Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
blacke @ 03.03.2022 20:32

nav, nav, es arī apskatījos pēc tava komentāra :D bet skaidri zinu,ka divas dienas atpakaļ bija ?

Bija, bija jā iedomājos Marija izrunājās ar Rafu un atklājās bijušais meibī, ko sastādījis bija nepatīkamu par Mariju. Tāpēc neticēja, ka Vitiņa viņa meita.
03.03.2022 20:45 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Agrita turpina NL.viss ir lieliski, jo produktu neesot no Krievijas. Tā lūk.
04.03.2022 10:32 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Pēdējās dienās te lasu,ka vairākas kladzina,ka produkts nav krievijas. Kāpēc tad uz produkta viss ir krieviski? Nesaku par visiem, bet sen atpakaļ pati esmu pirkusi gan bundžas,gan smartus un draineffect, uz visiem iepakojumiem viss bija rakstīts tikai krieviski. Nosaukums jā angliski, viss pārējais par lietošanu un sastāvu krieviski.
04.03.2022 10:37 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Yunusssova, viena no vadošajām, par kuras vīru Denisu arī LV bitītes fanoja, klausoties viņa zoomiņus, saka, ka nav nekas neko ietekmējusi šībrīža situācija un ielikusi grupas apgrozījumu par trim dienām, nez LV ir iekša palielīties ar saviem "fantastiskajiem" apgrozījumiem
04.03.2022 11:05 |
 
10 gadi
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
blacke @ 04.03.2022 10:37
Pēdējās dienās te lasu,ka vairākas kladzina,ka produkts nav krievijas. Kāpēc tad uz produkta viss ir krieviski? Nesaku par visiem, bet sen atpakaļ pati esmu pirkusi gan bundžas,gan smartus un draineffect, uz visiem iepakojumiem viss bija rakstīts tikai krieviski. Nosaukums jā angliski, viss pārējais par lietošanu un sastāvu krieviski.

Uzņēmums ir un ar to ir gana.
04.03.2022 11:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5002
Reģ: 03.11.2012
Runājot par produktu izcelsmi, tas, ka produkts tiek ražots kādā no ES valstīm, neatkarīgi - Somija, Vācija, Anglija, Polija utt., nenozīmē, ka produkts līdz ar to ir labāks/sliktāks vai tas ceļ produkta vērtību un produktu atdala no izcelsmes valsts kompānijas. Respektīvi, ražo citās valstīs, jo tā ir izdevīgāk nekā sūtīt uz visām valstīm jau gatavus produktu, ar iepakojumu utt. Produktus uz vietas ražo pēc izcelsmes valsts “receptes” un bieži vien pēc izcelsmes valsts atsūtīt sastāvdaļām, ja tās nav iespējams dabūt uz vietas.
Tas ir tas pats, kas ar BMW vai Mercedes, visi zin to, ka Vācijā viņus jau sen neražo, Vācijā ir noliktavas, ir autocentri, dažus auto saliek uz vietas, bet principā , visas detaļas ražo citur. BMW ir un paliek vācu ražojums, neatkarīgi kur tas ražots, tieši tas pats ir ar NL.
NL ir un paliek RUS kompānija un tie ir RUS kompānijas produkti. Tas, ka nlietes turpina dirst, ka produkti “nodalās” no Rus, jo tiek ražoti ES valstīs ir tāda 90’s gadu diršana, lai paceltu produkta vērtību.
04.03.2022 12:12 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
https://sejas.tvnet.lv/7468346/vera-brezneva-dalas-ar-kara-skatiem-no-ukrainas-un-versas-pie-saviem-krievijas-sekotajiem-es-tikai-velos-lai-jus-zinat-patiesibu
Pat Vera pauž savu nostāju un saprot, ka var parādīt krieviem taisnību.
04.03.2022 12:13 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
Protams NL kompānija maksā nodokli Krievijai.
Bet mums latvijā ir NL birojs/veikals, Somijā ir savs lielais veikals, kazahstānā ir, pērkot tur mēs atbalstam arī Somiju/Kazahstānu/Latviju. Bet ir jāpērk tikai tās preces kas nav krievu ražojums. Pati esmu NL. Bet šobrīd savu darbību esmu pārtraukusi un arī citiem to cenšos paskaidrot. Ļoti “pretīgi” pašai skatīties uz to, ka citas turpina reklamēt. Viss briesmîgāk dara NL Taņa.Rman , viņa liek,ka ziedo par to summu , par kuru nopērk produktus. Attiecīgi pievilinot klientu nopirkt ar to,ka nauda aizies Ukrainai, kas noteikti nav patiesība. Es viņai savas domas izteicu,neskatoties ka esmu NL un viņa mani nobloķēja.
04.03.2022 13:52 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
Šobrīd @agnese_skrivere arī turpinat runāt par to,ka visur cenas kāpj un cilvēki meklē kur piepelnīties ,piedāvājot pievienoties NL kompāniju ,no kuras nodokļiem tiek uzturēts viss kas saistīts ar šo karu un kura palika neitralajā zonā, aizliedzot teikt ka viņa ir pret karu… 🙁 Dumja meitene. Es šeit iepriekš uzdevumu jautājumu,ka var būt tik daudz negatīvisma, tagad saprotu… jo tas ko dara viņas ir briesmīgi
04.03.2022 13:52 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
Esmu ievērojusi ,ka ir vēl pàris meitenes kas neliek vairs neko saistība ar NL. Bet tās kas to dara,man tik tiešām nenoliedzami izraisa naidu. Gribas visas viņas sarakstīt un publiski izlikt. Tas ir briesmīgi. Viņas apzināti atbalsta karu, runāt var daudz ko,bet tas viss to vien pierāda. Protams,ka algu maksā eiro u.t.t bet viss kopā beigās summējas krievijā. Francijai ar šo nekadā sakara nav
( NL International — международная компания сферы сетевого маркетинга, основанная в 2000 году в Новосибирске.)
04.03.2022 13:53 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Kaut viņas visas, bļeģ, aizrītos ar tiem savie krievu pulveriem!
Kā var nesaprast, ka viņas pašas šobrīd reklamē Krievijas uzņēmuma preces? Nauda aizies Krievijas uzņēmuma īpašniekam, kurš šo naudu atdos Krievijas kasei!
Nu kas ir ar viņām!? Vispār nekādas empātijas nav un nevar savu egoismu malā nolikt?
04.03.2022 13:57 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
Dzidra Zupa @ 04.03.2022 13:57
Kaut viņas visas, bļeģ, aizrītos ar tiem savie krievu pulveriem!
Kā var nesaprast, ka viņas pašas šobrīd reklamē Krievijas uzņēmuma preces? Nauda aizies Krievijas uzņēmuma īpašniekam, kurš šo naudu atdos Krievijas kasei!
Nu kas ir ar viņām!? Vispār nekādas empātijas nav un nevar savu egoismu malā nolikt?

PIEKRĪTU! Es arī darbojos NL, bet parakstos zem katra vārda,kā viņām tas nedalec, es aizgāju prom no nl tieši šī iemesla dēļ,man patīk produkti,bet es nevēlos dod finansējumu karam, visas kas šobrīd turpina reklamēt,vajadzētu nosūdzēt..jo tà ir kara atbalstīšana. Mums latvijā ir daudz nlšicu,kuras turpina darīt, jo redziet “bērni” japabaro, ja uz laiku apstāties badā jau nenomirs,bet ukrainà tikmēr bērni mirst dēļ putina, bet viņas to turpina atbalstīt, es šodien esmu maksimāli dusmīga par šo, esmu visām viņām izteikusi ko domāju, nu tik dumjas …
04.03.2022 15:05 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Nlietes gan jau nav informètas, ka paraša pati ražo ļoti maz ko visos segmentos. Līdz ar to visa tā plātīšanās, ka neražo parašā, ir smieklīga. Loģiski, jo viņi pat zāles importē un paši ražo ļoti maz. Tas ir tāpat kā LV uzņēmums pasūta uzražot kaut ko kaimiņos (un tā arī notiek). Zīmols LV, ražots nez kur. Un tad ir jautājums, kurš reāli saņem ienākumus pirmais-LV uzņēmums vai tas kaut kur citur? Loģiski, ka LV, kurš pēc tam norēķinās ar saviem piegādātājiem. Bet tam jau vajag vairāk kā izmocītu vakareni, lai saprastu.
04.03.2022 17:06 |
 
Reitings 5
Reģ: 27.05.2020
Ir vairaki LV paziistami cilveeki, kas nodarbojas ar pelnjas groziishanu uz kara pamata. Mati celas staavus to skatoties.
04.03.2022 18:29 |
 
Patīk
Reitings 3311
Reģ: 09.08.2016
Ir vairaki LV paziistami cilveeki, kas nodarbojas ar pelnjas groziishanu uz kara pamata. Mati celas staavus to skatoties.

Piemēram? Sauc vārdos!
04.03.2022 18:36 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
Sasmējos! Tā draudzene, kas ir piereģistrējusies laiku atpakaļ NL, saka tā- čatā - ierakstīts, meitenes parkonvertējot no rubļiem uz eiro, krievu veikalā viss ir tagad izdevīgi, jāriskē un jāpasūta preces!😺 un pēc kāda laika tajā čatā- man nobloķēja! Meklē visādus sarakstus kuras bankas ir veikušās sankcijas! Tad meklē alternatīvas 😹 arī ar revalut nevarot un mēģina vēl tur ar visādām( Man personīgi nav ne jausmas, kādas ir vēl opcijas, jo es zinu tikai mūsu latvju bankas!😹)
A un galvenā tur ieraksta, nekas meklēsim vidusceļu un ko tur! Redz kāre ir liela mēģināt no Krievijas dabût preces, dēļ tā ka rublis krītas! Un gan jau ,ja dabūtu pa lēto , tad pārdotu tāpat, pa Eiropas uzlikto cenu!( Reāli, fui)
04.03.2022 18:37 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Karbonadetaukaina @ 04.03.2022 18:37
Sasmējos! Tā draudzene, kas ir piereģistrējusies laiku atpakaļ NL, saka tā- čatā - ierakstīts, meitenes parkonvertējot no rubļiem uz eiro, krievu veikalā viss ir tagad izdevīgi, jāriskē un jāpasūta preces!? un pēc kāda laika tajā čatā- man nobloķēja! Meklē visādus sarakstus kuras bankas ir veikušās sankcijas! Tad meklē alternatīvas ? arī ar revalut nevarot un mēģina vēl tur ar visādām( Man personīgi nav ne jausmas, kādas ir vēl opcijas, jo es zinu tikai mūsu latvju bankas!?)
A un galvenā tur ieraksta, nekas meklēsim vidusceļu un ko tur! Redz kāre ir liela mēģināt no Krievijas dabût preces, dēļ tā ka rublis krītas! Un gan jau ,ja dabūtu pa lēto , tad pārdotu tāpat, pa Eiropas uzlikto cenu!( Reāli, fui)

Ar ko tad viņas tās preces atvedīs no Krievijas? Visi pārvadātāji ir izgājuši no Krievijas, arī DHL ar kuru viņas veda preces no RU.
04.03.2022 18:42 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Karbonadetaukaina @ 04.03.2022 18:37
Sasmējos! Tā draudzene, kas ir piereģistrējusies laiku atpakaļ NL, saka tā- čatā - ierakstīts, meitenes parkonvertējot no rubļiem uz eiro, krievu veikalā viss ir tagad izdevīgi, jāriskē un jāpasūta preces!? un pēc kāda laika tajā čatā- man nobloķēja! Meklē visādus sarakstus kuras bankas ir veikušās sankcijas! Tad meklē alternatīvas ? arī ar revalut nevarot un mēģina vēl tur ar visādām( Man personīgi nav ne jausmas, kādas ir vēl opcijas, jo es zinu tikai mūsu latvju bankas!?)
A un galvenā tur ieraksta, nekas meklēsim vidusceļu un ko tur! Redz kāre ir liela mēģināt no Krievijas dabût preces, dēļ tā ka rublis krītas! Un gan jau ,ja dabūtu pa lēto , tad pārdotu tāpat, pa Eiropas uzlikto cenu!( Reāli, fui)
es reāli gribētu redzēt tos skrīnus no čata 😀
04.03.2022 18:42 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Karbonadetaukaina @ 04.03.2022 18:37
Sasmējos! Tā draudzene, kas ir piereģistrējusies laiku atpakaļ NL, saka tā- čatā - ierakstīts, meitenes parkonvertējot no rubļiem uz eiro, krievu veikalā viss ir tagad izdevīgi, jāriskē un jāpasūta preces!? un pēc kāda laika tajā čatā- man nobloķēja! Meklē visādus sarakstus kuras bankas ir veikušās sankcijas! Tad meklē alternatīvas ? arī ar revalut nevarot un mēģina vēl tur ar visādām( Man personīgi nav ne jausmas, kādas ir vēl opcijas, jo es zinu tikai mūsu latvju bankas!?)
A un galvenā tur ieraksta, nekas meklēsim vidusceļu un ko tur! Redz kāre ir liela mēģināt no Krievijas dabût preces, dēļ tā ka rublis krītas! Un gan jau ,ja dabūtu pa lēto , tad pārdotu tāpat, pa Eiropas uzlikto cenu!( Reāli, fui)

"Nekas no RU nenāk!", stulbenes. Vēl cenšas uz kara rēķina iedzīvoties.
04.03.2022 18:44 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
Marcipaaans @ 04.03.2022 18:42
es reāli gribētu redzēt tos skrīnus no čata ?
ja es Tev nosūtīšu privāti! Tad nedosi nevienam!?😹
04.03.2022 18:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits