Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Tajā biznesā viss ir nepareizi. Viņi var atļauties maksāt tādus neadekvātus tūkst. uz konta augšām tikai tāpēc, ka pārējie nesaņem neko. Es nesaprotu to sistēmu, kad tava "alga" nevis par dienu, bet par visu mēnesi ir 110 eiro (Solveiga izlika), no kuriem 60 eiro ir delta un 50 eiro dāvanu nauda. Nu ko tas nozīmē? Ok, dāvanu nauda ir tā nauda, par kuru viņas var iegādāties produktus sev. Un tā delta? To vispār var dabūt uz sava naudas konta kā NAUDU? 😀 Kur ir tas izcilais mārketinga plāns, kuru viņas tā slavē?
Alise Fox runā storijos, ka labāk tagad aktīvi pastrādās tīkla mārketingā 5 gadus un iegūs lielus pasīvus ienākumus nākotnē, nekā strādās 40 gadus parastā darbā un saņems niecīgu pensiju. Un kādēļ noklusē, ka vienā mēnesī tu vari pelnīt 3+ tūkst., bet pēc pāris mēnešiem knapi tūkstoti un domāt, kā apmaksāt visus maksājumus? Nemaz nerunājot par hipotēku vai kādām nopietnām kredītsaistībām, kuras viņām nespīd, jo NL nav stabili ienākumi. Un noturēt pat to tūkstoti kļūst arvien grūtāk. Par kādu lielo naudu viņa tagad runā? 😀
05.11.2022 15:34 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.10.2022
iiieviiite @ 05.11.2022 15:34
Tajā biznesā viss ir nepareizi. Viņi var atļauties maksāt tādus neadekvātus tūkst. uz konta augšām tikai tāpēc, ka pārējie nesaņem neko. Es nesaprotu to sistēmu, kad tava "alga" nevis par dienu, bet par visu mēnesi ir 110 eiro (Solveiga izlika), no kuriem 60 eiro ir delta un 50 eiro dāvanu nauda. Nu ko tas nozīmē? Ok, dāvanu nauda ir tā nauda, par kuru viņas var iegādāties produktus sev. Un tā delta? To vispār var dabūt uz sava naudas konta kā NAUDU? ? Kur ir tas izcilais mārketinga plāns, kuru viņas tā slavē?
Alise Fox runā storijos, ka labāk tagad aktīvi pastrādās tīkla mārketingā 5 gadus un iegūs lielus pasīvus ienākumus nākotnē, nekā strādās 40 gadus parastā darbā un saņems niecīgu pensiju. Un kādēļ noklusē, ka vienā mēnesī tu vari pelnīt 3+ tūkst., bet pēc pāris mēnešiem knapi tūkstoti un domāt, kā apmaksāt visus maksājumus? Nemaz nerunājot par hipotēku vai kādām nopietnām kredītsaistībām, kuras viņām nespīd, jo NL nav stabili ienākumi. Un noturēt pat to tūkstoti kļūst arvien grūtāk. Par kādu lielo naudu viņa tagad runā? ?
Par Alisi vispār klīst baumas, ka viņai kaut kāda nauda ir iesprūdusi Krievijā, kuru kompānijai viņai vajadzēja izmaksāt. Un jau diezgan labu laiku neesot saņēmusi. Diezgan liela summa esot. Kā vispār var būt uzticība kompānijai, ja Tev nauda nav samaksāta? Slimi
05.11.2022 15:42 |
 
Patīk
Reitings 40128
Reģ: 12.10.2022
Amritanete @ 05.11.2022 15:42
Par Alisi vispār klīst baumas, ka viņai kaut kāda nauda ir iesprūdusi Krievijā, kuru kompānijai viņai vajadzēja izmaksāt. Un jau diezgan labu laiku neesot saņēmusi. Diezgan liela summa esot. Kā vispār var būt uzticība kompānijai, ja Tev nauda nav samaksāta? Slimi
1. Vēlme neko nedarīt, bet turpināt tikai satikties, sēdēt kafūžos, radot ilūziju citām.
2. Bail izgāzties sekotājiem, pārejot uz normālu darbu, jo visu laiku slavē NL. Ja viņa aizietu, visi smietos par viņu. Bet smejas jau tagad, tad kur ir atšķirība? :D
05.11.2022 15:58 |
 
Reitings 5686
Reģ: 20.09.2022
Amritanete @ 05.11.2022 15:28
tāpēc, ka eiropieši neviens taču netiek uz Krieviju, jo ir karš Ukrainā.

Viņas arī toreiz nebrauca uz Krieviju. Uzstājās online.
05.11.2022 16:24 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Jums vispār neliekas stulbi savu laiku brīvdienās tērēt maratoniem kur Tev skalo smadzenes?!?
05.11.2022 17:00 |
 
Reitings 5686
Reģ: 20.09.2022
Tio Rio @ 05.11.2022 17:00
Jums vispār neliekas stulbi savu laiku brīvdienās tērēt maratoniem kur Tev skalo smadzenes?!?

Viņām šķiet, ka tur uzstājas nu tādas zvaigznes, ka no tām var daudz ko mācīties. Un tad tik izraksta teikumiņus un saliek storijos.
05.11.2022 17:03 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
amnēzija @ 05.11.2022 17:03

Viņām šķiet, ka tur uzstājas nu tādas zvaigznes, ka no tām var daudz ko mācīties. Un tad tik izraksta teikumiņus un saliek storijos.

Tas jau ir slimi.
05.11.2022 17:08 |
 
10 gadi
Reitings 4668
Reģ: 29.01.2009
NL tik sūdīgi iet, ka Saulietei par visām varītēm vajag iestastīt cik slikts ir Chogan. 😂
05.11.2022 17:10 |
 
Reitings 5686
Reģ: 20.09.2022
kapriza__ @ 05.11.2022 17:10
NL tik sūdīgi iet, ka Saulietei par visām varītēm vajag iestastīt cik slikts ir Chogan. ?

Nu, neviena cita kompānija nav tik laba kā NL. Nevienai citai kompānijai nav tik labs mārketinga plāns. Nevienai citai kompānijai nav tik labi produkti, jo NL produktiem ir rezultāts. Un tā gandrīz katru dienu uz riņķi. Bet pēdējās dienās tas viss vērsts pret Chogan. Lai gan ar to savu negatīvo attieksmi pret viņiem, tieši piesaista. Esmu papētījusi meitenes kuras tos produktus piedāvā un esmu jau pat aizdomājusies, ka gribētu pasūtīt tīrīšanas līdzekļus. Jo tie video , kuri uzfilmēti ar rezultātiem, mani uzrunāja. Gribas pamēģināt pašai.
05.11.2022 17:30 |
 
Reitings 43
Reģ: 28.10.2022
Smieklīgi, īsts mazbudžeta teātris par tām smaržām. Atrada vienas smaržas taxfree, kas bija ar atlaidi un tad pēkšņi visiem tieši tās vajag, turklāt nakts vidū nu tik visi seko storijiem un sūta ziņas, lai nopērk.
Tā galīgi nav taisnība, ka lidostu taxfree viss nu tik lētāks, nu nav taču tā, atlaides uzliek tikai dažām populārākajām un ne tik dārgajām smaržām, Douglas jau arī tā dara, bet pārējās smaržas maksā tieši tikpat un nereti pat pa augstākām cenām. Es agrāk arī speciāli atliku savas kosmētikas un smaržu pirkšanu, kad būšu lidostā, bet vienmēr bija vīliens, labāk pasūtīju internetā ar atlaižu kodiem, klientu kartes priekšrocībām u.c.
05.11.2022 17:39 |
 
Reitings 386
Reģ: 29.03.2021
Īstenībā jau nevienai neinteresē, vai chogan ir fake vai nav. Viņām vienkārši ir bail zaudēt komandas cilvēkus/potenciālos menedžerus, jo viņi choganā saskatīs labākas peļņas iespējas.
Sauliete vienkārši cenšas radīt choganam sliktu reputāciju, jo ko gan citu viņa var darīt? Viņai nav nekādas varas NL - ne viņa var pacelt algas, ne mainīt mārketinga stratēģiju... viss, kas viņai atliek, ir nomelnot konkurentus un cerēt, ka kāds noticēs
05.11.2022 18:00 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.10.2022
amnēzija @ 05.11.2022 16:24

Viņas arī toreiz nebrauca uz Krieviju. Uzstājās online.
nu, nezinu tad. Norietējušas mūsu Latvijas zvaigznes 🤣
05.11.2022 18:13 |
 
Reitings 70
Reģ: 28.01.2022
VanessaAdeliina @ 05.11.2022 15:58
1. Vēlme neko nedarīt, bet turpināt tikai satikties, sēdēt kafūžos, radot ilūziju citām.
2. Bail izgāzties sekotājiem, pārejot uz normālu darbu, jo visu laiku slavē NL. Ja viņa aizietu, visi smietos par viņu. Bet smejas jau tagad, tad kur ir atšķirība? :D

Man liekas, ka Alise, lai ari paslaik ta neizskatas, bus viena no nakamajam, kas kaut kur aizdosies. Varbut ne uzreiz, bet pec kada laika noteikti. Sanda Krasta ari drusku paampelejas ar NL, iespejams drusku naudu sapelnija atrodoties "starp darbiem", kamer bija labi un tagad loti, loti reklame savu studiju. Vel jau pagaidam pie NL japieturas, kamer bizness aiziet, jo par iri tacu jamaksa un varbut nav vel sakusi pelnit, bet gan jau bus driz prom. Paslaik vinjai saturs 20% NL un parejie 80% sava studija. Kadreiz bija 100NL caureja.
Tas pats par Alisi, var redzet, ka nauda vairs nav ta, kas kadreiz un cilveks mekle papildus iespejas piepelnities - organize fotosesiju ne tikai NL, reklame savu pieredzi tiesi socialajos tiklos un jau runa par savas studijas atversanu, tik nezina vel, ar ko tiesi nodarbotos. Man vinja patik vairak ka visas parejas divkoses taja NL.
05.11.2022 18:43 |
 
Reitings 5686
Reģ: 20.09.2022
Amritanete @ 05.11.2022 18:13
nu, nezinu tad. Norietējušas mūsu Latvijas zvaigznes ?

Ja nekļūdos, toreiz bija kovida ierobežojumi, tāpēc tas pasākums bija online.
05.11.2022 18:46 |
 
Reitings 5686
Reģ: 20.09.2022
Timmerkakis @ 05.11.2022 18:43

Man liekas, ka Alise, lai ari paslaik ta neizskatas, bus viena no nakamajam, kas kaut kur aizdosies. Varbut ne uzreiz, bet pec kada laika noteikti. Sanda Krasta ari drusku paampelejas ar NL, iespejams drusku naudu sapelnija atrodoties "starp darbiem", kamer bija labi un tagad loti, loti reklame savu studiju. Vel jau pagaidam pie NL japieturas, kamer bizness aiziet, jo par iri tacu jamaksa un varbut nav vel sakusi pelnit, bet gan jau bus driz prom. Paslaik vinjai saturs 20% NL un parejie 80% sava studija. Kadreiz bija 100NL caureja.
Tas pats par Alisi, var redzet, ka nauda vairs nav ta, kas kadreiz un cilveks mekle papildus iespejas piepelnities - organize fotosesiju ne tikai NL, reklame savu pieredzi tiesi socialajos tiklos un jau runa par savas studijas atversanu, tik nezina vel, ar ko tiesi nodarbotos. Man vinja patik vairak ka visas parejas divkoses taja NL.

Nu, paskatoties kādā sabiedrībā apgrozās, diez vai tur būs kas dikti labāks. Un publiski izteikties par saviem bijušajiem menedžeriem arī nav korekti, lai arī vārdu nenosauc, cilvēks zina par ko viņa runā. Nu, tā nedara.
05.11.2022 18:58 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Timmerkakis @ 05.11.2022 18:43

Man liekas, ka Alise, lai ari paslaik ta neizskatas, bus viena no nakamajam, kas kaut kur aizdosies. Varbut ne uzreiz, bet pec kada laika noteikti. Sanda Krasta ari drusku paampelejas ar NL, iespejams drusku naudu sapelnija atrodoties "starp darbiem", kamer bija labi un tagad loti, loti reklame savu studiju. Vel jau pagaidam pie NL japieturas, kamer bizness aiziet, jo par iri tacu jamaksa un varbut nav vel sakusi pelnit, bet gan jau bus driz prom. Paslaik vinjai saturs 20% NL un parejie 80% sava studija. Kadreiz bija 100NL caureja.
Tas pats par Alisi, var redzet, ka nauda vairs nav ta, kas kadreiz un cilveks mekle papildus iespejas piepelnities - organize fotosesiju ne tikai NL, reklame savu pieredzi tiesi socialajos tiklos un jau runa par savas studijas atversanu, tik nezina vel, ar ko tiesi nodarbotos. Man vinja patik vairak ka visas parejas divkoses taja NL.

Viņas visas tur ir vienādas, izteikti stulbas un domā kā NLā nopelnīs miljonu. Kā tad! Ar tādu pieeju un izglītības līmeni nekas tur nespīd mīļās🤷‍♀️
05.11.2022 19:11 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
Marija būs sodien saskatījusies “inventing Anna “ un driz bus jaunas idejas savai feikajai dzivitei ,es tak teicu ,ka vina ir Con artist 😁😀
05.11.2022 19:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
SantaBarbara @ 05.11.2022 19:51
Marija būs sodien saskatījusies “inventing Anna “ un driz bus jaunas idejas savai feikajai dzivitei ,es tak teicu ,ka vina ir Con artist ??

Bet ir jābūt talantam, lai tā feikotu savu dzīvi un pašai jānotic, ka tā tiešām ir :D
Bet nu, Marijai varētu arī sanāk 😅galvenais, lai nesapīties melos.
05.11.2022 21:03 |
 
Reitings 386
Reģ: 29.03.2021
Sauliete tagad savā live runā par chogan. Komentāros bars ar meitenēm, kas noliek NL - jūs no foruma? 😀
05.11.2022 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 3244
Reģ: 18.12.2012
Jā, zinu, ka te jau nedēļām runa par to, cik daudzas aiziet no NL un, jo īpaši, pievienojas Chogan. Bet es pirmoreiz šodien tā īsti noķēru, cik daudzas iepriekš NL slavētājas jau Chogan... Sīmane, baumlaura, Miķelsone un kas tik vēl ne. Parasti tik tā pa brīdim redzēju, bet šodien kaut kā pēkšņi ievēroju, ka NL tikai sauliete, vucēna un egita palikušas 😄
05.11.2022 22:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits