Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 2046
Reģ: 31.01.2012
easywithaces @ 11.07.2023 14:57
Egitas super bombiskās pārdomas : ''kāda laime, ka esmu NLĀ, ka varu apvienot darbu pat tad, kad tev kaut kas notiek ( jēj jāstrādā arī ja slims bērns, nav iespējams paņemt B lapu un ārstēt bērnu), piecelties vēlāk un strādāt citos laikus'' nu haloo, viņa pati sevi dzird? nu tik ļoti laikam ūdens mutē smeļās, ka arī visām neloģiskajām situācijām jāsaka paldies Nlam...

Vai ne? Cik forši, ka jāstrādā tad, kad kaut kas notiek vai bērns slims. Cik FORŠI, ka, 2 mēnešus esot ar bērnu slimnīcā, nav par ko maksāt rēķinus, komunālos. Ne tā kā tām aitām, kas strādā 9-17 darba laiku (vai jebkādu citu normālu darbu, kur maksā nodokļus) un slimošanas laikā atpūšas, par to saņemot naudu. Kurš gan tā gribētu? Cik superīgi, ka Latvijas 2. lielākajam līderim nepietiek naudas izdzīvošanai, bet jūs, jaunās meitenes, tik nāciet, pievienojaties komandā, te VAR nopelnīt! Varbūt ne izdzīvošanai, bet kādam woltiņam 1x mēnesī NOTEIKTI! ❤
11.07.2023 16:12 |
 
Reitings 5720
Reģ: 20.09.2022
iiieviiite @ 11.07.2023 14:14
te jau viena meitene to minēja, bet jā, secinājums - Marija neprot izvēlēties sev piemērotus vīriešus vai arī pati nezin, ko grib, tādēļ visas attiecības beidzas ar drāmu.
Kristaps tiešam ir jampampiņš, ceru viņa tagadējā draudzene saprot, ka šis ir tas kadrs, no kura bērnus labāk nedzemdēt, jo viņš pats attīstības ziņā nekur tālāk par bērnu nav ticis. 0 atbildības, 0 intereses. viņš tiešām ņirgājoties par Mariju neapjēdz, ka izņirdz pats savu bērnu. ceru, ka no viņa piedzīs laba apmēra alimentus un papaša nevarēs no tiem "nolekt" nost. stulbais infantīlis.
Rafa ir drama queen un droši vien arī tirāns, bet tomēr nav tik melns, kā viņu mālē, jo pamats trakajai greizsirdībai tomēr bija, ja jau Robčiks tagad pie sāniem ir un tiek traktēts kā lielā love.
Visticamāk, Rafa to arī zin un ir pārliecināts, ka Marija visu attiecību laiku krāpa ar Robi kaut vai attālināti (tādēļ viņu tik ļoti trigeroja zvani un ziņas no Roberta), krč nebija tur dūmu bez uguns. un arī iemesls šaubīties par to, vai bērni no viņa, kā tagad var saprast - bija.
cerams, ka Marijai viss būs labi ar Robertu, bet nu nezinu, nezinu. viņš regulāri uz 4 mēnešiem brauc jūrā? viņš Marijai uzticas (un vai viņa uzticas viņam)? tomēr viņa ir daudzbērnu mamma, tur tiešām vajag daudz laika bērniem, Diāna cik saprotu drīz brauks prom dzīvot uz ārzemēm, ar māti viņai ceļi pašķīrās, vai Marija tiks galā viena pati ar vīrieti jūrnieku pie sāniem?

Nevienam nav ienācis prātā tas kāpēc Kristapam šāda attieksme pret Mariju? Varbūt, tur kaut kas dziļāks apakšā viņa attieksmei. Ja nemaldos, Marija bija tā, kura ļoti gribēja šķirties. Un cik atceros, līdz kovidam un tiem visiem aizliegumiem, viņš uz Latviju braukāja un ar Neitu tikās. Un izskatījās, ka tās attiecības ir tīri ok.
Un runājot par alimentiem, varbūt cilvēkam nav 100% pārliecības, ka tā nauda tiešām aizies bērna vajadzībām, jo IG ļoti labi var redzēt, cik ļoti Marijai patīk šikot un izrādīties, ka dzīvo skaisti un bagāti.. bet tas mans personīgais viedoklis.
11.07.2023 16:18 |
 
Reitings 343
Reģ: 29.01.2023
amnēzija @ 11.07.2023 16:18

Nevienam nav ienācis prātā tas kāpēc Kristapam šāda attieksme pret Mariju? Varbūt, tur kaut kas dziļāks apakšā viņa attieksmei. Ja nemaldos, Marija bija tā, kura ļoti gribēja šķirties. Un cik atceros, līdz kovidam un tiem visiem aizliegumiem, viņš uz Latviju braukāja un ar Neitu tikās. Un izskatījās, ka tās attiecības ir tīri ok.
Un runājot par alimentiem, varbūt cilvēkam nav 100% pārliecības, ka tā nauda tiešām aizies bērna vajadzībām, jo IG ļoti labi var redzēt, cik ļoti Marijai patīk šikot un izrādīties, ka dzīvo skaisti un bagāti.. bet tas mans personīgais viedoklis.

Jaa, es arii par to domaju, ja jau liidere nevar apmaksat komunalo reekinu, tad kada velna peec kaada vel ir taja kompanija??? Tacu skaidri redzams, ka nopelnit tur nevar.
11.07.2023 16:20 |
 
Reitings 5720
Reģ: 20.09.2022
Un par to, ka Roberts viņai uzticas, man gribas tomēr iesmiet. Kā var uzticēties un 100% būt drošs, ja esi bijis jau šādā situācijā, kad sieviete izvēlas citu un esi attiecībās ar sievieti, kurai ir vēl bez Tevis kāds cits? Tur ir jābūt baigajam, es pat neprotu piemeklēt īsto vārdu šim apzīmējumam, cilvēkam, kurš visu piecieš, un zina, ka ir otrais un pēc tam vēl būtu pārliecināts par šīs pašas sievietes uzticību 🤣 tur ir jābūt pavisam kaut kam interesantam, bērnišķīgi naivam..
11.07.2023 16:26 |
 
Patīk
Reitings 40319
Reģ: 12.10.2022
riitarosme @ 11.07.2023 16:20

Jaa, es arii par to domaju, ja jau liidere nevar apmaksat komunalo reekinu, tad kada velna peec kaada vel ir taja kompanija??? Tacu skaidri redzams, ka nopelnit tur nevar.
Pat pārvācoties uz citu māju un dzīvojot kopā ar draudzeni, kura ir arī aukle, nevar savilkt galus.
11.07.2023 16:39 |
 
Reitings 5720
Reģ: 20.09.2022
amnēzija @ 11.07.2023 16:18

Nevienam nav ienācis prātā tas kāpēc Kristapam šāda attieksme pret Mariju? Varbūt, tur kaut kas dziļāks apakšā viņa attieksmei. Ja nemaldos, Marija bija tā, kura ļoti gribēja šķirties. Un cik atceros, līdz kovidam un tiem visiem aizliegumiem, viņš uz Latviju braukāja un ar Neitu tikās. Un izskatījās, ka tās attiecības ir tīri ok.
Un runājot par alimentiem, varbūt cilvēkam nav 100% pārliecības, ka tā nauda tiešām aizies bērna vajadzībām, jo IG ļoti labi var redzēt, cik ļoti Marijai patīk šikot un izrādīties, ka dzīvo skaisti un bagāti.. bet tas mans personīgais viedoklis.

Un šāda publiska cilvēka aprunāšana situāciju diezin vai uzlabos. Tādas lietas ir jārisina savā starpā nevis šādi. Ja komunikācija neizdodas, varbūt tomēr tad jāmaina attieksme un runas veids, nevis publiski jāizliek šis. Šis var nostrādāt arī pretēji un viss var aiziet vēl negatīvākā komunikācijā. Nav jau pirmā reize, kad tas pirmais vīrs tiek aprunāts vai kaut kādā veidā publiski pieminēts.
11.07.2023 16:49 |
 
Reitings 379
Reģ: 12.09.2022
cupcake2 @ 11.07.2023 16:12

Vai ne? Cik forši, ka jāstrādā tad, kad kaut kas notiek vai bērns slims. Cik FORŠI, ka, 2 mēnešus esot ar bērnu slimnīcā, nav par ko maksāt rēķinus, komunālos. Ne tā kā tām aitām, kas strādā 9-17 darba laiku (vai jebkādu citu normālu darbu, kur maksā nodokļus) un slimošanas laikā atpūšas, par to saņemot naudu. Kurš gan tā gribētu? Cik superīgi, ka Latvijas 2. lielākajam līderim nepietiek naudas izdzīvošanai, bet jūs, jaunās meitenes, tik nāciet, pievienojaties komandā, te VAR nopelnīt! Varbūt ne izdzīvošanai, bet kādam woltiņam 1x mēnesī NOTEIKTI! ❤
es jau aizmirsu kā viņas, tur teica par ofisa darbiem. Es ar viena no tādām un man tūlīt būs atvaļinājums 4 nedēļas. Atvaļinājumā es tiešām atpūšos un nedomāju par darbu, un protams ir arī atvaļinājuma nauda. Es darba laikā uz pludmali gluži nevaru aizbraukt, bet ja, kas svarīgs, tad aizeju ja vajag arī 11 un tā diena tiek arī apmaksāta.
11.07.2023 16:54 |
 
Reitings 5720
Reģ: 20.09.2022
easywithaces @ 11.07.2023 14:57
Egitas super bombiskās pārdomas : ''kāda laime, ka esmu NLĀ, ka varu apvienot darbu pat tad, kad tev kaut kas notiek ( jēj jāstrādā arī ja slims bērns, nav iespējams paņemt B lapu un ārstēt bērnu), piecelties vēlāk un strādāt citos laikus'' nu haloo, viņa pati sevi dzird? nu tik ļoti laikam ūdens mutē smeļās, ka arī visām neloģiskajām situācijām jāsaka paldies Nlam...

Tik ļoti neiet, ka jau klientiem sākusi piedāvāt sākt pelnīt. Ja jau viņi pērk tos produktus regulāri, tad šī esot viņiem iespēja jau nopelnīt.. 🤣 bet kāpēc cilvēks nespēj pieņemt, ka citam to krāmēšanos ar produktiem, ar produktu reklamēšanu, storiju filmēšanu - nevajag. Cilvekam ir ērti tā kā ir - pasūtīt no kāda. Tie, kuri grib, tie piesakās paši un atrod cilvēku pie kā piereģistrēties arī paši.
11.07.2023 17:17 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
vivii @ 11.07.2023 14:41
Tagad , vismaz, mēs zinām iemeslu, kāpēc izjuka viņas draudzība ar to džeku, kurš bija aizbraucis viņai līdz uz Spāniju. ???
Atceros, ka kādreiz te bija visādas spekulācijas , ka viņš ir kantējies klāt Rafam, ka uztaisijis Marijai Vitu, palicis parāda naudu utt. ?

Kāds tad bija iemesls?
11.07.2023 18:23 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
amnēzija @ 11.07.2023 16:26
Un par to, ka Roberts viņai uzticas, man gribas tomēr iesmiet. Kā var uzticēties un 100% būt drošs, ja esi bijis jau šādā situācijā, kad sieviete izvēlas citu un esi attiecībās ar sievieti, kurai ir vēl bez Tevis kāds cits? Tur ir jābūt baigajam, es pat neprotu piemeklēt īsto vārdu šim apzīmējumam, cilvēkam, kurš visu piecieš, un zina, ka ir otrais un pēc tam vēl būtu pārliecināts par šīs pašas sievietes uzticību ? tur ir jābūt pavisam kaut kam interesantam, bērnišķīgi naivam..

Ja ilgu laiku nav bijis sekss, tas apdullina.
11.07.2023 18:38 |
 
Reitings 24029
Reģ: 18.08.2022
riitarosme @ 11.07.2023 16:09
Bet paklau, vina tacu pirms divam nedelam vel par tinder randiniem staigaja??? un tik aatri lielaa love ar Robciku?
Neticu,neticu,neticu.. vinai ir pamatigs finansials robs un kriize. Pielauju, ka tie tinder dzeki uzreiz nav gatavi ievakties pie vinas un sakt uzturet 4cilveku gimeni. Robciks ir izcils variants saadaa zinaa.. ka es jums saku, atspersies finansiali un Robciks nebus vajadzigs.
Es tik vel aizdomajos.. novembri to epastu Rafam sutijusi, ka rekini nav maksati utt..viss ir bijis slikti jau sen, kada velna pec MAATE negaja stradat un vismaz kaut kaa necentas palidzet Marijai?
Skaidrs ka no tas majas izlika, jo nemaksaja rekinus, bet patiesiba sausmas.. zinu ka mana gimene kaut 10darbos ietu stradat un mes kopa no sudiem tiktu aaraa, bet seit izskatijas ka Marijas mamma vnk notinaas, jo netika vairak nodrosinata

Vël dįvaini ar to mašinu,isti vina negrib daudz runāt! Sanak novembri ,vinai bija visurparadi ,kasko nebija maksats,par iri parads un to mashinu nozaga kad? Martā un pieprasija 6k samaksat? Un vina peksnji vareja ta samaksat to naudu nu nezinu ,neticu !
Bet pienemu sis ir iemesls kadelj paludza tie draugi izvakties no majas ,gan jau tur bija parads paris menesus!
11.07.2023 18:45 |
 
Reitings 55
Reģ: 11.04.2022
Moš mašīnu paņēma mājas īpašnieks, un bija nosacījums parāds par māju (tie 6,5tk) vai mašīnu atpakaļ nedabon
11.07.2023 19:02 |
 
Reitings 474
Reģ: 02.08.2022
Vucēna ir narcistiska persona. Ar to arī viss ir pateikts. Šādas personas ir aktieri. Viņiem ir svarīga citu atzinība. Un šāda persona nekad nedomās par cita cilvēka sajūtām, vajadzībām, u.tml.
Šis viss monologs Telegramā ir bullshits. Tādā ziņā, ka viņa it kā dalās ar sievietēm, mēģina aizķert sievietes līdzīgās situācijās - neuzķerieties. Viņa finansiāli grimst un tagad ķeras pie pēdējiem salmiņiem - Roberta un meklē jaunas klientes Telegramā. Mošk kāda nopirks kaut ko, mošk piereģistrēsies NL. 😂😂😂
Vucēna - paņem bērniem aukli un ej strādāt normālu darbu! Un netaisi traģikomēdiju - tā jau visi ierēc par Tevi.
11.07.2023 19:06 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Bet principā sanāk , ka viss ko viņa rāda ir meli, mēs viss varam staigāt pa restorāniem un iepirkties 24/7 , ja aizmirstam tādu nueku kā maksājumus par māju , rēķinus utt… 😁 atceros , ka stāstija ka pirms nl bija dziļos parādos ielīdusi, tagat ar visu nl tas pats. Nu gan. Ja Katrīnei nebūtu Pēteris noteikti tas pats būtu :/
11.07.2023 19:07 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Vucenas meli un draamaas...ja es butu Rafa es ari nevaretu piedot shitadu mauko**nos.
11.07.2023 19:11 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Vivian10 @ 11.07.2023 19:06
Vucēna ir narcistiska persona. Ar to arī viss ir pateikts. Šādas personas ir aktieri. Viņiem ir svarīga citu atzinība. Un šāda persona nekad nedomās par cita cilvēka sajūtām, vajadzībām, u.tml.
Šis viss monologs Telegramā ir bullshits. Tādā ziņā, ka viņa it kā dalās ar sievietēm, mēģina aizķert sievietes līdzīgās situācijās - neuzķerieties. Viņa finansiāli grimst un tagad ķeras pie pēdējiem salmiņiem - Roberta un meklē jaunas klientes Telegramā. Mošk kāda nopirks kaut ko, mošk piereģistrēsies NL. ???
Vucēna - paņem bērniem aukli un ej strādāt normālu darbu! Un netaisi traģikomēdiju - tā jau visi ierēc par Tevi.

Principā NL tūlīt būs kaputt pavisam. Lai pāriet uz chogan un būvē savas komandas, ja naudu vajag. Smieklīgi, jā, bet ar NL vairs nepelnīs nekad tūkstošus. Viss. Tie laiki beigušies uz neatgriešanos.
11.07.2023 19:12 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Vucēna - paņem bērniem aukli un ej strādāt normālu darbu! Un netaisi traģikomēdiju - tā jau visi ierēc par Tevi

Un kādu darbu viņa var strādāt, ja nav nekādas īsti izglītības? Viņai pieredze tikai par viesmīli, laikam restorāna maiņas vadītāja (nezinu kā sauc to)
Nu un cik tad viņa vae nopelnīt? Max 1500 uz rokām? Cik auklei atdos, ko vēlie vakari…
Tur viss ir slikti. Viņai nav variantu kā tikai NL
11.07.2023 19:15 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
pieneneee @ 11.07.2023 11:38
Nja! Tiešām te vesels seriāls ar Mariju. Par viņas mati runājot, arī piekritīšu viedoklim, ka viņa izskatās diezgan merkantīla. Galu galā viņa taču ir Marijas mamma, tātad kaut kādas ipasibas jau tomēr iedzimst. Un agrāk jau cik dzirdēts, ka pati Marija stāstīja, ka mammai vajagot ceļojumu, rokassprādzi un kas vēl tur bija. Tagad nauda palika mazāk un to visu vairs Marija viena pati nevarēja pavilkt. Nācās pašai strādāt un gan jau tad vairs nav ar mieru auklēt bērnus visu laiku, tāpat vien, savā no darba brīvajā laikā.

Pa kuru laiku tad mātei auklēt bērnus, kad strādā? Galu galā vecvecākiem NAV pienākums mazbērnus vākt visu laiku.
11.07.2023 19:30 |
 
Reitings 1584
Reģ: 27.04.2023
Vivian10 @ 11.07.2023 19:06
Vucēna ir narcistiska persona. Ar to arī viss ir pateikts. Šādas personas ir aktieri. Viņiem ir svarīga citu atzinība. Un šāda persona nekad nedomās par cita cilvēka sajūtām, vajadzībām, u.tml.
Šis viss monologs Telegramā ir bullshits. Tādā ziņā, ka viņa it kā dalās ar sievietēm, mēģina aizķert sievietes līdzīgās situācijās - neuzķerieties. Viņa finansiāli grimst un tagad ķeras pie pēdējiem salmiņiem - Roberta un meklē jaunas klientes Telegramā. Mošk kāda nopirks kaut ko, mošk piereģistrēsies NL. ???
Vucēna - paņem bērniem aukli un ej strādāt normālu darbu! Un netaisi traģikomēdiju - tā jau visi ierēc par Tevi.

Man ir dalītas jūtas par Mariju! No vienas puses- žēl, ka viņai tā viss dzīvē notiek, bet no otras- nu nevajag lēkt augstāk par savu dirsu! Uzvedās kā jauna skuķe, un aizmirst par to, ka jau sen ir pieaugusi sieviete (nu tīri tehniski)!
Kasko laikā nemaksājam, pārādi par māju un komunālajiem? Kā tas vispār ir iespējams pie viņas ienākumiem? Slavina NL un saņēma tūkstošos algu- bet naudas izrādās nav? Varbūt samaksā rēķinus, atliec naudu nebaltām dienām, vai ieguldi vai, es pat nezinu ko, bet nu kā var nebūt naudas rēķiniem, bet šopingam un restorāniem ir?
Es to sievieti vispār nesaprotu! Dzīvo kautkādā pasaku valstībā! Var redzēt, ka cenšās būt kā padruška Bonda- tikai Bondai ir vairāki peļņas avoti- kamēr Maška muld kautko par NL😂
11.07.2023 19:35 |
 
Reitings 1584
Reģ: 27.04.2023
amnēzija @ 11.07.2023 11:44

Kad dzīvoja pie viņa Spānijā, tad neizskatījās, ka garlaikotu. Šopingos brauca, tērējās uz nebēdu, uz restorāniem viņu veda, vīrietis māju cēla, neizskatījās, ka viņai tas viss nepatiktu un garlaikotu. Staigāja pa to būvi un rādīja kur kas viņiem būs. Izskatījās laimīga un ar dzīvi apmierināta.. tagad pēkšņi garlaikojis ?
Tur tiešām izskatās, ka sieviete nav pati tikusi skaidrībā ar to ko viņa grib.

Mani vēl pārsteidz fakts, ka cilvēki dzīvo kopā, jau ir bijusi grūtniecība- un pa to visu laiku, viņa nezināja viņa finansiālo stāvokli? Oktobrī viņai pateica, ka viņam ir finansiāla krīze??? Kas tās par attiecībām?
11.07.2023 19:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits