Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Sandra, ko padarīt brīvdienās?! Izvelc savu apvēlušos dirsu svaigā gaisā, sāc ar garu pastaigu, paskrien, pavingro, nu da jeb ko, tikai izkusties un, protams, pamēģini pārmaiņas pēc nečīkstēt IG.
18.03.2022 12:32 |
 
10 gadi
Reitings 3142
Reģ: 13.11.2011
Haha, domāju, ka Vitas dāvana būs tēva vārds pasē 😀
18.03.2022 13:09 |
 
Reitings 253
Reģ: 10.05.2021
Un Saulietei arī tāds pats mētelis... Kaut kāds NL trends.
18.03.2022 20:12 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
SaltedCaramel @ 18.03.2022 20:12
Un Saulietei arī tāds pats mētelis... Kaut kāds NL trends.

Standarta pavasara trencis. Domāju, ka katrai trešai tāds ir. Jautājums tik par zīmolu.
18.03.2022 20:26 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ko vina ar savu seju ir izdarijusi?😬Kapec uzacis ir tik augstu un kas tas par linijam gar malam?😄 (izskatas pec neveiksmiga thread lift)
19.03.2022 00:19 |
 
Reitings 4146
Reģ: 01.03.2022
Shayk @ 19.03.2022 00:19
Ko vina ar savu seju ir izdarijusi??Kapec uzacis ir tik augstu un kas tas par linijam gar malam?? (izskatas pec neveiksmiga thread lift)

Jēziņ, pēc Grinča izskatās.
Kārtējo reizi pierādās, jo vairāk tiek labots, jo neglītāks paskats.
19.03.2022 00:39 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Shayk @ 19.03.2022 00:19
Ko vina ar savu seju ir izdarijusi??Kapec uzacis ir tik augstu un kas tas par linijam gar malam?? (izskatas pec neveiksmiga thread lift)

Viņa gadījumā tur nav uzlikusi kādu baiso filtru? Zinot viņas apsēstību ar filtriem, nebrīnītos, ka "atklājusi" kādu jaunu.
19.03.2022 00:55 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Sonora_A @ 18.03.2022 12:06
Stulbā lose Vucēna, nu es nevaru :D kāds uzrakstījis, ka Vitiņa saņems brālīti dāvanā, un happy faimily selfijs. Ak Dievs, lūdzu Tevi, nevairojies!!!

Man gan prieks par Vucēnu. Viņi reāli visi izskatās laimīgi un mazā Vita kā pielipusi tētim. Arī Latvijā ir daudz kakas ģimenēs bijušas un nesmukumi. Bet galvenais jau ir happy end! Ceru Vucēnai tāds būs ar savu ģimeni.
19.03.2022 08:04 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
vivii @ 18.03.2022 12:04

Tur jau tā problēma, ka Sandra diez vai var uztaisīt kaut vienu presīti (tīri fiziski, domāju, ka tas nav šobrīd iespējams), vai skriet...
Bet viņa nemeklē arī alternatīvas! Tik pa labi viņa varētu nūjot un braukt ar riteni, Nīderlandē katra otrā ome nūjo un brauc ar riteni, tas ir ļoti populāri, bet Sandra pat nevar saņemties uz kaut ko tādu!

Pa lielam ēstgriba lielākā ir dēļ insulīna rezistences. Es Sandras vietā mēģinātu ēst 7 reizes dienā pa 200-300 gr, mācītu to organismu un radinātu pie sātā, lai nav cukura kāpumi/kritumi. Un ar suņuku staigātu pa 4-5 km katru dienu. Un onligāi telefonā skaitītu kcal. Tas motivē nepielikt lieku karoti banānu vai ko pie putrām untt. Gan garīgais būtu labāks, gan paliktu vieglāk. Man pašai tā nost jau 20 kg. Ticu, ka vienu dienu Sandrai sanāks. Arī ar visu NL - piemēram 2 reizes no 7ņām ēdienreizēm. Pa lielam lai nomesti 1 kg - pietiek ar ietaupīt 8000 kcal. Piemēram Baiba NL - ja ar ēdienu nesanāk, aiziet uz kačalku, tur ar var šo ietaupījumu dabūt. Man vienīgai liekas, ka Baibai ir palikuši plānāki vaidziņi?!🤗
Kuņģa operācija te neder.
19.03.2022 08:13 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
NataL @ 19.03.2022 08:13

Pa lielam ēstgriba lielākā ir dēļ insulīna rezistences. Es Sandras vietā mēģinātu ēst 7 reizes dienā pa 200-300 gr, mācītu to organismu un radinātu pie sātā, lai nav cukura kāpumi/kritumi. Un ar suņuku staigātu pa 4-5 km katru dienu. Un onligāi telefonā skaitītu kcal. Tas motivē nepielikt lieku karoti banānu vai ko pie putrām untt. Gan garīgais būtu labāks, gan paliktu vieglāk. Man pašai tā nost jau 20 kg. Ticu, ka vienu dienu Sandrai sanāks. Arī ar visu NL - piemēram 2 reizes no 7ņām ēdienreizēm. Pa lielam lai nomesti 1 kg - pietiek ar ietaupīt 8000 kcal. Piemēram Baiba NL - ja ar ēdienu nesanāk, aiziet uz kačalku, tur ar var šo ietaupījumu dabūt. Man vienīgai liekas, ka Baibai ir palikuši plānāki vaidziņi?!?
Kuņģa operācija te neder.

Neielikt lieku banānu bija domāts, ielikt Banāna vietā piemēram ogas - ir starpība 90 kcal 100 gramos, vai 40 kcal 100 gramos.
19.03.2022 08:15 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
NataL @ 19.03.2022 08:04

Man gan prieks par Vucēnu. Viņi reāli visi izskatās laimīgi un mazā Vita kā pielipusi tētim. Arī Latvijā ir daudz kakas ģimenēs bijušas un nesmukumi. Bet galvenais jau ir happy end! Ceru Vucēnai tāds būs ar savu ģimeni.
Es šoreiz nepiekritīšu. Es Vucēnai neticu, un uzskatu, ka vienīgā kas tiešām ir pelnījusi Rafu, ir Vitiņa. Esmu bezgalīgi priecīga par bērniem, arī Neitu. Bet vucēna ir uzvedusies kā cūka visu šo divu gadu garumā. Jā, nesmukumi ir visiem! Bet man šķiet, ka nav jāatgādina kā viņa storijos runāja par Rafu, kādas lietas ir sarunājusi un tagad pēkšņi happy family. Ticu visiem par laimi, izņemot Vucēnu. Viņa ir lišķe.
19.03.2022 09:24 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Sonora_A @ 19.03.2022 09:24
Es šoreiz nepiekritīšu. Es Vucēnai neticu, un uzskatu, ka vienīgā kas tiešām ir pelnījusi Rafu, ir Vitiņa. Esmu bezgalīgi priecīga par bērniem, arī Neitu. Bet vucēna ir uzvedusies kā cūka visu šo divu gadu garumā. Jā, nesmukumi ir visiem! Bet man šķiet, ka nav jāatgādina kā viņa storijos runāja par Rafu, kādas lietas ir sarunājusi un tagad pēkšņi happy family. Ticu visiem par laimi, izņemot Vucēnu. Viņa ir lišķe.

Piekrītu, pa daudz izrunajusies viņa ir. Kas zin kā vēl viss izvērstos, ja Rafa saprastu latviski, ko vina par viņu ir teikusi. Katrā ziņā nekāda medus maize jau viņa nav. Sataisija mēslus un pati gribeja izlikties par cietēju.
19.03.2022 12:38 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
Skrīverei jaunākais reels ir wtf. :D Sasmējos no tāda randoma
20.03.2022 17:48 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Es tikai vienu nesaprotu, kā vispār var priecāties par Rafu un Mariju, teikt, ka viņi viens otram piestāv, izskatās kopā labi, laimīga ģimene utt. Ok, es saprotu šo sajūsmu no Marijas, jo ir neskaitāmu sieviešu kuras cieš no saviem vīriešiem un tā pat turpina būt ar viņiem, tās ir kaut kādas psiholoģiskas problēmas, zems pašvērtējums, labi tur lielā mīlestība (bet vai es ticu Marijas mīlestībai pret Rafu? Nē, jo sieviete, kas dzemdējusi bērnu vīrietim ko mīl, neuzturas, tik auksti pret mazuli, tā pat viņas skraidīšana pa pasauli, viesnīcām, kad bērnam ir pāris mēneši, tad nez kaut kāda divaina mīlestība, diez Rafa zin par viņas viesnīcas piedzīvojumiem? Lai nu kā, es nesaprotu kā sievietes no malas var runāt par kaut kādām laimīgām attiecībām, hallo, Marija sūdzējās, ka Rafa ir bijis vardarbīgs, agresīvs un ne vienu vien reizi. Viņš var arī teikt viņu izmeta no mājām, atsūtīja viņas matas un pazuda bez paskaidrojumiem, nebija klāt ne grūtniecībā, ne dzemdībās, ne likās zinis iepriekšējos 11 mēnešus no Vītas dzīves. Jā, ok, piekrītu, ka Vitiņa ir pelnījusi tēvu, un jā, šīs attiecības viņi var veidot, tēva un meitas, bet tās uzspēlētās laimīgās ģimenes attiecības, nopietni? Ja ir bijusi agresija, pie tam it kā bez liela iemesla, tad tas atkārtosies, ja Rafam aizies uz īso, tad Marija atkal būs uz ielas ar nu jau diviem bērniem. Man tas liekas pilnīgi smieklīgi, atbrauc vecis uzvāra buljonu, un visi ir liela laimīga ģimene. Mans novēlējums, lai Vitiņai ir tēvs, bet Marijai atrast stabilu, ar normālu psihi vīrieti. Bet, ja viss tas, ko Marija mums pasniedza par Rafu bija meli, tad es tomēr novēlu Rafam atrast normālu sievieti, jo tad jau tas ir slimi, bet kopumā, lai no kuras puses skatās es neredzu tur normālu ģimeni. Es uzskatu, ka vēl jo vairāk bērnu dēļ, nav jāveido attiecības ar agresīviem, psiholoģiski nelīdzsvarotiem cilvēkiem.
20.03.2022 18:21 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Skaistslaiks @ 20.03.2022 18:21
Es tikai vienu nesaprotu, kā vispār var priecāties par Rafu un Mariju, teikt, ka viņi viens otram piestāv, izskatās kopā labi, laimīga ģimene utt. Ok, es saprotu šo sajūsmu no Marijas, jo ir neskaitāmu sieviešu kuras cieš no saviem vīriešiem un tā pat turpina būt ar viņiem, tās ir kaut kādas psiholoģiskas problēmas, zems pašvērtējums, labi tur lielā mīlestība (bet vai es ticu Marijas mīlestībai pret Rafu? Nē, jo sieviete, kas dzemdējusi bērnu vīrietim ko mīl, neuzturas, tik auksti pret mazuli, tā pat viņas skraidīšana pa pasauli, viesnīcām, kad bērnam ir pāris mēneši, tad nez kaut kāda divaina mīlestība, diez Rafa zin par viņas viesnīcas piedzīvojumiem? Lai nu kā, es nesaprotu kā sievietes no malas var runāt par kaut kādām laimīgām attiecībām, hallo, Marija sūdzējās, ka Rafa ir bijis vardarbīgs, agresīvs un ne vienu vien reizi. Viņš var arī teikt viņu izmeta no mājām, atsūtīja viņas matas un pazuda bez paskaidrojumiem, nebija klāt ne grūtniecībā, ne dzemdībās, ne likās zinis iepriekšējos 11 mēnešus no Vītas dzīves. Jā, ok, piekrītu, ka Vitiņa ir pelnījusi tēvu, un jā, šīs attiecības viņi var veidot, tēva un meitas, bet tās uzspēlētās laimīgās ģimenes attiecības, nopietni? Ja ir bijusi agresija, pie tam it kā bez liela iemesla, tad tas atkārtosies, ja Rafam aizies uz īso, tad Marija atkal būs uz ielas ar nu jau diviem bērniem. Man tas liekas pilnīgi smieklīgi, atbrauc vecis uzvāra buljonu, un visi ir liela laimīga ģimene. Mans novēlējums, lai Vitiņai ir tēvs, bet Marijai atrast stabilu, ar normālu psihi vīrieti. Bet, ja viss tas, ko Marija mums pasniedza par Rafu bija meli, tad es tomēr novēlu Rafam atrast normālu sievieti, jo tad jau tas ir slimi, bet kopumā, lai no kuras puses skatās es neredzu tur normālu ģimeni. Es uzskatu, ka vēl jo vairāk bērnu dēļ, nav jāveido attiecības ar agresīviem, psiholoģiski nelīdzsvarotiem cilvēkiem.

Piekrītu! Tik nožēlojami un smieklīgi vienlaikus. Protams, lai jau izdodās, bet kas tur no tām attiecībām var sanākt? Ja sieviete var piedot ko tādu( pamesta viena grūtniecības laikā, pilnīgs ignors pēc dzemdībām, bez DNS pat paskatīties uz savu bērnu papuks nevēlējās), tad vīrietim tur skaidrs, ka viņš var darīt ko un kā vēlas, piedots tiks viss!
Tāāda happy family.
20.03.2022 18:27 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Skaistslaiks @ 20.03.2022 18:21
Es tikai vienu nesaprotu, kā vispār var priecāties par Rafu un Mariju, teikt, ka viņi viens otram piestāv, izskatās kopā labi, laimīga ģimene utt. Ok, es saprotu šo sajūsmu no Marijas, jo ir neskaitāmu sieviešu kuras cieš no saviem vīriešiem un tā pat turpina būt ar viņiem, tās ir kaut kādas psiholoģiskas problēmas, zems pašvērtējums, labi tur lielā mīlestība (bet vai es ticu Marijas mīlestībai pret Rafu? Nē, jo sieviete, kas dzemdējusi bērnu vīrietim ko mīl, neuzturas, tik auksti pret mazuli, tā pat viņas skraidīšana pa pasauli, viesnīcām, kad bērnam ir pāris mēneši, tad nez kaut kāda divaina mīlestība, diez Rafa zin par viņas viesnīcas piedzīvojumiem? Lai nu kā, es nesaprotu kā sievietes no malas var runāt par kaut kādām laimīgām attiecībām, hallo, Marija sūdzējās, ka Rafa ir bijis vardarbīgs, agresīvs un ne vienu vien reizi. Viņš var arī teikt viņu izmeta no mājām, atsūtīja viņas matas un pazuda bez paskaidrojumiem, nebija klāt ne grūtniecībā, ne dzemdībās, ne likās zinis iepriekšējos 11 mēnešus no Vītas dzīves. Jā, ok, piekrītu, ka Vitiņa ir pelnījusi tēvu, un jā, šīs attiecības viņi var veidot, tēva un meitas, bet tās uzspēlētās laimīgās ģimenes attiecības, nopietni? Ja ir bijusi agresija, pie tam it kā bez liela iemesla, tad tas atkārtosies, ja Rafam aizies uz īso, tad Marija atkal būs uz ielas ar nu jau diviem bērniem. Man tas liekas pilnīgi smieklīgi, atbrauc vecis uzvāra buljonu, un visi ir liela laimīga ģimene. Mans novēlējums, lai Vitiņai ir tēvs, bet Marijai atrast stabilu, ar normālu psihi vīrieti. Bet, ja viss tas, ko Marija mums pasniedza par Rafu bija meli, tad es tomēr novēlu Rafam atrast normālu sievieti, jo tad jau tas ir slimi, bet kopumā, lai no kuras puses skatās es neredzu tur normālu ģimeni. Es uzskatu, ka vēl jo vairāk bērnu dēļ, nav jāveido attiecības ar agresīviem, psiholoģiski nelīdzsvarotiem cilvēkiem.
+++++
20.03.2022 19:07 |
 
10 gadi
Reitings 3142
Reģ: 13.11.2011
tad vīrietim tur skaidrs, ka viņš var darīt ko un kā vēlas, piedots tiks viss!

Ļoti precīzi! 💯
20.03.2022 19:30 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
vivii @ 18.03.2022 12:01

Interesanti, ko par tādu tekstu teiktu Latvijas Nlietes? :D
Gan jau kā parasti teiktu, ka visu vienmēr var ''apiet'' un ka tā ir kārtējo reizi ''negribēšana'' strādāt un darīt utt. Ka var jau pasūtīt visu no Eiropas NL un tad nekas nebūs saistīts ar Krieviju, kā pirms tam jau runāja pati Sauliete&co.
Un vispār, šķiet, ka Latvijas Nlietes dzīvo citā dimensijā, jo kā viņas iedomājas - kara laikā pasūtīt, tirgot un lietot kaut kādus pulverus un pačus, kad cilvēkiem vispār nav līdz tam!
Vot tev NL bizness, vispār Nlietem no Latvijas tā būtu viela pārdomām, ka tomēr var vienā dienā viss sakārtoties tā, ka tu visu zaudē un tavs bizness un pačiņi, nevienam nav vajadzīgi.

Pēc tā teksta es saprotu, ka tā ukraiņu līdere cerēja turpināt darbu NL'ā, bet tagad Ukrainā ir aizliegts ar likumu sadarboties ar krievu uzņēmumiem. Tā ka tai arī nauda nesmird, tikai negribas 15 gadus atsēdēt
20.03.2022 20:50 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ai nu beidzat, es piemēram neticu,ka Rafa ir viņai sitis vai vēl nez ko. Tāpat arī tas stāsts, ka viņa tikai atbrauca uz Latviju un viņs atsūtijis visas mantas random. Viņai tās visas mantas un kastes storijos bija redzamas jau toreiz, kad pati atbrauca.. Ķipa uz pāris dienām atbrauca ar kastēm un tad izdomāja,ka Rafa viņas atsūtijis pēkšņi? Tās kuras ir viņai sekojušas vēl,kad viņi bija kopā un redzējuši Marijas storijus, kad piemēram dzēra vai ballējās, tak pati viņa ir viņu random apsaukājusi un teikusi skrienot no viņa prom,ka mūk to tā vecā kraķa. 70% no tā, ko viņa par Rafu stāsta ir tīrākā diršana.
20.03.2022 20:57 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
blacke @ 20.03.2022 20:57
Ai nu beidzat, es piemēram neticu,ka Rafa ir viņai sitis vai vēl nez ko. Tāpat arī tas stāsts, ka viņa tikai atbrauca uz Latviju un viņs atsūtijis visas mantas random. Viņai tās visas mantas un kastes storijos bija redzamas jau toreiz, kad pati atbrauca.. Ķipa uz pāris dienām atbrauca ar kastēm un tad izdomāja,ka Rafa viņas atsūtijis pēkšņi? Tās kuras ir viņai sekojušas vēl,kad viņi bija kopā un redzējuši Marijas storijus, kad piemēram dzēra vai ballējās, tak pati viņa ir viņu random apsaukājusi un teikusi skrienot no viņa prom,ka mūk to tā vecā kraķa. 70% no tā, ko viņa par Rafu stāsta ir tīrākā diršana.
nu jā, par to jau arī ir runa, viņa to visu tā ir pasniegusi. Es arī neticu, ka Rafa būtu darījis visu to, ko Maška Kakška teica. Viņai nevar ticēt! Mani uzvelk tas, ka pēc visas šīs diršanas divu gadu garumā viņa tagad spēlē happy family. Vēl ar skaļiem uzrakstiem - mana lielākā vēlēšanas, vai kaut kā tā, neatceros. Kā var nebūt kauns. 😃 varbūt viņa pati ir to aizmirsusi, ko saviem sekotājiem stāstījusi? 😯
20.03.2022 21:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits