Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 855
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 18.09.2024 23:06
Par JOYOU jauno produktu un Ungārijas uzņēmumā ražoto produktu runājot, ja šis ir tas pats, protams. Pēc satura un lietojuma, tiešām identiski. Vienmēr līderes uzsver, cik viņu kompānija ir kreatīva. Mhm, ļoti kreatīvi, cita uzņēmuma produktu ietērpt savos trauciņos un kastītēs, un pasniegt kā savu ? un šīs lepnas kā pāvi, vēl gatavas maksāt 4x-5x vairāk par to produktu, jo tas taču mūsu JOYOU ?

Tas noteikti ir viens un tas pats produkts. Uz NL paciņas ir rakstīts Ungārijas uzņēmums, sastāvs ir identisks un pārējais apraksts arī identisks. Vienīgā atšķirība, ka NL viņu tirgo 4 reizes dārgāk. Noteikti arī citus produktus NL tur ietērpj savos iepakojumos.

19.09.2024 07:44 |
 
Reitings 855
Reģ: 15.09.2023
Un kas tad mums ir te?! Nav pat ļoti daudz laika jāvelta, lai atrastu vēl produktus Ungārijas mājas lapā. Biomatrix tiek ražots tajā pašā uzņēmumā kur sprejs. 😁 Uz Biomatrix kastes ir tas pats Ungārijas uzņēmums, sastāvs identisks, apraksts identisks. Vizuālā atšķirība ir iepakojums, Ungārijas iepakojumi ir vesela pudele un kapsulas, NL palūdzis iepakot ampulās. Cenu atšķirība ir graujoša. Ungārijas prece maksā 13.57 eiro, NL tirgo par 49.00 eiro. Turklāt, Ungārijas pudelē ir 250ml, bet NL Biomatrix ampulu kopējais daudzums ir tikai 60ml. 😬😬😬😬 Kā viņas tiek apčakarētas! Ja es nodarbotos ar NL un uzzinātu šo informāciju, es aiz kauna zemē ielīstu.
https://hymato.hu/termek/huminiqum-folyekony-etrendkiegeszito-250-ml/
https://joyou.co/product/289?categorie=1
19.09.2024 08:26 |
 
Reitings 5679
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 19.09.2024 08:26
Un kas tad mums ir te?! Nav pat ļoti daudz laika jāvelta, lai atrastu vēl produktus Ungārijas mājas lapā. Biomatrix tiek ražots tajā pašā uzņēmumā kur sprejs. ? Uz Biomatrix kastes ir tas pats Ungārijas uzņēmums, sastāvs identisks, apraksts identisks. Vizuālā atšķirība ir iepakojums, Ungārijas iepakojumi ir vesela pudele un kapsulas, NL palūdzis iepakot ampulās. Cenu atšķirība ir graujoša. Ungārijas prece maksā 13.57 eiro, NL tirgo par 49.00 eiro. Turklāt, Ungārijas pudelē ir 250ml, bet NL Biomatrix ampulu kopējais daudzums ir tikai 60ml. ???? Kā viņas tiek apčakarētas! Ja es nodarbotos ar NL un uzzinātu šo informāciju, es aiz kauna zemē ielīstu.
https://hymato.hu/termek/huminiqum-folyekony-etrendkiegeszito-250-ml/
https://joyou.co/product/289?categorie=1

Tu domā viņas interesējas vai kaut ko meklē? Viņām pasniedz kā JOYOU jaunumu un neko vairāk arī nevajag, tās laimē staro un saka "cik mūsu kompānija ir kreatīva. Izdomā tādus produktus" 🤣
19.09.2024 08:32 |
 
Reitings 274
Reģ: 09.02.2024
Ungārija ir vienīgā valsts Eiropā kas atbalsta Krieviju, kas nenosoda par karu Ukrainā un vispār turpina sadarbību, tāpēc, tas ka ražo Ungārijā visus savus Bio pro matriksus, vispār neizbrīna.
19.09.2024 08:43 |
 
Reitings 58
Reģ: 07.07.2022
Mashka Kakashka @ 19.09.2024 08:26
Un kas tad mums ir te?! Nav pat ļoti daudz laika jāvelta, lai atrastu vēl produktus Ungārijas mājas lapā. Biomatrix tiek ražots tajā pašā uzņēmumā kur sprejs. ? Uz Biomatrix kastes ir tas pats Ungārijas uzņēmums, sastāvs identisks, apraksts identisks. Vizuālā atšķirība ir iepakojums, Ungārijas iepakojumi ir vesela pudele un kapsulas, NL palūdzis iepakot ampulās. Cenu atšķirība ir graujoša. Ungārijas prece maksā 13.57 eiro, NL tirgo par 49.00 eiro. Turklāt, Ungārijas pudelē ir 250ml, bet NL Biomatrix ampulu kopējais daudzums ir tikai 60ml. ???? Kā viņas tiek apčakarētas! Ja es nodarbotos ar NL un uzzinātu šo informāciju, es aiz kauna zemē ielīstu.
https://hymato.hu/termek/huminiqum-folyekony-etrendkiegeszito-250-ml/
https://joyou.co/product/289?categorie=1

Un viņas pasniedz šos produktus kā unikālus, ar FANTASTISKĀM aktīvām vielām, kvalitatīvāām izjevielām kā citās kompānijās tāpēc cena ir atbilstoša.
HAH HAH HAH
19.09.2024 08:47 |
 
Reitings 855
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 19.09.2024 08:32

Tu domā viņas interesējas vai kaut ko meklē? Viņām pasniedz kā JOYOU jaunumu un neko vairāk arī nevajag, tās laimē staro un saka "cik mūsu kompānija ir kreatīva. Izdomā tādus produktus" ?

Man ir maza cerība, ka daļa no viņām lasa šo forumu. Varbūt atvērsies acis un pārstās uzturēt Hohlovu un Katrīni, pērkot pārcenotus un nevajadzīgus produktus. Cerība tomēr ir, maza, bet ir. Varbūt kāda, šo ieraugot, pārdomās savu dzīvi, padomās kur izmest savu naudu, kura neaug kokos. Tāpēc jau katru dienu Katrīne vada visus tos bezjēdzīgos Zoomus, turpina skalot smadzenes vientiesēm, ka NL ir tieši tas kas viņām vajadzīgs.
19.09.2024 08:48 |
 
Reitings 544
Reģ: 13.01.2023
CallMeAnnika @ 18.09.2024 21:55
Egita sākusi nosegt savu VlD parādu. Uz 16.09.2024 parāds ir 820 eiro. Paldies bērna pabalstam, ne NL.
Dīvaini, ka NL peļņa bez griestiem, bet Egita nomaksā parādu no bērna pabalsta, bet Maša savus parādus un sodus sedz no alimentiem.
Cij ir liels bērnu pabalsts?
19.09.2024 09:01 |
 
Reitings 2552
Reģ: 10.04.2022
Sezam @ 19.09.2024 08:43
Ungārija ir vienīgā valsts Eiropā kas atbalsta Krieviju, kas nenosoda par karu Ukrainā un vispār turpina sadarbību, tāpēc, tas ka ražo Ungārijā visus savus Bio pro matriksus, vispār neizbrīna.

Piekrītu..tapēc visa Eiropa ir šokā par Ungarijas pavērsienu.
19.09.2024 09:06 |
 
Reitings 443
Reģ: 03.08.2022
Blablablabla @ 19.09.2024 09:01
Cij ir liels bērnu pabalsts?

Visdrīzāk pabalsts ir formēts uz vīru, tad saņem 50% algas, ja turpina strādāt.
19.09.2024 09:19 |
 
Reitings 3942
Reģ: 08.09.2015
Un tā pat ir ar vitamīniem, atraduši kur tos iepako viņu iepakojumā un tirgo pa daudz augstāku cenu kā jeb kur citur.
Tā Marija izskatās tik smieklīgi ar tiem pačiem, nu klauns, ja es redzētu šādu skatu uz ielas man liktos, ka nabaga sieviete izdzīta no mājām
19.09.2024 09:20 |
 
Reitings 11978
Reģ: 06.07.2022
Hohlova bizness turas uz pārcenotiem produktiem, kas nekādu ļaunumu nenodarīs, bet nav arī nemaz vajadzīgi normālam, veselam cilvēkam. Peļņu veido "lifestyle" aspekts - tieši tāpēc NL bitēm jārāda veiksmīga un bagātīga dzīve soctīklos un jāiesaista pēc iespējas vairāk seju. Parastos veikalos šos produktus netirgo, jo tad tie zaudētu konkurences cīņā uzreiz, tāpēc tos bāž virsū "personības" internetā. Gribi līdzināties Kačai? - pērc Biomatrixu! Bet Kača sevi smuku taisa ar pavisam citiem paņēmieniem. Tie šķidrumi, ko viņa dzer, nav savas cenas vērti, viņas visas (augšas bites) tirgo ilūziju par lifestyle. Un vislabākais laifstails beigās sanāk, protams, Hohlovam, jo padomājiet, kāds ietaupījums ir uz vienu Ungārijā pasūtītu biomatrixu - visticamāk, nekaitīgu produktu, kura pašizmaksa ir vēl zem tās, par kādu to tirgo tā ungāru firma.
Ir vnk jābūt aitai, lai mantu, kas maksā 5 eur pirktu par 40 eur. Labā ziņa - arvien vairāk cilvēku to saprot, turklāt inflācija dara savu, patēriņš visā valstī krītas, cilvēki cenšas taupīt, nevis piemest Kačas dzīvesstila alkām.
19.09.2024 09:26 |
 
Reitings 11978
Reģ: 06.07.2022
Inna86 @ 19.09.2024 09:19

Visdrīzāk pabalsts ir formēts uz vīru, tad saņem 50% algas, ja turpina strādāt.

Vai tik tagad nebūs 75% pēc nodokļu reformas? Vai 60%.
19.09.2024 09:27 |
 
Reitings 1588
Reģ: 25.01.2023
EmilijaArm @ 19.09.2024 09:27

Vai tik tagad nebūs 75% pēc nodokļu reformas? Vai 60%.
vējoprpjām ir 50 % strādājot,43 %nestrādājot.tikko kārtoju.Uz maksimālo laiku.Uz gadu ir savādāk
19.09.2024 09:53 |
 
Reitings 5679
Reģ: 20.09.2022
Tā runā līdere:
"Kamēr gaidu jauno meiteni, ā, uz zooma sazvanā, es gribēju ziniet ko pastāstīt? Cik kaifīga sajūta, ā, cik mums ir kompānijā viss attīstīts. Man ir ko salīdzināt pa šiem sešiem gadiem, ā, un liekās vienkārši tāda fantastiska. Tev tas viss ir ko kompānija dara, kā medusmaize. Ko tas nozīmē kā medusmaize? Nu iedomājaties, mums atkal ir ieplānots jau nākošais, ē, kompānijas zooms, ē, ka ir šis zooms, ta tas arī parāda to, ka tu vari strādāt no jebkuras vietas, neatkarīgi lai kur tu dzīvotu, kur tu būtu, tu vari pieslēgties klāt savā translācijā, tātad caur, caur telefonu, caur kompi un klausīties visu doto informāciju un šis zooms būs par Smart go, par mūsu funkcionālo ēdienu. Latviski izstāstīs, izskaidros. Jā, mums viss notiek arī angļu valodā, tāpēc arī ir, kad, ā, šajā tīkla mārketingā droši var piesaistīt arī angliski runājošos, tieši tāpatās arī krieviski runājošos, jo mums ir arī cilvēki ļoti daudz arī ukraiņi, kas dzīvo nu jau ļoti daudz citās, ā, pasaules malās īstenībā un mums arī ir ļoti daudz ir biznesa partneri tieši šie cilvēki, tāpēc mums ir dažādās valodās, mums ir arī vācu valodā ļoti daudz menedžeri, ē, lietuviski muns ir kolēģi Lietuvā meitenes kas strādā, darbojas. Un es esmu tik lepna, ka mūsu kompānija ira tik plaša un spēj paņemt tik daudz valodas, un, un, un to visu tā kā virzīt tālāk uz priekšu un galvenais kad ir latviešu valodā. Galvenais latviešu valodā. Starp citu, vai jūs vispār to zinājāt, kad, kad, ā, mēs esam vienīgie pirmie tiklu mārketings, kas ir Latvijā. Jā, tā kā tas mums ir tāds lepnums un esam ļoti, ļoti priecīgi īstenībā un mums viss notiek latviešu valodā ļoti daudz un tagad arī rekur es jau redzu ir ieplānots nākošais zooms par smart go, kuru vadīs mūsu pārstāvi arī ļoti kvalificēti cilvēki, kā piemēram, mēs dievinām Alīnu."
19.09.2024 09:53 |
 
10 gadi
Reitings 133
Reģ: 13.02.2013
CallMeAnnika @ 18.09.2024 21:55
Egita sākusi nosegt savu VlD parādu. Uz 16.09.2024 parāds ir 820 eiro. Paldies bērna pabalstam, ne NL.
Dīvaini, ka NL peļņa bez griestiem, bet Egita nomaksā parādu no bērna pabalsta, bet Maša savus parādus un sodus sedz no alimentiem.

Kā Tu visu perfekti zini, kas darās cita maciņā, apsveicami, tiešām!🤌🤯😫🤣🤣🤣
19.09.2024 09:56 |
 
Reitings 855
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 19.09.2024 09:53
Tā runā līdere:
"Kamēr gaidu jauno meiteni, ā, uz zooma sazvanā, es gribēju ziniet ko pastāstīt? Cik kaifīga sajūta, ā, cik mums ir kompānijā viss attīstīts. Man ir ko salīdzināt pa šiem sešiem gadiem, ā, un liekās vienkārši tāda fantastiska. Tev tas viss ir ko kompānija dara, kā medusmaize. Ko tas nozīmē kā medusmaize? Nu iedomājaties, mums atkal ir ieplānots jau nākošais, ē, kompānijas zooms, ē, ka ir šis zooms, ta tas arī parāda to, ka tu vari strādāt no jebkuras vietas, neatkarīgi lai kur tu dzīvotu, kur tu būtu, tu vari pieslēgties klāt savā translācijā, tātad caur, caur telefonu, caur kompi un klausīties visu doto informāciju un šis zooms būs par Smart go, par mūsu funkcionālo ēdienu. Latviski izstāstīs, izskaidros. Jā, mums viss notiek arī angļu valodā, tāpēc arī ir, kad, ā, šajā tīkla mārketingā droši var piesaistīt arī angliski runājošos, tieši tāpatās arī krieviski runājošos, jo mums ir arī cilvēki ļoti daudz arī ukraiņi, kas dzīvo nu jau ļoti daudz citās, ā, pasaules malās īstenībā un mums arī ir ļoti daudz ir biznesa partneri tieši šie cilvēki, tāpēc mums ir dažādās valodās, mums ir arī vācu valodā ļoti daudz menedžeri, ē, lietuviski muns ir kolēģi Lietuvā meitenes kas strādā, darbojas. Un es esmu tik lepna, ka mūsu kompānija ira tik plaša un spēj paņemt tik daudz valodas, un, un, un to visu tā kā virzīt tālāk uz priekšu un galvenais kad ir latviešu valodā. Galvenais latviešu valodā. Starp citu, vai jūs vispār to zinājāt, kad, kad, ā, mēs esam vienīgie pirmie tiklu mārketings, kas ir Latvijā. Jā, tā kā tas mums ir tāds lepnums un esam ļoti, ļoti priecīgi īstenībā un mums viss notiek latviešu valodā ļoti daudz un tagad arī rekur es jau redzu ir ieplānots nākošais zooms par smart go, kuru vadīs mūsu pārstāvi arī ļoti kvalificēti cilvēki, kā piemēram, mēs dievinām Alīnu."

Te pat nav jāmin, ka tā ir Egita. Mani tracina tas viņas vārds "sazvans". Viņa ir tik dumja. Nevienu teikumu neprot salikt kopā, savu domu pat neprot izteikt.
19.09.2024 10:00 |
 
Reitings 5679
Reģ: 20.09.2022
amnēzija @ 19.09.2024 09:53
Tā runā līdere:
"Kamēr gaidu jauno meiteni, ā, uz zooma sazvanā, es gribēju ziniet ko pastāstīt? Cik kaifīga sajūta, ā, cik mums ir kompānijā viss attīstīts. Man ir ko salīdzināt pa šiem sešiem gadiem, ā, un liekās vienkārši tāda fantastiska. Tev tas viss ir ko kompānija dara, kā medusmaize. Ko tas nozīmē kā medusmaize? Nu iedomājaties, mums atkal ir ieplānots jau nākošais, ē, kompānijas zooms, ē, ka ir šis zooms, ta tas arī parāda to, ka tu vari strādāt no jebkuras vietas, neatkarīgi lai kur tu dzīvotu, kur tu būtu, tu vari pieslēgties klāt savā translācijā, tātad caur, caur telefonu, caur kompi un klausīties visu doto informāciju un šis zooms būs par Smart go, par mūsu funkcionālo ēdienu. Latviski izstāstīs, izskaidros. Jā, mums viss notiek arī angļu valodā, tāpēc arī ir, kad, ā, šajā tīkla mārketingā droši var piesaistīt arī angliski runājošos, tieši tāpatās arī krieviski runājošos, jo mums ir arī cilvēki ļoti daudz arī ukraiņi, kas dzīvo nu jau ļoti daudz citās, ā, pasaules malās īstenībā un mums arī ir ļoti daudz ir biznesa partneri tieši šie cilvēki, tāpēc mums ir dažādās valodās, mums ir arī vācu valodā ļoti daudz menedžeri, ē, lietuviski muns ir kolēģi Lietuvā meitenes kas strādā, darbojas. Un es esmu tik lepna, ka mūsu kompānija ira tik plaša un spēj paņemt tik daudz valodas, un, un, un to visu tā kā virzīt tālāk uz priekšu un galvenais kad ir latviešu valodā. Galvenais latviešu valodā. Starp citu, vai jūs vispār to zinājāt, kad, kad, ā, mēs esam vienīgie pirmie tiklu mārketings, kas ir Latvijā. Jā, tā kā tas mums ir tāds lepnums un esam ļoti, ļoti priecīgi īstenībā un mums viss notiek latviešu valodā ļoti daudz un tagad arī rekur es jau redzu ir ieplānots nākošais zooms par smart go, kuru vadīs mūsu pārstāvi arī ļoti kvalificēti cilvēki, kā piemēram, mēs dievinām Alīnu."

"..jo viņa mums ir sastāvu cilvēks, es tagad nenocitēšu viņas grādu un visas tās, kas viņai viņa ir pēc izglītības. Ļoti spēcīgs cilvēks un viņa ir tā, kas atnāk un izstāsta, izskaidro par katru konkrēto sastāvu, ko viņš dod, kam viņš dod, palīdz konsultēt, izstāstīt, ja kaut kas nav saprotams un manuprāt, tā ir nereāli kruta vērtība būt šādā kompānijā. Un es varu lepoties, kur es atrodos, kur es esmu un skaļi, arvien skaļāk aicināšu meitenes būt mūsu kompānijā, kas ir ar kvalitāti, ar ļoti lielu kreativitāti, inovācijām un tā tālāka. Tā kā jā, mums būs tūlīt atkal, es jau redzēju ir atnākusi ziņa, ka mums būs latviešu valodā zooms par Smart go un Alīna vadīs, un viņa tik garšīgi visu izstāsta tā, ka mums, pieņemsim man, kas ir vispār ne sastāvu cilvēks, arī aizlec līdz smadzenēm un es arī izprotu kaut kādas sastāvu tās tēmas."
19.09.2024 10:01 |
 
Reitings 855
Reģ: 15.09.2023
Ko viņas visas var "orgasmēt" no tiem zūmiem? Varētu padomāt, ka viņām maksā par to, ka skatās tos zūmus.
19.09.2024 10:02 |
 
Reitings 48
Reģ: 06.09.2024
Mashka Kakashka @ 19.09.2024 08:48

Man ir maza cerība, ka daļa no viņām lasa šo forumu. Varbūt atvērsies acis un pārstās uzturēt Hohlovu un Katrīni, pērkot pārcenotus un nevajadzīgus produktus. Cerība tomēr ir, maza, bet ir. Varbūt kāda, šo ieraugot, pārdomās savu dzīvi, padomās kur izmest savu naudu, kura neaug kokos. Tāpēc jau katru dienu Katrīne vada visus tos bezjēdzīgos Zoomus, turpina skalot smadzenes vientiesēm, ka NL ir tieši tas kas viņām vajadzīgs.

Es domāju tās kurām ir kaut kāda sapratne tas nemaz neiesaistās, vai iesaistās un aiziet pēc max 2 mēnešiem kad saprot ap ko lieta grozās. Tak paskatoties to pasu jokaino tanti Daigu - tie storiji - "mani nosoda, apsmej, atrunā jo cilvēkiem skauž ka es mainos un viņi pasi stāv uz vietas. bla bla bla", ir lētticīgi cilvēki kuri vienkārši šitādai herņai tic. un nevajag Daigu un tamlīdzīgos pabērnus, nu tā pati Marija tak ar svēti turas pie "sava biznesa" un sevi postulē kā biznes partneri nevis savācas, pieņem pieauguša cilvēka lēmumu, ka biznes izbeidzies (kas arī ir ok, jo tās tas vienkārši notiek, tikai pašam sev tas jāatdzīst) un iet tālāk.
19.09.2024 10:10 |
 
Reitings 48
Reģ: 06.09.2024
Mashka Kakashka @ 19.09.2024 10:02
Ko viņas visas var "orgasmēt" no tiem zūmiem? Varētu padomāt, ka viņām maksā par to, ka skatās tos zūmus.

Un varētu domāt, ka mūsdienās strādāt attālināti, no jebkuras vietas, ir nu taaaaads afigennijs retums. Daudzi stradā no jebkuras vietas, tikai BONUSĀ vēl saņem stabilu algu, soc.garantijas, nav jamaksā par pasakumiem, nav jalūdzas IG lai kāds perk produktus pims algas dienas, utt. :D Loses
19.09.2024 10:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits