, tad nākamā vara (jo, piemēram, Navaļnijam arī diezgan līdzīga domāšana bijusi) galinās kaimiņvalstis, varbūt tad kaut kā nez no kurienes tā domāšana mainīsies.
Viss, tiešām pēdējais mans komentārs par krievu tēmu, jo es viņus netolorēju necik un manu pozīciju šeit izmainīt nevar. Jau no paša sākuma teicu, ka šai tēmai nav arī saistība ar NL, jo pat ja kāds tic labo krievu eksistencei, tad NL nav šie labie krievi, jo neviens, pat LV dzīvojošās NLietes bez radiem krievijā, par kurām baisi bītos, kā šeit pareizi atzīmēja cita lietotāja, nav pat vārdiski nosodījušas krievijas sākto karu.
28.01.2024 19:57 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
aauuu @ 28.01.2024 19:48
Kad putins izdomās uzmest kādu raķeti Baltijai, tad jūs, NL kantora fanes un darbones, joprojām krievu biznesmeņus aizstāvēsiet un nagļakā Latvijā tos pulverus izplatīsiet?
Kura no esošajām NL darbiniecēm ir publiski paudusi savu nostāju pret krievijas iebrukumu Ukrainā? Tā atklāti tieši un no pašas pirmās dienas? Pagaidām zināmas tikai tās, kuras momentā atdalījās no šī kantora.
Lasīt te var tikai agresorvalsts biznesmeņu aizstāvēšanu no NL dāmām, kuras atklāti izplata to produkciju soctīklos un aicina visus pirkt un lietot.
es saprotu to ka daudzas vsp nesaprot par ko es runāju. Ir kuras saprata, pat ja kaut kur viedokļi atšķiras, bet citām tikai viena “taciņa”.
Nu ko dieviņš nav devis …🤷🏻‍♀️
100% liela daļa domā ka es ar NL nodarbojos😁 bet katrs redz to ko vēlas redzēt.
Neturpināšu šo bezjēdzīgo sarunu.
28.01.2024 20:03 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Zuzuu10 @ 28.01.2024 20:03
es saprotu to ka daudzas vsp nesaprot par ko es runāju. Ir kuras saprata, pat ja kaut kur viedokļi atšķiras, bet citām tikai viena “taciņa”.
Nu ko dieviņš nav devis …??‍♀️
100% liela daļa domā ka es ar NL nodarbojos? bet katrs redz to ko vēlas redzēt.
Neturpināšu šo bezjēdzīgo sarunu.

Te nu tu kļūdies par to, ko Dieviņš devis vai nav devis. Labāk tiešām neturpini no savas puses šo tēmu. Liela sapratne tev nav.
28.01.2024 20:07 |
 
Reitings 2921
Reģ: 03.08.2023
Varbūt veidojiet citu tēmu par kariem utt un tur izpaužaties? jau otrā lapa off topic. Mums te tomēr Viss par un ap NL
28.01.2024 20:17 |
 
Reitings 1594
Reģ: 27.04.2023
Kas Tik Nebūs @ 28.01.2024 20:17
Varbūt veidojiet citu tēmu par kariem utt un tur izpaužaties? jau otrā lapa off topic. Mums te tomēr Viss par un ap NL

😂😂😂
Marija- NL biznesa zivs, kam Latvija viss besi, grib uz Krieviju
NL- pec butibas ir Krievijas uznemums
Krievi tagad karo
Viss tak saiet viena katla😂
28.01.2024 21:29 |
 
Patīk
Reitings 40587
Reģ: 12.10.2022
Kāpēc NL darbones pazemojas IG?
Foxa tik nogurusi, tik nogurusi, bet hei, ir taču Biodrons un DrainBooster, kuri ir lieliski enerģijas devēji.
Foxa neesot nemaz izmēģinājusi DrainBooster, lai gan es atminos, ko citu. Kad iznāca, tad pamēģināja un teica, cik labs. Un ielikt atsauksmes no pašām NL dabonēm, protams, ka tās teiks, cik labs, lai tikai notirgotu tos m*slus..
28.01.2024 22:09 |
 
Patīk
Reitings 40587
Reģ: 12.10.2022
Ko Foxa tur storijos saka, ka fulvoskābes un humīnskābes nav uztura bagātinātāju reģistrā? Biodrone ir reģistrēts kopš 2021.gada.
It kā 'nedrīkstot par to stāstīt', bet pati piemin, kā Biodrons palīdz atkopties no slimībām un pat ārsts, izrakstot miega zāles, nespēja palīdzēt cilvēkam ar miega problēmām, bet Biodrons gan.
Lūdzu, nosūtiet arī jūs šo PTAC. Tas nav normāli, ka kūdras ūdeni par 35 eiro reklamē kā brīnumlīdzekli.
28.01.2024 22:13 |
 
Patīk
Reitings 40587
Reģ: 12.10.2022
KrūzīteDūzīte @ 28.01.2024 17:23

Kāda nostāja jāpauž krievam? Tieši kāda un kur? Tu vispār saproti kādās briesmās nonàk tie skaļie viedokļa paudēji? Tu pats varbūt esi aizbēdzis, bet Tava visa ģimene ir palikusi kautkur krievijā- un Tu nezini kad un kā, Tu vai Tavi tuvie, saņems savu lodi pierē- par Tavu nostāju.
Nu Jūs reizēm aizdomājaties vispār?
Nez kā Jūs paši rīkotos šādā situācijā? Arī drosmīgi skrietu paust savu viedokli, zinot, ka varat turpat arī nomirt? Baigi šaubos
Un kas kait Vucēnai, ex Saulietei, Lauvai un pārējām krievu atbalstītājām paust savu nostāju?
Ja jau šis krievu kantoris ir pret karu un Krievijas agresiju, bet klusē, tad kāpēc klusē šīs latvietes? Neviens viņām lodi pierē neielaidīs.
Visdrīzāk, jo galvenie krievi tomēr atbalsta visu to, kas notiek Ukrainā, tāpēc arī Latvijas līderes pielāgojas un neko nesaka.
28.01.2024 22:22 |
 
Patīk
Reitings 40587
Reģ: 12.10.2022
KrūzīteDūzīte @ 28.01.2024 17:27

Labie krievi nepastāvs???
Bļed es ar prieku gaidu, kad Tev kāds atvedīs mājās labo krievu. Vai pati tiksi pie krieva.
Tad ir tāpat kā skaļi izteikt viedokli par to, kā Tev riebjas geji un lezbietes, un ka tos vispār apšaut vajag- līdz brīdim, kad Tavs bērns Tev pasaka- esmu gejs/lesbiete?
Es tad labāk draudzējos ar labo krievu nekā ar šitādu kategorisku rasistu?
Atkal - šim man ir jāpiekrīt, bet atkārtošos - šis nav tas gadījums.
28.01.2024 22:24 |
 
Patīk
Reitings 40587
Reģ: 12.10.2022
Elizabeteeee @ 28.01.2024 17:59

Viss jau taisnība, bet vai tiešām atcerēsies? Cilvēki ātri visu aizmirst, un te, diemžēl, es pateikšu, ka ir vērts mācīties un lasīt par vēsturi
Izlasi pasaules vēstures notikumus pēdējo vismaz 200 gadu laikā, ko tu vari no tā izsecināt?
Ļoti ticams, ka neatcerēsies, tomēr katru gadu pieaug cilvēku skaits, kam atveras acis par NL, kas tiek apčakarēti, kas saprot šo produktu nesamērīgo dārdzību pret to, ko saņem pretī.
Pat ja vairs neatcerēsies šo gadījumu, cilvēku skaits sarūk un uzticība šīm pašpasludinātajām līderēm mazinās.
28.01.2024 22:27 |
 
Reitings 1594
Reģ: 27.04.2023
CallMeAnnika @ 28.01.2024 22:22
Un kas kait Vucēnai, ex Saulietei, Lauvai un pārējām krievu atbalstītājām paust savu nostāju?
Ja jau šis krievu kantoris ir pret karu un Krievijas agresiju, bet klusē, tad kāpēc klusē šīs latvietes? Neviens viņām lodi pierē neielaidīs.
Visdrīzāk, jo galvenie krievi tomēr atbalsta visu to, kas notiek Ukrainā, tāpēc arī Latvijas līderes pielāgojas un neko nesaka.

Nu ne tachu- tam galvenajam vienkarsi ir vienalga. Pat ne vienalga- vinas vnk nesaprot par ko iet runa. Vinjas ka dzera drainu ta dzer😂 Egita tak kara sakuma vispar pateica, ka vinja neko par karu negribot dzirdet😂 ka strauss sezh sava ala
28.01.2024 23:02 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 28.01.2024 22:13
Ko Foxa tur storijos saka, ka fulvoskābes un humīnskābes nav uztura bagātinātāju reģistrā? Biodrone ir reģistrēts kopš 2021.gada.
It kā 'nedrīkstot par to stāstīt', bet pati piemin, kā Biodrons palīdz atkopties no slimībām un pat ārsts, izrakstot miega zāles, nespēja palīdzēt cilvēkam ar miega problēmām, bet Biodrons gan.
Lūdzu, nosūtiet arī jūs šo PTAC. Tas nav normāli, ka kūdras ūdeni par 35 eiro reklamē kā brīnumlīdzekli.

Es domāju, ka viņa smagi kaut ko jauc. Runa ir par to, ka nedrīkst piedēvēt uztura bagātinātājiem zāļu īpašības, bet viņām visām tā vien gribas stāstīt kā Biodrons palīdz pret visādām kaitēm. Un, ja nedrīkst stāstīt tā, viņas izpratnē tātad vispār nedrīkst stāstīt par Biodrone 😂
28.01.2024 23:05 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 28.01.2024 23:02

Nu ne tachu- tam galvenajam vienkarsi ir vienalga. Pat ne vienalga- vinas vnk nesaprot par ko iet runa. Vinjas ka dzera drainu ta dzer? Egita tak kara sakuma vispar pateica, ka vinja neko par karu negribot dzirdet? ka strauss sezh sava ala

Strausa taktika laikam šajā kompānijā ir ļoti iecienīta. Pirms pāris nedēļām IG parādījās tāds viens nesmukumiņš saistībā ar NL kompāniju, par to, ka vienam no NL krievu līderiem DT5 Ambassador kluba biedram pāris gadus atpakaļ daži bonusi tika noņemti un tagad tika dzēsts viņa līgums. Pats menedžeris skaidro, ka nav pārkāpis NL nolikumā noteiktos punktus. Un kompānijas prezidentam, cik ir uzdoti jautājumi zem publikācijām par šo jautājumu, nevienas atbildes.. klusums. Atgādina toreizējo situāciju starp Egitu un Sandru.
28.01.2024 23:19 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
amnēzija @ 27.01.2024 20:51

Prezidents vai tad arī jau mainīts? ?

Hohlovs sen jau Kipras pilsonību kārtoja. Nu vai watever kuru. Vēl pirms kara par šo domāja un tad fiksi fiksi visu. No sērijas vairs nav krievs.
28.01.2024 23:59 |
 
Reitings 17595
Reģ: 30.05.2022
Marija, visas maukas gaida tavējo! 🤣🤣🤣
29.01.2024 00:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!