Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 10876
Reģ: 15.03.2012
amnēzija @ 07.02.2023 09:05

Cik saprotu, tas Koršunovs viņai ieteicis kaut ko tādu iegādāties, tad viņai viss sākšot mainīties un ies uz labo pusi.
Nu, mani tas video arī neuzrunāja. Pirmkārt jau tāpēc, ka teksts likās aplams. Ja vēstījums neuzrunā, tad ir pilnīgi vienalga vai tur spīd gaisma, vai nespīd.

Tas, ka dēļ lampas sāks viss labāk iet, reāli smieklīgi 😄 varēja netērēties un vienkārši rozā brilles uzlikt 🤣
07.02.2023 10:02 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
Ainulai @ 07.02.2023 08:30

Es arī visu esmu nokavējusi ? Privāts konts.
Bet nu Sandriņa ir reāls attention whore. Kādā jēgā tiešām savu netīro veļu mazgāt publiski?? Tiešām tik notirpinājusies pēc uzmanības?
Viņa ir tik toksiska persona. It kā viss vienalga, runājiet ko gribiet bet pēc tam es taisīšu IG live par to kā jūs man visi rakstāt nelabus komentārus.
Varbūt beidzot jāpieaug un jānobriest, Sandra?
Galvenais ka viņai bija 1 sliktāks komentārs, kas nebija pa prātam un par to tā cepās , ar putām uz mutes, un pat live bija 😁😁😁 Tur kur es normāli ieteicu nenest ģimenes lietas ārā, tur man arī bija uzbrauciens un pārspīlējumi. Dīvaina tante.
Neprot Sandra uztvert asāku kritiku un nu ļoooti pārspīlē. Īsta drama queen. Ja jau stāsti publiski, tad neņemies kā aptrakusi dēļ katra komentāra kas tev negalaimo.
07.02.2023 10:12 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Kā var tam Sandras telegram pieteikties?
07.02.2023 10:21 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
.Eksperte. @ 07.02.2023 10:21
Kā var tam Sandras telegram pieteikties?
Nezinu. Vakar ierakstīju savu viedokli un mani izmeta ārā 🤣 Viņa teica ka metīs visus kas nepiekrīt viņai. Neviens nevar izteikt savas domas. 🤣
07.02.2023 10:24 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
isiite007 @ 07.02.2023 10:24
Nezinu. Vakar ierakstīju savu viedokli un mani izmeta ārā ? Viņa teica ka metīs visus kas nepiekrīt viņai. Neviens nevar izteikt savas domas. ?

Tik zems pašnovērtējums, ka vajag atbalsta personālu. Supersieviete ar savu pareizo viedokli visā. Sliktie viedokļi neinteresē, bet jātaisa laivs un 10 storiji. 😂
07.02.2023 10:35 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
.Eksperte. @ 07.02.2023 10:35

Tik zems pašnovērtējums, ka vajag atbalsta personālu. Supersieviete ar savu pareizo viedokli visā. Sliktie viedokļi neinteresē, bet jātaisa laivs un 10 storiji. ?
No sākuma man viņa likās tīri ok. Bet skatoties, kā viņa cepās izbolījusi acis par citu viedokļiem laivos un storijos, viedoklis mainījās.
07.02.2023 10:41 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Man ar viedoklis par Sandru pamazām, pamazām mainās. Viņai ir pozitīvas rakstura īpašības, bet tas negatīvisms šobrīd sāk pārsvērt to pozitīvo un interesanto, kas viņā ir.
No otras puses, var jau saprast, viņa laikam arī dzīvē ir tāda atklātā tipa cilvēks + īpaši nedomā, pirms kaut ko teikt un spļauj ārā, tiklīdz doma parādījusies galvā, līdz ar to, ja viņai kaut kas nepatīk, viņa neklusē un par visu arī stāsta instagramā. Nu ok. Bet no tādiem cilvēkiem var ātri nogurt. Kuriem ir par visu viedoklis un kurus īsti neinteresē citu viedoklis (lai gan apgalvo, ka to māk pieņemt). Tas ir tas saucamais toksiskums? Bet gan jau ar gadiem šī kļūs mierīgāka visās izpausmēs, sapratīs, ka ir lietas, par kurām nav jēgas cepties utt.
Un tomēr... ja ir jāizvelās mūždien ar visu neapmierinātā Sandra vai par visu klusējošā Egita Eglīte, interesantāk viennozīmīgi ir sekot Sandrai (PS. Egitai nesekoju, tik cik šeit palasu un saprotu, ka nekas nav mainījies).
07.02.2023 11:02 |
 
Reitings 1225
Reģ: 10.12.2014
Viņa mani arī izdzēsusi. Ak vai. 😿 tik pārliecināta par savu viedokli,ka jādzēš ne tikai tēma,bet arī tās,kas neglauda pa spalvai. Cik viņai gadu? Cik var meklēt attaisnojumus tajos body grāfos un pilnmēnešos. Nu atver acis, ja reiz viss tik slikti tev apkārt,tad varbūt tu esi tā,kas to negatīvo vairo,jo redz tikai slikto? Būtu tik viena tēma tāda,bet visa viņas veiksmes atslēga,lai kļūtu “populāra” ir viens liels negatīvisms. Man būtu tik bail audzināt bērnus rādot šādu piemēru viņiem. Viņi taču pieaugs un būs tādi paši ar pasauli neapmierināti,vienmēr visur viss slikti. Tikko noskatījos viņas vakardienas live, pat tad paspēja pačīkstēt,kad redz “visi” ,tāpat kā viņa, izdomājuši pirmdienas vakarā doties uz aptieku pēc zālēm, pūš un elš,ka tik ilgi būs jāgaida. Nu,apskaties sev apkārt, vai visi tādi ir vai tu tāda vienīgā,kurai vissslikti.lv? Cilvēkiem ir dzīve, jāiemācās ieraudzīt arī “sliktajā” labo. Tu vari veltīt savu laiku SEV un SAVAI IZAUGSMEI. Kaut vai tam pašam CHOGANAM. Bet nē,viņa ies live,pasūdzēties par savu telegram, par to,kādas ģimenes lv, ka viņai žēl.. ATVER TAK ACIS UN PASKATIES UZ SEVI.
07.02.2023 11:12 |
 
Reitings 1225
Reģ: 10.12.2014
Viņai ne tikai par visu ir viedoklis,bet viņa arī uzskata,ka ir OK VISU PRIVĀTO NEST UZ ĀRU. KAut vai,piemēram, tas pats par to drauga bijušo un bērniem. Ja tās sieviete pati ir publiska un arī var atspēkot Sandras teikto publiski,tad ok- Sandrai visas tiesības izteikties. Bet ne visi cilvēki ir tādi, šajā gadījumā šaubos vai tā sieviete ir publiska līdz ar to Sandrai var pat tādi sūdi sanāk par,kuriem viņa pat nestādās priekšā. Un tas ir tas,ko es teicu viņai telegram - NU NEJAUCIES SVEŠĀ,IZJUKUŠĀ ĢIMENĒ. Tie ir viņu bērni un viņiem tas pašiem ir jārisina. Jā, tu vari atbalstīt savu vīrieti, bet nu pašcieņai arī jābūt, ja vīram nauda nav,lai risinātu šos jautājumus,tad varbut vērts aizdomāties,kur esi iekūlusies? Vienkārši ļauj vīrietim būt vīrietim un viņš atradīs veidu kā šo risināt. A, Sandra jau telegram paspēja izspļaut-nu jā,Renātei šogad 18, daudz naudas vajadzīgs, būs iekrājumi jāatdod, nu nekas, Jums vairāk smaržas no manis būs jāpērk.. “hihi,smīniņš”
Nē,nu,protams,nav mana darīšana, bet,ja viņa saka,ka lv ģimenēs kaut kas nav ok, tad varbūt man ar vīru ir toksiskas attiecības,jo es ļauju viņam uzņemties atbildību par SAVIEM sūdiem un nestrebju tos ārā kā tāda māte,glābēja 🤡😅
07.02.2023 11:20 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
minkalinka @ 07.02.2023 11:12
Viņa mani arī izdzēsusi. Ak vai. ? tik pārliecināta par savu viedokli,ka jādzēš ne tikai tēma,bet arī tās,kas neglauda pa spalvai. Cik viņai gadu? Cik var meklēt attaisnojumus tajos body grāfos un pilnmēnešos. Nu atver acis, ja reiz viss tik slikti tev apkārt,tad varbūt tu esi tā,kas to negatīvo vairo,jo redz tikai slikto? Būtu tik viena tēma tāda,bet visa viņas veiksmes atslēga,lai kļūtu “populāra” ir viens liels negatīvisms. Man būtu tik bail audzināt bērnus rādot šādu piemēru viņiem. Viņi taču pieaugs un būs tādi paši ar pasauli neapmierināti,vienmēr visur viss slikti. Tikko noskatījos viņas vakardienas live, pat tad paspēja pačīkstēt,kad redz “visi” ,tāpat kā viņa, izdomājuši pirmdienas vakarā doties uz aptieku pēc zālēm, pūš un elš,ka tik ilgi būs jāgaida. Nu,apskaties sev apkārt, vai visi tādi ir vai tu tāda vienīgā,kurai vissslikti.lv? Cilvēkiem ir dzīve, jāiemācās ieraudzīt arī “sliktajā” labo. Tu vari veltīt savu laiku SEV un SAVAI IZAUGSMEI. Kaut vai tam pašam CHOGANAM. Bet nē,viņa ies live,pasūdzēties par savu telegram, par to,kādas ģimenes lv, ka viņai žēl.. ATVER TAK ACIS UN PASKATIES UZ SEVI.
Tieši tā, labāk lai reklamē savu Chogan, nevis ar šito huiņu nodarbojas. Priekš kam taisīt sev visādus profilus, ja grib tikai lai gluda pa spalvu.
07.02.2023 11:27 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
Cik var tos palagus par vienu tēmu rakstīt.. jums pašām neapnīk "cepties" par svešiem viedokļiem un svešām problēmām? Dzīvojiet savu dzīvi un nelieniet tur kur jums padomu neprasa. Ja cilvēks ir izlēmis, lai dara kā ir izdomājis.
07.02.2023 11:34 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
amnēzija @ 07.02.2023 11:34
Cik var tos palagus par vienu tēmu rakstīt.. jums pašām neapnīk "cepties" par svešiem viedokļiem un svešām problēmām? Dzīvojiet savu dzīvi un nelieniet tur kur jums padomu neprasa. Ja cilvēks ir izlēmis, lai dara kā ir izdomājis.
Šitā kā traka par Sandru stāv un krīt 😁 Tak ej un runā ar viņu ja tev viņa tā patīk, ko te visām kasies klāt. Te katrs var rakstīt ko grib.
07.02.2023 11:38 |
 
Reitings 1225
Reģ: 10.12.2014
Ko tad tu te dari,ja nedrīkst rakstīt “palagus” un vispār neko par Sandru? 😅 Tu zini,kur tu atrodies?
07.02.2023 11:42 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
Ariete @ 07.02.2023 11:38
Šitā kā traka par Sandru stāv un krīt ? Tak ej un runā ar viņu ja tev viņa tā patīk, ko te visām kasies klāt. Te katrs var rakstīt ko grib.

Es vienkārši nesaprotu jūs, kas te dienām nevar nomierināties. Kaut ko pasaka - nelabi. Kaut ko izdara - nelabi. Nepiekrita manam viedoklim - nelabi. Nepiekrita citas viedoklim - nelabi. Aizstāvēja savu viedokli - nelabi. Nu ja tur viss ir tik nelabi, nu ko var tur līst tajos profilos un klausīties ko tur stāsta, ja viss ir tik nelabi. Un tad te vairākas dienas cepas. Jei bogu nesaprotu. Jūs pašas uzvelkaties par svešām problēmām un svešiem viedokļiem. Jums savā dzīvē nav ko risināt un darīt, ka jūs kā mātes Terēzes cenšaties skriet un glābt, izsakot savus viedokļus un pamācot kā būtu pareizāk dzīvot vai darīt..
07.02.2023 11:47 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
minkalinka @ 07.02.2023 11:42
Ko tad tu te dari,ja nedrīkst rakstīt “palagus” un vispār neko par Sandru? ? Tu zini,kur tu atrodies?

Šeit ir tēma - viss par un ap NL, ja kas. Sandra NL vairs nav. Chogan ir sava grupa.
07.02.2023 11:49 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
amnēzija @ 07.02.2023 11:49

Šeit ir tēma - viss par un ap NL, ja kas. Sandra NL vairs nav. Chogan ir sava grupa.
Sandra bija NL, te par viņu runāja un runās. Samierinies.
07.02.2023 12:05 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
Ariete @ 07.02.2023 12:05
Sandra bija NL, te par viņu runāja un runās. Samierinies.

Ak jel... 😁
07.02.2023 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
Ko es labu varu domāt par to muļķi ja uz pieklājīgu ieteikumu viņa izmet no Telegrama 😁 Patīk viņai drāmas, ne velti apcer 10 storijos visus komentārus kas nav viņai pa spalvai
07.02.2023 12:17 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
Ariete @ 07.02.2023 10:12
Galvenais ka viņai bija 1 sliktāks komentārs, kas nebija pa prātam un par to tā cepās , ar putām uz mutes, un pat live bija ??? Tur kur es normāli ieteicu nenest ģimenes lietas ārā, tur man arī bija uzbrauciens un pārspīlējumi. Dīvaina tante.
Neprot Sandra uztvert asāku kritiku un nu ļoooti pārspīlē. Īsta drama queen. Ja jau stāsti publiski, tad neņemies kā aptrakusi dēļ katra komentāra kas tev negalaimo.

Saulietei bija taisnība. Patīk jums Sauliete vai nē, bet viņai bija taisnība. Sandra ir problemātiska persona, kurai viss un visi būs slikti, bet ka tikai uzcept drāmu un par Sandru runā. Sandra ir ļoti slinka, ka tik pagulšņāt un pasūdzēties. Acis šaudās uz visām pusēm. Un bloķēt cilvēkus tikai tāpēc ka neglauda pa spalvai? Totālākā aprobežotība.
Un šajā situācijā bērnu māte ir skaidri un gaiši pateikusi Sandrai, lai liek viņu mierā, bet Sandra lien pa vidu. Kādas ģiemenes vērtības? Otra sieviete Tev nav nekas un negrib Tev būt. Un gribat dzirdēt noslēpumu? Nejau bērni Sandru tik ļoti uztrauc, bet gan tas, ka naudas būs mazāk. Par to arī viņa uz mani aizcepās kā bullis, jo pateicu, lai runā skaidrā valodā, ka nauda uztrauc!
07.02.2023 12:29 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
Sandra ieies tūlīt forumā un vēl būs drāmas storiji 😁
Pat Kivičiene izbolījusi acis nebrēc par foruma komentāriem 😁
07.02.2023 12:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits