Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 474
Reģ: 02.08.2022
Sandra ir pilnīgi dabīgs, nesamākslots cilvēks.
Ne visi IG spēj parādīt savu ikdienu, kāda tā tiešām reāli ir, bez samākslotajiem pozitīvisma presingiem.
Man viņa tiešām patīk.
Vērtēt cilvēku pēc apkārtmēra ir tieši tik pat stulbi, kā pēc viņa ādas krāsas, tautības, izcelsmes, utt.
Ja viņas IG kādam nav saistošs, nu taču neskatieties.
30.01.2023 09:37 |
 
Reitings 59
Reģ: 07.07.2022
Danuta @ 29.01.2023 20:44
Bet Sandra arī izskatās pēc sivēnmātes, kāpēc viņa apvainojas par faktu konstatēšanu? ?
ir kautkādas robežas tak arī! Manuprāt pati neesi laimīga un izglītota, lai tā izteiktos par citiem. Fuj
30.01.2023 09:50 |
 
Reitings 234
Reģ: 13.03.2020
Sandrai nekad neesmu ticējusi, vienmēr likusies fake. Jūtams cauri runas veidam, uzvedībai. Un šorīt apstiprināja - viņas teikums, “kad Tu MĒĢINI būt smieklīgs, aapratigs, utt, bet tevi noliek”. Viņa mēģina būt tā, kas viņa nav. Un man vienmēr šķitis, ka viņa ir depresīva un toksiska. Grūti sadzivojams cilvēks. Citādi tā nepērtos par katru komentāru, netaisītu video muļķības.
30.01.2023 09:58 |
 
Reitings 7756
Reģ: 09.09.2021
Neko aizvainojošu komentārā par sivēnmāti nesaskatu, Sandrai ir kritiski jāpaskatās kāda veida saturu viņa liek IG un vai iedomātās pozas atbilst viņas apkārtmeriem. Ir sievietes, kurām liekais svars pat izskatās seksīgi, bet lielajai Sandrai, nē, nē. 😀
30.01.2023 09:59 |
 
Reitings 8081
Reģ: 13.04.2022
pilnīgi nepopulārs viedoklis, sniegpārsliņas, - kā vienmēr , dodās garām.
Sandra ir resna un tas ir fakts. Sandra kaut ko dara, lai notievētu? Izskatās, ka nē. Viņa VIENMĒR aizbildinās ar diabētu. Vai slimojot ar diabētu nevar notievēt? Var. Sandra vienkārši ir slinka, tas arī viss. Viņa pati to translē savā ig caur savu čīkstēšanu, ka viņai vienmēr gribas pagulēt. Es jau neko, bet nu ir tak redzams, ka Sandras svars ir nevis vienkārši neveselīgs, bet slimīgs. Kaut kādā brīdī resnīšus tas sāk motivēt tievēt, bet Sandrai izskatās, ka poh. Sēž ig, čīkst par visu un grib dahrena pelnīt neko nedarot. Way to go, Sandra.
Ja kāda tagad kliegs, lai parādu sevi. Ko tur rādīt? Es atzīstu, ka arī esmu resnītis, bet smagi cīnos, lai situāciju mainītu.
30.01.2023 10:09 |
 
Reitings 7756
Reģ: 09.09.2021
amoreamore @ 30.01.2023 10:09
pilnīgi nepopulārs viedoklis, sniegpārsliņas, - kā vienmēr , dodās garām.
Sandra ir resna un tas ir fakts. Sandra kaut ko dara, lai notievētu? Izskatās, ka nē. Viņa VIENMĒR aizbildinās ar diabētu. Vai slimojot ar diabētu nevar notievēt? Var. Sandra vienkārši ir slinka, tas arī viss. Viņa pati to translē savā ig caur savu čīkstēšanu, ka viņai vienmēr gribas pagulēt. Es jau neko, bet nu ir tak redzams, ka Sandras svars ir nevis vienkārši neveselīgs, bet slimīgs. Kaut kādā brīdī resnīšus tas sāk motivēt tievēt, bet Sandrai izskatās, ka poh. Sēž ig, čīkst par visu un grib dahrena pelnīt neko nedarot. Way to go, Sandra.
Ja kāda tagad kliegs, lai parādu sevi. Ko tur rādīt? Es atzīstu, ka arī esmu resnītis, bet smagi cīnos, lai situāciju mainītu.

Tieši tā. Viņai diabēts ir tādā stadijā, lai nevarētu vismaz vienreiz nedēļā pēc darba aiziet uz sporta zāli uz celiņa soļot? 😁 Protams, vieglāk ir neko nedarīt un visu norakstīt uz body positivity. 😀 Es neko vēl neteiktu, ja viņai tas liekais svars piestāvētu, bet izskatās slimīgi. Un vēl taisīt laivu par komentāriem. Nu, tad pati apzinās, ka izskatās kā sivēnmāte un meklē attaisnojumus. 😁
NL pasākumā organizatores bija nodrošinājušas bites ar siltu maltīti vai arī bija tikai uzkodas un par silto vajadzēja domāt pašam?
30.01.2023 10:17 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
Visrēcīgāk ka Sandra visu laiku saka ka viņu neaizskar komentāri, bet pati visu laiku komentē viņus 😂
30.01.2023 10:20 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
Kāpēc man Sandra besī? Jo viņa ir fake. Vot salīdzināšanai varu pateikt Alīnu no Ērkšķiem. Super godīgs cilvēks.
30.01.2023 10:25 |
 
Reitings 379
Reģ: 12.09.2022
amoreamore @ 30.01.2023 10:09
pilnīgi nepopulārs viedoklis, sniegpārsliņas, - kā vienmēr , dodās garām.
Sandra ir resna un tas ir fakts. Sandra kaut ko dara, lai notievētu? Izskatās, ka nē. Viņa VIENMĒR aizbildinās ar diabētu. Vai slimojot ar diabētu nevar notievēt? Var. Sandra vienkārši ir slinka, tas arī viss. Viņa pati to translē savā ig caur savu čīkstēšanu, ka viņai vienmēr gribas pagulēt. Es jau neko, bet nu ir tak redzams, ka Sandras svars ir nevis vienkārši neveselīgs, bet slimīgs. Kaut kādā brīdī resnīšus tas sāk motivēt tievēt, bet Sandrai izskatās, ka poh. Sēž ig, čīkst par visu un grib dahrena pelnīt neko nedarot. Way to go, Sandra.
Ja kāda tagad kliegs, lai parādu sevi. Ko tur rādīt? Es atzīstu, ka arī esmu resnītis, bet smagi cīnos, lai situāciju mainītu.
tu cīnies, bet viņa varbūt, to nemaz negrib. Iespējams viņai patīk savs augums un ir mierā ar , to.Vai tiešām kādam ir dotas tiesības otru apsaukāt? Man šķiet, ka nē.
30.01.2023 10:26 |
 
Reitings 7756
Reģ: 09.09.2021
Jā, pati apzinās kāda ir, bet visu laiku saka, ka viss ir ok. Nekas tur nav ok. Ja būtu ok, tad nevienam neattaisnotos.😁 Sandrai gribas, lai viņai glaimo kāda viņa ir malacīte, gan NL atmaskošanā, gan slavinot savu personību. Man patīk Sandras nelišķēšana citiem, bet viņa prasās uz komplimentiem. Bet kaut kā nesanāk. 😀
30.01.2023 10:26 |
 
Reitings 379
Reģ: 12.09.2022
Danuta @ 30.01.2023 09:59
Neko aizvainojošu komentārā par sivēnmāti nesaskatu, Sandrai ir kritiski jāpaskatās kāda veida saturu viņa liek IG un vai iedomātās pozas atbilst viņas apkārtmeriem. Ir sievietes, kurām liekais svars pat izskatās seksīgi, bet lielajai Sandrai, nē, nē. ?
Nē, tas ir aizvainojoši, jo sivēnmāte ir dzīvnieks un viņa nav. Tev pašai patiktu , ja tā nosauktu. Vari neatbildēt šeit, bet atbildi sev.
Ja mēs šādi uzvedamies, ko tad brīnamies, ka skolās ir mobings un vardarbība. Un nevajag attaisnoties, ka šīs ir anonīms forums. Ir visam savas robežas. Kritiku ir jāmāk izteikties neaizskarot otru . Es neaizstāvu tikai Sandru, bet pat arī Saulīti, kad jūs ķengājat izskatu un, ko tur vēl. Zoomojat bildes un meklējat grumbas ar lupu. Man ar nepatīk Saulītes bizness, bet nu tad rakstam par to.
30.01.2023 10:30 |
 
Reitings 8081
Reģ: 13.04.2022
Lauva1994 @ 30.01.2023 10:26
tu cīnies, bet viņa varbūt, to nemaz negrib. Iespējams viņai patīk savs augums un ir mierā ar , to.Vai tiešām kādam ir dotas tiesības otru apsaukāt? Man šķiet, ka nē.

nu, bet taču jābūt kaut kādai objektivitātei attiecībā pret sevi. viņa ir resna un slinka. tā ir vienkārša fakta konstatēšana. vieglāk būtu, ja viņu nosauktu par palielinātas konstitūcijas vai korpulentu sievieti? ok, fine. meitene viņu nosauca tā. Sandra viņu pretī par dzīves nepieņemtu pamēslu un pēc tam kaut ko tur gudri gvelž par karmu, kas stiepjas līdz mazmazmazmazmazbērniem :D :D :D
lai jau viņai tīkās viņas kg, tikai nevajag to translēt no prizmas, ka viss ir ok, un viņa nabadzīte nespēj neko izdarīt, jo diabēts. slinkums ir vainīgs nevis diabēts.
30.01.2023 10:33 |
 
Reitings 8081
Reģ: 13.04.2022
Sandrai gribas, lai viņai glaimo kāda viņa ir malacīte, gan NL atmaskošanā, gan slavinot savu personību.

Man viņa neliekas baigā malacīte NL atmaskošanā. Nu, sākās viss ļoti labi un pareizi, bet talāk jau ierastā IG profila slēgšana, lai savāktu sekotājus, kas grib drāmu (lai gan nekā tāda wooooow jau tur nebija), kā arī Sandras mīļākā plate "man pilnīgi vienalga ko tur par mani runā bet es izlasīšus visus iespējamos komentārus un dirsīšos līdz zila palikšu un savākšu visus sekotājus"
30.01.2023 10:37 |
 
Reitings 7756
Reģ: 09.09.2021
Ja es būtu Sandras svarā, tad mani, protams, sauktu par sivēnmāti, bet tā kā esmu stabili vismaz 2 vai 2,5 reizes vieglāka par viņu, tad nekad dzīvē mani tā nesauktu. Jo tik resna arī nebūšu kā viņa. 😁
Fakts, ka viņai grauž ir tas, ka viņa visu laiku attaisnojas par sevi. Kur tad palīdzēja NL pulveri, detoksi, slim programma, pipariņš uz viņu? Būtu bijusi ideāla modele NL svara zaudēšanā, bet viņa ir pārāk slinka ievērot kādu režīmu.
30.01.2023 10:40 |
 
Reitings 281
Reģ: 11.02.2022
Danuta @ 30.01.2023 09:59
Neko aizvainojošu komentārā par sivēnmāti nesaskatu, Sandrai ir kritiski jāpaskatās kāda veida saturu viņa liek IG un vai iedomātās pozas atbilst viņas apkārtmeriem. Ir sievietes, kurām liekais svars pat izskatās seksīgi, bet lielajai Sandrai, nē, nē. ?
kādai salašņai ir jābūt, lai mûsdienās vēl nodarbotos ar bodyshaming?! Izaudz vienreiz. Stipri šaubos, ka Tu izskaties labāk par to pašu pieminēto sivēnmāti…tak var apdirst raksturu, izteikumus, bet neviens nav bijis tā cilvēka ķermenī, lai varētu spriest.
30.01.2023 10:43 |
 
Reitings 7756
Reģ: 09.09.2021
SmiekliNāk @ 30.01.2023 10:43
kādai salašņai ir jābūt, lai mûsdienās vēl nodarbotos ar bodyshaming?! Izaudz vienreiz. Stipri šaubos, ka Tu izskaties labāk par to pašu pieminēto sivēnmāti…tak var apdirst raksturu, izteikumus, bet neviens nav bijis tā cilvēka ķermenī, lai varētu spriest.

Svara ziņā izskatos daudz labāk tas ir fakts. Tas nav bodyshamings, bet fakti par viņu. Par siļķi arī bija tāds cepiens no viņas puses. Ja nevari uzņemt kritiku, tad neliec neko. Vēlies būt publiska persona, rēķinies, ka būs dažādi subjektīvie viedokļi par Tevi.
30.01.2023 10:47 |
 
Reitings 2421
Reģ: 20.09.2022
Sandra nav fake, kā viens no pierādījumiem, ir vińas human design karte- reflektors, tādi ir tikai 1% cilvēku. Viņa ir kā spogulis, kas parāda patiesību, kas notiek apkārt
30.01.2023 10:59 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
Nitaris @ 30.01.2023 10:59
Sandra nav fake, kā viens no pierādījumiem, ir vińas human design karte- reflektors, tādi ir tikai 1% cilvēku. Viņa ir kā spogulis, kas parāda patiesību, kas notiek apkārt
kas tas par sūdu? Jā jā, Sandra viena no izredzētajām pasaulē 😂😂😂😂😂
30.01.2023 11:04 |
 
Reitings 379
Reģ: 12.09.2022
Danuta @ 30.01.2023 10:47

Svara ziņā izskatos daudz labāk tas ir fakts. Tas nav bodyshamings, bet fakti par viņu. Par siļķi arī bija tāds cepiens no viņas puses. Ja nevari uzņemt kritiku, tad neliec neko. Vēlies būt publiska persona, rēķinies, ka būs dažādi subjektīvie viedokļi par Tevi.
Problēma jau tā, ka tu diemžēl nesaproti, kas ir konstruktīva kritika. Ir kritika un ir personīgi apvainojumi. Tu izsaki apvainojumus nevis kritiku. Tas, ka viņa ir instragramā nav attaisnojums , kad viņa tiek apsaukāta. Publiskām personām arī ir tiesības, lai viņu netiktu apsaukāti. Tavi apgalvojumi nav subjektīvi.
30.01.2023 11:19 |
 
Reitings 2421
Reģ: 20.09.2022
isiite007 @ 30.01.2023 11:04
kas tas par sūdu? Jā jā, Sandra viena no izredzētajām pasaulē ?????

Tas jau Saulietes stilā, ka Human design ir sūds, bet tomēr vēlāk pati pavilkās. Kautkāda taisnība jau tur ir!
30.01.2023 11:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits