Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.09.2024
Mashka Kakashka @ 20.09.2024 13:17
Ja Busulis tomēr uzstāsies jojo pasākumā, tad tik pat labi viņš var iet un nobučot pakaļu jebkuram krievam. Kā var atbalstīt uzņēmumu, kurš turpina tirgot RU preces Latvijā, man tas nav saprotams.

Dažiem nauda nesmird. Nu man nav skaidrs, kā vispār, var taisīt biznesu ar krieviju jebkurā jomā - sākot no NL un beidzot ar Laumu, bet redz ka var un elementāri.
20.09.2024 14:24 |
 
Reitings 177
Reģ: 13.07.2024
Cik maratonus ir gājusi Agita? Bļin nu tāda riepa šai .
20.09.2024 14:27 |
 
Patīk
Reitings 40105
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 20.09.2024 10:07

Un kāpēc viņa saka, ka Hohlovs nepiedalās uzņēmuma darbībā? Piedalās un kā vēl. Ir tak ar viņu video pasākumos. NL nelietes kad brauca uz Spāniju, kur viņas čurāja karstu? Pie Hohlova mājās. Ko var melot.
Ar braucienu pie Hohlova var attaisnot, kad tas bija vēl NL laikā, bet screetshoti, kur Hohlovs ir ''jaunās'' kompānijas atklāšanā uz lielā ekrāna redzams.
Muļkīgi teikt, ka patiesā labuma guvējs neiesaistās, jo tā būs viņa peļņa nevis NL darboņu.
20.09.2024 16:48 |
 
Patīk
Reitings 40105
Reģ: 12.10.2022
Citronpipars @ 20.09.2024 10:12
OMG, tā menedžere ar nav NL tirgone ka šādus tesktus bīda: "Dmitrijs Hohlovs ir SIA "SJN System" patiesais labuma guvējs, bet uzņēmumu vada Latvijas vadības komanda. Dmitrijs Hohlovs nepiedalās uzņēmuma ikdienas darbībā, vadībā un lēmumu pieņemšanā....". Kā patiesā labuma guvējs var nepiedalīties darbībā? :D :D
Nepiedalās ikdienā un s*du reklamēšanā, bet tā vadība taču viņam atskaitās par visu.
20.09.2024 16:54 |
 
Patīk
Reitings 40105
Reģ: 12.10.2022
ZANZEZAN @ 20.09.2024 11:14
Ai nu skaidrs, ka stāsta pasakas. Viņiem jau šķiet, un dzīvo savā tai burbulī, ka visi tic tam ko saka. Tālāk arī nodot to info viena otrai un neies tak pārbaudīt. Tāpat te, informēja Busuļa menedžeri, smuki salēja. Vai tad viņa to pārbaudīs, ies skatīties vai tiešām ir tā kā raksta? Nē tak.
Plus, ja izņēma cerams, ka nepiedalīsies tai fufeli, ja jau tāda rezonanse.
Ja piedalīsies, tad viss skaidrs..
''"Uzstājos Baltijas dibinājumam! Runāju Latviski! Bija arī cilvēki no Ukrainas, kas mani ļoti priecēja. Es daru savu darbu, esot uzrunāta Latvijā no Baltijas dibinājuma!
Ne es tur strādāju, ne esmu ieinteresēta pētīt vēstures pirmsākumus. Pasākumā es runāju latviski, Latvijā Baltijas dibinātai kompānijai! To, protams, visu noskaidroju, jo arī man tas ir svarīgi!" skaidroja Tīna.'' https://www.apollo.lv/7549525/markus-riva-un-samanta-tina-honoraru-par-krievija-bazeta-uznemuma-balliti-ziedojusi-ukrainai
lepriekš Samanta arī nezināja, ka apakšā stāv krievija, jo taču Latvijā/Baltijā reģistrēts uzņēmums. Tagad tas pats. :D
Vēl no šī paša raksta: ''Kompānija "NL International" piedāvā dažādus produktus notievēšanai, skaistumkopšanai un mājas sadzīvei. Preču zīme ir dibināta Novosibirskā (Krievija) 2000. gadā, toties Baltijas valstīs darbojas apakšstruktūra SIA "NL Continent Baltic".''
Ja NL Continent Baltic mainīja nosaukumu tikai, tad tā vēl joprojām paliek kā apakšstruktūra, un preču zīme piedzīvoja rebrendingu.
Nevarēs Busuļa komanda izbraukt ar ''mēs nezinājām''. Pēc tam būs negatīvs PR medijos.
20.09.2024 17:12 |
 
Patīk
Reitings 40105
Reģ: 12.10.2022
Liizha1 @ 20.09.2024 13:09

Es tak neapšaubu to, ka džujū ir krievu kantoris, es atbildēju uz jautājumu, kā patiesā labuma guvējs var nepiedalīties darbībās :) un ikdienā nepiedalās - kas arī ir daily operational vadība, drošvien klāt ir kaut kādās sapulcēs par stratēģiskiem lēmumim utt, ne jau ikdienas zoomiņos ar jaunajām bitēm, čill :)
Ar jaunajām bitēm nē, bet ar to pašu Mašu gan. Vēl pirms pāris mēnešiem jūsmoja, cik labi, ka kompānijas prezis atļauj viņai nestrādāt un atpūsties ''atvaļinājumā''. Viņš pat piedalās šādās sarunās. WTF.
20.09.2024 17:22 |
 
Patīk
Reitings 40105
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 20.09.2024 13:17
Ja Busulis tomēr uzstāsies jojo pasākumā, tad tik pat labi viņš var iet un nobučot pakaļu jebkuram krievam. Kā var atbalstīt uzņēmumu, kurš turpina tirgot RU preces Latvijā, man tas nav saprotams.
Medijiem būs vismaz ko rakstīt. Un attaisnoties, ka nezināja, nevarēs.
20.09.2024 17:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits