Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Maza kaza @ 15.01.2023 22:17

Es domāju, ka daudzām meitenēm liekas, ka ir tik forši, ka Sauliete ar viņām draudzējas, tā vien ir vērts plēsties uz pusēm. Tā pati Egita, domāju, ka bija tiiik ļoti pārlaimīga, ka Sauliete viņu aicināja uz tusiņiem, tagoja viņu savos ierakstos. Kā skolas laikos, kad polupārās meitenes uzaicina pie sevis uz ballīti. Tas vien jau ir kaut kas, kā dēļ plēsties uz pusēm. Nekas, ka iztērē tik daudz līdzekļus, bet peļņa tiek Saulietei. Es domāju, tur tik daudzām ir bērnības, jauniešu gadu kompleksu - lai tagad skatās skolas biedri - mēs ar Saulieti esam "draudzenes". Patiesībā bēdīgi... Kamēr liela daļa skolas biedru pelna naudu savās profesijās un attīstās, tikmēr šīs srien pakaļ Saulietei, kas ir pazīstama tikai dēļ sava EXvīra...
Skatos tagad tā pati Taņa nu jau ir viena no Chogan lielākajām līderēm LV, kas viņa nekad nebūtu bijusi NL, jo Vucēna un Sauliete jau savākusi lielāko tirgus daļu un nevienu nav gatava laist uz augšu. Jācer vien, ka nesakāps galvā ka NL bišu mātēm.

Runājot par Chogan kvalfikācijām, resna Renata ar Nataļi kaut kā decembrī netika lîdz nākamājam līmenim Emerald, tā arī apstājās pie sava sapfīra. Laikam tie 500 partneri nenāk tik viegli komandā, nav tik daudz to idiotu.
15.01.2023 23:37 |
 
Reitings 53
Reģ: 15.03.2022
CallMeAnnika @ 15.01.2023 22:37
Kas ietilpst "saplānojam darbus"? Kuru smaržiņu vairāk atrādīt IG? Vairākas reizes nedēļā pa vairākām stundām. Tas nešķiet normāli. Pat kārtīgos darba meetingos sarunas ilgst stundu, kur izdara un apspriež daudz lietu nevis no savāktām meitenēm, kur puse pat nesaprot jēgu dzīvei. Vējā izmests laiks.
Taņas zoomi ir 1h. Pirmdienas ir jauniņajiem chogan prezentācija un trešdienas ir komandas Zoom par nedēļas kopsavilkumu un jaunajiem projektiem. Tiek ieplānotas klientu dienas, info par lielo pasākumu utt. Dažreiz zoomi ir pat zem stundas. Pagaidām smadzeņu skalošanu nejūt, parasts darba Zoom kā jebkurā uzņēmumā
16.01.2023 08:05 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Kas tas par nopluduso video Saulietim, ko kada piemineja? Atceros ka vins tikai teica ka vinu shantazee.. bet vai teica par kadu video kaut ko?
16.01.2023 09:25 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Nymba @ 16.01.2023 08:05
Taņas zoomi ir 1h. Pirmdienas ir jauniņajiem chogan prezentācija un trešdienas ir komandas Zoom par nedēļas kopsavilkumu un jaunajiem projektiem. Tiek ieplānotas klientu dienas, info par lielo pasākumu utt. Dažreiz zoomi ir pat zem stundas. Pagaidām smadzeņu skalošanu nejūt, parasts darba Zoom kā jebkurā uzņēmumā

Jebkurā normālā uzņēmumā visu informāciju sūta e-pastos un nečakarē cilvēkiem prātus. Tā ir tīrākā laika zagšana. Pa 1 stundu var tik daudz paspēt izdarīt, nevis blenzt monitorā!
16.01.2023 09:40 |
 
Reitings 53
Reģ: 15.03.2022
Tio Rio @ 16.01.2023 09:40

Jebkurā normālā uzņēmumā visu informāciju sūta e-pastos un nečakarē cilvēkiem prātus. Tā ir tīrākā laika zagšana. Pa 1 stundu var tik daudz paspēt izdarīt, nevis blenzt monitorā!
info tiek dublēts čatos, tā ir to cilvēku izvēle sēdēt zoomos. Manā darba vieta zoomi nav toties sapulces pēc mainas pa 2-3h vienreiz menesī un sapulces katru pirmdienu pa stundai kuras netiek apmaksātas gan. Tā kā kā kurā uzņēmumā. Domāju, ka šeit nav ko pārmest.
16.01.2023 10:07 |
 
Reitings 17538
Reģ: 30.05.2022
Nymba @ 16.01.2023 10:07
info tiek dublēts čatos, tā ir to cilvēku izvēle sēdēt zoomos. Manā darba vieta zoomi nav toties sapulces pēc mainas pa 2-3h vienreiz menesī un sapulces katru pirmdienu pa stundai kuras netiek apmaksātas gan. Tā kā kā kurā uzņēmumā. Domāju, ka šeit nav ko pārmest.
Kā var būt neapmaksātas sapulces? Darba devējs Jūs reāli apzog!
16.01.2023 10:09 |
 
Reitings 24024
Reģ: 18.08.2022
Vucēna atkal súdzas par nodevibu un dunćiem mugurā,blāviens nu kad vinas vienreiz abas ar saulieti sapratis,ja cilveks aiziet no NL tā nav nodevība!
Vucena ar saulieti abas pelnīja naudu ,ka mentori uz siem te cilvekiem ,vinas nevienam neko par velti nav mācijušas vai darījušas kaut ko kāda labā,lai beidz tēlot mātes Terēzas!
Tiesham vieniga darba vieta no kuras nevar normali aiziet prom ,jo uzreiz skaitas ,ka esi dunci priekšniekam /mentoram mugurā ieduris!
16.01.2023 10:47 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Tio Rio @ 16.01.2023 09:40

Jebkurā normālā uzņēmumā visu informāciju sūta e-pastos un nečakarē cilvēkiem prātus. Tā ir tīrākā laika zagšana. Pa 1 stundu var tik daudz paspēt izdarīt, nevis blenzt monitorā!

Jebkurā darbā ir sapulces, darbojoties TM tā kā darbs ir online režīmā, tad sapulces notiek caur zoom kur jebkurš cilvēks uzreiz var uzdot sev interesējošos jautājumus.... Un vismaz Chogan nav smadzeņu skalošana, bet aktuālo tēmu pārrunāšana. Piem kompānijas noteikumu pārrunāšana kā pareizi strādāt, kā pareizi veidot postus lai nebūtu pārkāpti PTAC noteikumi. Tiek pārrunātas kompānijas akcijas, pasākumus, prezentācijas, klientu dienas utt.... Un šeit reklamē katrs to produktu, kurš konkrēto cilvēku uzrunā, neviens nevienam nesaka ko reklamēt.... 👌
16.01.2023 12:05 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
SantaBarbara @ 16.01.2023 10:47
Vucēna atkal súdzas par nodevibu un dunćiem mugurā,blāviens nu kad vinas vienreiz abas ar saulieti sapratis,ja cilveks aiziet no NL tā nav nodevība!
Vucena ar saulieti abas pelnīja naudu ,ka mentori uz siem te cilvekiem ,vinas nevienam neko par velti nav mācijušas vai darījušas kaut ko kāda labā,lai beidz tēlot mātes Terēzas!
Tiesham vieniga darba vieta no kuras nevar normali aiziet prom ,jo uzreiz skaitas ,ka esi dunci priekšniekam /mentoram mugurā ieduris!

Ak šīs runas, ka visi dur dunčus mugurā. Biznesā tā ir un dzīvē arī. Ienākumi krītas un tagad visi citi vainīgi nevis viņu attieksme, meli un intrigas. Stresiņš dara savu un to var labi redzēt storijos pēdējā laikā. Kā tad vēl to NL slavināt, ja visi resursi izsmelti?
Es vispār viņās neredzu līdera dotības un ja viņas būtu ieguldījušas kaut apmācībās pašas, tad varbūt to kuģi vēl varētu virs ūdens noturēt, bet man pietiek paklausīties tos zemtekstus, agresīvos izteicienus, ka cilvēks pat nespēj diplomātiski izteikties. Valoda - briesmīga.Man būtu kauns,ja mana uzņēmuma vadītājs tā ar kādu runātu. Lai mācās PR un mārketingu pirms iztaisās par līderēm. Skaidrs,ka neko negrib ieguldīt, bet gaida, kad mazās bites visu saražos priekš viņām uz zelta paplātes.
16.01.2023 12:22 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Sanita123 @ 16.01.2023 12:05

Jebkurā darbā ir sapulces, darbojoties TM tā kā darbs ir online režīmā, tad sapulces notiek caur zoom kur jebkurš cilvēks uzreiz var uzdot sev interesējošos jautājumus.... Un vismaz Chogan nav smadzeņu skalošana, bet aktuālo tēmu pārrunāšana. Piem kompānijas noteikumu pārrunāšana kā pareizi strādāt, kā pareizi veidot postus lai nebūtu pārkāpti PTAC noteikumi. Tiek pārrunātas kompānijas akcijas, pasākumus, prezentācijas, klientu dienas utt.... Un šeit reklamē katrs to produktu, kurš konkrēto cilvēku uzrunā, neviens nevienam nesaka ko reklamēt.... ?

Un piebildīšu, ka kopš pandēmijas sākuma visdažādākās sapulces un pat apmācības un pat kursi notiek tieši zoom. Es patiesībā brīnos par tiem, kas brīnās, ka tagad pasaule ir online režīmā iemācījusies strādāt. un kas ir apsveicami. un šādi nenotiek tikai MLM biznesā, bet arī lielās kompānijās, kas nav saistītas ar MLM.
P.S. MLM gan ir kaut kas pavisam kas cits - es neglaudu bišu mātēm pa spalvai - tāpēc neglaimojiet sev bites gan lielās, gan mazās, es tikai aizstāvu zoom sapulces. Es , lai gan esmu mēģinājusi MLM, esmu pret to. Bet par zoom sapulcēm.
16.01.2023 12:34 |
 
Reitings 3867
Reģ: 30.11.2021
Elife @ 16.01.2023 12:34

Un piebildīšu, ka kopš pandēmijas sākuma visdažādākās sapulces un pat apmācības un pat kursi notiek tieši zoom. Es patiesībā brīnos par tiem, kas brīnās, ka tagad pasaule ir online režīmā iemācījusies strādāt. un kas ir apsveicami. un šādi nenotiek tikai MLM biznesā, bet arī lielās kompānijās, kas nav saistītas ar MLM.
P.S. MLM gan ir kaut kas pavisam kas cits - es neglaudu bišu mātēm pa spalvai - tāpēc neglaimojiet sev bites gan lielās, gan mazās, es tikai aizstāvu zoom sapulces. Es , lai gan esmu mēģinājusi MLM, esmu pret to. Bet par zoom sapulcēm.

Protams, liela daļa uzņēmumu strādā attālināti. Tikai atšķirība ir tanī, ka zoom netiek plānoti naktīs, sestdienās un svētdienās. :)
16.01.2023 12:44 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Maza kaza @ 16.01.2023 12:44

Protams, liela daļa uzņēmumu strādā attālināti. Tikai atšķirība ir tanī, ka zoom netiek plānoti naktīs, sestdienās un svētdienās. :)

nu tas gan :D
16.01.2023 12:55 |
 
Patīk
Reitings 40132
Reģ: 12.10.2022
Elife @ 16.01.2023 12:34

Un piebildīšu, ka kopš pandēmijas sākuma visdažādākās sapulces un pat apmācības un pat kursi notiek tieši zoom. Es patiesībā brīnos par tiem, kas brīnās, ka tagad pasaule ir online režīmā iemācījusies strādāt. un kas ir apsveicami. un šādi nenotiek tikai MLM biznesā, bet arī lielās kompānijās, kas nav saistītas ar MLM.
P.S. MLM gan ir kaut kas pavisam kas cits - es neglaudu bišu mātēm pa spalvai - tāpēc neglaimojiet sev bites gan lielās, gan mazās, es tikai aizstāvu zoom sapulces. Es , lai gan esmu mēģinājusi MLM, esmu pret to. Bet par zoom sapulcēm.
Neviens normāls uzņēmums neliek 101 storiju par to, ka notiek Zoomi. Viena ieliek, citas pāršēro un jūsmo par to.
16.01.2023 12:59 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 16.01.2023 12:59
Neviens normāls uzņēmums neliek 101 storiju par to, ka notiek Zoomi. Viena ieliek, citas pāršēro un jūsmo par to.

😁
16.01.2023 13:05 |
 
Reitings 5708
Reģ: 20.09.2022
SantaBarbara @ 16.01.2023 10:47
Vucēna atkal súdzas par nodevibu un dunćiem mugurā,blāviens nu kad vinas vienreiz abas ar saulieti sapratis,ja cilveks aiziet no NL tā nav nodevība!
Vucena ar saulieti abas pelnīja naudu ,ka mentori uz siem te cilvekiem ,vinas nevienam neko par velti nav mācijušas vai darījušas kaut ko kāda labā,lai beidz tēlot mātes Terēzas!
Tiesham vieniga darba vieta no kuras nevar normali aiziet prom ,jo uzreiz skaitas ,ka esi dunci priekšniekam /mentoram mugurā ieduris!

Lai padomā kā pati ir izdarījusies pret citiem.. visi citi tikai vainīgi. Tas pats viņas gājiens savam labumam, kura rezultātā Taņai tika samazināti ienākumi. Tas nav duncis mugurā? Kā pašām patīk tas teiciens - ko sēsi, to pļausi.
16.01.2023 13:07 |
 
Reitings 5708
Reģ: 20.09.2022
Hermia @ 16.01.2023 12:22

Ak šīs runas, ka visi dur dunčus mugurā. Biznesā tā ir un dzīvē arī. Ienākumi krītas un tagad visi citi vainīgi nevis viņu attieksme, meli un intrigas. Stresiņš dara savu un to var labi redzēt storijos pēdējā laikā. Kā tad vēl to NL slavināt, ja visi resursi izsmelti?
Es vispār viņās neredzu līdera dotības un ja viņas būtu ieguldījušas kaut apmācībās pašas, tad varbūt to kuģi vēl varētu virs ūdens noturēt, bet man pietiek paklausīties tos zemtekstus, agresīvos izteicienus, ka cilvēks pat nespēj diplomātiski izteikties. Valoda - briesmīga.Man būtu kauns,ja mana uzņēmuma vadītājs tā ar kādu runātu. Lai mācās PR un mārketingu pirms iztaisās par līderēm. Skaidrs,ka neko negrib ieguldīt, bet gaida, kad mazās bites visu saražos priekš viņām uz zelta paplātes.

Valoda tas ir viens, bet nu arī tas veids kā runā. Ok, IG nav tas pats kas sniegt interviju televīzijā, bet tāpat. Vairums kaut ko gremo un paralēli vēl kaut ko stāsta. Vismaz norītu pirms ēdienu un tad runātu. Citādi pilnu muti kaut ko tur mēģina novāvuļot. Nekulturāla uzvedība. Jau pirmsskolā bērniem tiek mācīts, ka ar pilnu muti nerunā.
16.01.2023 13:16 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
kur ir Vucēnas drāmu apskats par 2022.gadu? Solīja, ka būs. Citādāk tikai pasaka A, bet nekad nepastāsta, kas īsti noticis. Bullshit.
Un par to masīvo dunci mugurā no komandas cilvēkiem (visticamāk, ar to domājot masīvo atbirumu savā komandā - Krasta, Agnese Boo utt.). Pati nesen live teica, ka viņai neinteresē biznesā veidot nekādu draudzību. Ka darbā ir jāievēro subordinācija un nav jāčupojas utt. (kam principā es piekrītu). Nu tad par kādu dunci iet runa? Grib tikai, lai visas viņai pakļaujas, ievēro to subordināciju, bez nekādām tiesībām mierīgi pamest darbu, kad pašas to vēlas? 😀 nu,nu.
Nabadzīte tāda, visi viņu apbižo. Varbūt paskaties uz sevi no malas pati. Nekāds saulstariņš neesi. Arī Sauliete ne tik.
16.01.2023 13:29 |
 
Reitings 76
Reģ: 09.07.2021
Kas ir Vucēnas trešā bērna tēvs ?
16.01.2023 14:32 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Gazelle @ 16.01.2023 14:32
Kas ir Vucēnas trešā bērna tēvs ?

Papiks - Rafiks.
16.01.2023 16:57 |
 
Reitings 47
Reģ: 12.07.2022
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits