Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 2581
Reģ: 10.04.2022
Aliiisseeee @ 24.01.2024 10:15
Kāpēc NL zvaigznes, kā Lauva, Vucēna un Kachinja izskatās tā itkā strādā 24/7 ogļraktuvēs, apapušas sejas no rītiem, melni riņķi zem acīm, miegainas un nogurušas, šodienas Vucēnas story no rīta ar bērniem ārā nu izskatās viņa maigi sakot drausmīgi, tas ir tas ko viņas piedāvā komplektā ar NL, es saprastu ja dzīvotos pa spa, atļautos aukli, ēstu restorānos, pirku mājas un dzīvokļus, tad jā cepure nost es arī uzķertos uz NL, bet tā diezgan baisi, vienīgi Inga no Talsiem rada labu iespaidu

Ingai NL ir kā hobijs nevis pamatdarbs. Un labi izskatās, jo vīrs turīgs, nodrošina ar visu
24.01.2024 10:17 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024
Kāpēc NL zvaigznes, kā Lauva, Vucēna un Kachinja izskatās tā itkā strādā 24/7 ogļraktuvēs, apapušas sejas no rītiem, melni riņķi zem acīm, miegainas un nogurušas,

Tapec, ka 90% influencereem ir dzives veids - alkoholisms. Nezinu nevienu, iznemot kaut kadas veseligas dzivesveida beibes, kuras pat darba dienas vakarus nosledz ar viinu... tik cik Marija tagad palikusi viena, tad nu draudzenu nebrauc dzert, tad nu dzer un izliek sevi mums - skatitajiem...
24.01.2024 17:00 |
 
Reitings 22200
Reģ: 16.04.2023
Ko Vucēna visu dienu dara, ka tā nogurusi? Katru dienu viens un tas pats.
Mazāk dzert vajag, tad varbūt nākamajā dienā būs vairāk spēka.
24.01.2024 18:53 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
ExSaulietei lidostā skarbi. Ja ir kā viņa saka, tad pēc būtības neizklausās viņu vaina, bet viņai nav kaut kas līdzīgs jau bijis? Tāds cilvēku tips, kas uz lidostu brauc rīt un kost, čillo mierīgi, un tad ir visādi atgadījumi. Naudu varbūt dabūs atpakaļ, bet čakars taču! Nezinu, es parasti nevis aizeju uz kafeni, štopēju, sēžu telefonā un neskatos lidostas info ekrānos, bet cenšos piesardzīgāk skatīties līdzi, vai nemainās gate, ko saka paziņojumos, cik tālu jāiet, kur citi pasažieri pulcējas... a šeit - 4 gaišas galvas. Meitas vēl vispār neķer laukumu, kaut vai lielas, tās tikai prot fočēties, māsa izskatās tāda ķipa prikolīgā, bet ar putniem, nu un paliek, ka Kača tā "gudrākā" :D :D :D Nu tad nav labi
24.01.2024 19:07 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
SantaC @ 24.01.2024 18:53
Ko Vucēna visu dienu dara, ka tā nogurusi? Katru dienu viens un tas pats.
Mazāk dzert vajag, tad varbūt nākamajā dienā būs vairāk spēka.

Nogurst no nekā nedarīšanas 😂
24.01.2024 19:15 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
Apple of my eye teksts @ 24.01.2024 19:07[/quote
Manuprāt, te nu gan ir cilvēka problēma, ne lidostas vai lidkompānijas vaina. Arī man patīk lidostā sajust katru reizi brīvības elpu, bet gan vietējos, gan īpaši starpkontinentālajos reisos pārbaudu gan tablo, gan aplikācijas telefonā diezgan hrooniski - ka tik nepalaižu garām kaut kādu aktuālo. Bet, nu te jau dāmītēm "hi...hi un ha...ha" un tad nu loģisks iznākums. Meičas vispār bez kritiskās domāšanas - tik uzdzīvo :)
24.01.2024 19:26 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Martinika @ 24.01.2024 19:26
Apple of my eye teksts @ 24.01.2024 19:07[/quote
Manuprāt, te nu gan ir cilvēka problēma, ne lidostas vai lidkompānijas vaina. Arī man patīk lidostā sajust katru reizi brīvības elpu, bet gan vietējos, gan īpaši starpkontinentālajos reisos pārbaudu gan tablo, gan aplikācijas telefonā diezgan hrooniski - ka tik nepalaižu garām kaut kādu aktuālo. Bet, nu te jau dāmītēm "hi...hi un ha...ha" un tad nu loģisks iznākums. Meičas vispār bez kritiskās domāšanas - tik uzdzīvo :)

Es Tev piekrītu. Jo varbūt arī aviokompānija drīkst paziņojumus mainīt pēc iespējām, un tas tā arī domāts - lai visu laiku seko līdzi. Vai nu sēdi pie tablo vai telefonā. Nezinu, kā tas juridiski ir.
Un iedomājies - tieši tāpēc, lai izvairītos no visas tās jāšanās, skaidrošanās, izdevumiem, pazaudētā laika, pārceltajiem plāniem... Tieši tāpēc pašam arī jācenšas sekot līdzi, lai SEV ietaupītu čakaru
Un viņas meitas patiešām aug bīstami līdzīgas pašai, tikai vēl trakāk - pilnīgi zoomed out no realitātes. Deguni vienmēr telefonā, tādas lēnas izskatās kā ar kājminamo domāšanu, vienīgais, par ko acis spīd, ir šmotkas un ēdiens. Un no viņām, īpaši vecākās, nāk tāda iedomība
24.01.2024 19:36 |
 
Reitings 1929
Reģ: 31.08.2022
Aliiisseeee @ 24.01.2024 10:15
Kāpēc NL zvaigznes, kā Lauva, Vucēna un Kachinja izskatās tā itkā strādā 24/7 ogļraktuvēs, apapušas sejas no rītiem, melni riņķi zem acīm, miegainas un nogurušas, šodienas Vucēnas story no rīta ar bērniem ārā nu izskatās viņa maigi sakot drausmīgi, tas ir tas ko viņas piedāvā komplektā ar NL, es saprastu ja dzīvotos pa spa, atļautos aukli, ēstu restorānos, pirku mājas un dzīvokļus, tad jā cepure nost es arī uzķertos uz NL, bet tā diezgan baisi, vienīgi Inga no Talsiem rada labu iespaidu

Es tieši to pašu nodomāju, skatoties visu 3 storijus. Ok, Egita stāvoklī-par grūtnieci varbūt tā vis tie vajag teikt. Bet abas pārējās…. Sievietes, ar pilna laika darba laiku izskatās daudz, daudz labāk. Ārprāts, meitenes, jums tiešām liekas, ka tas viss ir apskaužami? Tas ir nožēlojami.
24.01.2024 21:47 |
 
Reitings 1929
Reģ: 31.08.2022
sauliiite.paula @ 24.01.2024 10:17

Ingai NL ir kā hobijs nevis pamatdarbs. Un labi izskatās, jo vīrs turīgs, nodrošina ar visu

Viņa arī izskatās vislabāk un nesamocītākā no visām.
24.01.2024 21:49 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Es vairs nesekoju Vucenai, bet, kur ir vinas druška, tāda gaišmataina NLiete no krievijas? Tā, kurai tur itkā ntie dzīvokļi Dubaijā? Viņai joprojām viss šokolādē?
24.01.2024 21:55 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Mathilde @ 24.01.2024 21:55
Es vairs nesekoju Vucenai, bet, kur ir vinas druška, tāda gaišmataina NLiete no krievijas? Tā, kurai tur itkā ntie dzīvokļi Dubaijā? Viņai joprojām viss šokolādē?

Tu domā Bondarčuku? Tā vēl it kā NL pelna un projām netaisās, viņai paralēli ir izveidots sieviešu klubs ( cik saprotu, tas ir vēl viens viņas ienākumu avots, par iestāšanos tajā izveidotajā čatā, šķiet, ka ir dalības maksa ), kur viņa palīdz sievietēm izvēlēties pareizos vīriešus. Pati iet uz randiņiem, analizē tos. Tjip sniedz padomus kā uzvesties, kā runāt, kā veidot dialogus, ko atbildēt un tā tālāk.
24.01.2024 22:05 |
 
10 gadi
Reitings 10913
Reģ: 15.03.2012
Martinika @ 24.01.2024 19:26
Apple of my eye teksts @ 24.01.2024 19:07[/quote
Manuprāt, te nu gan ir cilvēka problēma, ne lidostas vai lidkompānijas vaina. Arī man patīk lidostā sajust katru reizi brīvības elpu, bet gan vietējos, gan īpaši starpkontinentālajos reisos pārbaudu gan tablo, gan aplikācijas telefonā diezgan hrooniski - ka tik nepalaižu garām kaut kādu aktuālo. Bet, nu te jau dāmītēm "hi...hi un ha...ha" un tad nu loģisks iznākums. Meičas vispār bez kritiskās domāšanas - tik uzdzīvo :)

Nu tās vecākas dāmītes taču bija aizdzērušās, teica, ka nākamreiz gan bez vīna dzeršanas, varu pat iedomāties kāds hi-hi ha-ha tur ir bijis, ja tā ir Vasiļevska, liķene pat varētu speciāli aizlidot, lai tādas pusķēmā nebūtu jāņem 😄
24.01.2024 22:12 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
amnēzija @ 24.01.2024 22:05

Tu domā Bondarčuku? Tā vēl it kā NL pelna un projām netaisās, viņai paralēli ir izveidots sieviešu klubs ( cik saprotu, tas ir vēl viens viņas ienākumu avots, par iestāšanos tajā izveidotajā čatā, šķiet, ka ir dalības maksa ), kur viņa palīdz sievietēm izvēlēties pareizos vīriešus. Pati iet uz randiņiem, analizē tos. Tjip sniedz padomus kā uzvesties, kā runāt, kā veidot dialogus, ko atbildēt un tā tālāk.

jā jā, viņu domāju.
24.01.2024 22:52 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Vucēna: "Lai cik man negaršotu Prosecco, es NEKAD nedzeru melanholiskajā stāvoklī. Tas var tikai pasliktināt stāvokli".
Marij, tu dzer visu laiku un tas parāda, ka tev ir melanholisks stāvoklis, nomāktība un problēmas, kas šajā gadījumā, ir finanses.
Nezinu nevienu ar dzīvi apmierinātu cilvēku savā draugu un paziņu lokā, kas regulāri dzer tā, ka acis šaudās uz visām pusēm, katru rītu nedzird modinātāju, lai aizvestu bērnus uz skolu un dārziņu un katru dienu jūtas tā pārguris, it kā nostrādātu 12h fizisku darbu.
Vucēna brauc auzās, jo vienu dienu stāsta, cik labi strādāt NL, būt mājās, visu spēt savienot, paspēt, būt priecīgai ar bērniem pavadīt laiku, bet otrā dienā noguļ bērniem skolu, dārziņu, nespēj palīdzēt izpildīt mājasdarbus, aiziet uz veikalu un tā varētu turpināt.
24.01.2024 22:57 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 24.01.2024 22:57
Vucēna: "Lai cik man negaršotu Prosecco, es NEKAD nedzeru melanholiskajā stāvoklī. Tas var tikai pasliktināt stāvokli".
Marij, tu dzer visu laiku un tas parāda, ka tev ir melanholisks stāvoklis, nomāktība un problēmas, kas šajā gadījumā, ir finanses.
Nezinu nevienu ar dzīvi apmierinātu cilvēku savā draugu un paziņu lokā, kas regulāri dzer tā, ka acis šaudās uz visām pusēm, katru rītu nedzird modinātāju, lai aizvestu bērnus uz skolu un dārziņu un katru dienu jūtas tā pārguris, it kā nostrādātu 12h fizisku darbu.
Vucēna brauc auzās, jo vienu dienu stāsta, cik labi strādāt NL, būt mājās, visu spēt savienot, paspēt, būt priecīgai ar bērniem pavadīt laiku, bet otrā dienā noguļ bērniem skolu, dārziņu, nespēj palīdzēt izpildīt mājasdarbus, aiziet uz veikalu un tā varētu turpināt.

Tai dāmai taču garšo Prosecco, kāpēc viņa vārdu "garšo" raksta noliedzošajā formā? 😂
24.01.2024 23:11 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Lai Egita nepazustu no IG, pieteicās MK, tad tagad ir viss par un ap bērniem, bet nešķiet, ka viņai bērnu filmēšana sagādātu prieku. Bērnus viņa mīl, bet tagad pārtapusi par ģimenes ''influenceri'', bet garlaicīgi. Bērni, NL, Egitas runājošā galva, cik viņai smagi, grūti utt..
Egita arī pirms palikšanas stāvoklī neko nedarīja ikdienā, tāpēc arī ir tik tukšs un garlaicīgs profils un pati. Nav visiem jābūt influenceriem, ja nespēj radīt jēgpilnu un interesantu saturu.
24.01.2024 23:22 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 24.01.2024 23:22
Lai Egita nepazustu no IG, pieteicās MK, tad tagad ir viss par un ap bērniem, bet nešķiet, ka viņai bērnu filmēšana sagādātu prieku. Bērnus viņa mīl, bet tagad pārtapusi par ģimenes ''influenceri'', bet garlaicīgi. Bērni, NL, Egitas runājošā galva, cik viņai smagi, grūti utt..
Egita arī pirms palikšanas stāvoklī neko nedarīja ikdienā, tāpēc arī ir tik tukšs un garlaicīgs profils un pati. Nav visiem jābūt influenceriem, ja nespēj radīt jēgpilnu un interesantu saturu.

Tagad ar to bērnu un ģimenes atrādīšanu aizrāvusies, jo citu ko papildus nav ko parādīt ( bez NL nekādas citas nodarbošanās viņai nav ).
Pat Anna šodien izteicās, ka grib mammai vienai pateikt "Es Tevi mīlu" nevis, ka viņa to parāda storijos..
24.01.2024 23:50 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
amnēzija @ 24.01.2024 23:50

Tagad ar to bērnu un ģimenes atrādīšanu aizrāvusies, jo citu ko papildus nav ko parādīt ( bez NL nekādas citas nodarbošanās viņai nav ).
Pat Anna šodien izteicās, ka grib mammai vienai pateikt "Es Tevi mīlu" nevis, ka viņa to parāda storijos..

Šis gadījums - Lauvas kundze. Tas vispār zem katras kritikas! Iz grjazi - v knjazi :) Latviskā verisija - var izvest cilvēku no laukiem, bet ne laukus no cilvēka.
EGITA! Tu esi absolūti neharizmātiska, neinteresanta un diezgan prasta! Tu vari taisīties par jebko, bet Tu nekad nesasniegsi kritiski domājoša cilvēka prāta apcirkņus. Es sen neesmu māmiņu kluba mērķa auditorija, bet es no TEVIS (un mans draugu loks), nekad neietekmētos. Jo Tu esi sekla. Tu neesi interesanta. 2025. gads būs interneta platformu (lasi - instagram u.c.) norieta gads. Ieteiktu Tev laikus sākt mācīties ko derīgu un izglītojošu, nevis atbalstīt vardarbību, karu, slepkavošanu un agresorus! Un pamācies latviešu valodu caur openminded vai kaut no Zanes Daudziņas, kamēr auklēsi bērnu. Laba valoda vienmēr ir vērtība!
25.01.2024 08:51 |
 
10 gadi
Reitings 654
Reģ: 31.03.2012
Sveikas meitenes, varbūt kāda zin kur Katrīne ex Sauliete taisa lūpu fillerus?
25.01.2024 12:20 |
 
Reitings 2581
Reģ: 10.04.2022
Vucēna tik priecīga, dabūjusi jaunu veļu, brauc uz Jūrmalu atpūsties ar Robčiku, nu tik piegānīs gultasveļu.
25.01.2024 15:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits