Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 2460
Reģ: 20.09.2022
Man liekas, ka Bonda izturas necienīgi pret Mariju, vai tad viņai lupatas maz, ka visu laiku jāpiepērkās? Viņa visu laiku ir kautkur ceļojumos, droši vien jau sapirkusi pietiekami. Ja jau tik ilgi nav redzējušās, vareja darīt lietas, kas abām patīk, nevis tikai viena var atļauties... Likt staigāt pa veikaliem bez naudas ir spīdzināšana, tādēļ jau Marija nav īpaši priecīga. Bet laikam Marijai šo vajadzēja, lai saprastu, kas ir kas...
05.10.2024 10:07 |
 
Reitings 1648
Reģ: 27.04.2023
viktorijar @ 04.10.2024 13:26
Mani ļoti triggero tas “my people”, ko lieto Maša un arī citi cilvēki, runājot par NL. Tavi cilvēki ir tie, kas gatavi grūtā mirklī nākt un palīdzēt, nevis tie, kuri savienoti ar biznesu. Vienīgais Marijas cilvēks ir mamma. Bet vai Marija kādam ir “savs” cilvēks, stipri šaubos.
Bet es nesaprotu, kā šķietami mierīgai, mērķtiecīgai, punktuālai sievietes varēja izaugt tik vieglprātīga, akla pret savām problēmām, egoistiska meita?

Paskatijos to Marijas mammu, nu vinas ir loti lidzigas abas rakstura. Visi tie nievajosie komentari, abas tadas chusku vecenes. Vienigais ka Marijas mammai ir pieaugusa cilveka atbildiba un speja planot savu dzivi. Marija to noteikti nav parmantojusi
05.10.2024 10:12 |
 
Reitings 5866
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 05.10.2024 09:58

Ne katram celojumi saistas ar muzejiem un kulturas piemineklu apskatisanu. Katram savas intereses. Un iet uz Luvru, tikai tapec, ka visi tur iet?
Bet nu labi, shitajam divam nekas uz pasaules neinterese?
Par tiem lielajiem brendiem, krieviem tas ir raksturigi, statusa paradisanai. Ar domu, paskaties, es varu atlauties! Pilnigi tuksa dzisanas pec novertejuma no apkartejiem.

Bet aizbraukt uz Parīzi, lai paēstu burgerus un gliemjus, un iedzertu prosecco, arī dīvaini 😂
05.10.2024 10:56 |
 
Reitings 1018
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 04.10.2024 22:18
Marija gatavojas maratonam, lai būtu vairāk ko mest? Pie reizes varēs detoksēties. No glutēna metoties pumpas un kas tur vēl, bet kafenē ēd burgeru un aizdzer ar dzirkstošo ?? blakus Jūlijai Marija tiešām izskatās šausmīgi. No sērijas - "Lauku pele un pilsētas pele".

Šis ir rēcīgi.
Marija: Man ir glutēna nepanesamība un esmu pieņēmusies svarā.
Arī Marija: katru dienu ēd maizi, burgers ar frī kartupeļiem, pastēte ar maizi, alkohols.
😁😁😁😁😁
Atbrauks mājās un būs atkal jāiet detox, jātievē, pulveri, depresija, bērni, naudas nav, viss slikti.
05.10.2024 11:06 |
 
Reitings 1018
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 05.10.2024 10:56

Bet aizbraukt uz Parīzi, lai paēstu burgerus un gliemjus, un iedzertu prosecco, arī dīvaini ?

Ja ir daudz naudas, kāpēc gan ne?! Pati esmu lidojusi tikai uz divām dienām, lai nobaudītu kādas valsts tradicionālo ēdienu un vīnu.
Bet šeit ir liels bet, attiecībā uz Mariju. Viņai nav liekas naudas, viņa grib pontot, bet nesanāk. Biļetes uzsauc draudzenes, viesnīcu gan jau arī Bondarčuka maksā, diez vai Marijai ir lieki 30 eiro priekš tā paša Parīzes burgera.
Vienīgais, kas Marijai tagad būs, bildes uz Chanel logo fona, citas sievietes apģērbā un apavos. 😁 Varēs reklamēt savus NL sūdpulverus un likt sevi ar Chanel fonā, domājot, ka visiem skauž.
05.10.2024 11:09 |
 
Patīk
Reitings 41181
Reģ: 12.10.2022
Nitaris @ 05.10.2024 10:07
Man liekas, ka Bonda izturas necienīgi pret Mariju, vai tad viņai lupatas maz, ka visu laiku jāpiepērkās? Viņa visu laiku ir kautkur ceļojumos, droši vien jau sapirkusi pietiekami. Ja jau tik ilgi nav redzējušās, vareja darīt lietas, kas abām patīk, nevis tikai viena var atļauties... Likt staigāt pa veikaliem bez naudas ir spīdzināšana, tādēļ jau Marija nav īpaši priecīga. Bet laikam Marijai šo vajadzēja, lai saprastu, kas ir kas...
Bet tagad Bondai ir kāds, kas viņu filmē. :D Došanās pa veikaliem bez kameras nozīmē, ka tas nav noticis. :D
05.10.2024 11:43 |
 
Reitings 4001
Reģ: 08.09.2015
Amnēzīja, dzīvoju netālu kur Marija Mārupē, gandrīz katru dienu braucu gar to bērnudārzu, varu teikt, ka Mustangs tur regulāri stāvēja
05.10.2024 11:53 |
 
Reitings 1018
Reģ: 15.09.2023
Kerkira ielikusi savu atalgojumu par augustu un septembri. Diez kas nav un nekas labāks tur viņai nebūs. Ja ņem vērā, ka viņa no rīta līdz vakaram reklamē tos produktus, pati sapirkusi visus produktus, es teiktu, ka viņa ir pat mīnusos. Toties Vasiļevskai viņa palīdzēja saņemt piemaksu. 😁
05.10.2024 12:05 |
 
Reitings 5866
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 05.10.2024 11:09

Ja ir daudz naudas, kāpēc gan ne?! Pati esmu lidojusi tikai uz divām dienām, lai nobaudītu kādas valsts tradicionālo ēdienu un vīnu.
Bet šeit ir liels bet, attiecībā uz Mariju. Viņai nav liekas naudas, viņa grib pontot, bet nesanāk. Biļetes uzsauc draudzenes, viesnīcu gan jau arī Bondarčuka maksā, diez vai Marijai ir lieki 30 eiro priekš tā paša Parīzes burgera.
Vienīgais, kas Marijai tagad būs, bildes uz Chanel logo fona, citas sievietes apģērbā un apavos. ? Varēs reklamēt savus NL sūdpulverus un likt sevi ar Chanel fonā, domājot, ka visiem skauž.

Nu, nobaudīt to, kas tradicionāls, tas tā kā būtu saprotams, bet izņemot gliemjus, viņa neko citu īsti nebauda 😂 burgers - Francijā nav tradicionālais ēdiens 🙄 un ķīniešu virtuve arī īsti nav franču, pat tuvu nestāv 🤣
Ak, piemirsu to fuagrā, tā arī vēl bija.
05.10.2024 12:10 |
 
Reitings 5866
Reģ: 20.09.2022
magdalena333 @ 05.10.2024 11:53
Amnēzīja, dzīvoju netālu kur Marija Mārupē, gandrīz katru dienu braucu gar to bērnudārzu, varu teikt, ka Mustangs tur regulāri stāvēja

Nu, sk, tātad tās pāris reizes, kuras gāja kājām, tās arī atrādīja 🤣
05.10.2024 12:11 |
 
Reitings 1018
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 05.10.2024 12:10

Nu, nobaudīt to, kas tradicionāls, tas tā kā būtu saprotams, bet izņemot gliemjus, viņa neko citu īsti nebauda ? burgers - Francijā nav tradicionālais ēdiens ? un ķīniešu virtuve arī īsti nav franču, pat tuvu nestāv ?
Ak, piemirsu to fuagrā, tā arī vēl bija.

Viņām jau galvenais, lai "smuks" kontents sanāk. Tā ir tāda riktīga krievu domāšana. Viņas uzskata, jo vairāk rādīs dārgas vietas un lietas, jo vairāk cilvēki gribēs līdzināties viņām un iesaistīsies NL. Man jau liekas, ka šis jau kādu laiku vairs neiedarbojas uz cilvēkiem, it sevišķi piramīdshēmu uzņēmumos. Tās visas piramīdas ir tik daudz izķidātas un izvalkātas apkārt, kur nu vēl tādā mazā Latvijā.
05.10.2024 12:16 |
 
Reitings 1648
Reģ: 27.04.2023
Mashka Kakashka @ 05.10.2024 12:05
Kerkira ielikusi savu atalgojumu par augustu un septembri. Diez kas nav un nekas labāks tur viņai nebūs. Ja ņem vērā, ka viņa no rīta līdz vakaram reklamē tos produktus, pati sapirkusi visus produktus, es teiktu, ka viņa ir pat mīnusos. Toties Vasiļevskai viņa palīdzēja saņemt piemaksu. ?

Te jau vel janonem ta produktu atlaide- to naudu vina nesanem, ta ir bijusi atlaide
Un to produktu bonusu? Ta tad ir ta davanu nauda ganjau? Beigas atkal uz konta sanemt isti nav ko😂
Bet jebkura gadijuma, menesi ~400 sanemt nav baiga vilkme pievienoties😂
05.10.2024 12:18 |
 
Reitings 5866
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 05.10.2024 12:16

Viņām jau galvenais, lai "smuks" kontents sanāk. Tā ir tāda riktīga krievu domāšana. Viņas uzskata, jo vairāk rādīs dārgas vietas un lietas, jo vairāk cilvēki gribēs līdzināties viņām un iesaistīsies NL. Man jau liekas, ka šis jau kādu laiku vairs neiedarbojas uz cilvēkiem, it sevišķi piramīdshēmu uzņēmumos. Tās visas piramīdas ir tik daudz izķidātas un izvalkātas apkārt, kur nu vēl tādā mazā Latvijā.

Kas tur smuks, četras gandrīz vienādas bildes pie Eifeļa torņa? 😂 viss smukais kontents. Daži kadri no Disnejlendas un tad jau tur viss par un ap šopingu. Lai gan, Bondarčukas sekotājiem no Krievijas, gan jau ir ko paskatīties un pasapņot, ja paši ārpus savas valsts robežām nekur nav bijuši.
05.10.2024 12:21 |
 
Reitings 1018
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 05.10.2024 12:21

Kas tur smuks, četras gandrīz vienādas bildes pie Eifeļa torņa? ? viss smukais kontents. Daži kadri no Disnejlendas un tad jau tur viss par un ap šopingu. Lai gan, Bondarčukas sekotājiem no Krievijas, gan jau ir ko paskatīties un pasapņot, ja paši ārpus savas valsts robežām nekur nav bijuši.

Marijai tagad ir bilde uz Chanel logo fona. 😁 Varēs Instagram storijos izmantot kā fonu, kad aicinās pievienoties NL. 😁
05.10.2024 12:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!