Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
amnēzija @ 19.10.2023 13:03
Un jā. Egitai kārtējā viļņa apakša ar problēmām, kuras nerisina ar konkrēto sakaru operatoru, bet izbļaustās IG storijos. To visu varēja nokārtot mierīgi, bez uzvilkšanās un skaļiem paziņojumiem IG.. Un to, ka mainīs operatoru, nav jāizkliedz IG, bet to vajag pa tiešo konkrētā uzņēmuma darbiniekam teikt, tad daudzas lietas atrisinās, reizēm pat necerēti ātri. KOMUNIKĀCIJA - tas tā saucas.

Tāda Bite ir, arī esmu saskārusies. Lētais kantoris, tur nav ko gaidīt augstākās kvalitātes pakalpojumu un ekskluzīvu attieksmi. Slikts pārklājums. Ko TIEŠI Egita grib lai viņi dara? :D slien augšā vēl vienu torni pie viņas mājas??
Muļķe viņa ir!
Un tāpat kā Mashkai nesen - pašai šķiet, ka nez kāda slavenība, bet viņa ir klients Nr.32312143487 Bites sistēmā 😀😀😀
19.10.2023 16:20 |
 
Reitings 4874
Reģ: 19.09.2016
Ir FB tāda grupa "Purvā", tur var palasīt. Es IG arī viņam nesekoju.
Nu tur protams bija murgi Gobzema stilā, bet iekopēšu:
"Mana vecā galva. Aizmirsu taču izstāstīt visu Katrīnes CV. Tur ari tā Lindas kaite taču bija. Vēl vajag pierakstīt seksu solārijā ar bijušo VEF Rīga lietuviešu basketbolistu Antanas Kavaliauskas braļukas, žirga galvas.
@kristaps.janicenoks mans liecinieks, nu ne zaksā, bet solārijā drīzāk. Un kur tur es sveci turēju? Nu, es tur tik pieregulēju tos starus pareizos uz delfinu lietuviešu, ko sūkāt. Bet paskaidrojiet, kā var tā jāties gribēt pa solārijiem? Tas ir stress vai kas? NL pulveris? Bet no pulvera vispār stāv? Es reāli nezinu šito, pulverus nelietoju. No pīpēšanas nestāv it kā, tāpēc arī nepīpēju. Un stāv man arī bez pulvera un bez solārija. Un beigt to procedūru varu arī dušā, nevajag obligāti solārijā. Bet laikam no tā pulvera uz viņu stāv ar to pandēmiju kāju kopā nesaturēšanas arī solārijā. Delfinus
basketbolistiem dažādiem sūkāt un ierīvēties ar proteina maskām pēc skaistumkopšanas procedūrām vai to laikā, tad skaidrs, kāpēc tā jājas. Pilnīgs trulums, tās lampas taču See translation netīras paliek un kādam pēc tam tur jāmazgā viss tas dns un NL nost. Es tomēr labāk esmu lohs, nekā visus basketbolistu delfinus atsūkāju."
19.10.2023 16:33 |
 
Reitings 5730
Reģ: 20.09.2022
Apple of my eye @ 19.10.2023 16:20

Tāda Bite ir, arī esmu saskārusies. Lētais kantoris, tur nav ko gaidīt augstākās kvalitātes pakalpojumu un ekskluzīvu attieksmi. Slikts pārklājums. Ko TIEŠI Egita grib lai viņi dara? :D slien augšā vēl vienu torni pie viņas mājas??
Muļķe viņa ir!
Un tāpat kā Mashkai nesen - pašai šķiet, ka nez kāda slavenība, bet viņa ir klients Nr.32312143487 Bites sistēmā ???

Par Bites slikto pārklājumu jau gadiem cilvēki runā. Kad es, jau n-tos gadus atpakaļ, iegādājos sev telefonu, es pat neizskatīju šo kā variantu. Tas bija pirmais, kas tika izsvītrots no saraksta.
19.10.2023 17:07 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
Nav_vispar @ 19.10.2023 16:33
Ir FB tāda grupa "Purvā", tur var palasīt. Es IG arī viņam nesekoju.
Nu tur protams bija murgi Gobzema stilā, bet iekopēšu:
"Mana vecā galva. Aizmirsu taču izstāstīt visu Katrīnes CV. Tur ari tā Lindas kaite taču bija. Vēl vajag pierakstīt seksu solārijā ar bijušo VEF Rīga lietuviešu basketbolistu Antanas Kavaliauskas braļukas, žirga galvas.
@kristaps.janicenoks mans liecinieks, nu ne zaksā, bet solārijā drīzāk. Un kur tur es sveci turēju? Nu, es tur tik pieregulēju tos starus pareizos uz delfinu lietuviešu, ko sūkāt. Bet paskaidrojiet, kā var tā jāties gribēt pa solārijiem? Tas ir stress vai kas? NL pulveris? Bet no pulvera vispār stāv? Es reāli nezinu šito, pulverus nelietoju. No pīpēšanas nestāv it kā, tāpēc arī nepīpēju. Un stāv man arī bez pulvera un bez solārija. Un beigt to procedūru varu arī dušā, nevajag obligāti solārijā. Bet laikam no tā pulvera uz viņu stāv ar to pandēmiju kāju kopā nesaturēšanas arī solārijā. Delfinus
basketbolistiem dažādiem sūkāt un ierīvēties ar proteina maskām pēc skaistumkopšanas procedūrām vai to laikā, tad skaidrs, kāpēc tā jājas. Pilnīgs trulums, tās lampas taču See translation netīras paliek un kādam pēc tam tur jāmazgā viss tas dns un NL nost. Es tomēr labāk esmu lohs, nekā visus basketbolistu delfinus atsūkāju."

Stulbi, ka jauc dažādus laika periodus. Tas tad laikam bija, kad ar Janičenoku (tad tāpēc viņš viņu neapprecēja?) bija kopā, bet NL laiki ir tagad.
19.10.2023 17:11 |
 
Reitings 253
Reģ: 20.01.2022
Vai tik sauliete nav ar vārtiņu sastrīdējušas, pirms pāris dienām Vartina lika story par nodevību. Un šodien nemaz Sauliete nav publiski sveikusi Elīnu vārda dienā! Kā pārējās divas Inga un Rita
19.10.2023 17:19 |
 
Reitings 5730
Reģ: 20.09.2022
Mellenite @ 19.10.2023 17:19
Vai tik sauliete nav ar vārtiņu sastrīdējušas, pirms pāris dienām Vartina lika story par nodevību. Un šodien nemaz Sauliete nav publiski sveikusi Elīnu vārda dienā! Kā pārējās divas Inga un Rita

To redzēs tad, kad būs ballīte.
19.10.2023 17:42 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
2biletes @ 19.10.2023 12:48
varbūt vienkārši netiek? Rēķini tagad praktiski visām ir algoti darbi citur
Iespējams. Bet agrāk visas tā skrēja un jūsmoja, pārējās pāršēroja storijus. Nākas atgriezties realitātē, kad brīvais laiks vairs nav tik daudz, un redzams, ka ar NL neko nepelna.
19.10.2023 18:41 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 19.10.2023 13:03
Un jā. Egitai kārtējā viļņa apakša ar problēmām, kuras nerisina ar konkrēto sakaru operatoru, bet izbļaustās IG storijos. To visu varēja nokārtot mierīgi, bez uzvilkšanās un skaļiem paziņojumiem IG.. Un to, ka mainīs operatoru, nav jāizkliedz IG, bet to vajag pa tiešo konkrētā uzņēmuma darbiniekam teikt, tad daudzas lietas atrisinās, reizēm pat necerēti ātri. KOMUNIKĀCIJA - tas tā saucas.
Saprotu Egitas sašutumu, jo pašai arī nācies saskarties ar problēmām ar operatoru, bet neesmu publiska persona, lai to iznestu IG. Varbūt šāda uzmanības pievēršana liks citiem aizdomāties, ka problēma nav viņu iekārtā, ja kādam tāpat ir gadījies, kas ir pozitīvi, bet tas neatrisinās Egitas problēmu.
19.10.2023 18:46 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 19.10.2023 15:45
Kārtējo reizi ir tā kā mēs te spriedām. Notiek pēc maratona izēšanās, lai sagatavotos nākamajam maratonam. Bet līdz Vācijas braucienam noteikti būs vēl kāds ?
Vai tad vispār kāda no Latvijas brauks uz Vāciju? Nav dzirdēti skaļie sajūsmas spiedzieni.
Egita ar ģimeni taisās novembrī braukt kaut kur, kur ir silts, pieņemu, ka Ēģipte, ex Sauliete taisās medusmēneša ceļojumā.
Agrāk atbrauca no sava ceļojuma un jau nākamajā dienā brauca vai lidoja uz NL pasākumiem, vairs tā nenotiek.
19.10.2023 18:51 |
 
Reitings 5730
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 19.10.2023 18:51
Vai tad vispār kāda no Latvijas brauks uz Vāciju? Nav dzirdēti skaļie sajūsmas spiedzieni.
Egita ar ģimeni taisās novembrī braukt kaut kur, kur ir silts, pieņemu, ka Ēģipte, ex Sauliete taisās medusmēneša ceļojumā.
Agrāk atbrauca no sava ceļojuma un jau nākamajā dienā brauca vai lidoja uz NL pasākumiem, vairs tā nenotiek.

Vai tad Eiropas augšgals no Latvijas nebrauks 😀 bez viņām nekur nekas nav Eiropas lielajos pasākumos noticis.
19.10.2023 18:57 |
 
Reitings 5730
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 19.10.2023 18:46
Saprotu Egitas sašutumu, jo pašai arī nācies saskarties ar problēmām ar operatoru, bet neesmu publiska persona, lai to iznestu IG. Varbūt šāda uzmanības pievēršana liks citiem aizdomāties, ka problēma nav viņu iekārtā, ja kādam tāpat ir gadījies, kas ir pozitīvi, bet tas neatrisinās Egitas problēmu.

Bet katram skaidrs, ka šajā gadījumā ir konkrētā operatora vaina nevis telefona. Par šo jau gadiem cilvēki runā.
19.10.2023 19:13 |
 
Reitings 260
Reģ: 10.10.2023
Nopietni biznesa cilvēki parasti izvēlas arī noptienākus pieslēgumus 😁
19.10.2023 19:21 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
Foxa storijos stāsta, ka nekad nevar zināt, kā Biodrons iedarbosies uz katru cilvēku.
Kā var vēlēties lietot šo produktu? Pēc tā var secināt, ka Biodrons var palīdzēt arī atstiepties.
19.10.2023 19:55 |
 
Reitings 1355
Reģ: 18.12.2022
CallMeAnnika @ 19.10.2023 18:41
Iespējams. Bet agrāk visas tā skrēja un jūsmoja, pārējās pāršēroja storijus. Nākas atgriezties realitātē, kad brīvais laiks vairs nav tik daudz, un redzams, ka ar NL neko nepelna.
tas taču muļķim pat skaidrs, ka neko vairs nešēro, jo cipars tutū. Nav jau vairs par ko blatot. Tikai, publiski ta dāmas to atzīt nevar. Tik storijos pačīkstet par sliktajām fourmniecēm vai caur "ilūzijām" te iekomentēt bērnu dārza līmeņa valodā kārtējo atbalstu mlm
19.10.2023 20:14 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
2biletes @ 19.10.2023 20:14
tas taču muļķim pat skaidrs, ka neko vairs nešēro, jo cipars tutū. Nav jau vairs par ko blatot. Tikai, publiski ta dāmas to atzīt nevar. Tik storijos pačīkstet par sliktajām fourmniecēm vai caur "ilūzijām" te iekomentēt bērnu dārza līmeņa valodā kārtējo atbalstu mlm
Agrāk daļa jau arī neko nepelnīja, bet piedalījās visur un bija laiks. Tām, kurām bija BKA, vairs nav laika sēdēt mājās, jāiet strādāt un arī inflācija skar visus.
19.10.2023 20:18 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Uuuuuuunn kārtējo balvu nominācijā Gada māte iegūūūst Vucēnāaaa!
Lieku zīdaini gulēt un divgadniece tikmēr tusē viena vannā kamēr apkakājās, yesssss!!
20.10.2023 09:53 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
Ekhoo @ 20.10.2023 09:53
Uuuuuuunn kārtējo balvu nominācijā Gada māte iegūūūst Vucēnāaaa!
Lieku zīdaini gulēt un divgadniece tikmēr tusē viena vannā kamēr apkakājās, yesssss!!
Diāna vairs nav, tad ir labi redzams, ka viena pati nespēj tikt galā. Nu jau Roberts jāsauc katru vakaru palīgā. Diez cik ilgi viņš to pacietīs, ja attiecības nav nopietnas?
20.10.2023 14:32 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
Egitas storijs vārds vārdā:
"Man patīk kā es to telefonu te mēģinu iestutēt Oskara mašīnā, jo statīva jau šeit nav. Tā jau nav mana mašīna, kur man ir ērti un forši, kad viņš tur ir, nu, jo es gribu uztaisīt aši, labi, būs labi, es gribu aši uztaisīt brokastis, visu jau paņēmu līdz, jo es zināju, ka man ir ļoti liels skrējiens, ātri bija jābūt 8 no rīta jau centrā. Man tagad 10 ir nākošā tikšanās, uzminiet, ko es darīšu, man būs, pagaidiet, ka es neaizleju pienu garām, man būs korekcija lūpām, man būs korekcija lūpām, tātad uz Mirklis salonu un man taisīs Rēzija korekciju lūpām , papildinās visu līdz galam un papildus uzacis man būs permaments. Jēj. Ļoti, ļoti gaidu šo te tikšanos, beidzot savest sevi kārtībā, sauk uzacis ir tik gaišas palikušas, tas permaments tik gaišs, ka es nespēju krāsot visu. Un lūpām man atkal ļoti patīk un es jau redzu kā būs, kad izdarīs to korekciju un vispār būs pilnība. Tikmēr es taisu jau brokastis, man rekur būs kokčiņš tūlītās."
Tādas pērles birst. :D
20.10.2023 14:42 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 19.10.2023 18:57

Vai tad Eiropas augšgals no Latvijas nebrauks ? bez viņām nekur nekas nav Eiropas lielajos pasākumos noticis.
Katrīne arī savos storijos teica, ka ilgi būs prom medusmēneša ceļojumā.
Viņas piedalās tikai tur, kur pašām jāorganizē vai kur ir Mister Prezident. Vairs nav NL Jevropa. Ir atgriezusies Nasha Rasha.
20.10.2023 14:46 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
Kā Egita var runāt par izaugsmi un attīstību? Kur viņai tāda ir? Ir tikai degradācija. Kur ir viņai atvērušās stiprās puses? Vadīt komandu? Kad bija jāatbild uz Sandras jautājumu, tad Egita kā strauss zemē galvu iebāza un ignorēja. Vadīt prezentācijas? Ikdienas storijos var dzirdēt, cik nesakarīgi un ar daudziem atkārtojumiem viņa runā.
NL ir degradējis daudz sieviešu, un Egita ir viena no tām.
20.10.2023 15:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits