Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 3448
Reģ: 26.05.2023
Hermiine89 @ 20.01.2024 20:25
Pag, es pareizi sapratu- Marija brauc pakaļ mammai uz lidostu un sīči paliek mājās vieni?

Ē, bet tiešam Neits pieskata abus mazākos kamēr Mamaša uz lidostu? Es reāli brīnos, pat šokējos kā viņai nav bail atstāt tik mazus bērnus pieskatīt 8gadīgam bērnam? 😨Es nez, man tas nav saprotams..bet laikam jau tomēr vairs īsti nekas nespēj izbrīnīt.
20.01.2024 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 1001
Reģ: 11.04.2010
Kas Tik Nebūs @ 20.01.2024 15:05
Noskatījos pēdējo story par atlikumu bankas kontā. Tie smiekli... Jums neizskatās, ka kaut-kas nav ok? Līdzīgs histērijai kaut-kādai.
Tā dzīvošana iedomu pasaulē nenovedīs līdz labam... Viņai liekas, ka baigi slavena un skaista beiba, bagāta un visiem skauž... Man žēl, Marij, bet izskaties vairāk pēc neveiksminieces, kurai patīk ieraut lēto šmigu. Saņemies, vēl iespējams sākt normālu dzīvi, bez feik-luksa un pievērsties bērniem.

Jā, izskatās, ka viņa pati reāli šokā, jo viņas prātā vakar tikai kaut kādi sīki izdevumi bijuši, bet rezultātā konts tukšs... njaaaa, nu, jo ātrāk atradīs lētu dzīvokli, jo labāk. Vismaz uz dzīvesvietu ietaupīs pāris tūkstošus.
20.01.2024 22:20 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Littleprince @ 20.01.2024 22:03

Ē, bet tiešam Neits pieskata abus mazākos kamēr Mamaša uz lidostu? Es reāli brīnos, pat šokējos kā viņai nav bail atstāt tik mazus bērnus pieskatīt 8gadīgam bērnam? ?Es nez, man tas nav saprotams..bet laikam jau tomēr vairs īsti nekas nespēj izbrīnīt.

Vienā no story var redzēt, ka Ilona ir pieaugušajam uz rokām, tātad vieni nepaliek.
20.01.2024 22:24 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Elife @ 20.01.2024 16:32

Bet es neesmu redzējusi, ka viņš tiešām izdzertu. Varbūt tiksi pie lūpām pieliek. Nu es pat gribētu teikt, ka tā ir labāka doma kā triekt iekšā grūtniecei krievu sūdu.
Pēdējās dienas nav dzērusi, bet iepriekš, vēl pirms nedēļas, dzēra dubulto devu, lai piere ātrāk sadzīst. :D
20.01.2024 22:28 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
krmmm @ 20.01.2024 22:20

Jā, izskatās, ka viņa pati reāli šokā, jo viņas prātā vakar tikai kaut kādi sīki izdevumi bijuši, bet rezultātā konts tukšs... njaaaa, nu, jo ātrāk atradīs lētu dzīvokli, jo labāk. Vismaz uz dzīvesvietu ietaupīs pāris tūkstošus.
Ja Marija stāsta, ka rīt un parīt ienāks kontā nauda, tā nav no klientiem? Var būt, ka savāc priekšpasūtījumu naudu par Korejas kosmētiku, bet tērē to ikdienas vajadzībām? Un šos pasūtījumu pasūta no nākošā priekšpasūtījuma klientu naudas un tā uz apli?
Korejas kosmētikas īstā cena Minskā jādala ar + - divi, lai iegūtu reālo produkta vērtību. Noteikti jāmaksā daļa kurjeram, bet neliela starpība arī paliek pašai uz rokas.
20.01.2024 22:39 |
 
Reitings 737
Reģ: 07.04.2022
Baisi skatīties, kā Māmiņu klubs ir nošerijis Egitas storiju, kur viņa no sākuma runā par to raidījumu. Un tad babaaams.. aiziet NL 🤮
21.01.2024 00:39 |
 
Reitings 1594
Reģ: 27.04.2023
Marija: “vot jus sakat, ka pec NL atlsodzes naks svars atpakal! Ne, nenaks. Jo pec shis atslodzes, Jus jau vairs nevaresiet ta est ka pirms tam!”
Ari Marija: “iet pec sava sapnu auguma, jau 6 gadus un ta ari nav sasniegusi savus 55kg- bet Nl atslodzes ir pashas labakas!!!”
Bljad pasakiet kads tai “bodyNegative”, ka vinja runa pilnigako sudu????
🤯
21.01.2024 12:57 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Vārdotāja @ 20.01.2024 16:15
speciāli aizgāju paskatīties…. Tie ir histēriskie smiekli…

Es arī speciāli paskatījos - piekrītu.
Un pirms tam tur atkal meli par iepriekšējo pieredzi ar tiesu izpildītāju ("par kaut kādu sodu, es pat nezināju, ka man ir tāds sods"). Tādi meli! Var, protams, gadīties kaut kāds pārpratums (vēstules ne tur sūtītas vai kas), bet parasti jau piedzinēji un izpildītājs ir atgādinājuši n-tās reizes. Tā ka nekāds "nezināju". Līdzīgi kā nupat ar PTAC - nevainīgā aitiņa, visi citi ļaunie
21.01.2024 13:25 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Laavii @ 21.01.2024 00:39
Baisi skatīties, kā Māmiņu klubs ir nošerijis Egitas storiju, kur viņa no sākuma runā par to raidījumu. Un tad babaaams.. aiziet NL ?
Izdzēsts vai pagājušas 24h?
21.01.2024 15:27 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
KrūzīteDūzīte @ 21.01.2024 12:57
Marija: “vot jus sakat, ka pec NL atlsodzes naks svars atpakal! Ne, nenaks. Jo pec shis atslodzes, Jus jau vairs nevaresiet ta est ka pirms tam!”
Ari Marija: “iet pec sava sapnu auguma, jau 6 gadus un ta ari nav sasniegusi savus 55kg- bet Nl atslodzes ir pashas labakas!!!”
Bljad pasakiet kads tai “bodyNegative”, ka vinja runa pilnigako sudu????
?
Marija un Egita ir NL klauni. :D Abām šodien smagi no pārēšanās vakardien.
Egita šorīt stāsta, ka vakar tā pieēdās, pa daudz apēda plovu, pēc tam ļoti spieda vēderu. Tagad sāks ēst ar prātu, regulārām 5 mazām ēdienreizēm tāpat kā dara atslodzes nedēļā. Saka, ka viņai pašai tas būs jāsāk darīt.
Egita, tu to dari jau vairāk nekā 4 gadus.
Ko dod šīs atslodzes nedēļas? Katru reizi ir teksts, es iešu kopā ar jums atslodzes nedēļu, būšu jūsu kurators un iemācīšu jums sakārtot savu ēšanu, attiecības ar ēdienu, negribēsies rīt, pārēsties, bet viņas visas ir sev tieši sabojājušas jebkādas attiecības ar ēdienu un normālu uztveri par to.
Veselīgi ir tikai kokteiļi, ēst drīkst tikai pirms 18, smaga sajūta, kad paēd normālas vakariņas, pūšas vēders, jo kā var nepūsties, ja izdzer litriem piena dienā, saldumus gribas, jo kokteiļos ir tik daudz cukurs, kas uzsēdina uz cukura atkarības.
21.01.2024 15:42 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
Nabaga Marija, kokči utt tā sabojājuši kunģa darbību, ka kunģis vairs nesaprot, ka steiks ir jāpārstrādā 😁?
Un vēl, ēst negribu, bet dzeru kokteilīti, jo jādzer. Nesaprotu kāpēc jāēd, ja negribās. Ja es esmu par daudz ēdusi, un pēc tam negribās, tātad nevajag, paēdu, kad sāk gribēties. Organisms nav stulbs, pados ziņu, kad tam vajadzēs 🧐
21.01.2024 15:43 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Apple of my eye @ 21.01.2024 13:25

Es arī speciāli paskatījos - piekrītu.
Un pirms tam tur atkal meli par iepriekšējo pieredzi ar tiesu izpildītāju ("par kaut kādu sodu, es pat nezināju, ka man ir tāds sods"). Tādi meli! Var, protams, gadīties kaut kāds pārpratums (vēstules ne tur sūtītas vai kas), bet parasti jau piedzinēji un izpildītājs ir atgādinājuši n-tās reizes. Tā ka nekāds "nezināju". Līdzīgi kā nupat ar PTAC - nevainīgā aitiņa, visi citi ļaunie
Par PTAC sodu klusē.
Forums grib dzirdēt, kā Vucēnai un viņas krievu kantora juristiem iet ar šo lietu. :D Vai Vucēna apd*rsās, jo būs jāmaksā pašai sods? Pat krievi nepalīdzēs?
21.01.2024 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 1001
Reģ: 11.04.2010
Marija savā nakts verbālajā diarejā par body positive visu laiku teica, ka cilvēki ar lieko svaru rij, rij rij, bet tagad pati filmē sevi burtiski rijam - krāmē mutē savus zaļos salātus, bet nesakošļā, bezmaz veselus aprij. Stulbs paliek stulbs. Rīšana skaitās tikai burgeru un picu ēšana.
21.01.2024 16:50 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 21.01.2024 15:42
Marija un Egita ir NL klauni. :D Abām šodien smagi no pārēšanās vakardien.
Egita šorīt stāsta, ka vakar tā pieēdās, pa daudz apēda plovu, pēc tam ļoti spieda vēderu. Tagad sāks ēst ar prātu, regulārām 5 mazām ēdienreizēm tāpat kā dara atslodzes nedēļā. Saka, ka viņai pašai tas būs jāsāk darīt.
Egita, tu to dari jau vairāk nekā 4 gadus.
Ko dod šīs atslodzes nedēļas? Katru reizi ir teksts, es iešu kopā ar jums atslodzes nedēļu, būšu jūsu kurators un iemācīšu jums sakārtot savu ēšanu, attiecības ar ēdienu, negribēsies rīt, pārēsties, bet viņas visas ir sev tieši sabojājušas jebkādas attiecības ar ēdienu un normālu uztveri par to.
Veselīgi ir tikai kokteiļi, ēst drīkst tikai pirms 18, smaga sajūta, kad paēd normālas vakariņas, pūšas vēders, jo kā var nepūsties, ja izdzer litriem piena dienā, saldumus gribas, jo kokteiļos ir tik daudz cukurs, kas uzsēdina uz cukura atkarības.

Šķiet, ka kuņģis piemirsis ko nozīmē normāla pārtika, ja lielāko dienas daļu dzīvo uz kokteiļiem. Un jā, viņu pieminētajiem maratoniem riktīga antireklāma, jo pašas saka, ka pēc maratona negribas vairs tik daudz ēst, piedomā pie uztura. Bet redz, ka ne piedomā, ne ievēro kaut ko, ja četru gadu garumā dzīvo regulāri uz maratoniem. Nu nav tur veselīgas attiecības ar ēdienu tām dāmām.. nav.
21.01.2024 17:37 |
 
10 gadi
Reitings 1001
Reģ: 11.04.2010
Tāda sajūta, ka viņai besī Neits. Regulāri slepeni filmē viņu abu sarunas, lai it kā parādītu, cik viņš kaitinošs, tad atstāsta atkal, ko viņš kaitinošu izdarījis vai pateicis... 🥺 vienīgos labos vārdus atceros par viņu kā mazuli, ka neesot neko prasījis un varējis stundām viens pats darboties. Vienvārdsakot licis māti mierā.
21.01.2024 19:13 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.01.2024
Protams , ka Marijai besī Neits, viņai besī visi bērni, tēlot supermammu varēja tikai kad Rafa pie apvāršņa bija. Ja Marija sapratīs ka caur bērniem nekādu piķi neizspiedīs, bērni dosies dzīvot pie tēviem, un spindzele attaisnosies, ka viņai tomēr pašai sava dzīve arī jādzīvo. Gaidu kad Marija kļūs par stjuarti vai uz prāmjiem sāks strādāt, darīs jebko lai nebūtu jāsēž mājās un bērnus var kaut kur nostumt , tad izdomās , ka savu dzīvokli tomēr nevajag un tā dzīvos līdz atradīs kādu kam piķis pie dvēseles un būs gatavs šo parazītu paņemt pie sevis.
21.01.2024 19:19 |
 
Reitings 11215
Reģ: 21.09.2023
Esmu arī šokā, par Marijas izdarībām IG publiski aprunājot savu miesīgu bērnu, kurš tik ļoti besī.
21.01.2024 19:22 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Laavii @ 21.01.2024 00:39
Baisi skatīties, kā Māmiņu klubs ir nošerijis Egitas storiju, kur viņa no sākuma runā par to raidījumu. Un tad babaaams.. aiziet NL ?

Tas nošērotais storijs bija jocīgs. Galvenā doma bija - šodien skatāmies "Māmiņu klubu", bet rezultātā sanāca, ka vairāk noreklamēja savus NL patčus un vēl citus štruntus nevis to uz ko bija uzsvars.
21.01.2024 21:57 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
krmmm @ 21.01.2024 19:13
Tāda sajūta, ka viņai besī Neits. Regulāri slepeni filmē viņu abu sarunas, lai it kā parādītu, cik viņš kaitinošs, tad atstāsta atkal, ko viņš kaitinošu izdarījis vai pateicis... ? vienīgos labos vārdus atceros par viņu kā mazuli, ka neesot neko prasījis un varējis stundām viens pats darboties. Vienvārdsakot licis māti mierā.
Ja Kristaps maksātu lielu uzturnaudu par bērnu, kuru viņa varētu tērēt arī savām vajadzībām, tad Neits būtu vēlams.
Šobrīd škiet, ka Neits ir labs tikai tad, kad vajag pieskatīt mazos bērnus, kamēr mamaša guļ vai izskrien pa savām darīšanām.
21.01.2024 22:21 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Marijas storijs, kur ir viņas saruna ar Neitu par skolas grāmatu un burtnīcu, nu kāpēc? Kāpēc tas ir jāpublicē? Lai parādītu, cik ar Neitu ir grūti un ka viņa mācās ar viņu? Kārtējo vakaru pirms skolas dienas nevis pa dienu sestdien vai svētdien.
Šķiet, ka storiji ir kā attaisnojums, parādot visiem, ka es cenšos, bet mans bērns ir atpalicis un neko nesaprot. Varbūt aizkadrā Vucēna nemaz necenšās palīdzēt Neitam ar mājasdarbiem, tāpēc bieži vien tie paliek neizpildīti, bet viņai storiji ir attaisnojošs iemesls - es cenšos, Neits nesaprot.
21.01.2024 22:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits