Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 10856
Reģ: 15.03.2012
Bāc, nu kur var tā aizpamt. Es arī apmēram Saulietes vecumā un pat pēc pāris vīna glāzēm vakarā un vēlu gulēt iešanu tik aizpampusi nemožos, tur jau pat ar visiem filtriem izskatās kā nedēļu būtu kodusi
09.12.2022 18:23 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Man sāk likties, ka Vucēna tās savas drāmas izdomā.. visu laiku saka, ka kaut kas briesmīgs noticis, bet neko nepastāsta. Ceļ haipu reitingu dēļ. Vēl nesen teica, ka kaut kas briesmīgs noticis, vēlāk padalīšos un čušš... Šodien tas pats 😀 par Rafu jau ar nekad neko nepastāsta līdz galam. Domāju puse no tām drāmām tur ir fake, jo nekas jau netiek pastāstīts, līdz ar to arī samelots. It kā...
Nu gaidīsim to "lielo" apkopojumu.
09.12.2022 19:24 |
 
Reitings 5702
Reģ: 20.09.2022
iiieviiite @ 09.12.2022 19:24
Man sāk likties, ka Vucēna tās savas drāmas izdomā.. visu laiku saka, ka kaut kas briesmīgs noticis, bet neko nepastāsta. Ceļ haipu reitingu dēļ. Vēl nesen teica, ka kaut kas briesmīgs noticis, vēlāk padalīšos un čušš... Šodien tas pats ? par Rafu jau ar nekad neko nepastāsta līdz galam. Domāju puse no tām drāmām tur ir fake, jo nekas jau netiek pastāstīts, līdz ar to arī samelots. It kā...
Nu gaidīsim to "lielo" apkopojumu.

Nez vai ar visu, bet ar kaut ko dalās laikam tajā savā telegram kanālā. Par šīs dienas notikumu stāstīšot 2023.gadā. Domāju, ka līdz tam laikam jau būs sen aizmirsusi, ka kaut ko gribēja stāstīt.
09.12.2022 22:46 |
 
Reitings 56
Reģ: 31.08.2022
VanessaAdeliina @ 08.12.2022 19:42
Un kā tu zini, ka es neko vairāk nezinu? :D Sižeta tapšanas varoņiem/veidotājiem ir draugi, tad tiem draugiem ir tālāki draugi un mūsdienās daudz kas aizklīst tālāk :)
Jā, ir daudz baumu, bet nu ne šīs.
Tieši tāpat kā kāds par Didrihsones dēla vārdu zināja pirms visiem citiem - un pareizi zināja.

Vislabāk jau es zināšu, kas un kā notika 🙃
09.12.2022 23:01 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
Šovakar sapratu, ka mani uzvel NLšicas, vai tiešām pa teju 10 mēnešiem nevar nomanīt darbu un beigt lepni tirgot rašas produkciju. Visi jaunie produkti ir made in Russia. Vai tiešām viņām ir tik zemas morāles normas un tik niecīgas smadzenes, ka teju gada laikā nevar sākt labi pelnīt citur 😕
09.12.2022 23:38 |
 
Reitings 5702
Reģ: 20.09.2022
Monroe @ 09.12.2022 23:38
Šovakar sapratu, ka mani uzvel NLšicas, vai tiešām pa teju 10 mēnešiem nevar nomanīt darbu un beigt lepni tirgot rašas produkciju. Visi jaunie produkti ir made in Russia. Vai tiešām viņām ir tik zemas morāles normas un tik niecīgas smadzenes, ka teju gada laikā nevar sākt labi pelnīt citur ?

Bet negribas jau viņām neko mainīt. Var gulēt līdz 13.00. Var zoom vadīt no gultas, nav jāsēž, teiksim ofisā no 8.00-18.00. To jau viņas negrib. Grib būt pašas sev priekšnieces un darīt tad kad grib un tik cik pašas grib, nevis tik cik kāds cits ko un kad norādīs.
Un par to Krievijas preci. Ja karu, viena otra, var atļauties salīdzināt ar kovidu.. tad nav ko brīnīties par šādām viņu izvēlēm.
10.12.2022 01:03 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
nelietes_lv
Pēdējā posta video tā ir sauliete,kura kaujas un kam viņa tur sit ar kājām,kaut kādām vecim
10.12.2022 10:51 |
 
Reitings 5702
Reģ: 20.09.2022
VanessaAdeliina @ 08.12.2022 19:42
Un kā tu zini, ka es neko vairāk nezinu? :D Sižeta tapšanas varoņiem/veidotājiem ir draugi, tad tiem draugiem ir tālāki draugi un mūsdienās daudz kas aizklīst tālāk :)
Jā, ir daudz baumu, bet nu ne šīs.
Tieši tāpat kā kāds par Didrihsones dēla vārdu zināja pirms visiem citiem - un pareizi zināja.

Un par šo es tā nelielītos. Baigi nesmuki izklausās. Neko labu neliecina par cilvēkiem tāda apkārt runāšana. Ņemot vērā, ka šādu informāciju līdz raidījumam baigi apkārt nestāsta. Pat raidījuma viesi, to kas ir bijis raidījumā, izliek publiski tikai raidījuma iznākšanas dienā.
10.12.2022 11:53 |
 
Patīk
Reitings 40128
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 10.12.2022 11:53

Un par šo es tā nelielītos. Baigi nesmuki izklausās. Neko labu neliecina par cilvēkiem tāda apkārt runāšana. Ņemot vērā, ka šādu informāciju līdz raidījumam baigi apkārt nestāsta. Pat raidījuma viesi, to kas ir bijis raidījumā, izliek publiski tikai raidījuma iznākšanas dienā.
Es jau ne iesaistīta raidījumā, ne man kādreiz bijusi saistība ar NL, lai blatotu, tik vien kā citi pavirina mutes.
Tur jau vairāk bijusī NL dāma Agrita :D Un viņa ir tā, kas vienmēr grib būt lielāka un varenāka nekā citi - uzmanības trūkums vai vēlme būt slavenai. Bet nu nesanāk. Vismaz ne ar labu un ievērojamu reputācija. Un beigās - padara sevi par apsmieklu.
10.12.2022 16:25 |
 
Patīk
Reitings 40128
Reģ: 12.10.2022
AgneseiBoo bija IG jautājums - vai viņa ir vēl NL, jo nomainījusi profila info, tur neparādās vairs nekas par NL.
Atbilde gan bija, ka ir aktīvs NL menedžeris, bet tik tiešām profilā nav informācijas par NL. Vai vēl viena bite lēnam un "nemanāmi" grib noslīdēt, jo saprot, ka NL grimst? :D
10.12.2022 16:27 |
 
Reitings 24024
Reģ: 18.08.2022
VanessaAdeliina @ 10.12.2022 16:27
AgneseiBoo bija IG jautājums - vai viņa ir vēl NL, jo nomainījusi profila info, tur neparādās vairs nekas par NL.
Atbilde gan bija, ka ir aktīvs NL menedžeris, bet tik tiešām profilā nav informācijas par NL. Vai vēl viena bite lēnam un "nemanāmi" grib noslīdēt, jo saprot, ka NL grimst? :D

Agnese man liekas sāks darboties ar digitalā satura veidošanu,daudz sadarbības ir pēdējā laikā,montē video gan jau sanāk nopelnīt vairāk,kā ar Nl zoomos sēdēšanu!
Sanda ar skaitas aktivs menedzeris ,bet kolagena dejas arvien retāk feedā parādās!
Domāju Agnese ar lēnām aizies prom gan jau Sanda iedrošina,reklamēja vel nesen piesekot Agnesei arī palidz un atbalsta!
Kamer Vucena tikai risina savas problemas ar nozgatu mashinu,tetinja atgušanu utt!
Un kas
Tur vakar vucenai bija par dramu atkal? Pastastis janvari ?
Hmm gan jau lidz janvarim izvaksies no majas kuru diez vai var atljauties !
10.12.2022 18:01 |
 
Patīk
Reitings 40128
Reģ: 12.10.2022
SantaBarbara @ 10.12.2022 18:01

Agnese man liekas sāks darboties ar digitalā satura veidošanu,daudz sadarbības ir pēdējā laikā,montē video gan jau sanāk nopelnīt vairāk,kā ar Nl zoomos sēdēšanu!
Sanda ar skaitas aktivs menedzeris ,bet kolagena dejas arvien retāk feedā parādās!
Domāju Agnese ar lēnām aizies prom gan jau Sanda iedrošina,reklamēja vel nesen piesekot Agnesei arī palidz un atbalsta!
Kamer Vucena tikai risina savas problemas ar nozgatu mashinu,tetinja atgušanu utt!
Un kas
Tur vakar vucenai bija par dramu atkal? Pastastis janvari ?
Hmm gan jau lidz janvarim izvaksies no majas kuru diez vai var atljauties !
Tad jau vispār traki Vucēnai.
Lēnām aiziet AgneseBoo, Krasta, Laine. Viņas visas zem Vucēnas.
Saulietei kaut kā izdodas paturēt Egitu, Vārtiņu un vēl zem viņas ir meitu un Peķkas līgumi.
Agnesei bija šī gada mērķis (pēc viņas vēlmju kartes) DS vai DT kvalifikācija. Gan jau pati labi saprot, ka nekad to nesasniegs. Ja nesasniedza pirms gada, kad NL bija augstākajā punktā, tad tagad ir noriets šim visam.
10.12.2022 18:05 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
SantaBarbara @ 10.12.2022 18:01

Agnese man liekas sāks darboties ar digitalā satura veidošanu,daudz sadarbības ir pēdējā laikā,montē video gan jau sanāk nopelnīt vairāk,kā ar Nl zoomos sēdēšanu!
Sanda ar skaitas aktivs menedzeris ,bet kolagena dejas arvien retāk feedā parādās!
Domāju Agnese ar lēnām aizies prom gan jau Sanda iedrošina,reklamēja vel nesen piesekot Agnesei arī palidz un atbalsta!
Kamer Vucena tikai risina savas problemas ar nozgatu mashinu,tetinja atgušanu utt!
Un kas
Tur vakar vucenai bija par dramu atkal? Pastastis janvari ?
Hmm gan jau lidz janvarim izvaksies no majas kuru diez vai var atljauties !

Varbūt Vucēnai viena no bēdiņām, kas pārsteidza, ir AgnesesBoo aiziešana no NL.
10.12.2022 18:48 |
 
Reitings 24024
Reģ: 18.08.2022
Scandinavian @ 10.12.2022 18:48

Varbūt Vucēnai viena no bēdiņām, kas pārsteidza, ir AgnesesBoo aiziešana no NL.

Jå arī iespējams!
10.12.2022 19:05 |
 
Reitings 11984
Reģ: 06.07.2022
Tikko Panorāmā bij sižets, ka Latvijā dramatiski trūkst pārtikas paliatīvajā aprūpē - Veselības ministrija tomēr tam naudu neatrada. NL varētu kaut mazliet reabilitēt sevi, ja Hohlovs ziedotu savas pulverzupas un smārtiņus, jo tie pēc būtības ir domāti tiem, kas nevar paši paēst. Ja no NL aizejošās nosūtītu mirstošo cilvēku nodaļai savu noliktavu, tas būtu jauks žests. Ka to varētu organizēt Sauliete vai viņas rus priekšniecība, tam gan neticu.
10.12.2022 20:33 |
 
Patīk
Reitings 40128
Reģ: 12.10.2022
EmilijaArm @ 10.12.2022 20:33
Tikko Panorāmā bij sižets, ka Latvijā dramatiski trūkst pārtikas paliatīvajā aprūpē - Veselības ministrija tomēr tam naudu neatrada. NL varētu kaut mazliet reabilitēt sevi, ja Hohlovs ziedotu savas pulverzupas un smārtiņus, jo tie pēc būtības ir domāti tiem, kas nevar paši paēst. Ja no NL aizejošās nosūtītu mirstošo cilvēku nodaļai savu noliktavu, tas būtu jauks žests. Ka to varētu organizēt Sauliete vai viņas rus priekšniecība, tam gan neticu.
Tas nekad nenotiks.
Tās, kas aizgāja no NL, saprotams, ka aizgāja dēļ tā, ka pietiekami nenopelnīja vai pat aizgāja lielos mīnusos. Tās noliktavas, kas sapirktas, tagad cer par zemāku naudu iztirgot, lai kaut vismaz mazu daļu saņemtu atpakaļ no tā, ko iztērēja.
Tieši ziedot vajadzētu tām lielajām bļāvējām, kas kliedz, ka NL ir neizmērojami algas griesti, var nopelnīt daudz un saņem "miljonus" nevis mazajām bitēm, kas jau tā slīkst parādos, jo tika piečakarētas.
Un vispār, nerunājot par NL, briesmīgi, ka atrodas nauda visam kam, izņemot tam, ka cilvēki Latvijā reāli mirst badā (tas par valdību un naudas sadalījumu).
10.12.2022 22:38 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
EmilijaArm @ 10.12.2022 20:33
Tikko Panorāmā bij sižets, ka Latvijā dramatiski trūkst pārtikas paliatīvajā aprūpē - Veselības ministrija tomēr tam naudu neatrada. NL varētu kaut mazliet reabilitēt sevi, ja Hohlovs ziedotu savas pulverzupas un smārtiņus, jo tie pēc būtības ir domāti tiem, kas nevar paši paēst. Ja no NL aizejošās nosūtītu mirstošo cilvēku nodaļai savu noliktavu, tas būtu jauks žests. Ka to varētu organizēt Sauliete vai viņas rus priekšniecība, tam gan neticu.
Nē, diemžēl šāda veida pārtika guļošajiem onkoloģiskajiem pacientiem, kuri paši nevar paēst, neder. Šeit tomēr ir cita veida uzturdeva ir nepieciešama! Tai jābūt ir specializētai pārtikai, kas ir zinātniski apstiprināta un izvēlēta. Tomēr specifika tur ir savādāka, vitamīnu daudzums, olbaltumvielas , utt. Un pat tas var atšķirties katram onkoloģiskam pacientam, dēļ terapijas metodes, dēļ vēža paveida utt.
10.12.2022 23:37 |
 
Reitings 1935
Reģ: 26.12.2021
Sprogai arī NL vairs nav profilā..
11.12.2022 01:58 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Sproga vispār ir pazudusi, vai jo slimības vai kā,bet galīgi neko vairs nerāda,pareizi ir.
Atceraties bija tā Maija Meija,kurai vēzis ir vai jau bija,kas ievilka Katrīni NL, arī strauji aizgāja un vispār ar NL vairs nekāda sakara, dara citas lietas šobrīd. Nevar jau tā apgalvot,bet varbur organismu sačakarēja ar visu šo vai vismaz piepalīdzēja. Drausmas,lai viņai viss labi
11.12.2022 09:19 |
 
10 gadi
Reitings 1054
Reģ: 08.05.2014
Oho, esmu pārsteigta par Agneseboo aiziešanu, bet vismaz atradusi savu lauciņu sociālajos medijos ar ko pelnīt
11.12.2022 10:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)