Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5606
Reģ: 20.08.2021
Merilda @ 30.05.2023 17:43

Vai ne - uzreiz nopērk audumu, noņem mērus un vēl dodas arī uz pielaikošanu, lai var ko pielabot. Kaut ko viņa noklusē.

Pilnīgi noteikti kaut ko noklusē!
Adamsone, tā kura šuj, viņa jau pirms kaut kāda laika bija ielikusi storiju, ka nepieņem pasūtījumus! Tur jau laikam bija darbs visai vasarai!
Ja pērk audumu nedēļu pirms pasākuma, prātiņ nāc mājās! Iedzer vēl vienu biodronu un sēdi viļņa augšgalā vai kurā frekvencē viņa tur bija!
30.05.2023 18:25 |
 
10 gadi
Reitings 10881
Reģ: 15.03.2012
Tā angļu Inga, es nevaru, tas vienkārši ir kaut kāds valodniecības fenomens, ne angliski prot runāt, ne latviski, acu krēmiņš viņai, kas nosedz nogurušās acis, labi vēl, ka ne apsedz 🤦‍♀️ un vēl tās filtru brilles piedevām. Vot tas ir reāli smieklīgi, nevis podu tīrošs vīrietis.
30.05.2023 20:20 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
Krizdole @ 30.05.2023 20:20
Tā angļu Inga, es nevaru, tas vienkārši ir kaut kāds valodniecības fenomens, ne angliski prot runāt, ne latviski, acu krēmiņš viņai, kas nosedz nogurušās acis, labi vēl, ka ne apsedz ?‍♀️ un vēl tās filtru brilles piedevām. Vot tas ir reāli smieklīgi, nevis podu tīrošs vīrietis.

Biznesa haizivs 🤭😄 un kāda atšķirība krēms nosedz vai apsedz nogurušās acis - kaut ko tādu viņš tur darot. Ja tas ir tas pats, tad tas skaitoties burvju vai maģiskais acu krēms, kā nu kura tur viņu dēvē. Tad jau viņš var arī nosegt acis🤣
Beidz, par šo sliktākajà gadījumā kāds viņai pateiks, ka viņai tizls instagrams. Galvenais ir uztraukties par to, ka konkurenti, reklamējot tualetes poda tīrītāju un tā efektivitāti darbībā, rāda netīru podu, kurā cilvēki kakā..
Un konkrētais dzēriena ražotājs tika šādi izņirgts tāpēc, ka izcelsmes valsts Itālija?
31.05.2023 01:08 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
kapriza__ @ 30.05.2023 17:09
Agrak tā bļāva un kliedza, ka viņai no vīriešiem neko nevajag, bet tagad skraida pa visām iestadēm vāc čekiņus, lai papučus var uzlikt uz alimentiem. Pareizi jau dara, neatbalstu alimentu nemaksātājus, bet kas augstu lec, tas zemu krīt. Lai tik nebūtu jāiet prom no NL un jāstrādā normāls darbs, turpina melot, ka NL viss taču ir ok, viss iet uz priekšu, bet skaidri redzams, ka kuģis grimst. Neits uz skolu autobusā, pati sākusi staigāt bieži kājām, bet kā nu ne, mustangs labi degvielu rij, tad jau var pievērsties soļošanai. ? Ja godīgi, man nemaz Mariju nav žēl, te reizēm meitenes raksta, ka Marija liekas sakarīga un tā, bet tik reti pretīgu veceni vēl laikam jāsatiek. No viņas varētu baidīties, ka vienā brīdī viņa tev ir labākā draudzene, bet, lai gūtu sev labumu būtu gatava otram mugurā dunci triekt.

Par pēdējiem teikumiem - vai tad tā nav? Taņa taču stāstīja vienā laivā, ka viņas mentore izdarījusi gājienu par labu sev, kura rezultātā Taņai ienākumi bija mazāki. Un viņas atbilde uz šo, ka Taņai par ātra izaugsme. Un viņas bija labās attiecībās, vismaz IG redzētais lika tā domāt.
31.05.2023 01:22 |
 
10 gadi
Reitings 4687
Reģ: 29.01.2009
amnēzija @ 31.05.2023 01:22

Par pēdējiem teikumiem - vai tad tā nav? Taņa taču stāstīja vienā laivā, ka viņas mentore izdarījusi gājienu par labu sev, kura rezultātā Taņai ienākumi bija mazāki. Un viņas atbilde uz šo, ka Taņai par ātra izaugsme. Un viņas bija labās attiecībās, vismaz IG redzētais lika tā domāt.
Tieši tā. Es gan tās Diānas (vai ka to viņas draudzeni sauc) vietā uztrauktos. Ja paskatās kādas draudzenes Vucēnai bija pirms gada, diviem un kas ir tagad. Ar visiem viņa sadirš attiecības un vienmēr vaino otru pusi, pati savā uzvedībā nesaskata neko sliktu. Diāna jau arī tiek pa pilnu banku izmantota, bērnus pieskata, var padzīvot pie viņas utt., līdz mirklim, kad Vucēnai viņa nebūs vajadzīga vai pati Dināna to sapratīs. Pat Robčiku izmantoja savām paciņu izsūtīšanai, bērna pieskatīšanai un gultas priekiem.
31.05.2023 07:39 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
kapriza__ @ 31.05.2023 07:39
Tieši tā. Es gan tās Diānas (vai ka to viņas draudzeni sauc) vietā uztrauktos. Ja paskatās kādas draudzenes Vucēnai bija pirms gada, diviem un kas ir tagad. Ar visiem viņa sadirš attiecības un vienmēr vaino otru pusi, pati savā uzvedībā nesaskata neko sliktu. Diāna jau arī tiek pa pilnu banku izmantota, bērnus pieskata, var padzīvot pie viņas utt., līdz mirklim, kad Vucēnai viņa nebūs vajadzīga vai pati Dināna to sapratīs. Pat Robčiku izmantoja savām paciņu izsūtīšanai, bērna pieskatīšanai un gultas priekiem.

Varbūt Diānai noveicās un Vucēnai viņa ir top, top, top, kura pēkšņi nekļūs nevajadzīga.
Bija arī Vita, kura šķiet, ka ir arī mazās Vitas krustmāte. Tur arī kaut kas aizgāja uz īso, reizē ar to puisi, kurš pie Vucēnas ar Rafu ilgi dzīvoja Ibicā. Un atkal figurēja teksts, ka viņu nodevuši.. ja pareizi atceros. Tas bija toreiz, kad Vucēna tika aizsūtīta mājās no Ibicas ar visiem čemodāniem, it kā viņai nezināmu iemeslu dēļ.
31.05.2023 08:07 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
Ja ar vārdu krājumu ir bēdīgāk, tad nav brīnums, ka visu laiku atkārtojas vieni un tie paši teikumi, un neko vairāk par "forši", "superīgi" nespēj izteikt.
31.05.2023 10:45 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
kapriza__ @ 30.05.2023 17:09
Agrak tā bļāva un kliedza, ka viņai no vīriešiem neko nevajag, bet tagad skraida pa visām iestadēm vāc čekiņus, lai papučus var uzlikt uz alimentiem. Pareizi jau dara, neatbalstu alimentu nemaksātājus, bet kas augstu lec, tas zemu krīt. Lai tik nebūtu jāiet prom no NL un jāstrādā normāls darbs, turpina melot, ka NL viss taču ir ok, viss iet uz priekšu, bet skaidri redzams, ka kuģis grimst. Neits uz skolu autobusā, pati sākusi staigāt bieži kājām, bet kā nu ne, mustangs labi degvielu rij, tad jau var pievērsties soļošanai. ? Ja godīgi, man nemaz Mariju nav žēl, te reizēm meitenes raksta, ka Marija liekas sakarīga un tā, bet tik reti pretīgu veceni vēl laikam jāsatiek. No viņas varētu baidīties, ka vienā brīdī viņa tev ir labākā draudzene, bet, lai gūtu sev labumu būtu gatava otram mugurā dunci triekt.
Āmen!
31.05.2023 10:53 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
Vārdotāja @ 30.05.2023 17:09
Ha! Egitai Eglitei nav kleitas kāzām! Haipo veselos tris storijos.. esot viļņa augšā ?
Uzsvēra daudz un dikti - Elīnas mamma piekrita sašūt. Tad bija Dobelē un redz kā - Didrihsones mamma izglāba.
31.05.2023 11:37 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
kapriza__ @ 30.05.2023 17:09
Agrak tā bļāva un kliedza, ka viņai no vīriešiem neko nevajag, bet tagad skraida pa visām iestadēm vāc čekiņus, lai papučus var uzlikt uz alimentiem. Pareizi jau dara, neatbalstu alimentu nemaksātājus, bet kas augstu lec, tas zemu krīt. Lai tik nebūtu jāiet prom no NL un jāstrādā normāls darbs, turpina melot, ka NL viss taču ir ok, viss iet uz priekšu, bet skaidri redzams, ka kuģis grimst. Neits uz skolu autobusā, pati sākusi staigāt bieži kājām, bet kā nu ne, mustangs labi degvielu rij, tad jau var pievērsties soļošanai. ? Ja godīgi, man nemaz Mariju nav žēl, te reizēm meitenes raksta, ka Marija liekas sakarīga un tā, bet tik reti pretīgu veceni vēl laikam jāsatiek. No viņas varētu baidīties, ka vienā brīdī viņa tev ir labākā draudzene, bet, lai gūtu sev labumu būtu gatava otram mugurā dunci triekt.
Domāju, ka viņa būtu sakarīga, ja nebūtu NL līdere. Pozitīvisms ir redzams, bet tas naids, kas ir apakšā tam visam, ir ļoti liels.
31.05.2023 11:39 |
 
Reitings 2346
Reģ: 13.02.2022
Mašuļa vnk pārspēj pati sevi, bet tie komentāri labi
31.05.2023 11:44 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
Redz atlika šeit parunàt, ka Maša kakaška, pati vainīga pie tā, ka dēls kā mežonis, tad šodien storijos jau sākas perfektas dienas
31.05.2023 11:56 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
AiKaaaSaaap @ 31.05.2023 11:56
Redz atlika šeit parunàt, ka Maša kakaška, pati vainīga pie tā, ka dēls kā mežonis, tad šodien storijos jau sākas perfektas dienas

Es domāju, ka tur nav tik liela problēma tajā cik ļoti tas tēvs viņam trūkst, bet gan tas, cik daudz viņam tiek pievērsta uzmanība tieši no mammas puses. Visi saprotam, ka mazākam bērnam to uzmanību vairāk vajag, bet nu, lielajam puikam arī mammas uzmanība ir vajadzīga. Un reizēm pat vairāk viņam gribas sajusties mīlētam, pamanītam un vajadzīgam. Un lai cik mīļa būtu omīte, mammu 100% viņa neaizstās nekad.
31.05.2023 12:16 |
 
Reitings 812
Reģ: 29.05.2023
amnēzija @ 31.05.2023 12:16

Es domāju, ka tur nav tik liela problēma tajā cik ļoti tas tēvs viņam trūkst, bet gan tas, cik daudz viņam tiek pievērsta uzmanība tieši no mammas puses. Visi saprotam, ka mazākam bērnam to uzmanību vairāk vajag, bet nu, lielajam puikam arī mammas uzmanība ir vajadzīga. Un reizēm pat vairāk viņam gribas sajusties mīlētam, pamanītam un vajadzīgam. Un lai cik mīļa būtu omīte, mammu 100% viņa neaizstās nekad.

Protams, ka vieglāk vainot tēva neesamību vai neiesaistīšanos, nevis pašai sniegt bērnam rūpes un uzmanību. Žēl mazā Neita - vecāku šķiršanās, tad dzīvošanu ar Rafu Spānijā, atkal šķiršanās, Vitas piedzimšana, tad Robčiks, atkal Rafa un viņa pazušana, nākošā bērna piedzimšana. Visa viņa uzvedība ir no tā, ka viņš grib arī sev uzmanību, nevis eksistēšanu mātes kaislību viesulī.
31.05.2023 12:21 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
amnēzija @ 31.05.2023 01:08

Biznesa haizivs ?? un kāda atšķirība krēms nosedz vai apsedz nogurušās acis - kaut ko tādu viņš tur darot. Ja tas ir tas pats, tad tas skaitoties burvju vai maģiskais acu krēms, kā nu kura tur viņu dēvē. Tad jau viņš var arī nosegt acis?
Beidz, par šo sliktākajà gadījumā kāds viņai pateiks, ka viņai tizls instagrams. Galvenais ir uztraukties par to, ka konkurenti, reklamējot tualetes poda tīrītāju un tā efektivitāti darbībā, rāda netīru podu, kurā cilvēki kakā..
Un konkrētais dzēriena ražotājs tika šādi izņirgts tāpēc, ka izcelsmes valsts Itālija?

Kas bija ar dzērienu, kura izcelsmes valsts Itālija?
31.05.2023 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Kad Saulietei ir tās kāzas?? :D Es viņai joprojām sekoju, lai beidzot redzētu tās kāzas, to kleitu :D. Bet katru reizi storijos tikai biodroni un citas huiņas. Bet ja vecmeitu ballīte bija, tad tak kkad drīz ir tām kāzām jābūt. Es palaidu garām, kad viņa teica datumu :D
31.05.2023 12:57 |
 
Reitings 812
Reģ: 29.05.2023
elfa* @ 31.05.2023 12:57
Kad Saulietei ir tās kāzas?? :D Es viņai joprojām sekoju, lai beidzot redzētu tās kāzas, to kleitu :D. Bet katru reizi storijos tikai biodroni un citas huiņas. Bet ja vecmeitu ballīte bija, tad tak kkad drīz ir tām kāzām jābūt. Es palaidu garām, kad viņa teica datumu :D

03.06
31.05.2023 12:58 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
Scandinavian @ 31.05.2023 12:48

Kas bija ar dzērienu, kura izcelsmes valsts Itālija?

Runa ir par pudeli Marijas parodijā no kuras sākotnēji iedzēra, bet pēc tam ar tās saturu tīrīja podu (pieļauju, ka tās patiesais saturs ir jau iepriekš ticis izdzerts un uz video filmēšanas brīdi tur jau ir iekšā ieliets ūdens). Bet oriģinālā pudele ta palika un piebilde - itāļu kvalitāte.
31.05.2023 13:03 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
elfa* @ 31.05.2023 12:57
Kad Saulietei ir tās kāzas?? :D Es viņai joprojām sekoju, lai beidzot redzētu tās kāzas, to kleitu :D. Bet katru reizi storijos tikai biodroni un citas huiņas. Bet ja vecmeitu ballīte bija, tad tak kkad drīz ir tām kāzām jābūt. Es palaidu garām, kad viņa teica datumu :D

Tas izskats no rītiem 🙄
Kleitu ātrāk par kāzu dienu neredzēsi, var negaidīt un neko citu arī nē 😀
31.05.2023 13:53 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
amnēzija @ 31.05.2023 13:03

Runa ir par pudeli Marijas parodijā no kuras sākotnēji iedzēra, bet pēc tam ar tās saturu tīrīja podu (pieļauju, ka tās patiesais saturs ir jau iepriekš ticis izdzerts un uz video filmēšanas brīdi tur jau ir iekšā ieliets ūdens). Bet oriģinālā pudele ta palika un piebilde - itāļu kvalitāte.

Ā, tagad sapratu, jā. To video skatoties es nesapratu, kāpēc ir jānomelno alkoholiskā dzēriena ražotājs, tas tur galīgi bija ne pa tēmu.
31.05.2023 13:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits