Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 21.01.2024 21:57

Tas nošērotais storijs bija jocīgs. Galvenā doma bija - šodien skatāmies "Māmiņu klubu", bet rezultātā sanāca, ka vairāk noreklamēja savus NL patčus un vēl citus štruntus nevis to uz ko bija uzsvars.
Kādai ir screenshots saglabāts?
21.01.2024 22:33 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 21.01.2024 22:33
Marijas storijs, kur ir viņas saruna ar Neitu par skolas grāmatu un burtnīcu, nu kāpēc? Kāpēc tas ir jāpublicē? Lai parādītu, cik ar Neitu ir grūti un ka viņa mācās ar viņu? Kārtējo vakaru pirms skolas dienas nevis pa dienu sestdien vai svētdien.
Šķiet, ka storiji ir kā attaisnojums, parādot visiem, ka es cenšos, bet mans bērns ir atpalicis un neko nesaprot. Varbūt aizkadrā Vucēna nemaz necenšās palīdzēt Neitam ar mājasdarbiem, tāpēc bieži vien tie paliek neizpildīti, bet viņai storiji ir attaisnojošs iemesls - es cenšos, Neits nesaprot.

Šodien jau taisnojās kāpēc viņiem sanāk tik vēlu tie mācīšanās vakari.
Viņa kādu laiku atpakaļ minēja, ka domā par to, ka varētu algot Natanielam palīgu, kurš palīdzētu viņam mājasdarbu izpildē. Izskatās, ka šis nav darīts un pašai baigās iekšas to darīt arī nav. Nekā citādi nespēju iztulkot tos storijus, kuros it kā notiek mācību process.. ja bērns nespēj savienot kopā trīs konkrētas skaņas, jākonsultējas ar speciàlistu, kurš ieteiks kā to varētu viņam palīdzēt iemācīties.. nevis to vienu vārdu mocīt, kamēr sāk jau histēriski raudāt.
22.01.2024 00:06 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Egita: "Samenedžēs man matus"... 🙄😂
22.01.2024 10:11 |
 
Reitings 1572
Reģ: 03.03.2020
Marija saka, ka kad Īlons sāks iet bērnudārzā, viņa beidzot iešot uz sporta zāli un dzīvošot tur. Nagi niez ierakstīt, ka neies viss, jo būs stāvoklī ar nākamo 😂
22.01.2024 10:52 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
amnēzija @ 22.01.2024 00:06

Šodien jau taisnojās kāpēc viņiem sanāk tik vēlu tie mācīšanās vakari.
Viņa kādu laiku atpakaļ minēja, ka domā par to, ka varētu algot Natanielam palīgu, kurš palīdzētu viņam mājasdarbu izpildē. Izskatās, ka šis nav darīts un pašai baigās iekšas to darīt arī nav. Nekā citādi nespēju iztulkot tos storijus, kuros it kā notiek mācību process.. ja bērns nespēj savienot kopā trīs konkrētas skaņas, jākonsultējas ar speciàlistu, kurš ieteiks kā to varētu viņam palīdzēt iemācīties.. nevis to vienu vārdu mocīt, kamēr sāk jau histēriski raudāt.

starp citu jau kuro reizi esmu ievēroju pēc šeit apspriestas kādas tēmas, Marija uzreiz saistībā ar to paceļ tēmu..... vienreiz arī bija par ilgi nekrāsotiem matiem un ataugušām briesmīgām saknēm, kā Marijai uzreiz bija storiji, ka sen nav bijusi pie friziera un aizjoza matus krāsot.......
Vēlu mācīties ir viens, mums arī sanāk, jo bērniem pēc skolas ir pulciņi.... jautājums cik tu šo procesu pataisi vēl par farsu....
Un par Neita draugiem kas ir svarīgāki nekā mācības (kārtējā Marijas pērle). Tādiem bērniem kā Neits ir nepieciešama motivācija kas pamudina ātrāk to visu procesu izdarīt, es piemēram darītu ka liktu izmācīties pirms draugiem un jo ātrāk to izdarīsim (bez niķiem) jo ātrāk tiksi pie draugiem..... Kapēc Neits niķojas, jo zin ka mamašai nervi neizturēs un varēs nepildīt.... Mums šis histēriju un raudāšanas periods ir ļoti samazinājies, jo bērns saprot, ka nāksies tāpat pildīt, tad kad būs nomierinājies. Un es katrā histērijā, ņēmu bērnu klēpī, mierināju, stāstiju ka saprotu ka viņam ir grūti, bet KOPĪGIEM spēkiem mēs tiksim galā ar uzdevumiem un jo ātrāk sāksim, jo ātrāk tiksim vaļā no viņiem.... un tad kad mēs izpildijām mājas darbus bez histērijām, es viņam vienmēr norādiju, redz cik ātri izdarijām, jo netērējām laiku raudāšanai un dusmām un ka viņam vēl ir laiks padarīt ko pats grib...... bet šis ir liels vecāku ieguldījums lai to visu panāktu, ko Marija negrib, jo neinteresē viņai bērni.....
22.01.2024 11:06 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
un starp citu atceros kā Marija kad ceļoja vai pēc ceļojuma gudri stāstija ka dēļ Vitas veselības Vitai vajadzīgs cits klimats, un viņai jāpieņem grūts lēmums, kad tik tai laikā nebija ka Rafa piedāvāja savākt bērnus un Marija pat bija gatava atdot, jau kārtējā pasaka bija izdomāta, tik varbūt kāds gudrāks ieteica lai pamēģina izspiest no tēviem alimentus.....
22.01.2024 11:10 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
a ciko viņa Vitu ved uz bērnudārzu ja stundu vēl gulēt var pēc Neita palaišanas uz skolu?
22.01.2024 11:32 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Sanita123 @ 22.01.2024 11:10
un starp citu atceros kā Marija kad ceļoja vai pēc ceļojuma gudri stāstija ka dēļ Vitas veselības Vitai vajadzīgs cits klimats, un viņai jāpieņem grūts lēmums, kad tik tai laikā nebija ka Rafa piedāvāja savākt bērnus un Marija pat bija gatava atdot, jau kārtējā pasaka bija izdomāta, tik varbūt kāds gudrāks ieteica lai pamēģina izspiest no tēviem alimentus.....
Viņa vienā laikā stāstīja, ka pārcelšoties uz Spāniju Vitas dēļ. Cerēja, ka Rafa paņems atpakaļ, bet kad saprata, ka spānis neņems viņu, tad vairs nav teikusi to.
22.01.2024 12:08 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Sanita123 @ 22.01.2024 11:06

starp citu jau kuro reizi esmu ievēroju pēc šeit apspriestas kādas tēmas, Marija uzreiz saistībā ar to paceļ tēmu..... vienreiz arī bija par ilgi nekrāsotiem matiem un ataugušām briesmīgām saknēm, kā Marijai uzreiz bija storiji, ka sen nav bijusi pie friziera un aizjoza matus krāsot.......
Vēlu mācīties ir viens, mums arī sanāk, jo bērniem pēc skolas ir pulciņi.... jautājums cik tu šo procesu pataisi vēl par farsu....
Un par Neita draugiem kas ir svarīgāki nekā mācības (kārtējā Marijas pērle). Tādiem bērniem kā Neits ir nepieciešama motivācija kas pamudina ātrāk to visu procesu izdarīt, es piemēram darītu ka liktu izmācīties pirms draugiem un jo ātrāk to izdarīsim (bez niķiem) jo ātrāk tiksi pie draugiem..... Kapēc Neits niķojas, jo zin ka mamašai nervi neizturēs un varēs nepildīt.... Mums šis histēriju un raudāšanas periods ir ļoti samazinājies, jo bērns saprot, ka nāksies tāpat pildīt, tad kad būs nomierinājies. Un es katrā histērijā, ņēmu bērnu klēpī, mierināju, stāstiju ka saprotu ka viņam ir grūti, bet KOPĪGIEM spēkiem mēs tiksim galā ar uzdevumiem un jo ātrāk sāksim, jo ātrāk tiksim vaļā no viņiem.... un tad kad mēs izpildijām mājas darbus bez histērijām, es viņam vienmēr norādiju, redz cik ātri izdarijām, jo netērējām laiku raudāšanai un dusmām un ka viņam vēl ir laiks padarīt ko pats grib...... bet šis ir liels vecāku ieguldījums lai to visu panāktu, ko Marija negrib, jo neinteresē viņai bērni.....
Protams. Mācības nav pirmajā vietā. Lai Neits strādā NL. :D :D
22.01.2024 12:08 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 22.01.2024 12:08
Protams. Mācības nav pirmajā vietā. Lai Neits strādā NL. :D :D

Nemaz nebrīnītos, ka arī strādās. Viena no Vasiļevskas meitām mātei atbildēja, ka viņai būšot bagāts vīrs un viņa pati strādāšot NL.
22.01.2024 13:08 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Sanita123 @ 22.01.2024 11:32
a ciko viņa Vitu ved uz bērnudārzu ja stundu vēl gulēt var pēc Neita palaišanas uz skolu?

Es ar šito nodomāju.
Vispār viņai bērni iet laikus gulēt, ej kopā ar viņiem, nevirini kājstarpi 1 naktī un būsi izgulējusies.
22.01.2024 14:23 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Kad Egita atzīs, ka ar NL vairs nespēj nopelnīt, lai nopirktu visu, kas viņai vajadzīgs? Nu jau veikalos vairs nav normāls grūtnieču apģērbs vai maksā ļoti dārgi.
Bet pati aizņēmusies no Marijas kleitu, kas pat nav grūtnieču.
Egita mēģina pateikt, lai kāds sadarbības ietvaros viņai atsūta grūtnieču apģērbu?
Ja jau Marijas Mohito kleita Egitai šķiet laba, tad kur ir problēma doties uz veikalu un nopirkt ne grūtnieču drēbes lielākā izmērā? Džinsi gan būs jāpērk, bet kleitas vai kreklus var atrast.
Paskatījos AboutYou. Tur ir liela izvēle ar pat pievilcīgām cenām grūtnieču apģērbam. Lai Egita izmanto Kačas kodu un iepērkas. Bet naudas nav, tāpat kā Marijai.
22.01.2024 14:38 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 22.01.2024 14:38
Kad Egita atzīs, ka ar NL vairs nespēj nopelnīt, lai nopirktu visu, kas viņai vajadzīgs? Nu jau veikalos vairs nav normāls grūtnieču apģērbs vai maksā ļoti dārgi.
Bet pati aizņēmusies no Marijas kleitu, kas pat nav grūtnieču.
Egita mēģina pateikt, lai kāds sadarbības ietvaros viņai atsūta grūtnieču apģērbu?
Ja jau Marijas Mohito kleita Egitai šķiet laba, tad kur ir problēma doties uz veikalu un nopirkt ne grūtnieču drēbes lielākā izmērā? Džinsi gan būs jāpērk, bet kleitas vai kreklus var atrast.
Paskatījos AboutYou. Tur ir liela izvēle ar pat pievilcīgām cenām grūtnieču apģērbam. Lai Egita izmanto Kačas kodu un iepērkas. Bet naudas nav, tāpat kā Marijai.

Izskatās, ka Marija arī uzprasās uz dāvanām vai sadarbībām. Pēdējās bikses palikušas ko varot uzvilkt, bet no tām arī jāatvadās, jo par lielas jau. Džinsenes krītot nost, Bea dāvinātās netīras - jāizmazgājot. Neesot ko vilkt. Ak, cik grūta dzīve cilvekiem, kuri vēlas ģērbties uz sadarbības vai reklāmas rēķina..
22.01.2024 14:42 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Kāpēc Foxa reklamē Zabavas tievēšanas maratonu no 29.01 nevis Vucēnas no 24.01? Daugavpils krievu zaram vēl ir atlikušas lētticīgas klientes, kas tam tic?
Vēlas sasniegt Star kvalifikāciju līdz februāra beigām, lai varētu braukt uz Marbelju?
22.01.2024 14:57 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Foxas storiji par braukšanu un autoskolu. :D Izmantoju savu blogera statusu un sarunāju jums atlaidi uz vienalga ko, ko jums vajag. Nekautrējieties izmantot.
Cik viņai gadi? 30? Tiesību likšanu uz automātu ir uztaisījusi kā grandiozu notikumu un lielu sasniegumu, kaut pat nav vēl nokārtojusi teorijas eksāmenu, kur nu vēl braukšanu.
Viņa nešķiet ne pārliecinoša, ne droša pat ar automātu, bet dīc sadarbības un kodiņus. Kārtējā antireklāma autoskolai, kurā viņa mācās.
Manā draugu un paziņu lokā nav neviens, kam nebūtu tiesības. Lielākoties visi nolikuši uzreiz pēc 18 gadu sasniegšanas, bet zinu pāris cilvēkus, kas kārtoja ap 25 gadiem. Neviens no viņiem par to neplātījās, jo mērķis bija iegūt pēc iespējas ātrāk tiesības un iemācīties braukt, nevis par to paziņot visiem kā kaut kādu lielo sasniegumu.
22.01.2024 15:09 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 22.01.2024 14:57
Kāpēc Foxa reklamē Zabavas tievēšanas maratonu no 29.01 nevis Vucēnas no 24.01? Daugavpils krievu zaram vēl ir atlikušas lētticīgas klientes, kas tam tic?
Vēlas sasniegt Star kvalifikāciju līdz februāra beigām, lai varētu braukt uz Marbelju?

Tam maratonam esot vērtīgāks saturs.
22.01.2024 15:22 |
 
Reitings 1594
Reģ: 27.04.2023
CallMeAnnika @ 22.01.2024 15:09
Foxas storiji par braukšanu un autoskolu. :D Izmantoju savu blogera statusu un sarunāju jums atlaidi uz vienalga ko, ko jums vajag. Nekautrējieties izmantot.
Cik viņai gadi? 30? Tiesību likšanu uz automātu ir uztaisījusi kā grandiozu notikumu un lielu sasniegumu, kaut pat nav vēl nokārtojusi teorijas eksāmenu, kur nu vēl braukšanu.
Viņa nešķiet ne pārliecinoša, ne droša pat ar automātu, bet dīc sadarbības un kodiņus. Kārtējā antireklāma autoskolai, kurā viņa mācās.
Manā draugu un paziņu lokā nav neviens, kam nebūtu tiesības. Lielākoties visi nolikuši uzreiz pēc 18 gadu sasniegšanas, bet zinu pāris cilvēkus, kas kārtoja ap 25 gadiem. Neviens no viņiem par to neplātījās, jo mērķis bija iegūt pēc iespējas ātrāk tiesības un iemācīties braukt, nevis par to paziņot visiem kā kaut kādu lielo sasniegumu.

Nu man gan naskiet, ka butu kautka jaapsmej cilveks, kas megina iegut autovaditaja tiesibas- jebkada vecuma. Ja es kautko neprotu, es eju macities! Un ceru, ka par mani nesmiesies. Nav parliecinata pat ar automatu? Vinja macas- kad iemacisies tad ari bus parliecinata.
Fuj tev par shadu komentaru🤯
22.01.2024 19:50 |
 
Reitings 1594
Reģ: 27.04.2023
BellaCiao @ 22.01.2024 10:52
Marija saka, ka kad Īlons sāks iet bērnudārzā, viņa beidzot iešot uz sporta zāli un dzīvošot tur. Nagi niez ierakstīt, ka neies viss, jo būs stāvoklī ar nākamo ?

Dienas komentārs💯😂
22.01.2024 19:54 |
 
Reitings 1929
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 20.01.2024 22:28
Pēdējās dienas nav dzērusi, bet iepriekš, vēl pirms nedēļas, dzēra dubulto devu, lai piere ātrāk sadzīst. :D

Piere bez biodron nebūtu sadzijusi? 😀
22.01.2024 21:25 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Elife @ 22.01.2024 21:25

Piere bez biodron nebūtu sadzijusi? ?
Tu rakstīji, ka Egita sen nav dzērusi Biodronu, un kāda sakritība, šorīt to atrāda storijos. :D
22.01.2024 21:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits