Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 2046
Reģ: 31.01.2012
magdalena333 @ 10.07.2023 10:10
Par tām kļūdām gan būtu paklusējusi. Nedomāju, ka viņa pat aizdomājas kādu emocionālo vardarbību veic visu laiku pret bērniem, ik reizi ievedot bērnu dzīves cilvēkus un, tad tos norauj. Laikam nav aizdomājusies kāpēc Neite visu laiku tādus protestus veic, tad bija tēvs, tagad nav, tad bija Rafa, tagad nav, tad vecmāmiņa arī vecmāmiņa nebija laba mammai, tagad ir Diāna, bet arī tā pazudīs kādu dienu, tiem bērniem visu laiku tiek atņemti cilvēki kam viņi pieķeras. Tagad Marija uzkrītoši demonstrē kaut kādu veci, nezinu vai tas ir kāds viņas jociņš, bet, ja nē, tad kur ir prāts jau vest mājās veci ar kuru nesen kaut kas ir izveidojies, nākamais kam bērni pieķersies un pazudī, kad Marijai apniks (cerams pirms paliks atkal stāvokli)!
Gan jau māte kaut kam nepiekrita, ko Marija darīja, un noteikti nebija ar mieru sēdēt ar visiem trim bērniem kamēr Marija meklejas apkārt, jo izskatās, ka pēdējā laikā bieži pa randiņiem skraidīja. Un saprotu viņu, viņas vecumā, kad bērni ir izaudzināti ir jābauda dzīve, nevis skatīties mazbērnus 24/7

Neaizstāvu Mariju, bet man kaut kā liekas, ka māte tāda pati - Vucēna vairs nepelna tūkstošus, skaita kapeikas, tas nozīmē, ka "luxury" dzīve ar krutajiem kruīziem vairs nespīd, kāda jēga vairs būt par 24/7 aukli? Nav vairs arī lielā māja. Kaut kā man liekas, ka tur nauda pie vainas. 😀
10.07.2023 21:17 |
 
10 gadi
Reitings 2046
Reģ: 31.01.2012
CallMeAnnika @ 10.07.2023 12:37
Beidzot Marija atzīst, ka nevar pati uzturēt ģimeni no NL algas un vajag alimentus. Kur palika, ka nauda nāk viegli, ar bērniem viegli savienot?

Vai tu neklausījies? NL nav vainīgs. Vainīga ir viņa, ka visumam aizsūtīja domas, ka nevajag naudu, un visums to uztvēra, kā "nevajag vairs naudu". :D
10.07.2023 21:21 |
 
Reitings 5720
Reģ: 20.09.2022
cupcake2 @ 10.07.2023 21:21

Vai tu neklausījies? NL nav vainīgs. Vainīga ir viņa, ka visumam aizsūtīja domas, ka nevajag naudu, un visums to uztvēra, kā "nevajag vairs naudu". :D

Šis nu gan interesanti. Cilvēks, kurš apgalvo, ka tic Dievam un gandrīz katru svētdienu apmeklē Dievkalpojumu, runā par kaut kādiem visumiem 🤦‍♀️😀
10.07.2023 21:29 |
 
10 gadi
Reitings 2046
Reģ: 31.01.2012
cupcake2 @ 10.07.2023 21:21

Vai tu neklausījies? NL nav vainīgs. Vainīga ir viņa, ka visumam aizsūtīja domas, ka nevajag naudu, un visums to uztvēra, kā "nevajag vairs naudu". :D

Bāc, tur bija kvadrātiekavās - nevajag bijušo vīru naudu :D Pazuda.
10.07.2023 21:39 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
Ekhoo @ 10.07.2023 20:23
Es gan ticu tam visam, nu Rafa tak tomēr cik? 20 gadus vecāks vai tml, plus cita mentalitāte. Pameta Mariju, tad uzzināja, ka ar to Robču, savajadzejās atpakaļ. Uzcirta sīko, dusmu uzplūdā atkal pameta, piedzemdeja, Marija atkal sāka ar Robertu-atkal panāca savu, nu tur tāds sports-re, viņa pie manis vislaik atnāk nevis tevis. Marija stāstīja, ka nereāli uz to Robertu greizsirdīgs un nodirsis visu laiku, lai gan pat saticis nebija. Iespējams, ja nebūtu tieši tas Roberts, nebūtu tik traki. Es pilnīgi varu iedomāties uz kādām emocijām tas viss notiek, plus, ja pēc ārdīšanās smuki paprasa atvainošanos, tak tomēr jauna meitene… rozā brilles…
A par bērniem, ticu, ka Vitu gribēja, jo pirmais bija missed, bet ar puiku-nu tur banāli ielidoja, bet atkal apsveicami, ka Marija paturēja, es toč būtu laikam abortu uztaisījusi…
Bet spēcīgs lēmums viņu pamest tikko vēl kad uzzinājusi ka stāvoklī. Ļoti spēcīgs.

Ja ir tāda taktika kā saki, tad saprotams, kādēļ paralēli naudas prasīšanai atkal IG tik izteikti tiek rādītas nakts izklaides ar Robčiku, bet nu bērnudārzs.
10.07.2023 22:03 |
 
Reitings 445
Reģ: 03.08.2022
Vucēna tik viegli pasūtīja Rafu, jo tad bija nl paši ziedu laiki, viņas visas tobrīd ļoti labi pelnīja.
10.07.2023 22:17 |
 
Reitings 5720
Reģ: 20.09.2022
Inna86 @ 10.07.2023 22:17
Vucēna tik viegli pasūtīja Rafu, jo tad bija nl paši ziedu laiki, viņas visas tobrīd ļoti labi pelnīja.

Tad kad viņa viņu pasūtīja, ziedu laiki jau vairs nebija. Tad jau bija sācies tas, ka menedžeri gāja prom un komandas pamazām sāka jukt, arī klienti sāka pamazām pazust.
10.07.2023 22:22 |
 
Reitings 2227
Reģ: 10.09.2021
Nu jasaprot, ka Vucenai dzivoklim nesanaca sakrat, jo tadas naudas NL ari neapgrozas. Max kas sanaca ir mustangs, ko ari divas daljas samaksaja laikam pusgada laika. Vai tik kadi 26 tukst nebija mustangs? Pa to naudu jau dzivokli nenopirkt, kreditu majoklim ari diezin vai dabutu, jo NL nav stabils darbs.
Bet pieticigak dzivot viennozimigi vareja/var. Bet nu, tas normali, daudziem jau gribas dzivot sodienai, ko es daleji varu saprast.
10.07.2023 22:40 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Arī izlasīju, noklausījos visu to stāstu. Nu, jāsaka, ka Marija točna ir sieviete ar “iekšām”. Ne visas no mums varētu tā pa dzīvi maukt cauri. Un tas, ka Kristaps ir jāpaņem pie dziesmas, gan ir fakts.
Par Rafu. Nu, man no stāstītā šķita, ka viņa samīlējās piķī. Un pat Rafa to saprata - kad trūka piķis, pats dzina prom Mariju, jo saprata, ka ziepes būs. Kad piķis bija, abi laimīgi dūdoja kopā. Jā, viņš izklausās toksisks, bet arī Marija zināja, uz ko gāja. Un visai nesmuki izdauzījās pa abiem vīriešiem vienlaicīgi.
Tas “happy end” ar Robertu - nu LOL. Good luck 😂 Neticu, ka tur uz ilgu.
10.07.2023 22:43 |
 
Reitings 22151
Reģ: 16.04.2023
Valdet @ 10.07.2023 22:40
Nu jasaprot, ka Vucenai dzivoklim nesanaca sakrat, jo tadas naudas NL ari neapgrozas. Max kas sanaca ir mustangs, ko ari divas daljas samaksaja laikam pusgada laika. Vai tik kadi 26 tukst nebija mustangs? Pa to naudu jau dzivokli nenopirkt, kreditu majoklim ari diezin vai dabutu, jo NL nav stabils darbs.
Bet pieticigak dzivot viennozimigi vareja/var. Bet nu, tas normali, daudziem jau gribas dzivot sodienai, ko es daleji varu saprast.

Mustangs bija 20k. Skatos vēl joprojām neviens to nav nopircis.
10.07.2023 23:10 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Cik ātri Marija būs stāvoklī no Roberta? 😅😅😅😅😅
10.07.2023 23:13 |
 
Reitings 5720
Reģ: 20.09.2022
Valdet @ 10.07.2023 22:40
Nu jasaprot, ka Vucenai dzivoklim nesanaca sakrat, jo tadas naudas NL ari neapgrozas. Max kas sanaca ir mustangs, ko ari divas daljas samaksaja laikam pusgada laika. Vai tik kadi 26 tukst nebija mustangs? Pa to naudu jau dzivokli nenopirkt, kreditu majoklim ari diezin vai dabutu, jo NL nav stabils darbs.
Bet pieticigak dzivot viennozimigi vareja/var. Bet nu, tas normali, daudziem jau gribas dzivot sodienai, ko es daleji varu saprast.

Dzīvot šodienai un maukt uz visu banku var tādā gadījumā, ja esi viena un bez bērniem. Tad var ienākumus savus pa labi, pa kreisi tērēt. Bet ja ir bērni, pie tam trīs un katram savas vajadzības, un tie arī mēdz slimot, tad nu gan ir jāpiedomā pie tā, kur naudu tērēt. Un prioritāri tomēr domāt par to, ka ģimeni jāpabaro un jāaprūpē. Un tikai tad domāt par izklaidēm..
10.07.2023 23:22 |
 
Patīk
Reitings 40319
Reģ: 12.10.2022
Leila999 @ 10.07.2023 18:31
Ticu, ka arī Rafa bija toksisks pēc tā ko stāstīja Telegramā. Bet tā Marijas dzīve, kopš sekoju- vienu vrīdi pārtraucu, tad atkal piesekoju: Pērk dārgas lietas sākot ar auto, beidzot ar ceļojumiem, ikdienas tēriņiem, jo NL ir labākā darba vieta. Tajā pašā laikā zelta laikos neveic nekādus ieguldījumus- ja tev kontā ir tie ntie tūkstoši kā reklamēja, tad nopērc kaut dzīvokli.
Tad ir 3 bērni, kurus auklē mamma, kurai maksā un nodrošina dzīvi, tad uzrodas draudzene ar ko dzīvo kopā un kura vairāk vai mazāk atkal vāc sīčus. Tad pienāk brīdis, kad pēc sūtîtā epasta Rafam nevar savilkt galus, ne komunālos samaksāt, ne par māju, lai viņš palīdzot.
Nerunājot nemaz par tiem meksikāņu seriāliem saistībā ar vīriešiem.
Es mātes vietā arī negribētu 24/7 skatīt sīkos un arī kā draudzene nē. Varbūt nevajag dzīvot pāri saviem līdzekļiem, taisīt bērnus mīlestības uzplūdos. Būtu ieguldījusi, varētu dot dzīvokli uz īri un nodegtu kādu maksājumu daļu, vai mammai maksāt kabatas naudu. Nezinu, dzīvo savu rokstāra dzīvi, bet tad apzinies sliktos lēmumus.
Kamēr Vucēna stāsta savu bēdu stāstu un cīnās par alimentiem, ex Saulietes meita strādāšot NL un būšot bagāts vīrs, lai pirktu visu, ko grib. Jo NL var nopelnīt. :D
10.07.2023 23:57 |
 
Patīk
Reitings 40319
Reģ: 12.10.2022
Ekhoo @ 10.07.2023 20:23
Es gan ticu tam visam, nu Rafa tak tomēr cik? 20 gadus vecāks vai tml, plus cita mentalitāte. Pameta Mariju, tad uzzināja, ka ar to Robču, savajadzejās atpakaļ. Uzcirta sīko, dusmu uzplūdā atkal pameta, piedzemdeja, Marija atkal sāka ar Robertu-atkal panāca savu, nu tur tāds sports-re, viņa pie manis vislaik atnāk nevis tevis. Marija stāstīja, ka nereāli uz to Robertu greizsirdīgs un nodirsis visu laiku, lai gan pat saticis nebija. Iespējams, ja nebūtu tieši tas Roberts, nebūtu tik traki. Es pilnīgi varu iedomāties uz kādām emocijām tas viss notiek, plus, ja pēc ārdīšanās smuki paprasa atvainošanos, tak tomēr jauna meitene… rozā brilles…
A par bērniem, ticu, ka Vitu gribēja, jo pirmais bija missed, bet ar puiku-nu tur banāli ielidoja, bet atkal apsveicami, ka Marija paturēja, es toč būtu laikam abortu uztaisījusi…
Bet spēcīgs lēmums viņu pamest tikko vēl kad uzzinājusi ka stāvoklī. Ļoti spēcīgs.
Cik zemam pašvērtējumam jābūt vīrietim, lai pēc visa šī saietu kopā? Par Robertu. Zinot, ka var atkal aizskriet pie papika.
10.07.2023 23:59 |
 
Reitings 5720
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 10.07.2023 23:59
Cik zemam pašvērtējumam jābūt vīrietim, lai pēc visa šī saietu kopā? Par Robertu. Zinot, ka var atkal aizskriet pie papika.

Man izskatās, ka tā sieviete pati nezina ko viņa grib, precīzāk - kuru viņa grib. Iepriekš arī ar šo pašu Robertu bija baigā mīla, bet pēkšņi pārtapa par bloķēto kontaktu un atgriezās pie Vitas tēva. Un tagad atkal, mazākajam ir pāris mēneši - Roberts ir atpakaļ un atkal ir baigā mīla.
Tad jau arī tam Rafaelam, savos gados, nav pašvērtējuma, ja vienreiz jau patrieca un ir sagājies atkal ar Mariju atpakaļ.
Vienvārdsakot, kaut kāda "Santa Barbara" tur tas viss attiecību stāsts.
11.07.2023 00:09 |
 
Reitings 5720
Reģ: 20.09.2022
SantaClub @ 10.07.2023 23:10

Mustangs bija 20k. Skatos vēl joprojām neviens to nav nopircis.

Un tuvākajā laikā diez vai arī kāds viņu pirks..
11.07.2023 01:13 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
amnēzija @ 11.07.2023 01:13

Un tuvākajā laikā diez vai arī kāds viņu pirks..

Viņu nopirktu, ja tas mustangs būtu normāls. Bet viņš ir sists. Marija kad lika tirgoties, bija ielikusi to pašu tekstu ar kādu nopirka pati. Viņš bija riktīgi sasists, loģiski, ka tādu tikai blondā Maša var paķert brīdī kad NL viss čotka, piķis nav problēma utt. Normāls cilvēks tādu nepirks, pārdevējam ļoti paveicās, pa 25k man liekas paņēma toreiz. Un pat atļāva pa 3 daļām apmaksāt, ka tik tiek vaļā no tā mēsla.
11.07.2023 10:09 |
 
Reitings 5720
Reģ: 20.09.2022
Arabesq @ 10.07.2023 22:43
Arī izlasīju, noklausījos visu to stāstu. Nu, jāsaka, ka Marija točna ir sieviete ar “iekšām”. Ne visas no mums varētu tā pa dzīvi maukt cauri. Un tas, ka Kristaps ir jāpaņem pie dziesmas, gan ir fakts.
Par Rafu. Nu, man no stāstītā šķita, ka viņa samīlējās piķī. Un pat Rafa to saprata - kad trūka piķis, pats dzina prom Mariju, jo saprata, ka ziepes būs. Kad piķis bija, abi laimīgi dūdoja kopā. Jā, viņš izklausās toksisks, bet arī Marija zināja, uz ko gāja. Un visai nesmuki izdauzījās pa abiem vīriešiem vienlaicīgi.
Tas “happy end” ar Robertu - nu LOL. Good luck ? Neticu, ka tur uz ilgu.

Kurā brīdī viņa paspēja ar abiem diviem vienlaicīgi izdauzīties? Tad kad otrreiz ar Rafaelu sagājās?
11.07.2023 10:33 |
 
Reitings 65
Reģ: 16.06.2023
Sākšu ar to, ka man Marija patīk.:)
TAČU- viņa stāsta, ka Rafam nebija pamata būt greizsirdīgam uz Robčiku.
Nu, pēc visa, ko tagad redzam- bija iemesls gan!
Lai vai kā, cerams viņa kādreiz nostabilizēsies un bērniem būs kārtīga ģimene. Lai kā to negribētos atzīt, bērniem ir nepieciešams tēvs.
11.07.2023 11:09 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
amnēzija @ 11.07.2023 00:09

Man izskatās, ka tā sieviete pati nezina ko viņa grib, precīzāk - kuru viņa grib. Iepriekš arī ar šo pašu Robertu bija baigā mīla, bet pēkšņi pārtapa par bloķēto kontaktu un atgriezās pie Vitas tēva. Un tagad atkal, mazākajam ir pāris mēneši - Roberts ir atpakaļ un atkal ir baigā mīla.
Tad jau arī tam Rafaelam, savos gados, nav pašvērtējuma, ja vienreiz jau patrieca un ir sagājies atkal ar Mariju atpakaļ.
Vienvārdsakot, kaut kāda "Santa Barbara" tur tas viss attiecību stāsts.

Vienvārdsakot, pilnīgs bērnudārzs tur visiem. Un toksiski priekš bērniem, sevišķi Neita.
11.07.2023 11:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits