Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40220
Reģ: 12.10.2022
Egitas šodienas viens no storijiem:
"Labrīt. Šorīt nevarēju atkal piecelties. Nevarējām pamosties. Pulksteņa griešana mums galīgi kaut kā neder. Bet ārā starp citu bija šodien ļoti auksts. Ļoti auksts. Un mēs ar mammu dzeram Biodronu. Labrīt. Mēs ar mammu dzeram Biodronu un taisīsim brokastis. Brokastis. Starpcitu, es šodien vākšu koppasūtījumu baltajai tējai, jā, jo baltā tēja ir izpirkta, bet es taisīšu koppasūtījumu, tā kā meitenes, kuras grib papildināt jau nākošās savas baltās tējas, uzrakstat, lai es varu jūs ielikt arī sarakstā uz baltajām tējām."
P.S. Jā, es klausījos vairākas reizes un uzrakstīju precīzi (tāpēc teksts pēdiņās) viņas teikto no storija, kas ilga 45 sekundes. Nu vai tiešām jāatkārto katrs otrais teikums divas reizes? Šad tad Egita atkārtojas pat 3x.
28.03.2023 22:05 |
 
Reitings 474
Reģ: 02.08.2022
CallMeAnnika @ 28.03.2023 22:05
Egitas šodienas viens no storijiem:
"Labrīt. Šorīt nevarēju atkal piecelties. Nevarējām pamosties. Pulksteņa griešana mums galīgi kaut kā neder. Bet ārā starp citu bija šodien ļoti auksts. Ļoti auksts. Un mēs ar mammu dzeram Biodronu. Labrīt. Mēs ar mammu dzeram Biodronu un taisīsim brokastis. Brokastis. Starpcitu, es šodien vākšu koppasūtījumu baltajai tējai, jā, jo baltā tēja ir izpirkta, bet es taisīšu koppasūtījumu, tā kā meitenes, kuras grib papildināt jau nākošās savas baltās tējas, uzrakstat, lai es varu jūs ielikt arī sarakstā uz baltajām tējām."
P.S. Jā, es klausījos vairākas reizes un uzrakstīju precīzi (tāpēc teksts pēdiņās) viņas teikto no storija, kas ilga 45 sekundes. Nu vai tiešām jāatkārto katrs otrais teikums divas reizes? Šad tad Egita atkārtojas pat 3x.
😂😂😂👍
28.03.2023 22:07 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 28.03.2023 22:05
Egitas šodienas viens no storijiem:
"Labrīt. Šorīt nevarēju atkal piecelties. Nevarējām pamosties. Pulksteņa griešana mums galīgi kaut kā neder. Bet ārā starp citu bija šodien ļoti auksts. Ļoti auksts. Un mēs ar mammu dzeram Biodronu. Labrīt. Mēs ar mammu dzeram Biodronu un taisīsim brokastis. Brokastis. Starpcitu, es šodien vākšu koppasūtījumu baltajai tējai, jā, jo baltā tēja ir izpirkta, bet es taisīšu koppasūtījumu, tā kā meitenes, kuras grib papildināt jau nākošās savas baltās tējas, uzrakstat, lai es varu jūs ielikt arī sarakstā uz baltajām tējām."
P.S. Jā, es klausījos vairākas reizes un uzrakstīju precīzi (tāpēc teksts pēdiņās) viņas teikto no storija, kas ilga 45 sekundes. Nu vai tiešām jāatkārto katrs otrais teikums divas reizes? Šad tad Egita atkārtojas pat 3x.

Tā atkārtošanās ir gandrīz katru dienu kādā no storijiem. Vakar laikam stāstīja, ka vakariņās ēdīšot kartupeļu biezeni ar kotletēm un salātiņiem, un tas arī tika pateikts vismaz 3x. Un to, ka ome ir mājās, arī Annai pateica vismaz reizes 2. Šodienas laivā, kad garšoja to jauno kokteili ar kokosriekstu un šokolādi, tad arī bija "...tātad, ā... tātad, ā..." 🤦‍♀️ kaut ko baigi grib pateikt, bet rezultātā nekas prātīgs nesanāk, pirmkārt tāpēc, ka nezina ko teikt un otrkārt, ja kaut ko pasaka, tad neko prātīgu nepasaka.
28.03.2023 23:24 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
Kaut kā liekas tizli salīdzināt tos kokteiļus ar zīdaiņiem domātajiem maisījumiem. Piena maisījums ir domāts mazulim, lai viņš uzņemtu pilnvērtīgu uzturu, visbiežāk gadījumos, kad pati mamma nevar kādu apstākļu dēļ zīdīt. Tas ir mazulim pamatēdiens. Un tas nav viens un tas pats. Bez tāda kokteiļa, ko viņas dzer, var vispār iztikt, aizstājot to ar normālu pārtiku. Zīdainis pirmajos mēnešos vispār neko citu uzturā neuzņem un arī fizioloģiski tas nav paredzēts.
Un tās dāmas ļoti bieži funkcionālo ēdienu lieto tad, kad slinkums kaut ko gatavot vai tad, kad gribas kaut ko, bet iedzers kokteili lai neapēstu kādu bulciņu, un tad tas ir reklāmas ietvaros.
29.03.2023 00:24 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 28.03.2023 22:05
Egitas šodienas viens no storijiem:
"Labrīt. Šorīt nevarēju atkal piecelties. Nevarējām pamosties. Pulksteņa griešana mums galīgi kaut kā neder. Bet ārā starp citu bija šodien ļoti auksts. Ļoti auksts. Un mēs ar mammu dzeram Biodronu. Labrīt. Mēs ar mammu dzeram Biodronu un taisīsim brokastis. Brokastis. Starpcitu, es šodien vākšu koppasūtījumu baltajai tējai, jā, jo baltā tēja ir izpirkta, bet es taisīšu koppasūtījumu, tā kā meitenes, kuras grib papildināt jau nākošās savas baltās tējas, uzrakstat, lai es varu jūs ielikt arī sarakstā uz baltajām tējām."
P.S. Jā, es klausījos vairākas reizes un uzrakstīju precīzi (tāpēc teksts pēdiņās) viņas teikto no storija, kas ilga 45 sekundes. Nu vai tiešām jāatkārto katrs otrais teikums divas reizes? Šad tad Egita atkārtojas pat 3x.

Bet par konkrētajiem storijiem runājot - klausīties bija jautri. Man jau pēc pirmajiem teikumiem smiekli nāca. Tikko runāja par to, ka nevarēja pamosties un te pēkšņi - ārā šodien ir auksti. Tad pie sevis iesmej un nodomā - kāds sakars 😂 un tālāk klausoties paliek vēl jaudīgāk 🤦‍♀️😂
Tas haotisms atgādina to Eiropas Ingu, kura angliski mēģina runāt. Tikai Egita ir komiskais stāsts latviešu valodā.
29.03.2023 00:39 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
MissM @ 28.03.2023 12:40

Man arī liekas, ka tā viņas pozitīvitāte ir fake, un viņa ir fake cilvēks, toties pati par sevi runā, ka ir ļoti atklāts tīrs cilvēciņš. Nu-nu, kā sāka :)
visi super smaidīgie un pozitīvie ir fake . Pēc tam viņi aiziet un liek “kaku” story tur kur nesen statstija ka palid sejas krems nl pret pumpām tad tagad jau chogan tikai ārste
Visas smaidules un ultra pozitīvas ir tieši vissmagākie cilvēki
29.03.2023 07:46 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
amnēzija @ 28.03.2023 01:10
Nu gan laiki pienākuši, ka jāreklamē logu mazgājamie aparāti. Nevar vairs ar NL lupatiņām iztikt. Ļoti nogurst cilvēki, lielāko dienas daļu skrollējot telefonus un atbildot uz ziņām.
aliexpres ir pa 50-150 eur tādi . Ķīnas produkts
29.03.2023 07:47 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
amnēzija @ 28.03.2023 23:24

Tā atkārtošanās ir gandrīz katru dienu kādā no storijiem. Vakar laikam stāstīja, ka vakariņās ēdīšot kartupeļu biezeni ar kotletēm un salātiņiem, un tas arī tika pateikts vismaz 3x. Un to, ka ome ir mājās, arī Annai pateica vismaz reizes 2. Šodienas laivā, kad garšoja to jauno kokteili ar kokosriekstu un šokolādi, tad arī bija "...tātad, ā... tātad, ā..." ?‍♀️ kaut ko baigi grib pateikt, bet rezultātā nekas prātīgs nesanāk, pirmkārt tāpēc, ka nezina ko teikt un otrkārt, ja kaut ko pasaka, tad neko prātīgu nepasaka.
tiesi tas jau paceļ statisktiku un ja miLzigi savi pv , tad jau vairums arī pērk kaut tādi story , iesēžas galva kad atkārto paiet 3 men un pērk
29.03.2023 07:49 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
amnēzija @ 27.03.2023 23:28

Bieži vien tas "ātri izķer" ir muldēšana. Ir redzēts, ka rāda preci un saka, ka ātri jāpiesakās, jo tūliņ nebūs - ātri izpērk. Bet pēc divām vai trijām nedēļām tikai "pēdējo" kasti no četrām vai piecām atdod.
limited tas ir un lielie menedžeri mēdz visu sev sakraut mājas . Tāpat darīja Taņa - lai citiem nav sapirka pilnu dzīvokli
29.03.2023 07:50 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
pieneneee @ 27.03.2023 22:08

Nu ķipa varbūt tā doma ir, lai nepiesien, ka veido noliktavas vai arī vienkārši bail, ka termini var beigties tā arī nesagaidot nopārdošanu.
termini mazi
29.03.2023 07:51 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
CallMeAnnika @ 26.03.2023 15:15
AgneseBoo arī ceļojumā. Varbūt uz viņu tēmēts, par cik viņas vairs nav draudzenes kā agrāk, kad bija nešķiramas?
Vaitad Saulietei ceļojums nav sponsorēts? Vienā storijā, kur bija Atlantic ietagots, augšā rādījās Paid partnership. Bet tas bija tikai vienā :D
Labi gan tā - dabū sadarbībās ceļojumus par brīvu, bet stāsti, ka NL nauda atļauj ceļot katru mēnesi, bet patiesībā daudz ko nahaļavu saņem.
nav taču nl vairs algas tadas , bet tāpat nez cin reizes lielāka ka Saeimā :))
29.03.2023 07:53 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
CallMeAnnika @ 26.03.2023 15:15
AgneseBoo arī ceļojumā. Varbūt uz viņu tēmēts, par cik viņas vairs nav draudzenes kā agrāk, kad bija nešķiramas?
Vaitad Saulietei ceļojums nav sponsorēts? Vienā storijā, kur bija Atlantic ietagots, augšā rādījās Paid partnership. Bet tas bija tikai vienā :D
Labi gan tā - dabū sadarbībās ceļojumus par brīvu, bet stāsti, ka NL nauda atļauj ceļot katru mēnesi, bet patiesībā daudz ko nahaļavu saņem.
es domāju ka uz viņu tēmēts
29.03.2023 07:54 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
katetrina @ 26.03.2023 11:27
Flīžu atklāšanā viesi dabujā 40% atlaidi apģērbiem tad nu tagad iztērē savu atlaidi iepērkot sūdu, atvanojos.
kad nav dt5 tad Didra . Ja būs atpakaļ vai TV karjera didru aizmirsis ka jau bija
29.03.2023 07:55 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
CallMeAnnika @ 27.03.2023 12:30
Rodas jautājums - kā White Tea darbojas, ja ir pret saldumu kāres mazināšanu, bet kokteiļi sastāv no tīrā cukura? :D Pašas taču dzer White Tea un stāsta, oj kā man kārojās kokteilis, nevarēju sagaidīt ēdienreizi :D
Jā, jā, šis jau ir sen sen zināms viss, bet es nesaprotu - viņām pašām un viņu klientēm vēl nepielec, ka tas nav saprātīgi šādi reklamēt to visu kopumu?
kokteilos ir DEKSTROZE ,
29.03.2023 07:57 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
amnēzija @ 27.03.2023 07:58

Lielākā daļa, kuras lieto ikdienā kokteiļus, apgalvoja, ka dzerot kokteiļus nekādus saldumus negribas, jo kokteiļos viss vajadzīgais ir, lai būtu pilnvērtīgi paēdis un nesarītos neko lieku. Bet šeku reku, iznāk jaunums un visām pēkšņi nu tā to white tea vajag. Tā saldumus vairs nevienai nekārojas ( lai gan pēc kokteiļa taču neko lieku un saldu ēst neprasās, jo pilnvērtīgi paēdušas) un tik traki pēc tā produkta ēst neprasās, un porcijas mazākas apēdas.. tad ko tur tajās porcijās ir jāsamazina, ja lielākā daļa pārtiek ikdienā no kokteiļiem ?
kokyielos ir dekstroze . Ja nesamisas viss šausmīgi rūgta garša spēcīga
29.03.2023 07:58 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
pieneneee @ 25.03.2023 21:28
Gan jau Vucenai bišķi nervoza situācija- Kačai cits darbs tagad papildus, vairs baigi varēs neiespringt uz nl, līdz ar ko pašas ienākumi apdraudēti. Nebrīnīšos, ja jau šomēnes Kačai kvalifikācija nokritīsies.
vucena milzīgs savs apjoms plus viņai ir Apakša Katrine kura centīsies tagad pa TV kurš dos vēl klientus , te taču visas tādi speči , būtu jazin ja apakša nav kas lielāks pat viņu pašu kvalifikācijā - Marija pelna no apakšas :)) un apakša ir Katrine
29.03.2023 08:02 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
amnēzija @ 23.03.2023 00:40
Hmmm, starp citu, kur diez palika slavenās "rabočkas"? ? ja nemaldos, minēja, ka atsākšoties un būšot bieži. Kaut kā 2x bija, nebija kas baigi apmeklē un izčākstēja ??
tagad TV kuru visi skatīsies dēļ Katrines
29.03.2023 08:04 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
CallMeAnnika @ 21.03.2023 15:27
Nu jau Dzollie tagad savu projektiņu 'laiž gaisā' :D Vajag tikai.... 2 bundžas kokteiļus un Draineffect. Pati dalīšoties un sūtīšot receptes, ko un kā ēst.
Un kāds laikam viņu nosūdzējis PTAC, ka nelieto reklāma, jo tagad visur likšot, jo tā vienkārši esot jādara. Labrīt :D Tikai tagad uzzināji vai piedraudēja ar sodu un vairs nevar ignorēt to, kas visiem ir jādara?
Un projektiņā 14-14:30 ir pusTdienas :D 3x dienā dzerot kokteiļus ar tādu cukura daudzumu.... Ja mērķis ir organismu pieradināt pie cukura, tad lielisks projekts.
vina taču nav resna ? Dīvaini vai ne ? Dzer un dzer :)
29.03.2023 08:06 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
ilūzija @ 29.03.2023 07:49
tiesi tas jau paceļ statisktiku un ja miLzigi savi pv , tad jau vairums arī pērk kaut tādi story , iesēžas galva kad atkārto paiet 3 men un pērk

Man tieši nav vēlmes no tāda menedžera kaut ko pirkt. Izsmiekls kaut kāds. Pirmkārt jau tāpēc, lai cik viņa apgalvotu, ka zina produktu sastāvus - neko viņa nezina. Un tas stāstījums par produktiem arī nekāds.
29.03.2023 08:07 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
Vilciņš @ 20.03.2023 20:17
Saulietei tik švaki NL kad visādi mēsli jāreklamē, ogas, paklāji, proceduras, tad gaisa mitrinatajs, iregators, sporta klubi utt. Pedejā laikā tik daudz reklāmas… laikam ar NL kāzām nespēs sakrāt.?
katrs story ar viņas apjomun pāri 200e .. ka doma ? Nerādīt ?
29.03.2023 08:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits