Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 432
Reģ: 25.08.2011
SantaBarbara @ 23.01.2024 10:53

Iespējams ,ka tomēr uztaisījusi šo operåciju ,man viena kolēge kad uztaisīja operāciju ,svars burtiski pa dienām kritās.
Gada laikā nometa 65 kg,sākumā svars bija ap 110kg .
Ar parasti dietu tas 100% nav ,jo tad vina sen jau butu svaru nometisu saviem spēkiem.
Bet vina gadiem cīnijās ar lieko svaru un bez panākumiem .

Vēl jau ir dzirdēta tāda svara samazināšanas opcija, kā kunģa balons, tur laikam dienu tikai novēro slimnīcā
23.01.2024 11:28 |
 
Reitings 1593
Reģ: 30.07.2023
Marija tiešām riktīgā vafelē bija.
Vai tiešām tas ir jāliek Instagram?
Vai tiešām ir jādzer darba dienas vakaros tik nenormāli, ka nespēj laicīgi pamosties?
+ Savu Robčiku uz mājām sauc... Bērniem ir jāredz nopietnas attiecības, nevis kkādus vienus nakts sakarus!
Atrodi auklīti vismaz un paliec kādā viesnīcā, bet to dari brīvdienās, nevis darba dienas vakaros.
Lai es liktu Storijus, tad kad esmu nenormālā vafelē, nu nē. Man būtu kauns no pazīstamiem cilvēkiem!
Liekas, ka Marija dzer katru vakaru.
23.01.2024 11:30 |
 
Reitings 24034
Reģ: 18.08.2022
Hmmm1 @ 23.01.2024 11:30
Marija tiešām riktīgā vafelē bija.
Vai tiešām tas ir jāliek Instagram?
Vai tiešām ir jādzer darba dienas vakaros tik nenormāli, ka nespēj laicīgi pamosties?
+ Savu Robčiku uz mājām sauc... Bērniem ir jāredz nopietnas attiecības, nevis kkādus vienus nakts sakarus!
Atrodi auklīti vismaz un paliec kādā viesnīcā, bet to dari brīvdienās, nevis darba dienas vakaros.
Lai es liktu Storijus, tad kad esmu nenormālā vafelē, nu nē. Man būtu kauns no pazīstamiem cilvēkiem!
Liekas, ka Marija dzer katru vakaru.

Pēdējo 7 dienu laikā,3 vakarus vina bijusi story riktĩgā vafelē,kad knapi runā un šlupst,tās nozīmē ka pārejos 4 vakarus iespējams nedzēra vai dzēra ,bet ne lĩdz tādai kondīcijai.
Nabaga bērni ko lai citu saka.
23.01.2024 11:38 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
un vainot bērnus par to ka biji pierijusies kā cūka un no rīta nevari pamosties, tas ir zemiski....
23.01.2024 11:38 |
 
Reitings 1028
Reģ: 31.01.2015
ĢigiVigi @ 23.01.2024 11:04
Paskatījos vakardienas un šodienas Marijas story. Man arī šķita, ka ir sadzērusies. Un Viņai ar Robčiku brīvās attiecības laikam ,ne?! Kam tādu tad vest mājās lai bērni skatās ja tur nekā nopietna ?!?‍♀️
Un viņa tiešām ir reāli pārgurusi ne velti svars nokritis . Stresa un noguruma del noteikti .
Un vai Neits guļ kopā tiešām ar Vitu ? ? vsp daudz kas šķiet tik nepareizi . Mūžīgā kavēšana no rītiem utt. Nu tad ei taču laicīgi vakarā gulēt vienreiz nevis dzer vinu vai ko Tu tur dzer ?

Es pat šaubos, ka tās ir "brīvās attiecības". Kad Roberts ir Latvijā, tad atbrauc pie Marijas no*isties un tas arī viss, + vēl Marija dabū rozes un vannas bumbas. Ko vientuļa trīs bērnu mamma var vēl vairāk vēlēties? Sapnis😁😁
23.01.2024 11:53 |
 
Reitings 3884
Reģ: 30.11.2021
Bet interesanti, kur tad ir Ilons? Varbūt pie tēva aizvests?
23.01.2024 13:08 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Tamāra69 @ 22.01.2024 23:46
Ko Vuveena Sanrai nodarījusi, ka šādi storiji? Kāds zin? Sandrai jau arî visi putni būrī nav.
Šķiet, ka Sandras doma nebija vērsta uz Vucēnu kā personu, bet par to, ko NL darbones sludina, it īpaši Vucēna pēdējā laikā.
Sandra jau iepriekš bija teikusi, ka esot NL, viņai bija jātievē, jāēd kokteiļi, viņu pazemoja, ka nekad nebija pietiekami laba. NL iedevis tādu kā traumu un Sandrai nepatīk, ka šo tievēšanas kultu vēl joprojām reklamē IG.
23.01.2024 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Jā, jā Marija! Tieši dēls pie visa vainīgs, ne Tava plostošana! Tikai nevajag.
23.01.2024 13:19 |
 
Reitings 737
Reģ: 07.04.2022
Smieklīgi ir tas, ka tad, kad Sandra pati bija nl, tad jau viņai arī bija visu laiku jākladzinās par tiem kokčiem utt.. nu tik tievēs, nu tik tievēs.. Tagad arī viņa lkm redz, cik tupi izskatās viss nl no malas..
Nu lab, viņa atzīst un apzinās savas kļūdas.. :D:D viss ok :D:D
23.01.2024 13:24 |
 
Reitings 2409
Reģ: 20.09.2022
Laavii @ 23.01.2024 13:24
Smieklīgi ir tas, ka tad, kad Sandra pati bija nl, tad jau viņai arī bija visu laiku jākladzinās par tiem kokčiem utt.. nu tik tievēs, nu tik tievēs.. Tagad arī viņa lkm redz, cik tupi izskatās viss nl no malas..
Nu lab, viņa atzīst un apzinās savas kļūdas.. :D:D viss ok :D:D
viņa jaut tāpēc aizgāja, ka jau esot NL, sāka to saprast un pateica tor arī čatos, tāpēc viņu izmeta no čatiem
23.01.2024 13:26 |
 
Reitings 824
Reģ: 21.11.2023
Egita kļūs par to apnicīgo reklāmas stabu,kas reklamēs da jebko, ka tik pa brīvu kaut ko saņem ( jo reāli ienākumi nav tādi vairs, kā arī nodokļu parāds turpina augt)
Un ja vēl viņa spētu loģiski izteikties - bet nu laikam en-els to nemāca, vienas un tās pašas nodrāztās frāzes.
23.01.2024 14:34 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Egita reklamē spilvenu, bet reklāmas laikā mēģina izdīkt sadarbību matracim. Vai zemāk vēl var krist? Gan jau, ka jā.
Egitas reklāma no viena storija:
"Es teikšu, ka tas spilvens, viņš nav ciets, viņš nav tā mīksts, kad iet uz visām pusēm, viņš ir ļoti saturīgs, ja, viņš ir ļoti saturīgs, bet tajā pašā laikā es viņu pieņemsim saņurcu, viņš atpakaļ ieņem uzreiz formu kādu vajaga un un kas bija interesanti, kad ā kad ā es uzreiz pieradu, jo es domāju, kā būs gulēt ar šāda tipa spilvenu, ja, kā būs uz viņa gulēt, bet es uzreiz pieradu un nu es tā kad interesanti bija tas moments, kad es dabūju uzreiz tūlītēju efektu. Nu respektīvi pēc pirmās nakts es pamodos un sapratu, eu, es Oskaram saku, iedomājieties man nesāp, man nesāp spranda, iedomājies, man tiešām ir labi. Viņš saka, jā, ko tad es tev teicu, jo viņš uz tāda tipa spilvena līdzīga guļ. Tā kā es esmu reāli happy, ka beidzot mana problēma atrisinājās. Vēl viena problēma, kuru man vajadzētu atrisināt, tas ir matracis, jo man ir pa mīkstu matracis un tagad grūtniecībā, es nereāli izjūtu, kā man sāp mugura, jo mans svars acīmredzot ieguļās".
23.01.2024 15:14 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
ĢigiVigi @ 23.01.2024 11:04
Paskatījos vakardienas un šodienas Marijas story. Man arī šķita, ka ir sadzērusies. Un Viņai ar Robčiku brīvās attiecības laikam ,ne?! Kam tādu tad vest mājās lai bērni skatās ja tur nekā nopietna ?!?‍♀️
Un viņa tiešām ir reāli pārgurusi ne velti svars nokritis . Stresa un noguruma del noteikti .
Un vai Neits guļ kopā tiešām ar Vitu ? ? vsp daudz kas šķiet tik nepareizi . Mūžīgā kavēšana no rītiem utt. Nu tad ei taču laicīgi vakarā gulēt vienreiz nevis dzer vinu vai ko Tu tur dzer ?
Svars nokritīsies, ja vairs nav naudas par ko iet uz restorāniem un sūtīt Woltu uz mājām, bet pacietība gatavot ir tikai bērniem.
23.01.2024 15:21 |
 
Reitings 737
Reģ: 07.04.2022
CallMeAnnika @ 23.01.2024 15:14
Egita reklamē spilvenu, bet reklāmas laikā mēģina izdīkt sadarbību matracim. Vai zemāk vēl var krist? Gan jau, ka jā.
Egitas reklāma no viena storija:
"Es teikšu, ka tas spilvens, viņš nav ciets, viņš nav tā mīksts, kad iet uz visām pusēm, viņš ir ļoti saturīgs, ja, viņš ir ļoti saturīgs, bet tajā pašā laikā es viņu pieņemsim saņurcu, viņš atpakaļ ieņem uzreiz formu kādu vajaga un un kas bija interesanti, kad ā kad ā es uzreiz pieradu, jo es domāju, kā būs gulēt ar šāda tipa spilvenu, ja, kā būs uz viņa gulēt, bet es uzreiz pieradu un nu es tā kad interesanti bija tas moments, kad es dabūju uzreiz tūlītēju efektu. Nu respektīvi pēc pirmās nakts es pamodos un sapratu, eu, es Oskaram saku, iedomājieties man nesāp, man nesāp spranda, iedomājies, man tiešām ir labi. Viņš saka, jā, ko tad es tev teicu, jo viņš uz tāda tipa spilvena līdzīga guļ. Tā kā es esmu reāli happy, ka beidzot mana problēma atrisinājās. Vēl viena problēma, kuru man vajadzētu atrisināt, tas ir matracis, jo man ir pa mīkstu matracis un tagad grūtniecībā, es nereāli izjūtu, kā man sāp mugura, jo mans svars acīmredzot ieguļās".

man salūza smadzene kamēr šo izlasīju :D
23.01.2024 15:25 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Dainuviete @ 23.01.2024 14:34
Egita kļūs par to apnicīgo reklāmas stabu,kas reklamēs da jebko, ka tik pa brīvu kaut ko saņem ( jo reāli ienākumi nav tādi vairs, kā arī nodokļu parāds turpina augt)
Un ja vēl viņa spētu loģiski izteikties - bet nu laikam en-els to nemāca, vienas un tās pašas nodrāztās frāzes.

Tagad, acīmredzot, gaida piedāvājumu virsmatračiem 😂 kā vienmēr, stāstījums - ne kāds. Haotisks.
23.01.2024 15:34 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Hmmm1 @ 23.01.2024 11:30
Marija tiešām riktīgā vafelē bija.
Vai tiešām tas ir jāliek Instagram?
Vai tiešām ir jādzer darba dienas vakaros tik nenormāli, ka nespēj laicīgi pamosties?
+ Savu Robčiku uz mājām sauc... Bērniem ir jāredz nopietnas attiecības, nevis kkādus vienus nakts sakarus!
Atrodi auklīti vismaz un paliec kādā viesnīcā, bet to dari brīvdienās, nevis darba dienas vakaros.
Lai es liktu Storijus, tad kad esmu nenormālā vafelē, nu nē. Man būtu kauns no pazīstamiem cilvēkiem!
Liekas, ka Marija dzer katru vakaru.
Marija ir kā pusaudze, kas priecājas, ka vismaz kāds viņai pievērš uzmanību, paliek pie viņas pa nakti, jo beidzot būs ilgi gaidītais drā*iens.
Bērnu vajadzības tiek ignorētas. Neitam šodien angļu valoda. Vai Vucēna vakar vakarā atkārtoja vielu vai dzēra un jūsmoja par gaidāmo se*su?
IG tas bija jāliek, jo jāparāda sekotājiem, ka viņu arī kāds grib, bet tas ir tik pazemojoši, ka tevi izmanto fiziskajām vajadzībām nevis mīl, ciena un rūpējas.
Robertam Tinderī noteikti ir tievākas, skaistākas, inteliģentākas un bez piekabes, sievietes, bet pirmdienas vakarā sarežģīti sarunāt randiņu ar citām, tāpēc atliek tikai šis variants..
23.01.2024 15:35 |
 
Reitings 824
Reģ: 21.11.2023
Laavii @ 23.01.2024 15:25

man salūza smadzene kamēr šo izlasīju :D

Un klaji nekur atkal nav norādits.ka reklāma.
Nepaies ne ilgs laiks,ka virsmatracis arī būs klāt.
23.01.2024 15:35 |
 
Reitings 1593
Reģ: 30.07.2023
Laavii @ 23.01.2024 15:25

man salūza smadzene kamēr šo izlasīju :D
Man arī salūza smadzene :D
Latviešu valodas kursi sauc!
23.01.2024 15:40 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Maza kaza @ 23.01.2024 13:08
Bet interesanti, kur tad ir Ilons? Varbūt pie tēva aizvests?
Šķiet, ka bija pie omītes.
23.01.2024 15:43 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Laavii @ 23.01.2024 13:24
Smieklīgi ir tas, ka tad, kad Sandra pati bija nl, tad jau viņai arī bija visu laiku jākladzinās par tiem kokčiem utt.. nu tik tievēs, nu tik tievēs.. Tagad arī viņa lkm redz, cik tupi izskatās viss nl no malas..
Nu lab, viņa atzīst un apzinās savas kļūdas.. :D:D viss ok :D:D
Es šad tad paskatos Sandras storijus un aiziešana no NL ir padarījusi viņu par īstu cilvēku.
Neesmu dzirdējusi, ka viņa ir teikusi, ka no Chogan var pelnīt miljonus, strādāt kur un kad vien gribi un nauda nāks, bet uzsver to, ka Chogan var būt veids kā iegūt papildus ienākumus savam pamatdarbam.
Neesmu manījusi, ka viņa katru dienu nāktu storijos ar Chogan un reģistrēšanos, kā tas agrāk bija ar NL, it kā tā būtu visa viņas dzīve. NL ir ļoti toksisks kantoris.
23.01.2024 15:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits