Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
chihiro @ 28.01.2024 14:57

Šis vispār maksimāli nevietā. Tu nocitēji komentāru, kur meitene raksta, ka NL ir un paliks krievu kantoris, jo īpašnieks krievs, kurš dzīvo Eiropā - un tā tas ir. Viņš aizbēga no Krievijas kā žurka no grimstoša kuģa. Kāds sakars tam ar tavu omi, kuras ģimeni okupācijas režīms izsūtīja uz Sibīriju? Būtu labāk nevis tolerējusi "labos krievus" (kas, pirmkārt, nepastāv kā šķira vispār, otrkārt, pat ja kāds domā, ka pastāv, tad NL īpašnieks tiešām tas nav, bet ir tipiska krievu žurka, kas aizbēgusi no mobilizācijas, prestiža zuduma u.c.kara izraisītām problēmām), bet sapratusi atšķirību starp krieviem un tos, kurus izsūtīja.

Precīzi!
Un atcerēsimies, ka ļoti daudz meitenes aizgāja no krievu kantora NL, kad krievija sāka plaša mēroga karu un iebrukumu Ukrainā. Tām, kuras pameta NL viss bija skaidrs, ka palikt krievijas uzņēmumā ir tas pats, kas atbalstīt karu. Palikt tādā uzņēmumā nozīmē, ka tu atbalsti iebrukumu, vai esi neitrāls, kas arī nozīmē to pašu kara atbalstīšanu. Tās, kuras palika NL un Latvijā turpina nest šī kantora vārdu, saprotams, pakaļas deg. Nožēlojami un dubultā morāle. Ja arī ir atdalījies un ir Eiropas uzņēmums tagad, visur apakšā un komunikācijā joprojām ir tie paši Krievijas krievi. Un nav dzirdēts, ka kāds no viņiem paustu publisku atbalstu Ukrainai, kā to dara ļoti daudz populāri Krievijas krievi, kuri arī pameta krieviju. Tā, ka var te bāzt batonus cik uziet. Kamēr tā otra NL kantora puse nepaudīs publisku nostāju pret karu un viņu tautiešu iebrukumu Ukrainā un cilvēku nogalināšanu, tikmēr nulle sapratne un cieņa pret visām NL kantorī palikušajām mūsu latvietēm.
28.01.2024 15:17 |
 
Reitings 318
Reģ: 01.05.2022
Kur bišumātei Vasiļevskai palikusi lielā NL ķēde?
Pārejam ķēvenēm arī neesmu redzējusi
28.01.2024 16:32 |
 
Reitings 1036
Reģ: 26.02.2022
Uz kādu sektu iet Vucēna? Prieka vēsti? Kristus pasaulei? Vai vēl kkādu citu?
Dzīvo gan ne pēc reliģiozajiem kanoniem
28.01.2024 16:54 |
 
Reitings 2581
Reģ: 10.04.2022
MTY @ 28.01.2024 16:32
Kur bišumātei Vasiļevskai palikusi lielā NL ķēde?
Pārejam ķēvenēm arī neesmu redzējusi

Live stastija, ka visas nonemusas nost, lai jau atradinatos no NL, jo bus cits nosaukums uzņēmuma.
28.01.2024 17:23 |
 
Reitings 1594
Reģ: 27.04.2023
aauuu @ 28.01.2024 15:17

Precīzi!
Un atcerēsimies, ka ļoti daudz meitenes aizgāja no krievu kantora NL, kad krievija sāka plaša mēroga karu un iebrukumu Ukrainā. Tām, kuras pameta NL viss bija skaidrs, ka palikt krievijas uzņēmumā ir tas pats, kas atbalstīt karu. Palikt tādā uzņēmumā nozīmē, ka tu atbalsti iebrukumu, vai esi neitrāls, kas arī nozīmē to pašu kara atbalstīšanu. Tās, kuras palika NL un Latvijā turpina nest šī kantora vārdu, saprotams, pakaļas deg. Nožēlojami un dubultā morāle. Ja arī ir atdalījies un ir Eiropas uzņēmums tagad, visur apakšā un komunikācijā joprojām ir tie paši Krievijas krievi. Un nav dzirdēts, ka kāds no viņiem paustu publisku atbalstu Ukrainai, kā to dara ļoti daudz populāri Krievijas krievi, kuri arī pameta krieviju. Tā, ka var te bāzt batonus cik uziet. Kamēr tā otra NL kantora puse nepaudīs publisku nostāju pret karu un viņu tautiešu iebrukumu Ukrainā un cilvēku nogalināšanu, tikmēr nulle sapratne un cieņa pret visām NL kantorī palikušajām mūsu latvietēm.

Kāda nostāja jāpauž krievam? Tieši kāda un kur? Tu vispār saproti kādās briesmās nonàk tie skaļie viedokļa paudēji? Tu pats varbūt esi aizbēdzis, bet Tava visa ģimene ir palikusi kautkur krievijā- un Tu nezini kad un kā, Tu vai Tavi tuvie, saņems savu lodi pierē- par Tavu nostāju.
Nu Jūs reizēm aizdomājaties vispār?
Nez kā Jūs paši rīkotos šādā situācijā? Arī drosmīgi skrietu paust savu viedokli, zinot, ka varat turpat arī nomirt? Baigi šaubos
28.01.2024 17:23 |
 
Reitings 1594
Reģ: 27.04.2023
chihiro @ 28.01.2024 14:57

Šis vispār maksimāli nevietā. Tu nocitēji komentāru, kur meitene raksta, ka NL ir un paliks krievu kantoris, jo īpašnieks krievs, kurš dzīvo Eiropā - un tā tas ir. Viņš aizbēga no Krievijas kā žurka no grimstoša kuģa. Kāds sakars tam ar tavu omi, kuras ģimeni okupācijas režīms izsūtīja uz Sibīriju? Būtu labāk nevis tolerējusi "labos krievus" (kas, pirmkārt, nepastāv kā šķira vispār, otrkārt, pat ja kāds domā, ka pastāv, tad NL īpašnieks tiešām tas nav, bet ir tipiska krievu žurka, kas aizbēgusi no mobilizācijas, prestiža zuduma u.c.kara izraisītām problēmām), bet sapratusi atšķirību starp krieviem un tos, kurus izsūtīja.

Labie krievi nepastāvs???
Bļed es ar prieku gaidu, kad Tev kāds atvedīs mājās labo krievu. Vai pati tiksi pie krieva.
Tad ir tāpat kā skaļi izteikt viedokli par to, kā Tev riebjas geji un lezbietes, un ka tos vispār apšaut vajag- līdz brīdim, kad Tavs bērns Tev pasaka- esmu gejs/lesbiete🙈
Es tad labāk draudzējos ar labo krievu nekā ar šitādu kategorisku rasistu🤮
28.01.2024 17:27 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
KrūzīteDūzīte @ 28.01.2024 17:27

Labie krievi nepastāvs???
Bļed es ar prieku gaidu, kad Tev kāds atvedīs mājās labo krievu. Vai pati tiksi pie krieva.
Tad ir tāpat kā skaļi izteikt viedokli par to, kā Tev riebjas geji un lezbietes, un ka tos vispār apšaut vajag- līdz brīdim, kad Tavs bērns Tev pasaka- esmu gejs/lesbiete?
Es tad labāk draudzējos ar labo krievu nekā ar šitādu kategorisku rasistu?

Ej prom no šīs diskusijas.
28.01.2024 17:34 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
aauuu @ 28.01.2024 15:17

Precīzi!
Un atcerēsimies, ka ļoti daudz meitenes aizgāja no krievu kantora NL, kad krievija sāka plaša mēroga karu un iebrukumu Ukrainā. Tām, kuras pameta NL viss bija skaidrs, ka palikt krievijas uzņēmumā ir tas pats, kas atbalstīt karu. Palikt tādā uzņēmumā nozīmē, ka tu atbalsti iebrukumu, vai esi neitrāls, kas arī nozīmē to pašu kara atbalstīšanu. Tās, kuras palika NL un Latvijā turpina nest šī kantora vārdu, saprotams, pakaļas deg. Nožēlojami un dubultā morāle. Ja arī ir atdalījies un ir Eiropas uzņēmums tagad, visur apakšā un komunikācijā joprojām ir tie paši Krievijas krievi. Un nav dzirdēts, ka kāds no viņiem paustu publisku atbalstu Ukrainai, kā to dara ļoti daudz populāri Krievijas krievi, kuri arī pameta krieviju. Tā, ka var te bāzt batonus cik uziet. Kamēr tā otra NL kantora puse nepaudīs publisku nostāju pret karu un viņu tautiešu iebrukumu Ukrainā un cilvēku nogalināšanu, tikmēr nulle sapratne un cieņa pret visām NL kantorī palikušajām mūsu latvietēm.

Vucēna pēc kara sākuma bija arī tiešā tekstā teikusi, ka viņai neinteresē karš, lai viņai neko neraksta par karu, viņa runā krieviski un turpinās runāt, arī tas karodziņš taču. Nesen slavēja krievijas nodokļu sistēmu.
28.01.2024 17:36 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
EmilijaArm @ 28.01.2024 13:43

Jā, turklāt to, ka Kača pati rubī visu, labi demonstrēja fakts, ka intervējot ukraiņu dziedātāju Lobodu, viņa tomēr noņēma no kakla savu NL karekli. Tas parāda, ka viņa labi zina, ko dara, kur strādā, kam pelna naudu. Un karš ir tāda lieta, kur vidusceļa nav - tu atbalsti vai nu vienus, vai otrus. Viņa pateica, ka asiņu kadrus savā instā neliks, tādējādi pasakot, ka norobežojas no šī visa. Viņa izvēlējās piķi morālās, pilsoniskās, ētiskās stājas vietā. Un to nekad un nemūžam nevarēs nomazgāt nost, viņa vienmēr būs tas, kas viņa ir. Tur neko nelīdz masāžas pie "ukraiņu meistarītes", viņa par sevi jau visu ir pateikusi un cilvēki to vienmēr atcerēsies. Piem., pēc 20 gadiem ja viņa 18. novembrī vicinās Latvijas karodziņu, joprojām visi zinās, ko viņa izdarīja 2022.

Viss jau taisnība, bet vai tiešām atcerēsies? Cilvēki ātri visu aizmirst, un te, diemžēl, es pateikšu, ka ir vērts mācīties un lasīt par vēsturi
Izlasi pasaules vēstures notikumus pēdējo vismaz 200 gadu laikā, ko tu vari no tā izsecināt?
28.01.2024 17:59 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
chihiro @ 28.01.2024 15:00

Man liekas kosmoss, ka Vucēnai nav kauns likt krievijas karogu profilā. Bet viņa dzīvo kaut kādā krievu infotelpā, līdz ar to nekaunās.

Karogu licēji ir atsevišķa cilvēku suga 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
28.01.2024 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 2051
Reģ: 31.01.2012
Martinika @ 25.01.2024 21:17

Mīļā sirds!
Marijai to nevajag, lai puika nāk mājās. Viņai patīk, ka viņš klīst apkārt (iespējams) vai pavada laiku ar sevi pats. Jo tad viņai nav jāiespringst par dienas režīmu, par ēšanu, par mājas pienākumu izpildi utt. Vai Neitam viņa vecumā ir pienākumi? Vai Marija to viņam ir iemācījusi, ka katram cilvēkam (arī 7-8 gadu vecumā) ir pienākumi? Nē!!
Marijai pašai laika plānošana ir 0, ko viņa var mācīt bērnam? Man tiešām žēl to bērnu...kas ar viņiem būs vēlāk? Kas būs ar Vitu kā meiteni? Tur ir 100 un 1 problēma - tieši psiholoģiska, kas nāk no ģimenes. Un pēc tam Marijai atkal visa sabiedrība būs vainīga, kad mazākajiem bērniem būs problemātika b/d vai skolā. Bet to, ka lielākās problēmas b/d un skolā bērniem nāk no ģimenes, to viņa nesaprot! Jo neko saknē nerubī ne no pedagoģijas, ne psiholoģijas. Tāpēc, ka nenobriedušai personībai ir piedzimuši bērni. Par attiecībām institūcijā kā ģimenē es vispār neizteikšos. Tur viss ir tūtē!

Kā Neitam nav pienākumi? Kurš tad pieskata sīkos, kamēr Vucēnai zoom jāvada? 😁
28.01.2024 18:10 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
chihiro @ 28.01.2024 14:57

Šis vispār maksimāli nevietā. Tu nocitēji komentāru, kur meitene raksta, ka NL ir un paliks krievu kantoris, jo īpašnieks krievs, kurš dzīvo Eiropā - un tā tas ir. Viņš aizbēga no Krievijas kā žurka no grimstoša kuģa. Kāds sakars tam ar tavu omi, kuras ģimeni okupācijas režīms izsūtīja uz Sibīriju? Būtu labāk nevis tolerējusi "labos krievus" (kas, pirmkārt, nepastāv kā šķira vispār, otrkārt, pat ja kāds domā, ka pastāv, tad NL īpašnieks tiešām tas nav, bet ir tipiska krievu žurka, kas aizbēgusi no mobilizācijas, prestiža zuduma u.c.kara izraisītām problēmām), bet sapratusi atšķirību starp krieviem un tos, kurus izsūtīja.
“bet ir tipiska krievu žurka, kas aizbēgusi no mobilizācijas, prestiža zuduma u.c.kara izraisītām problēmām”.
Tad sanāk, ka visi, kas ir aizbēguši no Krievijas, jo neapmierina šī brīža situācija vai nevēlas iet karot (jo notiek mobilizācija) ir tipiskas krievu žurkas?
Tad jūsuprāt, kā tam krievam vajadzēja rīkoties?
Vēlētos dzirdēt viedokli, jo tikai “nodirst” ir viens, bet kā tad vajag rīkoties cilvēkam?
Dzīvo laimīgs savā valstī, ir bizness (vienalga kāds), tava valsts pēkšņi uzsāk kara darbību. Tu labi apzinies kāds režīms ir tavā valstī un kas var notikt ja kaut ko skaļi teiksi (piemēru netrūkst).
Kas šim cilvēkam ir jādara? Ja viss ko viņš vēlas ir normāli dzīvot un veidot biznesu?
Bēgt prom nevar- jo tad esi krievu žurka. Palikt arī nevari un nevēlies, pluss tad būsi okupants utt. Ko tādam cilvēkam darīt?
28.01.2024 18:14 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
Persiks89 @ 28.01.2024 16:54
Uz kādu sektu iet Vucēna? Prieka vēsti? Kristus pasaulei? Vai vēl kkādu citu?
Dzīvo gan ne pēc reliģiozajiem kanoniem

Šis mani visvairāk pārsteidz. Nu tik reliģioza, nu tik reliģioza un tic Dievam, bet paldies saka Visumam 😂 un tā cilvēku publiska aprunāšana/apsmiešana, tā arī nav ticīga cilvēka rīcība.
Nezinu vai "Prieka vēsts", vai "Kristus pasaulei", bet tur viss krievu valodā.
28.01.2024 18:21 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Zuzuu10 @ 28.01.2024 18:14
“bet ir tipiska krievu žurka, kas aizbēgusi no mobilizācijas, prestiža zuduma u.c.kara izraisītām problēmām”.
Tad sanāk, ka visi, kas ir aizbēguši no Krievijas, jo neapmierina šī brīža situācija vai nevēlas iet karot (jo notiek mobilizācija) ir tipiskas krievu žurkas?
Tad jūsuprāt, kā tam krievam vajadzēja rīkoties?
Vēlētos dzirdēt viedokli, jo tikai “nodirst” ir viens, bet kā tad vajag rīkoties cilvēkam?
Dzīvo laimīgs savā valstī, ir bizness (vienalga kāds), tava valsts pēkšņi uzsāk kara darbību. Tu labi apzinies kāds režīms ir tavā valstī un kas var notikt ja kaut ko skaļi teiksi (piemēru netrūkst).
Kas šim cilvēkam ir jādara? Ja viss ko viņš vēlas ir normāli dzīvot un veidot biznesu?
Bēgt prom nevar- jo tad esi krievu žurka. Palikt arī nevari un nevēlies, pluss tad būsi okupants utt. Ko tādam cilvēkam darīt?

Painteresējies, ko darīja ukraiņi Eiromaidanā. Viņiem bija prezidents - krievu ieliktenis, kurš atteicās parakstīt sadarbības līgumus ar ES un parakstīja sadarbības līgumu ar krieviju. Tauta bija neapmierināta, izgāja ielās un 4 mēnešus pavadīja protestos, kur cilvēkus ieslodzīja, nogalināja utt. Tauta panāca savu, nejau bez zaudējumiem un nejau ātri, bet virzās uz ES pusi, tāpat kā cīnījās par Krimu, par Donbasu un tagad par visu Ukrainu.
Kaut uz Baltkrieviju paskaties. Viņiem nav sanākusi veiksmīga kustība kā Ukrainai, tomēr protesti (un spīdzināšanas utt) bija ievērojami. Jā, nesanāca, bet tomēr pasaulē viņi bija iemantojuši cieņu ar to, ka centās.
Uz Irānu un sieviešu protestiem paskaties. Cik tur nāvju, bet tāpat iet un protestē.
Protams, krievi to nevar pat pamēģināt (un nekad nav varējuši izdarīt - it kā putins būtu tikai tagad uzsācis karu, nevis 2014. Ukrainā vai 2008. Gruzijā utt). Nav notikuši nekādi lieli protesti krievijā. "Labie krievi" kā Navaļnija komanda uc medijos bļauj par to, ka ES nedrīkst iebraukt ar krievu auto, ka LV Doždjam bija jāpaliek utt.
Šī diskusija nav par krieviem, tā kā ar savu sašutumu vari iet citur, šī diskusija ir par NL. Diskutētājas zina, kādas vērtības ir NL.
28.01.2024 18:40 |
 
Reitings 12160
Reģ: 06.07.2022
Elizabeteeee @ 28.01.2024 17:59

Viss jau taisnība, bet vai tiešām atcerēsies? Cilvēki ātri visu aizmirst, un te, diemžēl, es pateikšu, ka ir vērts mācīties un lasīt par vēsturi
Izlasi pasaules vēstures notikumus pēdējo vismaz 200 gadu laikā, ko tu vari no tā izsecināt?

To, ka kari ir cikliska parādība :)
28.01.2024 18:50 |
 
Reitings 1594
Reģ: 27.04.2023
chihiro @ 28.01.2024 17:34

Ej prom no šīs diskusijas.

Tu jau man nenorādīsi, kur man iet😂💪
28.01.2024 18:56 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
chihiro @ 28.01.2024 18:40

Painteresējies, ko darīja ukraiņi Eiromaidanā. Viņiem bija prezidents - krievu ieliktenis, kurš atteicās parakstīt sadarbības līgumus ar ES un parakstīja sadarbības līgumu ar krieviju. Tauta bija neapmierināta, izgāja ielās un 4 mēnešus pavadīja protestos, kur cilvēkus ieslodzīja, nogalināja utt. Tauta panāca savu, nejau bez zaudējumiem un nejau ātri, bet virzās uz ES pusi, tāpat kā cīnījās par Krimu, par Donbasu un tagad par visu Ukrainu.
Kaut uz Baltkrieviju paskaties. Viņiem nav sanākusi veiksmīga kustība kā Ukrainai, tomēr protesti (un spīdzināšanas utt) bija ievērojami. Jā, nesanāca, bet tomēr pasaulē viņi bija iemantojuši cieņu ar to, ka centās.
Uz Irānu un sieviešu protestiem paskaties. Cik tur nāvju, bet tāpat iet un protestē.
Protams, krievi to nevar pat pamēģināt (un nekad nav varējuši izdarīt - it kā putins būtu tikai tagad uzsācis karu, nevis 2014. Ukrainā vai 2008. Gruzijā utt). Nav notikuši nekādi lieli protesti krievijā. "Labie krievi" kā Navaļnija komanda uc medijos bļauj par to, ka ES nedrīkst iebraukt ar krievu auto, ka LV Doždjam bija jāpaliek utt.
Šī diskusija nav par krieviem, tā kā ar savu sašutumu vari iet citur, šī diskusija ir par NL. Diskutētājas zina, kādas vērtības ir NL.
es tā arī nesaņēmu atbildi, ko tam krievam darīt?
Ļoti labi pieminat piemērus ar protestiem pasaulē, cik tālu protesti jūsu pašu Latvijā tālu aizgājuši, pat par parastiem jautājumiem?
Neviens baigi neiet un nekas arī nemainas, bet gribat, lai valstī, kurā ir diktatūra, visi tagad skrien un ko maina.
Un ja jūs pati vairāk painteresētos, arī Krievijā bija protesti un arī tagad notiek iekšējie konflikti.
Es ļoti labi redzu ka diskutētājas šeit visu vislabāk zina😁 vsp šokā kā Latvijā vēl ir tāds dzīves līmenis, šeit tak var rast atbildes uz visiem jautājumiem.😁
Protams šis nav par visām, bet pēc dislike redzēs, cik attiecināja to uz sevi.
28.01.2024 19:00 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Zuzuu10 @ 28.01.2024 19:00
es tā arī nesaņēmu atbildi, ko tam krievam darīt?
Ļoti labi pieminat piemērus ar protestiem pasaulē, cik tālu protesti jūsu pašu Latvijā tālu aizgājuši, pat par parastiem jautājumiem?
Neviens baigi neiet un nekas arī nemainas, bet gribat, lai valstī, kurā ir diktatūra, visi tagad skrien un ko maina.
Un ja jūs pati vairāk painteresētos, arī Krievijā bija protesti un arī tagad notiek iekšējie konflikti.
Es ļoti labi redzu ka diskutētājas šeit visu vislabāk zina? vsp šokā kā Latvijā vēl ir tāds dzīves līmenis, šeit tak var rast atbildes uz visiem jautājumiem.?
Protams šis nav par visām, bet pēc dislike redzēs, cik attiecināja to uz sevi.

Par kādiem jautājumiem Latvijā, kur nepieciešami šādi protesti, tu runā? Mēs esam ES, NATO, esam brīvi, mums ir demokrātija. Mūsu valsts nevienam neuzbrūk, nevienu nenogalina.
Krievijai pašai ir jātīra sava mēslu čupa (putins uc), neviens cits to nedarīs. Ja viņi negrib savus sūdus tīrīt, tad jā - viņi ir žurkas, okupanti un visa pārējā epitetu, kas tiek veltīta viņiem, buķete, jo viņi ir līdzvainīgi pie visām nāvēm, ko veic viņu valsts.
Ko darīt? Ir kaudze ar piemēriem, ko es jau nosaucu, tā pati Ukraina, kas nometa nevēlamo prezidentu.
Par taviem krievijas protestiem neviens nav dzirdējis, jo tādu nav. 5 cilvēku kliegšana ciematā vai iestudēta tv vadītājas parādīšanās tv ekrānos ar plakātu - tie nav tie protesti, kas bija Ukrainā vai Baltkrievijā.
28.01.2024 19:05 |
 
Reitings 1594
Reģ: 27.04.2023
Zuzuu10 @ 28.01.2024 19:00
es tā arī nesaņēmu atbildi, ko tam krievam darīt?
Ļoti labi pieminat piemērus ar protestiem pasaulē, cik tālu protesti jūsu pašu Latvijā tālu aizgājuši, pat par parastiem jautājumiem?
Neviens baigi neiet un nekas arī nemainas, bet gribat, lai valstī, kurā ir diktatūra, visi tagad skrien un ko maina.
Un ja jūs pati vairāk painteresētos, arī Krievijā bija protesti un arī tagad notiek iekšējie konflikti.
Es ļoti labi redzu ka diskutētājas šeit visu vislabāk zina? vsp šokā kā Latvijā vēl ir tāds dzīves līmenis, šeit tak var rast atbildes uz visiem jautājumiem.?
Protams šis nav par visām, bet pēc dislike redzēs, cik attiecināja to uz sevi.

Man te ir dazhas forumistes, kas liekas varen sakarigas
Santa vai Sanita, kad rakstija par dislektikji bernu un ka ar to sadzivot un stradat♥️
Un Zuzuu🔥
Forshas tantes💯🥰
28.01.2024 19:10 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Baltkrievijā bloķēja pieeju internetam, lai nevarētu izplatīt info par protestiem, tāpat visa pasaule zināja un sekoja līdzi. Kur tie krievu protesti ir? Jēziņ, tiešām besī krievi ar savu domāšanu, ka viņi ir nevainīgi jēriņi, tik tas putins, un neko jau viņi nevar izdarīt kā vien izbraukt uz Kipru pelnīt piķi ar melu biznesu NL. Nu nesirgst tas NL īpašnieks ar sirdsapziņas pārmetumiem par to, kas jāpiedzīvo citiem viņa valsts dēļ. Tāpat kā Vucēnai, Vasiļevskai ir dziļi nospļauties par ukraiņiem vai par mūsu pašu latviešu meitenēm, kurām piestāstīja pilnas ausis par lielo piķi un brīvo darba grafiku - svarīga ir sava pakaļa, sava peļņa.
28.01.2024 19:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!