Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 318
Reģ: 01.05.2022
Tad jau NL cilvēki izdomājuši tos produktiem tiem ražotājiem, pie kuriem viņi pērk tos gatavos batoniņus, šampūnus un vitamīnus. Baigie domu giganti. 😁 Hohlovs pasaka Vasiļevskai, ka NL pats izdomā un veido sastāvu, Vasiļevska visām NL nelietēm to padod tālāk, tās ar atplestām mutēm uzņemt tās visas muļķības. Viņām jau nav kritiskās domāšanas, lai ieslēgtu savas smadzenes, palasītu sastāvu, papētītu ražotājus, kuru mājas lapās var atrast visus tos produktus par stipri lētākām naudām. Viņas visas kā amēbas.

Ko tad Tu gaidīji no sievišķiem, kurām smadzenes pulveris ir noēdis? :D
27.09.2024 11:30 |
 
Reitings 200
Reģ: 13.07.2024
Mashka Kakashka @ 27.09.2024 11:28

Tad jau NL cilvēki izdomājuši tos produktiem tiem ražotājiem, pie kuriem viņi pērk tos gatavos batoniņus, šampūnus un vitamīnus. Baigie domu giganti. ? Hohlovs pasaka Vasiļevskai, ka NL pats izdomā un veido sastāvu, Vasiļevska visām NL nelietēm to padod tālāk, tās ar atplestām mutēm uzņemt tās visas muļķības. Viņām jau nav kritiskās domāšanas, lai ieslēgtu savas smadzenes, palasītu sastāvu, papētītu ražotājus, kuru mājas lapās var atrast visus tos produktus par stipri lētākām naudām. Viņas visas kā amēbas.

NL’am tak ir visur ražotnes kur šos produktus ražo 🤦🏼‍♀️
27.09.2024 11:34 |
 
Reitings 382
Reģ: 12.09.2022
Mashka Kakashka @ 26.09.2024 23:05

Ja labi pameklē, tad var atrast vēl lētāk. Arī tepat Latvijas veikalā. ? Nopērc pie Elpis 9 batoniņus, kamēr pie NL par to pašu naudu 3 batoniņus. ?
https://e-elpis.lv/?product_cat=bars&lang=en
nu šim proteīna uz batonu sanāk 15g proteīns, kas nav nemaz tik labs rādītājs. Labs rādītājs ir 20g uz batoniņu un tiem parasti maksā vairāk nekā 2eur. Bet nu ja jāizvēlas šis vai NL, tad izvēlētos bambus, jo lētāks.
27.09.2024 11:35 |
 
Reitings 382
Reģ: 12.09.2022
Mashka Kakashka @ 26.09.2024 23:20
NL vispār nekādas izdomas vairs nav. Atrod ražotāju pie kura pasūta jau esošas garšas batoniņus, tikai nomaina dizainu. Tas pats ar šampūniem, nomaina tikai dizainu. Tas pats ar vitamīniem un Biomatrix, atrod pie ražotāja šķidrumu, iepako savās ampulās un tirgo vientiešiem 4 un vairāk reizes dārgāk. Diezgan nožēlojams bizness. Un ar tādām cenām viņiem neviens neko nepirks. Tie paši proteīna batoniņi. No proteīna batoniņa baigi nepaēdīsi, tikai apmānīsi kuņģi nedaudz, tāpēc tērēt par viņu 2.90 eiro ir liela muļķība. Turklāt, tajā vienā batoniņā ir tikai 15 grami proteīna, bet 200 kalorijas, kas ir diezgan daudz priekš tādas uzkodas. Nevaru saprast kāpēc viņi norāda uz iepakojuma "proteīns 30%".
ja ir normāls proteīna daudzums uz batonu 20gr, tad kā uzkoda kopā ar augļiem ir pat ļoti ok. Man pietiek uz ilgu laiku. Aizrauties ar tiem gan nevajag.
Tā vispārīgi runājot tāda prakse, ka pasūta pie citiem ir daudziem uzņēmumiem. Es gan zinu vairāk par tādu nesievišķīgu nozari, bet minēšu piemēru. Vai jums liekas, ka Bosch ražo visus produktus, kas ir viņu sortimentā, tad atbilde ir nē. Daudzus viņiem ražo citi ražotāji.Tā kā tada prakse ir ok. Bet par NL man tāpat liekas, ka viņš ir palicis par krievu kantori, tur nav nekāds NL Baltic
27.09.2024 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 4129
Reģ: 02.01.2011
Tas vārds PIEPISIES... Nu drausmīgi. Kā var kaut ko pirkt pēc šādas komunikācijas?
27.09.2024 11:45 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
začeits @ 27.09.2024 11:45
Tas vārds PIEPISIES... Nu drausmīgi. Kā var kaut ko pirkt pēc šādas komunikācijas?

Es domāju, ka konkrētā kliente vairs nepērk un nepirks 😂
Un ir vēl kaut kāds sašutums par to, ka cilvēki īsti komandā nenāk. Kā saka "žopai čujut", ka pie šīs labāk komandā nenākt 😂
27.09.2024 11:48 |
 
Reitings 919
Reģ: 15.09.2023
Lauva1994 @ 27.09.2024 11:40
ja ir normāls proteīna daudzums uz batonu 20gr, tad kā uzkoda kopā ar augļiem ir pat ļoti ok. Man pietiek uz ilgu laiku. Aizrauties ar tiem gan nevajag.
Tā vispārīgi runājot tāda prakse, ka pasūta pie citiem ir daudziem uzņēmumiem. Es gan zinu vairāk par tādu nesievišķīgu nozari, bet minēšu piemēru. Vai jums liekas, ka Bosch ražo visus produktus, kas ir viņu sortimentā, tad atbilde ir nē. Daudzus viņiem ražo citi ražotāji.Tā kā tada prakse ir ok. Bet par NL man tāpat liekas, ka viņš ir palicis par krievu kantori, tur nav nekāds NL Baltic

Protams, ka viens un tas pats produkts (arī tehnika) ir atrodama zem vairākiem zīmoliem. Bet NL savus produktus pasniedz kā inovatīvus, pašizgudrotus, ar pašu izvēlētiem sastāviem. Par ļoti lielu naudu cenšas to pārdot vientiešiem, tai skaitā jaunajām māmiņām, kuras atrodas BKA.
27.09.2024 11:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits