Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 262
Reģ: 05.07.2013
Noskatījos tos Solveigas story. Nesaprotu loģiku- ja būtu brīvi līdzekļi pati pirktu produktus par tiem 80€, lai saņemtu 109€. Tur jau peļņa nekāda, labāk sēdi ar saviem 50€, nekā iztērētu vairāk nekā nopelnītu un turētu plauktā produktus cerot, ka kāds pēc tam nopirks.🫣
30.10.2022 16:19 |
 
Patīk
Reitings 40128
Reģ: 12.10.2022
Leila999 @ 30.10.2022 16:19
Noskatījos tos Solveigas story. Nesaprotu loģiku- ja būtu brīvi līdzekļi pati pirktu produktus par tiem 80€, lai saņemtu 109€. Tur jau peļņa nekāda, labāk sēdi ar saviem 50€, nekā iztērētu vairāk nekā nopelnītu un turētu plauktā produktus cerot, ka kāds pēc tam nopirks.?
Un puse no tā ir dāvanu nauda. Tu vari tērēt to produktos, maksājot 50% no dāvanu naudas, 50% no sava konta īstās naudas.
Tur drīzāk ir liels Saulietes spiediens uz astītes pievilkšanu pēdējā dienā.
Es vēl joprojām šokā, kā tā var cilvēks sevi pazemot....
30.10.2022 16:28 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sanita123 @ 30.10.2022 12:47

Es nerunāju tikai par sevi un ne nepar ko netaisnojos, bet ir ļoti sekli domāt ka tīkla mārketingos darbojos tikai laucinieki. TM kompānijas ir ļoti daudz visā pasaulē un tajos darbojas ļoti daudz cilvēki kam pamatdarbi ir labos amatos. Un vēl seklāk ir teikt par produktu ka tas ir sūds, ja pat rokā neesi turējis un mēģinājis.

Es ļoti labi saprotu ko stāsti. Es pati esmu redzējusi lielus uzņēmējus, kas ir mārketinga biznesā. Un zini kapēc? Tapēc, ka zem sevis var savākt idiotus, kuriem var iestāstīt sapni par miljonu, vieglu dzīvi, kur vienīgā rūpala būs kā samest visus Guess kleklus koferī, jo būs jādodas ik pa 3 mēnešiem atpūsties uz siltajām zemēm. Ja dzīvē pietiekami daudz apraujas, tad nokrīt rozā brilles ar skatu uz dzīvi un to, kā tā strādā. Nav pasaulē rozā vienradžu, kas kakā varavīksni, pat ja to stāsta tas mārketinga priekšnieks tavā zoom konferencē no savas lukšurī sēdvietas. Bet varbūt es esmu stulba un neko nesaprotu. Varbūt kādu dienu MLM pārņems pasauli un parasts darbs vairs nebūs vajadzīgs. Visi būsim miljonāri.
30.10.2022 16:28 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Es nesekoju līdzi Chogan izplatītājām, tāpēc nezinu vai viņas saka, ka tās ir kopijas smaržām.
Bet pārmest to, ka kāda pērk citas kompānijas smaržas tikai tāpēc, ka tās ir lētākas un smaržo vienlīdz labi, ir stulbi.
Suši ir un paliek suši, neatkarīgi no tā, kas tos gatavo. Ir labāki suši un sliktāki suši, bet katrs pērk pēc savas rocības. Drogās arī var atrast smaržas, kas smaržo kā lielo brendu smaržas! Pat Reserved, House, Zara, utt tirgo smaržas, kas ir gandrīz identiskas visām Chanel utt. TikTok pat ir atsevišķi video, kur parādīts, kuras Zara smaržas ir praktiski identiskas brendu smaržām.
Kaut kāda 2000.gadu domāšana, ka tikai oriģināls ir labs 😁
30.10.2022 16:51 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Enazenaz @ 30.10.2022 16:51
Es nesekoju līdzi Chogan izplatītājām, tāpēc nezinu vai viņas saka, ka tās ir kopijas smaržām.
Bet pārmest to, ka kāda pērk citas kompānijas smaržas tikai tāpēc, ka tās ir lētākas un smaržo vienlīdz labi, ir stulbi.
Suši ir un paliek suši, neatkarīgi no tā, kas tos gatavo. Ir labāki suši un sliktāki suši, bet katrs pērk pēc savas rocības. Drogās arī var atrast smaržas, kas smaržo kā lielo brendu smaržas! Pat Reserved, House, Zara, utt tirgo smaržas, kas ir gandrīz identiskas visām Chanel utt. TikTok pat ir atsevišķi video, kur parādīts, kuras Zara smaržas ir praktiski identiskas brendu smaržām.
Kaut kāda 2000.gadu domāšana, ka tikai oriģināls ir labs ?

es te nepiekrīti vnk 100% nekam😂 zaras smaržas izraisa nelabumu(sorry not sorry) un tokyo sushi nav sushi, bet rīsu lipeklis ar zivs pusfabrikātu😂 es nezinu cik slikti jādzīvo, lai sev iestāstītu, ka tas ir ok. es saprastu, ja nekas labāks nav redzēts tad ir ok, bet jūsu komentārā visas lietas ir tiešām nesalīdzināmas
30.10.2022 16:57 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Enazenaz @ 30.10.2022 16:51
Es nesekoju līdzi Chogan izplatītājām, tāpēc nezinu vai viņas saka, ka tās ir kopijas smaržām.
Bet pārmest to, ka kāda pērk citas kompānijas smaržas tikai tāpēc, ka tās ir lētākas un smaržo vienlīdz labi, ir stulbi.
Suši ir un paliek suši, neatkarīgi no tā, kas tos gatavo. Ir labāki suši un sliktāki suši, bet katrs pērk pēc savas rocības. Drogās arī var atrast smaržas, kas smaržo kā lielo brendu smaržas! Pat Reserved, House, Zara, utt tirgo smaržas, kas ir gandrīz identiskas visām Chanel utt. TikTok pat ir atsevišķi video, kur parādīts, kuras Zara smaržas ir praktiski identiskas brendu smaržām.
Kaut kāda 2000.gadu domāšana, ka tikai oriģināls ir labs ?

Ne par to iet runa. Katrs var izvēlēties pa savai kabatai, bet fake paliek fake. Kā arī pavērojot vņu profilus, smaržu un citu sūdu reklāmas ir salīdzīnoši maz, pārsvarā aicinājums pievienoties sektai. Chogan vecenēm nav svarīgi cik daudz pārdot, galvēnais ir savākt lielāku aitu baru. Un tad sākas smadzeņu čakarēšana. Vispār jau prasās uzrīdīt viņām VIDu, lai papēta kas tur īsti notiek, jo resnā Renata stāstīja vienreiz ka var nemaksāt nodokļus par savām pārdošanām.
P.S. Tai arī mute nesakopta, kaut gan pelna 7K mēnesī.
30.10.2022 17:08 |
 
Reitings 839
Reģ: 11.08.2022
Nitaris @ 30.10.2022 15:48

man liekas, ka Vārtiņa ir Saulietes asistente, mājas, kaķu un bērnu pieskatītāja, paciņu nosūtītāja, saņem algu par to.
nu cerams, ka vismaz kādu kapeiku atmet arī nodokļu maksājumiem, savādāk pensijā pat zobu protēzes nevares atļauties ☹️
30.10.2022 17:10 |
 
Reitings 839
Reģ: 11.08.2022
isiite007 @ 30.10.2022 14:47
Solveiga_kasperiune storijā gandrīz vai lūdzās lai kāds nopērk nl produktus ?
jo majo 😁 “reāli man nav nekā,nekā nav”, bet nāciet,nāciet uz nl, pametiet savus pamatdarbus un pelnīsiet tūkstošus 🤩nožēlojami bēdīgi..
30.10.2022 17:14 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
Tio Rio @ 30.10.2022 17:08

Ne par to iet runa. Katrs var izvēlēties pa savai kabatai, bet fake paliek fake. Kā arī pavērojot vņu profilus, smaržu un citu sūdu reklāmas ir salīdzīnoši maz, pārsvarā aicinājums pievienoties sektai. Chogan vecenēm nav svarīgi cik daudz pārdot, galvēnais ir savākt lielāku aitu baru. Un tad sākas smadzeņu čakarēšana. Vispār jau prasās uzrīdīt viņām VIDu, lai papēta kas tur īsti notiek, jo resnā Renata stāstīja vienreiz ka var nemaksāt nodokļus par savām pārdošanām.
P.S. Tai arī mute nesakopta, kaut gan pelna 7K mēnesī.
Manā skatījumā fake ir tad, kad pārdod repliku, kas ražota pēc izskata pietuvināta, bet tomēr kaut kur atpaliekoša pēc izskata vai kvalitātes. Ja es pati mājās ražotu smaržas vai krēmu, kas būtu pēc sajūtām līdzīgs kādam brendam, bet cita izskata iepakojumā un pavisam citu nosaukumu, tas ir kas cits. Citādi mēs varam pieņemt, ka jebkurš mitrinošais krēms ar hialuronskābi ir fake, jo kādreiz taču kāds bija pirmais, tātad visi pārējie ir fake. Jebkura somiņa ir fake, tikai pirmā bija tā īstā. Vienvārdsakot, visa pasaule ir viens liels fake 😁
30.10.2022 17:30 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
.Eksperte. @ 30.10.2022 16:28

Es ļoti labi saprotu ko stāsti. Es pati esmu redzējusi lielus uzņēmējus, kas ir mārketinga biznesā. Un zini kapēc? Tapēc, ka zem sevis var savākt idiotus, kuriem var iestāstīt sapni par miljonu, vieglu dzīvi, kur vienīgā rūpala būs kā samest visus Guess kleklus koferī, jo būs jādodas ik pa 3 mēnešiem atpūsties uz siltajām zemēm. Ja dzīvē pietiekami daudz apraujas, tad nokrīt rozā brilles ar skatu uz dzīvi un to, kā tā strādā. Nav pasaulē rozā vienradžu, kas kakā varavīksni, pat ja to stāsta tas mārketinga priekšnieks tavā zoom konferencē no savas lukšurī sēdvietas. Bet varbūt es esmu stulba un neko nesaprotu. Varbūt kādu dienu MLM pārņems pasauli un parasts darbs vairs nebūs vajadzīgs. Visi būsim miljonāri.

Viedi vārdi. Lai dzīvē kaut ko sasniegtu ir jāstādā, nevis čakarēt smadzenes lai cilvēki pērk brīnumlīdzekļus!
30.10.2022 17:38 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Nitaris @ 30.10.2022 16:11

Pilnīgi žēl pat paliek, beidzot varbūt jāsaprot, ka jāmet šai rūpalai miers

Šis jau ir apkaunojoši pašam menedžerim. Nez, ko augšgals par šo teiks vai teiktu, jo visu laiku tiek apgalvots, ka NL var labi nopelnīt. Un nav jāieguldās. Tikai tas - cik darīsi, tik saņemsi.
30.10.2022 17:47 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Leila999 @ 30.10.2022 16:14
105€, ja pareizi sapratu. Nu tas par to smaržu komplektu. Un vēl kaut kādi paraudziņi jāpiepērk klāt.

Saprotu, ka tos piepērk tādā gadījumā, kad ir beigušies.
30.10.2022 17:49 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Monroe @ 30.10.2022 17:30
Manā skatījumā fake ir tad, kad pārdod repliku, kas ražota pēc izskata pietuvināta, bet tomēr kaut kur atpaliekoša pēc izskata vai kvalitātes. Ja es pati mājās ražotu smaržas vai krēmu, kas būtu pēc sajūtām līdzīgs kādam brendam, bet cita izskata iepakojumā un pavisam citu nosaukumu, tas ir kas cits. Citādi mēs varam pieņemt, ka jebkurš mitrinošais krēms ar hialuronskābi ir fake, jo kādreiz taču kāds bija pirmais, tātad visi pārējie ir fake. Jebkura somiņa ir fake, tikai pirmā bija tā īstā. Vienvārdsakot, visa pasaule ir viens liels fake ?

Chogan vecenes stāsta, ka tās smaržas ir līdzīgas. Pat rādīja to čemodānu, tur ir uzskaitīts kurš numurs kuram aromātam ir analogs. Kā arī nemitīgi uzsver, ka priekš kam pirkt īsto, kad pie manis var to pašu un lētāk.
30.10.2022 17:54 |
 
Reitings 253
Reģ: 20.01.2022
Agrita garante radevica arī lūdz pēc palīdzības lai noslēgtu kvalifikāciju.
30.10.2022 18:27 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
Tio Rio @ 30.10.2022 17:54

Chogan vecenes stāsta, ka tās smaržas ir līdzīgas. Pat rādīja to čemodānu, tur ir uzskaitīts kurš numurs kuram aromātam ir analogs. Kā arī nemitīgi uzsver, ka priekš kam pirkt īsto, kad pie manis var to pašu un lētāk.
Tik smalki nezinu, viss var būt, bet vispār, laikam pat gribētu mājās tādu koferīfi, lai izsmaržotu kas tur ir palēnām😁
30.10.2022 18:33 |
 
Reitings 386
Reģ: 29.03.2021
Chogan vecenes stāsta, ka tās smaržas ir līdzīgas. Pat rādīja to čemodānu, tur ir uzskaitīts kurš numurs kuram aromātam ir analogs. Kā arī nemitīgi uzsver, ka priekš kam pirkt īsto, kad pie manis var to pašu un lētāk.

Man automātiski nav uzticības kompānijai, kas lielās, ka viņu produkti ir pakaļdarinājums kādai citai kompānijai. Labi, uztaisi vienu smaržu līdzīgu, bet, ja viss tavs kompānijas imidžs ir ''hey, es esmu pakaļdarinājums", tad tas tikai parāda, ka viņi nespēj izveidot neko oriģinālu un dzīvo uz citu kompāniju popularitātes rēķina
30.10.2022 18:37 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Stefania @ 30.10.2022 18:37

Man automātiski nav uzticības kompānijai, kas lielās, ka viņu produkti ir pakaļdarinājums kādai citai kompānijai. Labi, uztaisi vienu smaržu līdzīgu, bet, ja viss tavs kompānijas imidžs ir ''hey, es esmu pakaļdarinājums", tad tas tikai parāda, ka viņi nespēj izveidot neko oriģinālu un dzīvo uz citu kompāniju popularitātes rēķina

Pats interesantākais ir tas, ka paši itāļi, mani kolēģi, kas dzīvo tur un visu mūžu strādā pārdošanas sfērā par tādu Chogan nekad nav dzirdējuši. Par NL zin visā Krievijā, bet šo kosmētikas gigantu pat tās izcelsmes valstī nezin. Kā tās var būt? Ir tāds stereotips, viss kas ir itāļu- ir labas kvalitātes. Varbūt tas nav itāļu? Vai nu arī kvalitāte ir tik slikta, ka paši itāļi to nepērk?
30.10.2022 18:51 |
 
10 gadi
Reitings 6866
Reģ: 17.09.2009
Agrita, atsekošu tev dēļ puķēm storijos katru dienu. ZB!!!
30.10.2022 18:54 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Tio Rio, sorry, bet Tu pilnīgi izskaties pēc NL bitītes. Šodien piereģistrējies, lai visu dienu maltu vienu un to pašu tēmu, cik tas Chogan slikts, šāds tāds, tagad jau draugi itāļi par tādu nezin utt. Tev tas Chogan gulēt neļauj? 😁 Nu ļoti aizdomīgi. Tie daži komentāri par NL tā vien izskatās, lai aizdomas novirzītu, bet uzdevums ir
pa visām varītēm šeit to kompāniju nolikt 🤭 Nezinu kāpēc, lai kāda cita visu dienu to vien darītu, lai noliktu to kompāniju, kā vien NL bitītes, kas jau ar to nodarbojas pēdējās dienās!
30.10.2022 19:19 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Skaistslaiks @ 30.10.2022 19:19
Tio Rio, sorry, bet Tu pilnīgi izskaties pēc NL bitītes. Šodien piereģistrējies, lai visu dienu maltu vienu un to pašu tēmu, cik tas Chogan slikts, šāds tāds, tagad jau draugi itāļi par tādu nezin utt. Tev tas Chogan gulēt neļauj? ? Nu ļoti aizdomīgi. Tie daži komentāri par NL tā vien izskatās, lai aizdomas novirzītu, bet uzdevums ir
pa visām varītēm šeit to kompāniju nolikt ? Nezinu kāpēc, lai kāda cita visu dienu to vien darītu, lai noliktu to kompāniju, kā vien NL bitītes, kas jau ar to nodarbojas pēdējās dienās!

Es vispār atnācu no Twitter, ja nu kas. Šī tēma arī tur ir plaši apspriesta. Neesmu no NLkam, par viņām nav ko īsti runāt, tur tāpat viss ir skaidrs. Kuģis tūlīt jau nogrims.
Un es par to būšu ļoti priecīga. 😊
30.10.2022 19:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits