Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 875
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 21.09.2024 23:10
Vai tik trīs līderes ar ģimenēm nav sarunājušas doties kopā vienā ceļojumā? Divas no tām teica, ka ceļojums būšot jaukā kompānijā. Viena, šķiet, pieminēja Turciju. Tad jau manīs ?

Trīs līderes?
Tas, ka Katrīne un Egita brauks kopā, man šaubu nebija. Un pirmā doma man bija par Turciju, jo lēti un gan jau taisīs pompozus gājienus ar - PALDIES NL, ka varu šo atļauties, varu strādāt no jebkuras vietas pasaulē, utt. Kā tādas atpalikušas amēbas uzvedas. Tagad lielākā daļa biroja darbinieku var strādāt attālināti.
22.09.2024 00:26 |
 
Reitings 5702
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 22.09.2024 00:26

Trīs līderes?
Tas, ka Katrīne un Egita brauks kopā, man šaubu nebija. Un pirmā doma man bija par Turciju, jo lēti un gan jau taisīs pompozus gājienus ar - PALDIES NL, ka varu šo atļauties, varu strādāt no jebkuras vietas pasaulē, utt. Kā tādas atpalikušas amēbas uzvedas. Tagad lielākā daļa biroja darbinieku var strādāt attālināti.

Nu, Inga viņām arī skaitās pie līderiem, lai gan augstā līderes pozīcija jau sen nav.
22.09.2024 00:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits