Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
Man arī liekas, ka sastrīdējās, jo Robim nepatika tās bildes instagram. Kamēr Robis krāca, Marija sabildējās, tad šis pamodās, paskatījās ig un uztaisīja scēnu un zinot to, cik ļoti Marijai besī greizsirdīgi vīrieši, jo Rafa arī tāds bija, tad nesastrīdēties nebija iespējams. Tāpēc tāds iznākums, jo Marija jau cik reizes ir teikusi, ka greizsirdību necietīs ne no viena vīrieša (un tur es viņai 100% piekrītu), kā arī Rafā tas bija viens no lielākajiem mīnusiem.
Es pat nebrīnītos, ja Marija vēl būtu viņam pateikusi, ka Robcis uzvedas jau kā Rafa 😂😂
26.01.2024 09:17 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
amnēzija @ 25.01.2024 23:13

Es domāju, ka skolā arī ir bezmaksas pulciņi, kurus ir iespēja apmeklēt. Vismaz vairumā skolu tādi ir, cik man zināms. Tikai, cik bērns ir ieinteresēts tos apmeklēt.. viendien Marija sūdzējās, ka viņai kā sievietei ir jāmāca bērnam spēlēt basketbols, futbols. Kur problēma Natanielam iesaistīties sporta pulciņā? Tur ir visas iespējas gan futbolu, gan basketbolu iemācīties spēlēt un reizē kopā ar draugiem jēgpilni un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku..

Zinu, kur viņa dzīvo, turpat blakus arī draugi nopirka māju. Vucēnai līdz sporta stadionam, kur notiek futbola treniņi ir 5 min ar kājām, ko iet un pat nav jābrauc. Un daudzbērnu ģimenēm ir priekšrocība, ka daudzus pulciņus māksla skolā un sporta nodarbības pilnā apmērā vai daļēji, bet apmaksā valsts. Ja viņai negribas ņemties ar bērnu, tad tā ir cita lieta.
26.01.2024 09:19 |
 
Reitings 779
Reģ: 03.11.2022
Gabriellla @ 25.01.2024 12:20
Sveikas meitenes, varbūt kāda zin kur Katrīne ex Sauliete taisa lūpu fillerus?

Filleri viņai salaisti smuki. Man patīk👌
26.01.2024 09:19 |
 
Reitings 1028
Reģ: 31.01.2015
"Ar labu nakti tiem, kam liekas, ka IG dzīve ir ideāla."
NEVIENAM, Marija, NEVIENAM neliekas, ka tava dzīve ir ideāla.😁
26.01.2024 09:22 |
 
Reitings 310
Reģ: 27.11.2023
Oriona @ 26.01.2024 09:22
"Ar labu nakti tiem, kam liekas, ka IG dzīve ir ideāla."
NEVIENAM, Marija, NEVIENAM neliekas, ka tava dzīve ir ideāla.?
precīzi 😀
26.01.2024 09:23 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
vivii @ 26.01.2024 09:17
Man arī liekas, ka sastrīdējās, jo Robim nepatika tās bildes instagram. Kamēr Robis krāca, Marija sabildējās, tad šis pamodās, paskatījās ig un uztaisīja scēnu un zinot to, cik ļoti Marijai besī greizsirdīgi vīrieši, jo Rafa arī tāds bija, tad nesastrīdēties nebija iespējams. Tāpēc tāds iznākums, jo Marija jau cik reizes ir teikusi, ka greizsirdību necietīs ne no viena vīrieša (un tur es viņai 100% piekrītu), kā arī Rafā tas bija viens no lielākajiem mīnusiem.
Es pat nebrīnītos, ja Marija vēl būtu viņam pateikusi, ka Robcis uzvedas jau kā Rafa ??

Ja sieviete pati nedod iemeslu, tad vīrietim nebūtu pamata būt greizsirdīgam. Protams, ir vīrieši, kuri pat bez iemesla var būt greizsirdīgi un uzpūst no mušas ziloni, bet nu šis nav tas gadījums.
26.01.2024 09:37 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Gan jau Marija pierijusies kā cūka sāka uzsvesties kā pasaules naba.... 😀
26.01.2024 09:48 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024
Meitenes, to brīnišķīgo wildspirit vešiņu ar odziņu var pa lētuci atrast visādos sheinos. 😅

viņš arī izskatījas ka no sheina. ma nneskauzh, bet izskatas ka no alika. Plus, zinot, ka Wildrotas nak no alika, nemaz nebrinos, ka sie kostimi ari....
26.01.2024 09:57 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Oi, Maška.. atceros kā stāstīji, ka nevar sagaidīt savu vīrieti no darba halātā, ka vajag sataisīties, bet kāda tu izskaties viesnīcā brokastīs? Točna kā no ģerevņas māte alkāne. Kājas vēl sacēlusi, priecīgi stāsta, ka vislaik dzēruši un strīdējušies.
Wow. Noteikti šīs ir fantastiskas brīvdienas, jūties atpūtusies
26.01.2024 10:55 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Ekhoo @ 26.01.2024 10:55
Oi, Maška.. atceros kā stāstīji, ka nevar sagaidīt savu vīrieti no darba halātā, ka vajag sataisīties, bet kāda tu izskaties viesnīcā brokastīs? Točna kā no ģerevņas māte alkāne. Kājas vēl sacēlusi, priecīgi stāsta, ka vislaik dzēruši un strīdējušies.
Wow. Noteikti šīs ir fantastiskas brīvdienas, jūties atpūtusies

Tās izklausās pēc tādām brīvdienām, no kurām noteikti vēl brīvdienas vajadzēs 🫣🤣
26.01.2024 11:01 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Ekhoo @ 26.01.2024 10:55
Oi, Maška.. atceros kā stāstīji, ka nevar sagaidīt savu vīrieti no darba halātā, ka vajag sataisīties, bet kāda tu izskaties viesnīcā brokastīs? Točna kā no ģerevņas māte alkāne. Kājas vēl sacēlusi, priecīgi stāsta, ka vislaik dzēruši un strīdējušies.
Wow. Noteikti šīs ir fantastiskas brīvdienas, jūties atpūtusies

Laba reklāmai viesnīcai...😀😀😀
26.01.2024 11:19 |
 
Reitings 24034
Reģ: 18.08.2022
Tad vina ar to Robi ir kopā vai vienkārši viens otram piegulētāji?
Jo ,ja tikai pasexo priekš kam strīdas,konkrēts bērnudārzs ,man reāli sveškauns,vinai jāsāk piedomāt kā vina sevi pasniedz IG ,reāli tiešām sāk atgādināt kaut kādu soc redzeslokā esošo vientulo māti,kam svarigăks alko un loceklis nevis bērni un normāla gimene.
26.01.2024 11:22 |
 
Reitings 1594
Reģ: 27.04.2023
Oriona @ 26.01.2024 09:22
"Ar labu nakti tiem, kam liekas, ka IG dzīve ir ideāla."
NEVIENAM, Marija, NEVIENAM neliekas, ka tava dzīve ir ideāla.?

Nu kāda vēl ideāla🙈🙈🙈
Tur pat neizskatās vidēji normāla tā dzīve- kur vēl ideāla😂
Marij- vispirms tiec līdz normālai dzīvei un tad sapņo par kautkādiem ideāliwm🤦‍♀️
26.01.2024 11:38 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
SantaBarbara @ 26.01.2024 11:22
Tad vina ar to Robi ir kopā vai vienkārši viens otram piegulētāji?
Jo ,ja tikai pasexo priekš kam strīdas,konkrēts bērnudārzs ,man reāli sveškauns,vinai jāsāk piedomāt kā vina sevi pasniedz IG ,reāli tiešām sāk atgādināt kaut kādu soc redzeslokā esošo vientulo māti,kam svarigăks alko un loceklis nevis bērni un normāla gimene.

Es domāju, ka viņa pati īsti nesaprot viņu attiecību statusu. Darja teikusi, ka viņiem pēc CD esot laba savienība. Tad nu laikam pavisam nemet prom, tikai interesanti tas, ka pāris dienas atpakaļ sadzērusies viņu piedāvā tālāk, bet kad ir iespēja atpūsties no bērniem, viņa to vakaru nepavada viena, bet ņem to, citām piesolīto, vīrieti līdzi 😂 ja vien tas piedāvājums nav bijis domāts kā "smalks" joks Marijas stilā.
Bet nu tāds vīrietis, kurš pakļaujas tādiem gājieniem - vai nu ir totāli samīlējies un akls, un nesaprot, ka viņu izmanto, vai arī, pats tikai izmanto izdevību, kamēr nav atradis neko labāku..
26.01.2024 11:42 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
amnēzija @ 26.01.2024 11:42

Es domāju, ka viņa pati īsti nesaprot viņu attiecību statusu. Darja teikusi, ka viņiem pēc CD esot laba savienība. Tad nu laikam pavisam nemet prom, tikai interesanti tas, ka pāris dienas atpakaļ sadzērusies viņu piedāvā tālāk, bet kad ir iespēja atpūsties no bērniem, viņa to vakaru nepavada viena, bet ņem to, citām piesolīto, vīrieti līdzi ? ja vien tas piedāvājums nav bijis domāts kā "smalks" joks Marijas stilā.
Bet nu tāds vīrietis, kurš pakļaujas tādiem gājieniem - vai nu ir totāli samīlējies un akls, un nesaprot, ka viņu izmanto, vai arī, pats tikai izmanto izdevību, kamēr nav atradis neko labāku..

Es domāju ka viņam tā ir tikai izklaide kad ir mājās......
26.01.2024 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Viņai vienīgā opcija dabūt un viņam vieglākā, jo Maša pieejama šim pakalpojumam. Win win, bet laikam nesaprot, ka no malas tas izskatās nožēlojami.
26.01.2024 12:14 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 26.01.2024 11:38

Nu kāda vēl ideāla???
Tur pat neizskatās vidēji normāla tā dzīve- kur vēl ideāla?
Marij- vispirms tiec līdz normālai dzīvei un tad sapņo par kautkādiem ideāliwm?‍♀️

Šķiet, ka viņa ideālu dzīvi nav redzējusi, tāpēc tas kā viņa dzīvo, viņai šķiet ideāli.
Cik saprotu, viņas ar māsu arī abas nav viena tēva meitas. Mamma, ja strādājusi uz kuģa, tad iespējams arī bieži nav bijusi mājās.. tad kāds piemērs viņai par ideālo dzīvi ir bijis?
26.01.2024 12:15 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Tas Roberts tāda lupata, nu vienkārši vīrieša pusfabrikāts. Bārdainais jūrnieks-bet rakstura nekāda. Nav brīnums, ka viens.
Marijai jau der tikai tāds kurš var viņu nolikt pie vietas un, jo viņai jau tāda krievuškas domāšana ir, līdz pat jesļi bjot značit ļubit. Viņu savādāk savākt nav iespējams. Šitāds ļurbaks kā Roberts viņai vispār neder. Spānis bija temperamentīgs, tāpēc kaut cik sagāja kopā, plus vecāks. Viņai ir konkrēto daddy issues
26.01.2024 12:51 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Nu kāpēc Roberts lupata? Nedomāju, ka lupata, bet tāda stila vīrietis, kam gribas nenopietnas izklaides. Vienalga viņam par Mariju vispār un vienalga, ko Marija par viņu saka. Ierēc viņš par viņu un viņas storijiem. Diez vai viņam vispār interesē nopietnas attiecības un ģimenes veidošana ar jebkuru, bet izklaidei kādu sievieti noteikti atradīs. Nākamā viņa sieviete diez vai skatās Marijas storijus vai, ja skatītos, neņemtu tos vērā, jo, pirmkārt, Marija nav normāla, otrkārt, visas taču domā, ka "ar mani vīrietis būs citādāks".
Marija sevi pazemo, vakardienas un šodienas storiji ir ārprāts. Bet to viņa ir pelnījusi. Tikai tāds kontrasts starp Spānijas laikiem, Rafu un NL ziedu laikiem un šito, kas tagad tur notiek.
26.01.2024 13:33 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Ekhoo @ 26.01.2024 12:51
Tas Roberts tāda lupata, nu vienkārši vīrieša pusfabrikāts. Bārdainais jūrnieks-bet rakstura nekāda. Nav brīnums, ka viens.
Marijai jau der tikai tāds kurš var viņu nolikt pie vietas un, jo viņai jau tāda krievuškas domāšana ir, līdz pat jesļi bjot značit ļubit. Viņu savādāk savākt nav iespējams. Šitāds ļurbaks kā Roberts viņai vispār neder. Spānis bija temperamentīgs, tāpēc kaut cik sagāja kopā, plus vecāks. Viņai ir konkrēto daddy issues

Sāksim ar to, ka Marijai patīk nauda. Viņai patīk šika dzīve. Kā pati atzīst poskāstā, viņai patika dzīve Spānijā. Pati neiespringa uz savu darbu, dzīvoja uz kvalifikācijām DS, Star2, Star, jo no spāņa nāca tūkstoši. Viņa bija materiāli nodrošināta, plus vēl spānis pieņēma viņas dēlu no iepriekšējās laulības, plus cēla viņiem ģimenes māju. Kur vēl labāku dzīvi - nedzīvot iespringumā, bet nauda līst kā no pārpilnības raga? Līdz kovidam spānis labu naudu pelnīja.. kas notika tālāk mēs jau zinām. Un ko, salīdzinot ar spāni pirms kovida, var piedāvāt viņai Roberts?
Bet domāju, ka arī tagad spānis labi dzīvo, jo nav ierobežojumu un lielie naudas nesēji Spānijā ir atgriezušies.
26.01.2024 13:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits