Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
SantaBarbara @ 05.09.2023 13:08
Pėdējās nedēlās Maša izskatās konkrēti izmisusi!
Liekas viss paliek arvien sliktāk!
To ,ka bernus itkā negrib vest pie aukles ,jo nezin kas tur notiks ir pilnīgs bullshit! Sāksim jau ar to ,ka normala mate kurai ir iespejas finansiali tomer izvelesies akreditetu aukli,kam ir zinašanas ,pirmas palidzibas kursi utt,nevis random katru dienu mekles Ig pazinas pie kuram uz paris h nogrūst bernus (iemesls protams ir nauda ,jo tad nav jamaksa)
Maša dzemdejot laikam bija planojusi,ka vinas mutere visus bernus audzinās un Maša vares tikai atmest paris kruizus gada un ar to būs pietiekami,bet lidz ko kruiziem naudas nav izradas mammite ar nav mierā sikos par pliku paldies auklet!
Vēl kas,ja Saulietei ir augstaka kvalifikācija un alga 5k ,tas nozime ka Marijai iespejams ir krietni mazaka alga ,jo ir tikai star kvalifikācija ,pienemu pat ja alga ir kadi 3-4 k vinai stabili ir par maz ,maja vien gan jau maksa kadu 1k pluss rekini(gan jau visur ir normali paradi,nebrinišos ja pēc tam uzzinasim,ka par elektribu nav maksats,jo Marija taču “aizmirst” ka rekini jamaksa!
Tāpat ,kā no vecas dzivesvietas gan jau laipni paludza “izvakties” nevis Marija peksnji izdomaja,ka grib uz citurieni parvakties komplektā ar draudzeni ??
Šoppinga Maša ar nav bijusi sen ,visas šmotkas tikai no sadarbibam vai pidžamā katru dienu staigā.
Man ir žēl berni ,bet nav žēl Maša ,vina gadiem sludinaja cik NL ir labi,daudzas meitenes savu pedejo naudu iebāza produktos un katru menesi pievilka astites,tikai lai Maša varetu labas kvalifikacijas noslegt un dzert šampi katru dienu ,celot un ēst austeres pa weekendu!
Nu tagad lai Maša izbauda ,ka tas ir kad jadoma biški lidzi,ceru ka NL pavisam drīz nogrims.
Un kronis visam Maša tagad sevi sauc par influenceri,ha ha tiešam domā ar to naudu tagad pelnit,es loti ceru ka lielas kompanijas divreiz padomas pirms saistisies ar vinu,savadak būs atkal kartejais airbaltic skandals .
Ko Marija plāno darīt, kad Diāna izvāksies? Kaut kad tas notiks. Ja tagad kādu daļu no īres un komunālajiem maksājumiem sedz Diāna, Vucēnas bērnus pieskata Diāna, vai Marijai ir plāns, kas notiks nākotnē? Vai kliegšana par alimentiem ir sapratne par to, ka nākotnē var klāties ļoti grūti un dzīvot kā daudzas ģimenes dzīvo 3 istabu dzīvoklī kādā vecā projektā?
05.09.2023 17:10 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
AnnnaMannna @ 05.09.2023 16:03

Nemaksā.
Pēc Marijas stāstītā - viņa vienmēr uzskatīja, teica, ka var visu pati un tad sāka saprast, ka nauda no viņas iet prom. Visums saklausījis, ka viņa negrib naudu, tādēļ jābeidz tēlot visu varošo, lai nauda pievelkas. Viņa sazinājās ar juristu par uzturlīdzekļiem no Rafas. Kristapu uz tiesu negribēja vilkt, jo ko no tāda paņemsi. Tad Kristapa attieksme vienā sarakstē viņu šokēja. Viņa zvanīja juristei un teica - pirmo uz tiesu Kristapu. Juriste, izskatot visus tēriņus, secināja, ka uz Neitu aiziet 1500.
Diemžēl līdz pārējo divu bērnu tēriņiem netiku, pārstāju klausīties viņu, bet iespējams pat vēl nepateica ??
Nepateica.
Interesanti, kā juriste aprēķināja tēriņus par Neitu? No čekiem, kurus Marija sagrābstīja pēdējā brīdī, jo vajag pierādījumus?
Smilšu nodarbības un boksa treniņi bija tikai tāpēc, lai dabūtu čekus un vienu mēnesi aprēķinātu izmaksas? Jo vairs nav redzēts ne logopēda, ne smilšu terapijas, ne arī boksa treniņu apmeklējums. Tāpēc es neticu Marijai.
Vai tiesa ņems vērā viena mēneša tēriņus? Domāju, ka tām ir jābūt atkārtotām darbībām nevis tikai tāpēc, ka jāiesniedz čeki tiesā. Galu galā tas ir par bērnu un tā attīstību.
05.09.2023 17:25 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 05.09.2023 17:25
Nepateica.
Interesanti, kā juriste aprēķināja tēriņus par Neitu? No čekiem, kurus Marija sagrābstīja pēdējā brīdī, jo vajag pierādījumus?
Smilšu nodarbības un boksa treniņi bija tikai tāpēc, lai dabūtu čekus un vienu mēnesi aprēķinātu izmaksas? Jo vairs nav redzēts ne logopēda, ne smilšu terapijas, ne arī boksa treniņu apmeklējums. Tāpēc es neticu Marijai.
Vai tiesa ņems vērā viena mēneša tēriņus? Domāju, ka tām ir jābūt atkārtotām darbībām nevis tikai tāpēc, ka jāiesniedz čeki tiesā. Galu galā tas ir par bērnu un tā attīstību.

Izskatās, ka tās visas nodarbības ir apmeklētas skolas laikā. Visu vasaru ne logopēds, ne smilšu vai silto graudu terapija nebija.
05.09.2023 18:18 |
 
Reitings 1354
Reģ: 18.12.2022
KurVag123 @ 05.09.2023 11:15

Tas, ka viņas tur saistībā ar NL, katru dienu iet pretrunās, tas pat nav apspriežams. Man tas darbs galīgi nesimpatizē. Tur ir jābūt naivam, lai tajā visā iesaistītos un noticētu viņu pasakām par vieglu peļņu. Arī Marijas dzīvesveids man nesimpatizē, nē, bet Kristaps ar savu uzvedību un bērna neredzēšanu n-to gadu laikā, man simpatizē vēl mazāk.
Marija šobrīd manās acīs pārstāv visas sievietes, kuras audzina bērnu vienas un kuru bērnus man no sirds ir žēl, jo es zinu, kādas ir sekas, kad tu kā bērns esi atstumts un nemīlēts. Lai cik burvīgs būtu, viens vecāks nekad nevarēs aizpildīt to, ka otrs izvēlējās nepiedalīties tavā dzīvē. Tā jebkurā gadījumā ir trauma, zemapziņā vai apzināta. Labi, ja neatsāj sekas. Neita gadījumā var redzēt, ka atstāj (agresivitāte u.c. problēmas).
Te vienā komentārā pieminēja svarīgu aspektu. Mēs redzam Marijas viedokli, teikto, kaut kādus minimālus fragmentus no sarakstēm. Mēs nezinām Kristapa viedokli, mēs nezinām vai tā pati Marija vai kāds no pārējiem piegulētājiem nav liedzis iespējas būt pie bērna. Es runāju par konkrēto gadījumu nevis kopumu. Ir diezgan stulbi apvainot vienu vai otru pusi, neredzot visu bildi.
05.09.2023 18:21 |
 
Reitings 814
Reģ: 29.05.2023
2biletes @ 05.09.2023 18:21
Te vienā komentārā pieminēja svarīgu aspektu. Mēs redzam Marijas viedokli, teikto, kaut kādus minimālus fragmentus no sarakstēm. Mēs nezinām Kristapa viedokli, mēs nezinām vai tā pati Marija vai kāds no pārējiem piegulētājiem nav liedzis iespējas būt pie bērna. Es runāju par konkrēto gadījumu nevis kopumu. Ir diezgan stulbi apvainot vienu vai otru pusi, neredzot visu bildi.

Viena komentētāja rakstīja, ka Kristaps nav redzējis Neitu kopš ratiem - tā nav, viņš bija pirms gada LV. Vai pirns 1,5, kaut kā tā.
05.09.2023 18:57 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
2biletes @ 05.09.2023 18:21
Te vienā komentārā pieminēja svarīgu aspektu. Mēs redzam Marijas viedokli, teikto, kaut kādus minimālus fragmentus no sarakstēm. Mēs nezinām Kristapa viedokli, mēs nezinām vai tā pati Marija vai kāds no pārējiem piegulētājiem nav liedzis iespējas būt pie bērna. Es runāju par konkrēto gadījumu nevis kopumu. Ir diezgan stulbi apvainot vienu vai otru pusi, neredzot visu bildi.

Šis arī ļoti mulsina. Tikpat labi taču var ielikt tikai to ko grib lai redz. Kāda ir tā patiesā komunikācija no abām pusēm, to var arī nepieminēt.
Un arī šeit pieminētie vecvecāki. Kas tur ir pagātnē bijis tāds, ka viņi ar mazdēlu netiekas. Vismaz nekad nav pieminēti, ka bijis, ka ticies. Es personīgi zinu ģimeni, kur bērni pēc šķiršanās ir palikuši viens pie viena, otrs pie otra vecāka un ar to mazbērnu, kurš dzīvo ar tēvu, otras puses vecmamma ar mazdēlu arī regulāri tiekas.
05.09.2023 18:57 |
 
Reitings 814
Reģ: 29.05.2023
amnēzija @ 05.09.2023 18:57

Šis arī ļoti mulsina. Tikpat labi taču var ielikt tikai to ko grib lai redz. Kāda ir tā patiesā komunikācija no abām pusēm, to var arī nepieminēt.
Un arī šeit pieminētie vecvecāki. Kas tur ir pagātnē bijis tāds, ka viņi ar mazdēlu netiekas. Vismaz nekad nav pieminēti, ka bijis, ka ticies. Es personīgi zinu ģimeni, kur bērni pēc šķiršanās ir palikuši viens pie viena, otrs pie otra vecāka un ar to mazbērnu, kurš dzīvo ar tēvu, otras puses vecmamma ar mazdēlu arī regulāri tiekas.

Bet pati Marija pat netiekas un nerunā ar savu māsu. Tagad mamma vairs neparādās viņas ikdienā. Ar pārāk daudziem viņai ir konflikts un nesaprašanās.
05.09.2023 19:07 |
 
Reitings 1432
Reģ: 01.08.2021
Merilda @ 05.09.2023 19:07

Bet pati Marija pat netiekas un nerunā ar savu māsu. Tagad mamma vairs neparādās viņas ikdienā. Ar pārāk daudziem viņai ir konflikts un nesaprašanās.

Tas gan, draudzenes arī ilgi neturas. Bija taču viņai sirdsdraudzene Vita, tad Agneseboo, un vel tur daudz citas un nez kapēc kautkā tā draudzība izbeidzas vienmēr. Ar Saulrieti jau arī bijuši konflikti, bet nu tur tā “draudzība” pastāv uz NL rēķina.
Marija vienmēr sadirš visas attiecības. Žēl bērnu, ka viņiem nav kontakta ar saviem tēviem, tas ir ļoti traumējoši.
05.09.2023 21:10 |
 
Reitings 3965
Reģ: 08.09.2015
Izklausās, ka Marija taisās tagad būt ēdienu blogere, tā pēkšņi stāsta cik viņa ir super gatavotāja. Kaut ko tak viņa bija izdomājusi, ko varētu darīt, vai tik caur puķēm nesāk sev bīdīt ceļu😉
05.09.2023 21:24 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
Foxa atkal slima. Viņa pati neapjēdz, cik de*īli izskatās, ka vienā story saka, ka ar elpceļiem pizg*ec, bet nākamajā jau reklamē Biodrone kā līdzekli imunitātes stiprināšanai.
Un vai tā ir tiesa, ko viņa raksta? Ka viņas klientu ārsts, bēram ar autismu, ieteica dzert Biodronu? Un psihiatri arī iesaka padzert Biodronu.
Man negribās ticēt, ka ir tādi ārsti, kas autismam un smagiem psihiskiem traucējumiem izraksta Biodronu. Un Foxa to storijos priecīgi stāsta. Vai šo nevajag ziņot PTAC? Ārstu vārdi nav zināmi, bet iespējams tā ir maldinoša informācija, ka uz tik smagām slimībām vai traucējumiem šādi ārsti vienkārši izraksta Biodrone.
Foxa slimo katru nedēļu ar klepu, bet Biodrons izārstēs autismu. Zeme, atveries.
05.09.2023 23:03 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 05.09.2023 21:24
Izklausās, ka Marija taisās tagad būt ēdienu blogere, tā pēkšņi stāsta cik viņa ir super gatavotāja. Kaut ko tak viņa bija izdomājusi, ko varētu darīt, vai tik caur puķēm nesāk sev bīdīt ceļu?
Ir 3 varianti.
1) tas, ko tu rakstīji.
2) attaisnojums tam, ka neiet tik bieži uz restorāniem, uzreiz mājās vislabāk.
3) parādīt tiesai, cik laba un gādīga māte.
05.09.2023 23:06 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
magdalena333 @ 05.09.2023 21:24
Izklausās, ka Marija taisās tagad būt ēdienu blogere, tā pēkšņi stāsta cik viņa ir super gatavotāja. Kaut ko tak viņa bija izdomājusi, ko varētu darīt, vai tik caur puķēm nesāk sev bīdīt ceļu?

Viņai bieži neesot laika kad pagatavot ēst, šeiko kokteiļus. Un tagad pēkšņi viņa būs ēdienu blogere. Nesmīdiniet 😃 kad tad viņa nodarbosies ar saviem NL pasūtījumiem, zoomiņiem un ikmēneša papīriem..
06.09.2023 00:48 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 05.09.2023 23:03
Foxa atkal slima. Viņa pati neapjēdz, cik de*īli izskatās, ka vienā story saka, ka ar elpceļiem pizg*ec, bet nākamajā jau reklamē Biodrone kā līdzekli imunitātes stiprināšanai.
Un vai tā ir tiesa, ko viņa raksta? Ka viņas klientu ārsts, bēram ar autismu, ieteica dzert Biodronu? Un psihiatri arī iesaka padzert Biodronu.
Man negribās ticēt, ka ir tādi ārsti, kas autismam un smagiem psihiskiem traucējumiem izraksta Biodronu. Un Foxa to storijos priecīgi stāsta. Vai šo nevajag ziņot PTAC? Ārstu vārdi nav zināmi, bet iespējams tā ir maldinoša informācija, ka uz tik smagām slimībām vai traucējumiem šādi ārsti vienkārši izraksta Biodrone.
Foxa slimo katru nedēļu ar klepu, bet Biodrons izārstēs autismu. Zeme, atveries.

Tur vispār nenopietni izskatās. Ar elpceļu problēmām vēršas pie ārsta un nevis nodarbojas ar pašārstēšanos kā viņa to dara. Ar analīzēm arī, pati izdomā ko viņai jāpārbauda 😃 to jau parasti arī ģimenes ārsts izvērtē, ņemot vērā pacienta veselības stāvokli, sūdzības, kas ir jāpārbauda.
06.09.2023 01:02 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
Tad tomēr nav tā, ka tēvs pavisam bērnu negrib redzēt, ja jau reiz Nataniels brauks pie tēva. Tas teksts - "es esmu arī bļāvusi, ka es dēlu nelaidīšu pie Tevis.." - nu, šis arī izsaka daudz ko par viņas komunikāciju ar cilvēkiem... un to, ka brauks, jau sen esot zinājusi... drāmu taisīja vai kā? 🤷‍♀️
06.09.2023 09:27 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
amnēzija @ 06.09.2023 09:27
Tad tomēr nav tā, ka tēvs pavisam bērnu negrib redzēt, ja jau reiz Nataniels brauks pie tēva. Tas teksts - "es esmu arī bļāvusi, ka es dēlu nelaidīšu pie Tevis.." - nu, šis arī izsaka daudz ko par viņas komunikāciju ar cilvēkiem... un to, ka brauks, jau sen esot zinājusi... drāmu taisīja vai kā? ?‍♀️

Un vasarā jau zināja, ka Neits lidos pie tēta! Viena liela dirsēja, kuras vārdiem vispār nevar ticēt
06.09.2023 09:30 |
 
Reitings 3965
Reģ: 08.09.2015
Par rīta storijiem:
Vai tiešām bērns ar disleksiju, kas vairāk no pašas Marijas ir pataisīta situācija par wow, vajadzīgi nez kādi speciālisti, liels piķis (kaut gan varētu iztikt 1x nedēļā skolas logopēds, plus regulāra, īsa lasīšnana mājās), ir jārauj tagad ārā bērnu no skolas, lai brauktu pie tēva. Jā, super, ka tiksies ar tēvu, bet kam bija domāta vasara, kam domāti brīvlaiki (būs oktobrī). Un tā jau nav pirmā reize, arī pagājušo gadu, viņš ar babuļu brauca kruīzos, un daudz kavēja skolu, man liekas rudenī vien pat ap 3 nedēļām! Kārtējā bezatbildība!
Kā, nu kā, var iet pa ielu ierunājot storijus, un divgadniek kaut kur no pakaļas velkās, pie tam ar riteni. Nekad, nekad Tu nevari paļauties uz divgadnieku, Tu nekad nevari zināt , kas viņam var Ienākt prātā. Un tajā vietā pa kuru viņa iet uz dārziņu nav tās plašākās gājēju ietves.
06.09.2023 10:13 |
 
Reitings 3965
Reģ: 08.09.2015
Un par ko tieši Marija te spiež tās asaras, Neits ir cik bieži braucis ar babuļu uz kruīziem, pat uz vairākām nedēļām, pat ar to pašu Rafu palicis, a te kaut kāda izlikšanās, ka jāsūta pie miesīga tēva. Nu neizskatās, ka viņa baigi gribētu veicināt Neita atiecības ar tēvu, bet laikam tiesa liek. Laikam ērtāk tomēr ir saņemt tikai piķi. Ļoti ceru, ka Kristaps nāks pie prāta un atjaunos attiecības ar Neitu.
06.09.2023 10:20 |
 
Reitings 2566
Reģ: 10.04.2022
Egita ielikusi storijā bildi ar māsu un tekstu “piedzīvojums NY ar māsu”, hmmm..vai tad nebija medusmēnesis ar vīru? Ļoti neglaimojoši pret Oskaru viss šis ir.
06.09.2023 10:42 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
sauliiite.paula @ 06.09.2023 10:42
Egita ielikusi storijā bildi ar māsu un tekstu “piedzīvojums NY ar māsu”, hmmm..vai tad nebija medusmēnesis ar vīru? Ļoti neglaimojoši pret Oskaru viss šis ir.

Medusmēnesis ar māsu 🤣 un tur kaut kur netālu bija arī vīrs 😃
06.09.2023 10:56 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
magdalena333 @ 06.09.2023 10:13
Par rīta storijiem:
Vai tiešām bērns ar disleksiju, kas vairāk no pašas Marijas ir pataisīta situācija par wow, vajadzīgi nez kādi speciālisti, liels piķis (kaut gan varētu iztikt 1x nedēļā skolas logopēds, plus regulāra, īsa lasīšnana mājās), ir jārauj tagad ārā bērnu no skolas, lai brauktu pie tēva. Jā, super, ka tiksies ar tēvu, bet kam bija domāta vasara, kam domāti brīvlaiki (būs oktobrī). Un tā jau nav pirmā reize, arī pagājušo gadu, viņš ar babuļu brauca kruīzos, un daudz kavēja skolu, man liekas rudenī vien pat ap 3 nedēļām! Kārtējā bezatbildība!
Kā, nu kā, var iet pa ielu ierunājot storijus, un divgadniek kaut kur no pakaļas velkās, pie tam ar riteni. Nekad, nekad Tu nevari paļauties uz divgadnieku, Tu nekad nevari zināt , kas viņam var Ienākt prātā. Un tajā vietā pa kuru viņa iet uz dārziņu nav tās plašākās gājēju ietves.

Par bērna neskatīšanu uz ielas - pilnīgs p**ģec! Tieši blakus kursē mašīnas! Gada mātei vnk svarīgāk ir ierunāt Instagram storijus.
Par dēla laišanu pie tēva - nu tak bullshit! Tieši tā - pirms tam kruīzos laida bieži un uz nedēļām, tagad kaut ko čiepst, ka grūti palaist. Tāāāda tēlošana!!!
06.09.2023 10:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits