Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5840
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 03.10.2024 14:33
Foxas storijs: ''Manā apkārtnē visi slimo, Stefai dārziņā arī, bet mēs jūtamies lieliski un esmu pārliecināta, ka tas ir pateicoties C-Boooster.''
Un to saka Foxa, kas slimo katru nedēļu. Nepārspīlējot.

Agrāk tas viss bija pateicoties Biodronam 😂
03.10.2024 15:52 |
 
Reitings 5840
Reģ: 20.09.2022
Diezgan knapi izskatās - divas rupjmaizes rikas, uz katras rikas puse no puses avokado. Un pa virsu nedaudz spināti. Un šķēlēs sagriezts neliels gurķis klāt. Un brīnās, ka apēda šādas divas porcijas. Kokteili nekad otru netaisot. Bet kā var negribēt vēl kaut ko apēst, ja olbaltumvielu nav? 🙄 tas skaitās, ka ir iemācījušās maratonos sabalansēti ēst? 😂 pa lielam porcijā - ogļhidrāti, šķiedrvielas un labie tauki..
03.10.2024 16:17 |
 
Reitings 3993
Reģ: 08.09.2015
Man reāli laikam ir vajadzīgs tulkotājs, lai saprastu, ko Marija tur murgo😀 Lai kaut ko saprastu, saklausītu man jāslēdz storijs uz pilnīgu skaļumu (ko nevēlos darīt), jo savādāk to bebebebe, nevaru saklausīt! Kāpēc viņa vismaz neizmanto subtaitlus, zinot, ka viņai ir izteikts akcents, plus švaka gramatika. Un kaut ko stāsta un stāsta, vai vispār kāda persona no malas spēj iebraukt tajā ko viņa tur bubina?🤔
03.10.2024 16:52 |
 
Reitings 2723
Reģ: 03.06.2023
CallMeAnnika @ 03.10.2024 15:19
Nē, tas nav normāli.
Tu staigā puskaila/kaila savu vecāku klātbūtnē? Nav arī pieņemts, ka pārģērbjamies pludmalē, lai visi redz (izņemot nūdistu) vai veikalā publiski.
Un ko tad, ja Oskars nāk modināt? Diez vai viņam pašam būtu ērti.
Un šī nav pirmā reize, kad meitene ir pusplika. Ziemassvētkos bija storijs, kur meitene sēž istabas vidu pusplika. Sabiedrības normas ir jāiemāca. Bet trakākais ir tas, ka māte to parāda visiem sekotājiem.
Gulēt puskailam/kailam ir baigi forši, bet jāiemācās izpratne, kad to darīt un kad nē.

Pilnībā piekrītu.
Nevaru iedomāties, piemēram,ka tētis staigātu pliks meitas priekšā, vienīgais variants,Ja meita vēl ir zīdainis. Kā vispār var iedomāties,ka ir normāli vecākiem pa māju,Ja arī tas ir tikai uz dušu ejot ,staigāt kailiem,Ja mājās ir bērni? Es nepazīstu nevienu tādu ģimeni un,Ja par kādu uzzinātu,man tas liktos nepieņemami. Bet te atkal būs tas,redz,man samaitāta fantāzija. Nē, vienkārši tas nav normāli un tā nemaz nedrīkstētu būt.
03.10.2024 16:58 |
 
Reitings 1610
Reģ: 25.01.2023
amnēzija @ 03.10.2024 16:17
Diezgan knapi izskatās - divas rupjmaizes rikas, uz katras rikas puse no puses avokado. Un pa virsu nedaudz spināti. Un šķēlēs sagriezts neliels gurķis klāt. Un brīnās, ka apēda šādas divas porcijas. Kokteili nekad otru netaisot. Bet kā var negribēt vēl kaut ko apēst, ja olbaltumvielu nav? ? tas skaitās, ka ir iemācījušās maratonos sabalansēti ēst? ? pa lielam porcijā - ogļhidrāti, šķiedrvielas un labie tauki..
pieliktu oliņu pie šada kombo vārītu vai ceptu un est negribētos.Manas mīlākas brokastis,man iegaršojās avokādo pie šada savienojuma ar olu.un ēst negribas.
03.10.2024 17:20 |
 
Reitings 380
Reģ: 03.08.2022
Egitas nākamais upuris Baiba Skalbe ar 92 sekotājiem. Nu, nebūs. Parastajam mirstīgajām nav reāli sasniegt ne Egitas un, kur nu vēl Katrīnes līmeni.
03.10.2024 17:46 |
 
10 gadi
Reitings 1014
Reģ: 11.04.2010
magdalena333 @ 03.10.2024 16:52
Man reāli laikam ir vajadzīgs tulkotājs, lai saprastu, ko Marija tur murgo? Lai kaut ko saprastu, saklausītu man jāslēdz storijs uz pilnīgu skaļumu (ko nevēlos darīt), jo savādāk to bebebebe, nevaru saklausīt! Kāpēc viņa vismaz neizmanto subtaitlus, zinot, ka viņai ir izteikts akcents, plus švaka gramatika. Un kaut ko stāsta un stāsta, vai vispār kāda persona no malas spēj iebraukt tajā ko viņa tur bubina??

Turklāt angliski viņa runā VĒL lēnāk nekā latviski. Šodien viņas storijos tieši meklēju, vai instagramā nav iespējas paātrināy storiju kā youtube, jo nuuu.... viņai jau latviski problēmas strukturēti un saturiski izteikties, un angļu valodā viņa vēl divreiz ilgāk meklš vārdus un cenšas izveidot jēdzīgus teikumus. Arī esmu pasākusi vnk šķirt garām viņas finkošanu
03.10.2024 17:48 |
 
Reitings 2723
Reģ: 03.06.2023
Cik Maša laimīga tiekot pie šmigas! 😂😂
03.10.2024 17:59 |
 
Reitings 319
Reģ: 01.05.2022
Bet jūs labāk paskatities kas mums mēdijos, svarīga ziņa man šis izleca kad gāju inboxā.
https://www.la.lv/jus-nevarat-iedomaties-man-rokas-tric-katrini-vasilevsku-parsteidz-sanemtais-piecciparu-atalgojums
Kā domājat? Kačas reklāmas raksts? Es esmu 99% parliecināta.

Kāpēc vispār lai mediji rakstītu par šo krievu pulveru panākumiem?
Tiešām izskatās ka nopirkusi reklāmrakstu
03.10.2024 18:00 |
 
Reitings 5840
Reģ: 20.09.2022
Hyrte @ 03.10.2024 17:59
Cik Maša laimīga tiekot pie šmigas! ??

Viņai esot eksperiments, ja viņas vervelējums tika pareizi saprasts, jo runā viņa tiešām briesmīgi. Tas viņas eksperiments saucas - "ierobežoti naudas līdzekļi". Nu nevar viņa vairs atļauties tik daudz prosecco, cik atļāvās tad kad bija DT5 kvalifikācijā 😂
03.10.2024 18:02 |
 
Reitings 68
Reģ: 06.09.2024
CallMeAnnika @ 03.10.2024 15:19
Nē, tas nav normāli.
Tu staigā puskaila/kaila savu vecāku klātbūtnē? Nav arī pieņemts, ka pārģērbjamies pludmalē, lai visi redz (izņemot nūdistu) vai veikalā publiski.
Un ko tad, ja Oskars nāk modināt? Diez vai viņam pašam būtu ērti.
Un šī nav pirmā reize, kad meitene ir pusplika. Ziemassvētkos bija storijs, kur meitene sēž istabas vidu pusplika. Sabiedrības normas ir jāiemāca. Bet trakākais ir tas, ka māte to parāda visiem sekotājiem.
Gulēt puskailam/kailam ir baigi forši, bet jāiemācās izpratne, kad to darīt un kad nē.

Nē tas ir normāli, kāpēc Oskars savus bērnus nevar modināt plikus?? Un arī pameitu. Un nē, es neeju sava tēva klātbūtne plika jo man ir 40 gadi nevis 10, bet piemēram mammas klātbūtnē varu but plika un ari viņa manā klātbūtnē. Arī ar draugiem ejam pirtī pliki. Man, piemēram, seksuālās vēlmes nerodas tikai tāpēc ka redzu pliku peni vai vagīnu, kur tad nu vēl radinieka vai bērna. Katrs ģimenē dara kā vēlas, bet domāt ka normāli dari tikai tu lūk tas ir nenormāli. Tad sanāk tētis piemēram nevar rādīt bernam kā pareizi mazgāt dzimumorgānu jo tas ar ir slimi?
03.10.2024 18:23 |
 
Reitings 68
Reģ: 06.09.2024
Eu, bet Marija raksta ka pati pirkušsi biļetes. Vai nu melo vai tā dāvana tad mos ir dzīvošana Parīzē
03.10.2024 18:26 |
 
Reitings 68
Reģ: 06.09.2024
Citronpipars @ 03.10.2024 18:23

Nē tas ir normāli, kāpēc Oskars savus bērnus nevar modināt plikus?? Un arī pameitu. Un nē, es neeju sava tēva klātbūtne plika jo man ir 40 gadi nevis 10, bet piemēram mammas klātbūtnē varu but plika un ari viņa manā klātbūtnē. Arī ar draugiem ejam pirtī pliki. Man, piemēram, seksuālās vēlmes nerodas tikai tāpēc ka redzu pliku peni vai vagīnu, kur tad nu vēl radinieka vai bērna. Katrs ģimenē dara kā vēlas, bet domāt ka normāli dari tikai tu lūk tas ir nenormāli. Tad sanāk tētis piemēram nevar rādīt bernam kā pareizi mazgāt dzimumorgānu jo tas ar ir slimi?

Bet ok, ne šīs tēmas dēļ esam te savākušies. Patiesībā jau baigi vienalga ko kurš domā 😅
Labāk koncentrējamies uz Maria in Paris sāgu 😅
03.10.2024 18:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits