Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 107
Reģ: 28.01.2022
Bulciņa2022 @ 18.08.2022 14:24
https://failiem.lv/u/8j4rf4p5h
Sauļietes vecākajai meitai ļoti skaista valodiņa savā Tik toka ???

Pierādās, ka kāda atkal čeko formiņu..... Māte atkal ielikusi aizstāvības storiju.... Tik tā dīvaini sanāk..... Meituks raksta, ka fake profils, taču nu tagad no tik toka pēkšņi pazuduši kipa fake profila izveidotaja rupjie komentāri.... Tiešām ticami, ka fake profils 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😁😁😁
18.08.2022 21:50 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
Bulciņa2022 @ 18.08.2022 21:50

Pierādās, ka kāda atkal čeko formiņu..... Māte atkal ielikusi aizstāvības storiju.... Tik tā dīvaini sanāk..... Meituks raksta, ka fake profils, taču nu tagad no tik toka pēkšņi pazuduši kipa fake profila izveidotaja rupjie komentāri.... Tiešām ticami, ka fake profils ?‍♀️?‍♀️?‍♀️???
pēkšņas pārdomas fake profilam ka saprata ka iepriekš bija pa rupju 🤣🤣🤣
18.08.2022 21:53 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
EmilijaArm @ 18.08.2022 20:28
omletes Elīnai pēc Kalvja pabarošanas tagad privāts profils :D
tad tavu neražu 🤣👍
18.08.2022 21:55 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
ManPatiikLasiit @ 18.08.2022 21:03
1. Mans veselais saprāts laikam nekad nesapratīs tam, ka viņas mēģina pārliecināt cilvēkus pirkt sūda pulverus par tādām cenām un ka tie ir veselīgāki nekā reāls ēdiens ?
2. Sandračkai vēders čupā, interesanti no kā? Un vēl cep kaut kādas asinsdesas. Ko ta neēd savus super pulverus?

Es vairāk šokā esmu par tām mazajām bitītēm,kuras var redzēt jau tā nedzīvo pārtikušu dzīvi ,bet tāpat ir gatavas vēl pēdējo naudu investēt NL ,pirkt kaut kādas ompletes pa 30€ ,lai gan ikdienā knapi galus velk kopā !
Man bija vienu brīdi apmeram 5 pazinas IG ,kas mēgināja NL biznesu un es ar loti lielu aizrautību sekoju līdzi,protams visas kā viena īpaši radoši neizcēlās regulāri copy +paste bišu mātes ikdienas rituālus,bet tāpat nekas tur nesanāca ap 2-3 mēnesi visas atmetās,jo nu nav pelna,ir tikai lielo DT subsidēšana un tas arī viss,bet cik ilgi ,tad var klausīties tos tekstus,ka drīz dzivos baigo sapnju dzīvi ,ja realitātē lidz tā tai sapnu dzīvei ,kā līdz saulei!
Man liekas īstās bada spēles vēl tikai priekšā,kad sāksies ziema un mazās bitītes nevarēs pavilkt biznesu un apkures rēkinus,tad būs jaatmet roka NL biznesam kas ietekmēs Marijas un Kaćinas jau tā “saspringto draudzibu “ ko lai saka ,nevaru sagaidīt
kad sāks viena otru ar žlurgu apliet,jo uz doto mirkli Marijai neiet viegli attieksmīte arī pieklibo pret savu team,tā kā šitie teksti par pulveru dalīšanu mazajos traucinos ir tikai pumpurini,gan jau pati Marija dod akceptu ,ko mazās bitītes drīkst teikt par Kačinas team un Tad ,ka team Royal nesen apvainoja team Marija par copy +paste foto sesijām bija tikai ziedoni!
Tākā atliek tik gaidīt!😀😀😀
18.08.2022 21:57 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
SantaBarbara @ 18.08.2022 20:25

Tieši tā ,tagad uz atlaidīti par nieka 30€ ,tak gandrīz par velti!
Ha ha ,bet man labāk patīk tas nakošais story Egitai ,kur viena no vinas bitītēm mēgina anglu mēlē maukt!
:”I text she “???
tas viņas meitenes mēles mežģis bija kaut kas... vnk psc... 🤣🤣🤣
18.08.2022 21:57 |
 
Reitings 107
Reģ: 28.01.2022
Gitcha13 @ 18.08.2022 18:30
ka jums jaunas akcijas??? Re kur iepriekš minēja ka liels atlikums ar "garšīgo " omleti.. nepagāja laiciņš, kad ir jau palaists kā super piedāvājums ar šo gardo produktu, kurš pa lielam negaršo, lai tiktu no tā vaļā ?

Akcijas kā vienmēr neaprakstāmas vārdos.... Tikai cik viņas ilgi domās, ka pārējie cilvēki ir muļķi un ņirgāsies par tiem..... Tādi cilvēki vispār neraisa uzticību nekam..... Ka tik pārdod, vienalga kā..... Nožēlojami, ka publiskā telpā pilns ar šādiem meļiem
18.08.2022 21:58 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
SantaBarbara @ 18.08.2022 21:57

Es vairāk šokā esmu par tām mazajām bitītēm,kuras var redzēt jau tā nedzīvo pārtikušu dzīvi ,bet tāpat ir gatavas vēl pēdējo naudu investēt NL ,pirkt kaut kādas ompletes pa 30€ ,lai gan ikdienā knapi galus velk kopā !
Man bija vienu brīdi apmeram 5 pazinas IG ,kas mēgināja NL biznesu un es ar loti lielu aizrautību sekoju līdzi,protams visas kā viena īpaši radoši neizcēlās regulāri copy +paste bišu mātes ikdienas rituālus,bet tāpat nekas tur nesanāca ap 2-3 mēnesi visas atmetās,jo nu nav pelna,ir tikai lielo DT subsidēšana un tas arī viss,bet cik ilgi ,tad var klausīties tos tekstus,ka drīz dzivos baigo sapnju dzīvi ,ja realitātē lidz tā tai sapnu dzīvei ,kā līdz saulei!
Man liekas īstās bada spēles vēl tikai priekšā,kad sāksies ziema un mazās bitītes nevarēs pavilkt biznesu un apkures rēkinus,tad būs jaatmet roka NL biznesam kas ietekmēs Marijas un Kaćinas jau tā “saspringto draudzibu “ ko lai saka ,nevaru sagaidīt
kad sāks viena otru ar žlurgu apliet,jo uz doto mirkli Marijai neiet viegli attieksmīte arī pieklibo pret savu team,tā kā šitie teksti par pulveru dalīšanu mazajos traucinos ir tikai pumpurini,gan jau pati Marija dod akceptu ,ko mazās bitītes drīkst teikt par Kačinas team un Tad ,ka team Royal nesen apvainoja team Marija par copy +paste foto sesijām bija tikai ziedoni!
Tākā atliek tik gaidīt!???
es domāju ka mēs redzēsim ļoti skaistu ainu ka viss bija patiesībā... un es domāju ka daudzas mazas bitītes kad sapratīs cik ilgu laiku uzturēja augšgalā esošās..... nuuuu.... smuki tas nebūs.... jo daudzas tik tiešām ņēma kredītus.... sapņoja... un beigās apdir..... tāda ta realitāte..
18.08.2022 22:02 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
Bulciņa2022 @ 18.08.2022 21:58

Akcijas kā vienmēr neaprakstāmas vārdos.... Tikai cik viņas ilgi domās, ka pārējie cilvēki ir muļķi un ņirgāsies par tiem..... Tādi cilvēki vispār neraisa uzticību nekam..... Ka tik pārdod, vienalga kā..... Nožēlojami, ka publiskā telpā pilns ar šādiem meļiem
neliekas ka jaunās akcijas ir vnk kaut kas nebijis NEKAD???? 🤣🤣🤣 Nu tā kā for real...🤣
18.08.2022 22:03 |
 
Reitings 1427
Reģ: 01.08.2021
Bulciņa2022 @ 18.08.2022 21:58

Akcijas kā vienmēr neaprakstāmas vārdos.... Tikai cik viņas ilgi domās, ka pārējie cilvēki ir muļķi un ņirgāsies par tiem..... Tādi cilvēki vispār neraisa uzticību nekam..... Ka tik pārdod, vienalga kā..... Nožēlojami, ka publiskā telpā pilns ar šādiem meļiem

Galu, galā gan jau ka mazās bites dabūs arī izpirkt to olu pulveri. Pašas bišu mātes diez vai vel to mēslu kādreiz ēdīs.
18.08.2022 22:06 |
 
Reitings 107
Reģ: 28.01.2022
SantaBarbara @ 18.08.2022 21:57

Es vairāk šokā esmu par tām mazajām bitītēm,kuras var redzēt jau tā nedzīvo pārtikušu dzīvi ,bet tāpat ir gatavas vēl pēdējo naudu investēt NL ,pirkt kaut kādas ompletes pa 30€ ,lai gan ikdienā knapi galus velk kopā !
Man bija vienu brīdi apmeram 5 pazinas IG ,kas mēgināja NL biznesu un es ar loti lielu aizrautību sekoju līdzi,protams visas kā viena īpaši radoši neizcēlās regulāri copy +paste bišu mātes ikdienas rituālus,bet tāpat nekas tur nesanāca ap 2-3 mēnesi visas atmetās,jo nu nav pelna,ir tikai lielo DT subsidēšana un tas arī viss,bet cik ilgi ,tad var klausīties tos tekstus,ka drīz dzivos baigo sapnju dzīvi ,ja realitātē lidz tā tai sapnu dzīvei ,kā līdz saulei!
Man liekas īstās bada spēles vēl tikai priekšā,kad sāksies ziema un mazās bitītes nevarēs pavilkt biznesu un apkures rēkinus,tad būs jaatmet roka NL biznesam kas ietekmēs Marijas un Kaćinas jau tā “saspringto draudzibu “ ko lai saka ,nevaru sagaidīt
kad sāks viena otru ar žlurgu apliet,jo uz doto mirkli Marijai neiet viegli attieksmīte arī pieklibo pret savu team,tā kā šitie teksti par pulveru dalīšanu mazajos traucinos ir tikai pumpurini,gan jau pati Marija dod akceptu ,ko mazās bitītes drīkst teikt par Kačinas team un Tad ,ka team Royal nesen apvainoja team Marija par copy +paste foto sesijām bija tikai ziedoni!
Tākā atliek tik gaidīt!???

Piekrītu, un trakākais, ka šīs jaunās meitenītes, kas iesaistās ir tā pārņemtas ar domu, ka nu viss dzīvē ies uz augšu, ka realitātē nemaz ne parēķina, cik daudz tajā ir jāiegulda un, iekāpj tikai parādos, mēģinādamas lekt pakaļ pašai NL augšai
18.08.2022 22:07 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
Hubabuba @ 18.08.2022 22:06

Galu, galā gan jau ka mazās bites dabūs arī izpirkt to olu pulveri. Pašas bišu mātes diez vai vel to mēslu kādreiz ēdīs.
pilnigi piekritu, par to ir stāsts.... nuu tagad palaida šito olu akciju gaisā.... 👍🤦‍♀️
18.08.2022 22:10 |
 
Reitings 76
Reģ: 11.10.2021
https://instagram.com/stories/butterfail_/2907403655959422877?utm_source=ig_story_item_share&igshid=YmMyMTA2M2Y=
Te bija storijs par to omleti 😀
18.08.2022 22:12 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
JERSIKA @ 18.08.2022 19:59

Nu klausiet Egitu - omlete no māju vistu olām būs "sūc" - nu nav tur visas nepieciešamās uzturvielas un vitamīni - labāk pērciet pārcenoto olu pulveri no Krievijas metāla bundžā un dzīve ies uz augšu!
nuuu mans jau gribētu ieteikt egitai pasmelties no didras.... i am back with my Best sellers... olu omleti.... p.s. OMNIVA PAR BRĪVU... ar atlaižu kodu nl
18.08.2022 22:17 |
 
Reitings 107
Reģ: 28.01.2022
Gitcha13 @ 18.08.2022 22:02
es domāju ka mēs redzēsim ļoti skaistu ainu ka viss bija patiesībā... un es domāju ka daudzas mazas bitītes kad sapratīs cik ilgu laiku uzturēja augšgalā esošās..... nuuuu.... smuki tas nebūs.... jo daudzas tik tiešām ņēma kredītus.... sapņoja... un beigās apdir..... tāda ta realitāte..

Jā, un lielajām bitēm būs poh..... , ka ar savu vervēšanu būs tik daudz naivam un lētticīgām meitenēm sabojājušas dzīvi ar parādiem...... Jā, mazās bitītes pašas vainīgas, ka iesaistījās, taču tā smadzeņu skalošana zoomos, un veids kādu auditoriju(jaunās māmiņas) uzrunā, piesolot, ka viss tikai būs, ir maigi izsakoties nežēlīgi..... Žēl, ka meitenes nesaprot, ka lielās bites tik naudu grib sagrābt sev mantiskām lietām (jo iekšēji ir tukšas un tupas, ka nekas cits dzīvē neinteresē) un cilvēcība viņām ir pazudusi jau sen.... Tā teikt, ja gribi pelnīt, domā tikai par sevi, melo par jebko un aizmirsti par tiem mazajiem cilvēkiem, kas tev to naudu pelna
18.08.2022 22:21 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
Gitcha13 @ 18.08.2022 22:02
es domāju ka mēs redzēsim ļoti skaistu ainu ka viss bija patiesībā... un es domāju ka daudzas mazas bitītes kad sapratīs cik ilgu laiku uzturēja augšgalā esošās..... nuuuu.... smuki tas nebūs.... jo daudzas tik tiešām ņēma kredītus.... sapņoja... un beigās apdir..... tāda ta realitāte..

Bet tajā pašā laikā tik daudz meitenes joprojām negrib par šo skali runāt,par to kas notiek iekšienē!
Vienai no pazinām prasīju vai ir pārtraukusi darboties NL ,atbildēja ,ka nē,vienkarshi neliek story tik daudz ,bet viss notiek ,vinai esot savi klienti ,kam privati tirgo,aha kā Tad,protams nevar atzīt ,ka noticēja tam biznesam,bet nekas tur nesanāk,tā pati resnā Baiba ejot prom kaut ko muldēja par pašizaugsmi un iestigšanu vienā vietā,liekas nu wtf ko murgo atkal ,nevar tiešām atzīt ,ka tas ir bullshit nevis bizness un ka tas ir pazaudēts laiks un nauda Baiba tik ilgi NL strādajot pat nevarēja atlauties to priekšējo zobu nomainīt ,kas galīgi pelēks jau par kādiem tūkstošiem Tad vispār ir runa!
Un pats labåkais visas tās runas ,par to cik kompānija vinas visas novērtē,ka ja labi strādā ,ieklúst padomēs utt,bet tagad ko nesaka,ka zaudejot kvalifikācijas ir ar kāju pa dirsu un no padomes ārā -ātrāk ,kā korkis no šampīša pudeles,tagad lielais klusums!
Tas ko lielās mentores dara -ir pārdod sapni par luksusa dzīves veidu un tādā Lv šādam biznesam ir loti laba augsne ,jo cilveki ir noguruši no eksistēšanas un 500€ algas,līdz ar to viegli pavelkas!
Domāju attīstitajās Eiropas zemēs šo sapni ir daudz grūtāk pardot,Pirmkārt cilveki grib weekendos atpusties,tapat visiem patīk normāls darba laiks,atmaksāta slimibas lapa un socialās garantijas!
Dzivosim un redzēsim ,kā tas sapnis par Eiropu Kačinai piepildīsies,būs interesanti redzet ,kā kačina taisīs 7dienas rītā zoom ar angliem,kas parasti sėž pub un ēd savas full breakfast vai frančiem ,kas vispār nogalē uzskata strādāšani par kaut kādu mazohismu 😀😀
18.08.2022 22:32 |
 
Reitings 107
Reģ: 28.01.2022
Gitcha13 @ 18.08.2022 15:25
augstprātība un citu nolikšana spraucas ara tā pat kā mātei... bet nu ko darīt, ka vienīgais ko ir redzejusi mātes mūžīgos vīniņus un šampišus, non stop laizisanos ar Petku un kameras priekšā pusplika savā pecnakts saburzītajā pidžammiņā pupiem kratoties ???

Turklāt neaizmirsisim, kā parasti demonstratīvi tiek nosūkāts saldējums...
P. S. Es aiz kauna zemē ielistu, ja māte ko tādu darītu un publicētu kaut nelielu daļu ar visām tām izvirtibam un dzeršanām kā to dara viņa.... Nav jau brīnums, ka vecākā meita negrib filmēties story un tās reizes, kad parādās, tad ir ar pārgrieztu seju.... Taču būsim reāli, kuram gan patiktu, ja visu laiku viena pamulke ar telefonu rokās bāž to ģīmi, ēdienā un visur, kur acis rāda... Un vēl tie stulbie komenti, kas tam visam seko..... ārprātā kaitinoši
18.08.2022 22:39 |
 
Reitings 2552
Reģ: 10.04.2022
Nezinu ko no sevis tā Katrīne sevi taisa..sevi dēvē par lielo biznesa haizivi, pelna piķi un maksā tā pat nodokļus, lec augstāk par savu dirsu, plikā pārdevēja, preču izplatītāja.
18.08.2022 22:39 |
 
Reitings 2552
Reģ: 10.04.2022
man liekas ka rudenī tas viss NL kantoris pamirs ar saulieti priekšgalā. raudās suņa asaras.
Kā arī nesaprotu, ko viņas visu laiku taisa tos zoom? ko jaunu vinas tur uzzina? man liekas ka tikai maļ vienu un to pašu uz riņķi.
18.08.2022 22:42 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
SantaBarbara @ 18.08.2022 22:32

Bet tajā pašā laikā tik daudz meitenes joprojām negrib par šo skali runāt,par to kas notiek iekšienē!
Vienai no pazinām prasīju vai ir pārtraukusi darboties NL ,atbildēja ,ka nē,vienkarshi neliek story tik daudz ,bet viss notiek ,vinai esot savi klienti ,kam privati tirgo,aha kā Tad,protams nevar atzīt ,ka noticēja tam biznesam,bet nekas tur nesanāk,tā pati resnā Baiba ejot prom kaut ko muldēja par pašizaugsmi un iestigšanu vienā vietā,liekas nu wtf ko murgo atkal ,nevar tiešām atzīt ,ka tas ir bullshit nevis bizness un ka tas ir pazaudēts laiks un nauda Baiba tik ilgi NL strādajot pat nevarēja atlauties to priekšējo zobu nomainīt ,kas galīgi pelēks jau par kādiem tūkstošiem Tad vispār ir runa!
Un pats labåkais visas tās runas ,par to cik kompānija vinas visas novērtē,ka ja labi strādā ,ieklúst padomēs utt,bet tagad ko nesaka,ka zaudejot kvalifikācijas ir ar kāju pa dirsu un no padomes ārā -ātrāk ,kā korkis no šampīša pudeles,tagad lielais klusums!
Tas ko lielās mentores dara -ir pārdod sapni par luksusa dzīves veidu un tādā Lv šādam biznesam ir loti laba augsne ,jo cilveki ir noguruši no eksistēšanas un 500€ algas,līdz ar to viegli pavelkas!
Domāju attīstitajās Eiropas zemēs šo sapni ir daudz grūtāk pardot,Pirmkārt cilveki grib weekendos atpusties,tapat visiem patīk normāls darba laiks,atmaksāta slimibas lapa un socialās garantijas!
Dzivosim un redzēsim ,kā tas sapnis par Eiropu Kačinai piepildīsies,būs interesanti redzet ,kā kačina taisīs 7dienas rītā zoom ar angliem,kas parasti sėž pub un ēd savas full breakfast vai frančiem ,kas vispār nogalē uzskata strādāšani par kaut kādu mazohismu ??
ir ir ...Baiba tiešām spilgts piemērs un kaut kādā mērā es domāju arī Taņa vairs nevarēja pavilkt... sasuta pilnu māju ar produktiem... un tad taisa tos boring storijus... a neviens nepērk... tagad ibio blogere... tik garlaicīgi storiji par dzivi un kā ir tāda apbižotaa.... bet pati nesaprot ka ir ka personība bez harizmas un ir garlaicīga...
18.08.2022 22:43 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Gitcha13 @ 18.08.2022 22:10
pilnigi piekritu, par to ir stāsts.... nuu tagad palaida šito olu akciju gaisā.... ??‍♀️

Un kaut kas drīz sāks smirdēt kā vecs olu pulveris bundžā :D
Protams ka liks sīkajām izpirkt!
Ja jau it tik super Uber labi, cik vispār viņas tās omletes ir apēdušas?! Negaršo, tāpēc neēd nemaz.
18.08.2022 22:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!