Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Vivian10 @ 21.02.2023 17:40
Es arī šo īsti nesapratu - kā Vucēna nogrieza Taņai ienākumus? Kādā veidā? ?

Vucēna palīdzeja noslēgt kvalifikāciju Foxai, piemeta kko klāt pirkumam, Taņa neko nezināja, viss notika pēdejā dienā vai tml. Un Taņai pietrūka bokavika, līdz ar to pati netika uz nākamo kvalifikāciju. Ja būtu zinājusi, tad gan jau piepirktu klāt tos pv un būtu nākamajā kvalifikācijā.
Līdz ar to Foxa ar savu grupas apjojumu noēda nost Taņu, tas viss notika viņai nezinot, abas ar vucēnu pa kluso šito izdarīja un tad nu sākās viss šis.
23.02.2023 09:37 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
Ekhoo @ 23.02.2023 09:37

Vucēna palīdzeja noslēgt kvalifikāciju Foxai, piemeta kko klāt pirkumam, Taņa neko nezināja, viss notika pēdejā dienā vai tml. Un Taņai pietrūka bokavika, līdz ar to pati netika uz nākamo kvalifikāciju. Ja būtu zinājusi, tad gan jau piepirktu klāt tos pv un būtu nākamajā kvalifikācijā.
Līdz ar to Foxa ar savu grupas apjojumu noēda nost Taņu, tas viss notika viņai nezinot, abas ar vucēnu pa kluso šito izdarīja un tad nu sākās viss šis.

Tad jau pelnīti Foxai tā komanda aiztinās. Nav ko citiem aiz muguras riebt.
23.02.2023 09:44 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Ekhoo @ 23.02.2023 09:37

Vucēna palīdzeja noslēgt kvalifikāciju Foxai, piemeta kko klāt pirkumam, Taņa neko nezināja, viss notika pēdejā dienā vai tml. Un Taņai pietrūka bokavika, līdz ar to pati netika uz nākamo kvalifikāciju. Ja būtu zinājusi, tad gan jau piepirktu klāt tos pv un būtu nākamajā kvalifikācijā.
Līdz ar to Foxa ar savu grupas apjojumu noēda nost Taņu, tas viss notika viņai nezinot, abas ar vucēnu pa kluso šito izdarīja un tad nu sākās viss šis.

Var pajautāt, kas ir bokaviks?
23.02.2023 10:03 |
 
Reitings 736
Reģ: 07.04.2022
Scandinavian @ 22.02.2023 16:33

Kāda problēma?

viņai ap lūpām metas kkādi sarkani izsitumi vai kkas tamlīdzīgs..
23.02.2023 10:21 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
amaia @ 23.02.2023 10:03

Var pajautāt, kas ir bokaviks?

Aij, nezinu kā to vienkāršoti uzrakstīt. Nu lielos vilcienos, tev pašai un citos līgumos ir jābūt vismaz xxx pv, lai saslēgtos kvalifikācijas.
Nu tāpēc ir situācija, ka Marijai zemāka kvalifikācija nekā Kačai, lai gan Kača zem Marijas. Tāpat Egitai lielāka kvalifikācija nekā Ritai, jo Egitai daudz vairāk pv nekā Ritai, viņa viņu “apēd”, jo nav bokavika-nav pv pašai un citos līgumos
23.02.2023 10:23 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
amnēzija @ 23.02.2023 09:44

Tad jau pelnīti Foxai tā komanda aiztinās. Nav ko citiem aiz muguras riebt.

Tas piebeidza Taņas un Vucēnas attiecības. Tāpēc Taņa gribēja pāriet pie Egitas, gribēja, lai izdeg līgums, viņa visu no nulles sāktu, tik ļoti viņa bija dusmīga uz Vucēnu, gatava visu savu komandu viņai atstāt, bet neeeē, Vucēna nostučija šo kompānijai un panāca, ka Taņai līgums izdeg nevis pēc 6 mēn kā standartā, bet pēc gada, nu tas arī viss. Sākumā Taņa tirgoja noliktavu utt, bet kad Vucēna panāca, ka uz gadu viņai līgums neizdeg-ij viss. Aizgāja viņa uz Chogan. A ko tad viņai darīt bija? Viņa negribēja zem vucenas strādāt vairs. Nu un tagas marija par žurkām sauc. Skaisti
23.02.2023 10:29 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
Ekhoo @ 23.02.2023 10:29

Tas piebeidza Taņas un Vucēnas attiecības. Tāpēc Taņa gribēja pāriet pie Egitas, gribēja, lai izdeg līgums, viņa visu no nulles sāktu, tik ļoti viņa bija dusmīga uz Vucēnu, gatava visu savu komandu viņai atstāt, bet neeeē, Vucēna nostučija šo kompānijai un panāca, ka Taņai līgums izdeg nevis pēc 6 mēn kā standartā, bet pēc gada, nu tas arī viss. Sākumā Taņa tirgoja noliktavu utt, bet kad Vucēna panāca, ka uz gadu viņai līgums neizdeg-ij viss. Aizgāja viņa uz Chogan. A ko tad viņai darīt bija? Viņa negribēja zem vucenas strādāt vairs. Nu un tagas marija par žurkām sauc. Skaisti

Var man nepiekrist, bet šie Vucēnas gājieni man izskatās pēc reālas skaudības. Skaudība par Taņas veiksmīgo izaugsmi, par to, ka viņai ir atbalstoša ģimene blakus. Un skaudība par to, ka viņa aizies uz Egitas komandu, un Vucēnai vairs tik lielu labumu Taņas izaugsme nenesīs. Fui, un kura tajā kompānijā ir žurka, tā kura aizgāja vai tā, kura palika..
Taņas pāreju uz Chogan nenosodu. Ja cilvēks ir atradis savu vietu tīkla mārketingā, tad loģiski, ka iepriekšējā kompānijā ne sastrādāšanās, ne normālas komunikācijas pēc šādas attieksmes vairs nebūtu, tad jāmeklē cita alternatīva. Un viņa to atrada.
23.02.2023 10:58 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
Jā, white tea ļoti labi strādā. Saldumu kāri mazina noteikti - pusdienlaikā bounty jāuzēd un vakarā vēl gabals saldās ruletes jāietriec kuņģī..
23.02.2023 13:05 |
 
Patīk
Reitings 40220
Reģ: 12.10.2022
Ekhoo @ 23.02.2023 10:29

Tas piebeidza Taņas un Vucēnas attiecības. Tāpēc Taņa gribēja pāriet pie Egitas, gribēja, lai izdeg līgums, viņa visu no nulles sāktu, tik ļoti viņa bija dusmīga uz Vucēnu, gatava visu savu komandu viņai atstāt, bet neeeē, Vucēna nostučija šo kompānijai un panāca, ka Taņai līgums izdeg nevis pēc 6 mēn kā standartā, bet pēc gada, nu tas arī viss. Sākumā Taņa tirgoja noliktavu utt, bet kad Vucēna panāca, ka uz gadu viņai līgums neizdeg-ij viss. Aizgāja viņa uz Chogan. A ko tad viņai darīt bija? Viņa negribēja zem vucenas strādāt vairs. Nu un tagas marija par žurkām sauc. Skaisti
Pēc tam jau sāka čupoties ar Egitu, bet interesanti, kādas viņām attiecības izveidojās, kad Taņa beigās pateica, ka tomēr neies zem viņas.
23.02.2023 13:21 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Inna86 @ 17.02.2023 08:24
Vucēna Rafu atšuva, kad NL vēl bija ziedu laiki, laikam domāja, ka bizness mūžīgi ies uz augšu. Bet vispār domāju, ka viņai būs grūti izveidot jaunas attiecības, grūti iedomāties vīrieti, kas gribētu ienākt daudzbērnu ģimenē, kur bērni ir reāli maziņi.

Nuuuu, kāpēc gan sievietei būtu jādzīvo ar vīrieti kopā, ja viņa to nevēlas? Un nedomāju, ka viņai ir slikti ienākumi, ok, taqgad varbūt ir sliktāk kā ziedu laikos, bet domāju, ka noteikti ne sliktāk kā lielai daļai LV vientuļo māmiņu.
23.02.2023 13:36 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Dalia @ 17.02.2023 14:41

Runājot par Vucēnu, pamanījāt. Viņai ar sejas ādu, šķiet, vienmēr ir bijušas problēmas vairāk vai mazāk. Bet grūtniecības laikā ādas stāvoklis bija uzlabojies, nelietoja NL produktus tik daudz. Tagad pēc dzemdībām sākusi intensīvi dzert NL pulvera bundžas un paciņas un seja atkal visa pumpās. Pat filtrs nenoslēpsi visas tās pumpas no NL pulveriem.
Ko tie pulveri nodara organismam. Briesmas

Viņa tikko piedzemdēja. man liekas, ka viņa izskatās pat ļoti ok, ņemot vērā, ka nedēļu atpakaļ dzemdējusi.
23.02.2023 13:41 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
cmykk @ 17.02.2023 23:55

būtu maksājusi nodokļus kā nākas, tad tiešām par darbu varētu nedomāt. man liekas briesmīgi, ja tev zīdainis uz rokas un vēl jāstrādā…

Nekas briesmīgs tas nav. Sievietes uzņēmējas ārī strādā, manikīri arī strādā, lai nezaudētu klientus....! Nezinu, mūsdienu sievietei nekas traks nav strādāt. Tieši labi - mazāk laika glupiem forumiem. :)
23.02.2023 13:44 |
 
Reitings 8081
Reģ: 13.04.2022
Elife @ 23.02.2023 13:44

Nekas briesmīgs tas nav. Sievietes uzņēmējas ārī strādā, manikīri arī strādā, lai nezaudētu klientus....! Nezinu, mūsdienu sievietei nekas traks nav strādāt. Tieši labi - mazāk laika glupiem forumiem. :)

uzņemējdarbība, manikīra meistares, u.c. skaistumkopšanas speciālisti vismaz ir īsts darbs ar reāliem pienākumiem, nevis caurām dienām sēdēt IG, filmēt storijus cik labi viss palīdz (lai gan sejas ādas kvalitāte saka pretējo :D ) un čakarēt cilvēkus ar super pārcenotām precēm.
Ja runājam par uzņēmējām, tad labas uzņēmējas ir izkārtojušas visu tā, lai varētu pavadīt BKA mierīgi, uzticot biznesu saviem darbiniekiem :)
23.02.2023 13:47 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Valdet @ 20.02.2023 00:22
Vuceenai storijos interesants stasts par narkotikam un draudzeni. Ziniet kaa ir , es daudz esmu rakstijusi sliktu par vuceenu utt, bet ir lietas, kur man vinas domu gajiens patik. Par to draudzeni piekritu, ka vina pareizi darija, ka partrauca kontaktu. Diez vispar kura ta bija? Tie Krievijas braucieni izklausijas tad kad vel Sauliete ari brauca pec preces uz Krieviju, vai ne?

Es arī skatījos. Man patiesībā Vucēna ļoti iepatikusies, daudzās lietās es varētu teikt - piekrītu.
23.02.2023 13:48 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Hermia @ 20.02.2023 17:52
NL ir visādas jocīgas mārketinga stratēģijas, bet Egitas 150 eiro par analīzēm un šausmināšanās par to kā cilvēki ar "cieto algu" to var atļauties...Tas jau nekas,ka daudzas darba vietas piedāvā veselības apdrošināšanas, cilvēkam ir sociālās garantijas un apmaksātas slimības lapas, dekrēti utt. Var jau runāt visādas muļķības, bet cilvēkus mahinēt uz veselību problēmu rēķina man liekas drausmīgi neētiski un vienkārši pretīgi.

Es vispār šito nesapratu :D nafig jāiet pie privātārsta, ja tik pa labi ir arī valsts ārsti. Tās, kas itkā nestrādā NL 😀 un nevar atļauties vai pat var, bet vienkārši atradušas labu ārstu, kas nav privāts.... gan jau iet tur.
23.02.2023 13:51 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 21.02.2023 00:09
Vucēna ir interesanta būtne. Ja vienu dienu viņu var apskaust par smiekliem dažas minūtes pirms dzemdībām, tad nākamajā jau jāsaķer galva no tā, ko stāsta :D
Stāsta, ka nedomāja, ka kādu kādreiz ieliks black listā. Esot 3 cilvēki - Tanja, Sandra un? Kas ir trešā? Agrita? Mazās bites jau nav jēga likt blacklistā. Un, ka šie cilvēki vairs nevarēšot nekad atgriezties NL. Vai Tanja kādreiz vispār gribēs NL?
Vucēnas lielākā kļūda bija Tanjas iegāšana. Ja nebūtu viņa aizgājusi uz Chogan, NL nebūtu sācis brukt. Vismaz ne pagaidām.

Man vispaŗ liekas, ka Taņa ir baigā glodene. Pavērojot viņu tagad darbojoties chogan - neesat pamanījušas, ka viņa kaut kur pamatīgi kopē Katrīnes vadīšanu?
23.02.2023 13:52 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
magdalena333 @ 22.02.2023 16:32
Par to lūpu Kortnijai, nedomāju, ka tur ir kaut kas specifisks. Man diviem bērniem ir tā pat, un tik tamdēļ, ka aukstā laikā laiza lūpas. Viens jau no tā ir izaudzis, tāds vecums, ka pats saprot, ka nevar laukā viņas visu laiku laizīt, ar mazo vakarā sasmērērējam Bepanthen un neko, no rīta daudz maz ir ok, ja neietu ārā, tad vispār pazustu. Tagad atliek gaidīt pavasari, bet grūzt bērnā kaut kādas šļuras un apgalvot, ka tas ir vienīgais, kas līdz ir smieklīgi.

Manējam tas pats tagad. nu lūpu krāsas nepalīdz.
23.02.2023 13:57 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
amoreamore @ 23.02.2023 13:47

uzņemējdarbība, manikīra meistares, u.c. skaistumkopšanas speciālisti vismaz ir īsts darbs ar reāliem pienākumiem, nevis caurām dienām sēdēt IG, filmēt storijus cik labi viss palīdz (lai gan sejas ādas kvalitāte saka pretējo :D ) un čakarēt cilvēkus ar super pārcenotām precēm.
Ja runājam par uzņēmējām, tad labas uzņēmējas ir izkārtojušas visu tā, lai varētu pavadīt BKA mierīgi, uzticot biznesu saviem darbiniekiem :)

oiii nē!!! Labas uzņēmējas ir darbos jau kopš dzmedībām, strādā līdz pēdējai dienai un atsāk cik ātri vien iespējams, lai pati varētu kontrolēt savu uzņēmumu. maksā auklītei, omītei utml.
Drīzāk ir nokaŗtojušas tā, lai it kā ir bka.... bet satrādāt tā pat strādā. Ja sievietei ir bizness iekšā, tad viņa atrod laiku tam arī ar zīdaini. Un Vucēnai tāds ir. Man tieši loiekas, ka viņa ir atplaukusi pēc dzemdībām. Sasparojusies
23.02.2023 14:03 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
Elife @ 23.02.2023 13:52

Man vispaŗ liekas, ka Taņa ir baigā glodene. Pavērojot viņu tagad darbojoties chogan - neesat pamanījušas, ka viņa kaut kur pamatīgi kopē Katrīnes vadīšanu?

Viņas visas tur viena otru kopē. Nav nevienai savs vadītājas stils, bet tas noteikti ir rezultāts tam, ka jādara ir tā kā Tev pasaka darīt. Šādā gadījumā īsti nevar būt citādāk. Kā vien copy-paste. Tāpēc truli atkārto/atdarina vieba otru.
23.02.2023 14:07 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
Esot priecīgas veidot projektu kopā ar meitenēm, kuras neatliek sevis pilnveidošanu uz pirmo datumu.. bet jaunais projekts sāksies nākamā mēneša pirmajā datumā 🤣
23.02.2023 16:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits