Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Hey_Lola @ 30.10.2022 11:47
Es te par Skrīveri ? periodiski uzmetu skatu storijiem - prieks par viņu - izskatās, ka darbs Evolution patīk, ir iemeslas sapucēties. Pirmā alga būs laikam mēneša sākumā vai tml. Nez cik viņai bija NL peļņa? Kādi 200€ savācās? Domāju, ka saņemot 3-4x lielāku algu arī jutīsies daudz labāk (kuram gan nepatīk nauda).
Par Skrīveri uzzināju no šī foruma un kā jau nesen minēju, vienkārši prieks, ka meitenei no laukiem viss iet uz labu ??

Prieks, ka meitene nākusi pie prāta. Arī izskatās daudz labāk. Tas laikam dēļ tā, kā pārstāja dzert biodronu ar kolagenu😂😂😂
30.10.2022 12:04 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Enazenaz @ 30.10.2022 11:59

Man ir 2 smaržas no Chogan un es neesmu izplatītāja.
Ļoti labas, noturīgas un aromāts ir ļoti tuvu oriģinālam. Nav 1:1, bet ļoti, ļoti tuvu. Un man tas netraucē. Ir gan oriģinālās no dārgā gala, gan no chogan, kas ir lētāks variants.
Forši, ka ir iespēja izvēlēties no vairākām cenu kategorijām, jo ne visas var atļauties to pašu YSL.

Atslēgvārds- nav 1:1, saprotiet to. Priekš kam pirkt 3 fake, kad var nopirkt 1 īsto? Lai ir vairāk flakoniņu?
30.10.2022 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 6866
Reģ: 17.09.2009
Es vispār nezinu kas ir kaut kāds čogans 🤣
Viss ir pieejams veikalos, aptiekās. Nesaprotu priekš kam tie izplatītāji vispār ir vajadzīgi. Atgādina 2010.gadu un Avon 🤣
30.10.2022 12:14 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Tio Rio @ 30.10.2022 11:57

Mīļās Chogan biznesmenes, prieks kā jūs arī šeit!
Man jums ir jautājums. Kāpēc jūs nodarbojāties ar tādām muļķībām? Kāpēc jūs nemācāties, neiegūstat normālu profesiju, lai varētu pelnīt godīgi sev iztiku? Mani personīgi jūsu produkcija neinteresē, nekad arī to nepirkšu. Neinteresē arī jūsu darbones, jo jūs esat garlaicīgas dušnilas. Bet kāda velna pēc, jūs velkat iekšā savā sektā naivas jaunas meitenes un čakarējiet tām prātus?
Un vēl. Padomājiet par to, vai jums nebūs kauns, kad jūsu bērniem pajautās kas ir jūsu mamma. Dažiem būs ārste, dažiem friziere, bet jūsu bērnam Chogan izplatītāja.
Tas pats attiecas uz NLkam. Grozīt pliku dibenu kameras priekšā daudz smadzeņu nevajag.

Cik sekls komentārs. Tad jau arī pārdevējai veikalā būtu jānokaunās?
30.10.2022 12:15 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Tio Rio žēl, ka ir tik šaura domāšana, ka TM darbojas tik cilvēki no LAUKIEM kā te uzsver dažas ( laikam trauma, jo pašas no laukiem nākušas). Es piemēram ikdienā strādāju bankā un Chogans man ir kā hobijs, jo man ļoti patīk produkts un ļoti patīk darboties instagramā, un ar chogan palīdzību un šī itāļu brenda virzīšanu tirgū es to lieliski varu darīt. Un nē, man nav kauns no bērniem ka mamma darbojas choganā. Jo nopelnīto naudu choganā es tērēju izbraukumiem ar ģimeni. Bet ar ko tavi bērni var lepoties, ka mamma caurām dienām seko instagramā VISĀM NLŠICĀM un pēc tam apsriež to forumā????? 😀
UN CHOGAN SMARŽĀM NAV JĀBŪT 1:1 JO MĒS PIEDĀVĀJAM CHOHAN SMARŽAS
30.10.2022 12:17 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Sanita123 @ 30.10.2022 12:17
Tio Rio žēl, ka ir tik šaura domāšana, ka TM darbojas tik cilvēki no LAUKIEM kā te uzsver dažas ( laikam trauma, jo pašas no laukiem nākušas). Es piemēram ikdienā strādāju bankā un Chogans man ir kā hobijs, jo man ļoti patīk produkts un ļoti patīk darboties instagramā, un ar chogan palīdzību un šī itāļu brenda virzīšanu tirgū es to lieliski varu darīt. Un nē, man nav kauns no bērniem ka mamma darbojas choganā. Jo nopelnīto naudu choganā es tērēju izbraukumiem ar ģimeni. Bet ar ko tavi bērni var lepoties, ka mamma caurām dienām seko instagramā VISĀM NLŠICĀM un pēc tam apsriež to forumā????? ?
UN CHOGAN SMARŽĀM NAV JĀBŪT 1:1 JO MĒS PIEDĀVĀJAM CHOHAN SMARŽAS

Mani bērni var lepoties ar to, ka mamma stādā normālā darbā, pelna labu naudiņu un visu brīvo laiku pavada ar viņiem. Un hobijs viņai ir sports, nevis Chogan sūdu tirdzniecība.
30.10.2022 12:27 |
 
Reitings 697
Reģ: 26.07.2022
Vispar latviesiem ir tads fenomens rakstit - Ja nevari atlauties originally neperc , orginals Brenda labaks par pakaldarinakumu , vecaki stradaa tur un tur , kauns , utt
Visur pasaule - pilnigs pofigs ko citi valka/ nesaa/ perk . Ka var iespringt par kaut ko sadu 😀loti loti aprobezoti !!!!
30.10.2022 12:32 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Enazenaz @ 30.10.2022 12:15

Cik sekls komentārs. Tad jau arī pārdevējai veikalā būtu jānokaunās?

Nē. Pārdevēja neaicina pievienoties komandā un pelnīt miljonus. Par to ir stāsts. Es cienu visus profesijas pārstāvjus, ne katrs var būt advokāts vai ārsts, kādam arī maizīte jācep.
30.10.2022 12:34 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Omniva55 tie ir cilvēki ar ļoti lieliem kompleksiem....
30.10.2022 12:36 |
 
Reitings 473
Reģ: 02.08.2022
Tio Rio @ 30.10.2022 11:34

NL sūdiem nauda ir, bet zobārstam nav?‍♀️
Pilnîgi piekrītu, tā pati Vārtiņa - sataisi taču beidzot tos drausmīgos zobus nevis liec skropstas! Kāda jēga no skropstām, ja mutē brūni, beigti, šķībi greizi zobi. Vnk pretīgi.
30.10.2022 12:36 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sanita123 @ 30.10.2022 12:17
Tio Rio žēl, ka ir tik šaura domāšana, ka TM darbojas tik cilvēki no LAUKIEM kā te uzsver dažas ( laikam trauma, jo pašas no laukiem nākušas). Es piemēram ikdienā strādāju bankā un Chogans man ir kā hobijs, jo man ļoti patīk produkts un ļoti patīk darboties instagramā, un ar chogan palīdzību un šī itāļu brenda virzīšanu tirgū es to lieliski varu darīt. Un nē, man nav kauns no bērniem ka mamma darbojas choganā. Jo nopelnīto naudu choganā es tērēju izbraukumiem ar ģimeni. Bet ar ko tavi bērni var lepoties, ka mamma caurām dienām seko instagramā VISĀM NLŠICĀM un pēc tam apsriež to forumā????? ?
UN CHOGAN SMARŽĀM NAV JĀBŪT 1:1 JO MĒS PIEDĀVĀJAM CHOHAN SMARŽAS

Tukša muca tālu skan.
Nedomāju, ka par sevi pārliecinātām tīkla mārketinga meitenēm, kas strādā augstos amatos būtu jānāk un jātaisnojas kaut kādā forumā.
30.10.2022 12:38 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
.Eksperte. @ 30.10.2022 12:38

Tukša muca tālu skan.
Nedomāju, ka par sevi pārliecinātām tīkla mārketinga meitenēm, kas strādā augstos amatos būtu jānāk un jātaisnojas kaut kādā forumā.

Es nerunāju tikai par sevi un ne nepar ko netaisnojos, bet ir ļoti sekli domāt ka tīkla mārketingos darbojos tikai laucinieki. TM kompānijas ir ļoti daudz visā pasaulē un tajos darbojas ļoti daudz cilvēki kam pamatdarbi ir labos amatos. Un vēl seklāk ir teikt par produktu ka tas ir sūds, ja pat rokā neesi turējis un mēģinājis.
30.10.2022 12:47 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Vivian10 @ 30.10.2022 12:36
Pilnîgi piekrītu, tā pati Vārtiņa - sataisi taču beidzot tos drausmīgos zobus nevis liec skropstas! Kāda jēga no skropstām, ja mutē brūni, beigti, šķībi greizi zobi. Vnk pretīgi.

Secinājums- nevar tur normāli pelnīt, ja pat zobārstam nesanāk. Foxa jau gadu nevar sakrāt lai tiesības nolikt.
30.10.2022 13:07 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Tomēr jebkura no šīm kompānijām ir labāka kā GRATiAE, kas senāk bija Spicē un joprojām ir lidostā, kur garāmgājējs jānoķer aiz rokas, jāievelk un jāpulē viens nags vai ar putām jātīra āda utt
30.10.2022 13:21 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Sanita123 @ 30.10.2022 12:47

Es nerunāju tikai par sevi un ne nepar ko netaisnojos, bet ir ļoti sekli domāt ka tīkla mārketingos darbojos tikai laucinieki. TM kompānijas ir ļoti daudz visā pasaulē un tajos darbojas ļoti daudz cilvēki kam pamatdarbi ir labos amatos. Un vēl seklāk ir teikt par produktu ka tas ir sūds, ja pat rokā neesi turējis un mēģinājis.

Nav nekas pret cilvēkiem no laukiem. Runa neiet par to no kurienes tu esi nācis, bet par domāšanu un izglītības līmeni. TM darbones translē uz lielu auditoriju par savu produktu kvalitāti pašām to nesasniedzot. Mīļās dāmas, nu nevar notievēt no kokteiļiem un drainiem, kāpēc jūs tam visam ticat???
30.10.2022 13:23 |
 
Reitings 1571
Reģ: 03.03.2020
Bjork @ 30.10.2022 13:21
Tomēr jebkura no šīm kompānijām ir labāka kā GRATiAE, kas senāk bija Spicē un joprojām ir lidostā, kur garāmgājējs jānoķer aiz rokas, jāievelk un jāpulē viens nags vai ar putām jātīra āda utt

Ooo tā sekta ir tiešām kaut kādas drausmas! Mani reiz noķēra un nelaida ārā no tā veikala, zvanīju vīram, lai nāk mani glābt! Vispār mani nav viegli tā apstrādāt, bet tās divas bija tik profesionālas, ka es tiešām nezināju, ko darīt, gandrīz kaut ko nopirku, lai tikai tiktu prom no turienes 😆
30.10.2022 13:31 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Tio Rio @ 30.10.2022 13:23

Nav nekas pret cilvēkiem no laukiem. Runa neiet par to no kurienes tu esi nācis, bet par domāšanu un izglītības līmeni. TM darbones translē uz lielu auditoriju par savu produktu kvalitāti pašām to nesasniedzot. Mīļās dāmas, nu nevar notievēt no kokteiļiem un drainiem, kāpēc jūs tam visam ticat???

Man nav nekāda sakara ar kokteiļiem...
30.10.2022 13:49 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Var, var savest tos zobus kārtībā, pat, ja ir maz naudas, tikai līdz galam jāgrib. Kad es laboju savējos man arī nebija ne naudas tik cik tagad,bet bija ļoti, ļoti liela vēlēšanās. Atliec to skropstu naudu 3 mēnešus un sanāks zobārsta konsultācija, pārstāj pirkt tos pulverus un vēl vairāk atliks....tad beigās pa mazumam un sāc labot. Jā, rezultāts nenāks ātri, ja nav lielas naudas plūsmas un, ja ir ļoti ielasists, bet vismaz kaut kad tas atnāks.
Smieklīgi būtu argumentēt to kā naudas trūkumu, bet tai pat laikā i skropstām, i manikīriem i štātītēm pietiek. Prioritātes.
30.10.2022 13:51 |
 
Reitings 473
Reģ: 02.08.2022
Kairi @ 30.10.2022 13:51
Var, var savest tos zobus kārtībā, pat, ja ir maz naudas, tikai līdz galam jāgrib. Kad es laboju savējos man arī nebija ne naudas tik cik tagad,bet bija ļoti, ļoti liela vēlēšanās. Atliec to skropstu naudu 3 mēnešus un sanāks zobārsta konsultācija, pārstāj pirkt tos pulverus un vēl vairāk atliks....tad beigās pa mazumam un sāc labot. Jā, rezultāts nenāks ātri, ja nav lielas naudas plūsmas un, ja ir ļoti ielasists, bet vismaz kaut kad tas atnāks.
Smieklīgi būtu argumentēt to kā naudas trūkumu, bet tai pat laikā i skropstām, i manikīriem i štātītēm pietiek. Prioritātes.
Precīzi
30.10.2022 14:25 |
 
Patīk
Reitings 40128
Reģ: 12.10.2022
Kairi @ 30.10.2022 13:51
Var, var savest tos zobus kārtībā, pat, ja ir maz naudas, tikai līdz galam jāgrib. Kad es laboju savējos man arī nebija ne naudas tik cik tagad,bet bija ļoti, ļoti liela vēlēšanās. Atliec to skropstu naudu 3 mēnešus un sanāks zobārsta konsultācija, pārstāj pirkt tos pulverus un vēl vairāk atliks....tad beigās pa mazumam un sāc labot. Jā, rezultāts nenāks ātri, ja nav lielas naudas plūsmas un, ja ir ļoti ielasists, bet vismaz kaut kad tas atnāks.
Smieklīgi būtu argumentēt to kā naudas trūkumu, bet tai pat laikā i skropstām, i manikīriem i štātītēm pietiek. Prioritātes.
Bet vai Vārtiņai ir pamatdarbs vai tikai NL ? Jo, ja tā loģiski padomā, viņa teju visu laiku dzīvojas pie Saulietes, kura mētājas ar naudu (vismaz agrāk tas bija ļoti izteikti).
Ja tajā laikā, kad ir pie Saulietes un dzen h**ņu, strādātu darbu, daudz ātrāk varētu sakrāt.
Un vēl no Saulietes puses ir nežēlīgi apcelt citas, nu jau bijušās NL darbones, ka viena tāda, otra šitāda, lai gan Vārtiņa šai pie sāniem ir tāda pati vai pat vēl trakāks gadījums. Un šis nav noliekot Elīnu, bet Saulietei ir jāizdomājas, ko saka par cilvēkiem, un Vārtiņai jāsāk kkas nopietnāks darīt nevis pie Saulietes dzerstīties.
30.10.2022 14:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits