Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
amnēzija @ 16.09.2024 23:39
Jautājums, kura tur nav "līdere" ? paklausījušās jauniņo zoomus, tagad tur visas speciālistes tīklu mārketingā ? nu tik apmācīs, nu tik pelnīs piķi.

Nu līderi ir visi, zem kuriem ir kāds cilvēks (nu tā viņas uzskata 😀).
18.09.2024 12:10 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 18.09.2024 10:04
Man izskatās, ka drīz nāks ārā jauni vitamīni kā, piemēram, vit D, tāpēc pēkšņi vairākām ir jānodod analīzes un vit D būs deficītā??
Šie vēl iznāks. D vitamīna tur nav, bet ir citi.
G-Matrix - uztura bagātinātājs aknu veselībai. Sastāvā arī humīnskābe.
Easyblock - uztura bagātinātājs ogļhidrātu un makroelementu vielmaiņai. Satur kofeīnu. lekšā 60 kapsulas, 4 kapsulas dienā.
Magneflow - magnijs.
Spirulife - uztura bagātinātājs aizsardzībai pret oksidatīvo stresu. 10 pudelītes pa 15ml, 1 pudelīte dienā.
Joyou BrainBuzz - uztura bagātinātājs ar saldinātājiem enerģijai un nervu sistēmai. Vitamīns B12 - 1000 µg.
Joyou Heartsmart Omega - uztura bagātinātājs ar saldinātājiem smadzeņu un sirds darbībai. Zivju eļļas koncentrāts, Omega 3.
18.09.2024 13:03 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
Tutuvojies @ 18.09.2024 11:26
Jā, Kačas seja no rītiem ir episka.
Tas par maldināšanu viņai visu laiku iet līdzi - viņa ļoti par sevi rūpējas ar dažādām procedūrām gan sejai, gan ķermenim, kas ir forši. Bet radīt iespaidu, ka tas ir no tiem jokainajiem produktiem, ir slikti. Tāpat kā par peļņas iespējām. Kača no viņām visām ir visapķērīgākā, tāpēc arī vislielākā krāpniece. Neizsekoju - kur bija sludināts, ka būs Busulis?
https://launch.joyou.co/lv Pasākuma programmā.
18.09.2024 13:05 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 18.09.2024 13:03
Šie vēl iznāks. D vitamīna tur nav, bet ir citi.
G-Matrix - uztura bagātinātājs aknu veselībai. Sastāvā arī humīnskābe.
Easyblock - uztura bagātinātājs ogļhidrātu un makroelementu vielmaiņai. Satur kofeīnu. lekšā 60 kapsulas, 4 kapsulas dienā.
Magneflow - magnijs.
Spirulife - uztura bagātinātājs aizsardzībai pret oksidatīvo stresu. 10 pudelītes pa 15ml, 1 pudelīte dienā.
Joyou BrainBuzz - uztura bagātinātājs ar saldinātājiem enerģijai un nervu sistēmai. Vitamīns B12 - 1000 µg.
Joyou Heartsmart Omega - uztura bagātinātājs ar saldinātājiem smadzeņu un sirds darbībai. Zivju eļļas koncentrāts, Omega 3.

Nodrošina menedžerus maksimāli ar uztura bagātinātājiem, kas ir stresa mazināšanai, lai mazāk nervozē, ka komandā cilvēki nenāk? 😂 jau vismaz 3 tādi būs ar līdzīgu funkciju.
Un tās haotiski organizētās zoomu sapulces 🙄🤭
18.09.2024 13:13 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
Sandra atkal lasa forumu un atkal cepas par šeit runāto. Teikšu Sandras vārdiem, ja tev šeit nepatīk ko raksta, nenāc te un nelasi (tāpat kā tu saki, lai neskatās tavus storijus, ja nepatīk). 😁
Met mieru tam tīkla mārketingam un labāk veido blogu par un ap Nīderlandi, kā pārcēlies uz turieni, cik viegli tur dzīvot kā iebraucējai, painfluencē priekš tūristiem, tas mani tiešām interesētu. Skaties, savāksi vēl vairāk sekotājus, būsi influencere, saņemsi sadarbības un varēs citu darbu nestrādāt.
18.09.2024 13:19 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
CallMeAnnika @ 18.09.2024 13:03
Šie vēl iznāks. D vitamīna tur nav, bet ir citi.
G-Matrix - uztura bagātinātājs aknu veselībai. Sastāvā arī humīnskābe.
Easyblock - uztura bagātinātājs ogļhidrātu un makroelementu vielmaiņai. Satur kofeīnu. lekšā 60 kapsulas, 4 kapsulas dienā.
Magneflow - magnijs.
Spirulife - uztura bagātinātājs aizsardzībai pret oksidatīvo stresu. 10 pudelītes pa 15ml, 1 pudelīte dienā.
Joyou BrainBuzz - uztura bagātinātājs ar saldinātājiem enerģijai un nervu sistēmai. Vitamīns B12 - 1000 µg.
Joyou Heartsmart Omega - uztura bagātinātājs ar saldinātājiem smadzeņu un sirds darbībai. Zivju eļļas koncentrāts, Omega 3.

🧐 Tas NL pārvēršas par kaut kādu aptieku. Turklāt, ļoti dārgu aptieku. Kam vajag tos viņu Biomatriksus par 49 eiro?
18.09.2024 13:21 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
ZANZEZAN @ 17.09.2024 15:13

Man atbildēja tā:
Atbildot uz Jūsu jautājumu, ir notikusi ar mums nesaskaņota kļūda un šādā pasākumā mēs nepiedalīsimies.
Ar laba vēlējumiem,
Una Taal

Man joprojām neko nav atbildējuši. Rakstīju vakar pa dienu.
18.09.2024 13:22 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
Nu, kura nākošā pārpublicēs Egitas sarunu ar viņas mentori, lai piesaistītu jauniņos? 🤣 neko jaunu nespēj izdomāt, lai ieinteresētu cilvēkus.. visas pārpublicē vienu un to pašu, stāsta skelets viens un tas pats, tikai fakti katrai savi. Izdomas 0.
18.09.2024 13:37 |
 
Reitings 21994
Reģ: 16.04.2023
Mashka Kakashka @ 18.09.2024 13:19
Sandra atkal lasa forumu un atkal cepas par šeit runāto. Teikšu Sandras vārdiem, ja tev šeit nepatīk ko raksta, nenāc te un nelasi (tāpat kā tu saki, lai neskatās tavus storijus, ja nepatīk). ?
Met mieru tam tīkla mārketingam un labāk veido blogu par un ap Nīderlandi, kā pārcēlies uz turieni, cik viegli tur dzīvot kā iebraucējai, painfluencē priekš tūristiem, tas mani tiešām interesētu. Skaties, savāksi vēl vairāk sekotājus, būsi influencere, saņemsi sadarbības un varēs citu darbu nestrādāt.

Es domāju, ka tāpēc arī viņai visu laiku pumpas metas, jo lieto pārāk daudz jaunus produktus vienlaicīgi.
18.09.2024 13:38 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 18.09.2024 13:21

? Tas NL pārvēršas par kaut kādu aptieku. Turklāt, ļoti dārgu aptieku. Kam vajag tos viņu Biomatriksus par 49 eiro?

Viņām pašām 🫣
18.09.2024 13:39 |
 
Reitings 21994
Reģ: 16.04.2023
Mashka Kakashka @ 18.09.2024 13:19
Sandra atkal lasa forumu un atkal cepas par šeit runāto. Teikšu Sandras vārdiem, ja tev šeit nepatīk ko raksta, nenāc te un nelasi (tāpat kā tu saki, lai neskatās tavus storijus, ja nepatīk). ?
Met mieru tam tīkla mārketingam un labāk veido blogu par un ap Nīderlandi, kā pārcēlies uz turieni, cik viegli tur dzīvot kā iebraucējai, painfluencē priekš tūristiem, tas mani tiešām interesētu. Skaties, savāksi vēl vairāk sekotājus, būsi influencere, saņemsi sadarbības un varēs citu darbu nestrādāt.

Un par to kontentu piekrītu. Es domāju, ka cilvēkiem būtu interesanti. Nevis čīkstings visu laiku.
Brīnos, ka Juta Kupre arī to jau nedara, jo viņai arī tur visādi iet. Darbā apkrāpa ar algu utt aizgāja prom. Tagad mācās tetovēt. Par to zilo ķeksi maksā, bet jēga nekāda. 😄
18.09.2024 13:53 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
SantaC @ 18.09.2024 13:53

Un par to kontentu piekrītu. Es domāju, ka cilvēkiem būtu interesanti. Nevis čīkstings visu laiku.
Brīnos, ka Juta Kupre arī to jau nedara, jo viņai arī tur visādi iet. Darbā apkrāpa ar algu utt aizgāja prom. Tagad mācās tetovēt. Par to zilo ķeksi maksā, bet jēga nekāda. ?

Jutai ir interesanti sekot, jo viņa dalās ar dzīvi ASV, kā iet, kādi uzlabojumi, kā tiesības dabūja, par darbu. Patīk, ka viņas Amerikas daugiem rāda arī Latvijas kultūru, ēdienus. Viņa ar Juri foršu dārzu sev iekopuši, kur audzē dārzeņus.
A Sandrai saturs ir tikai par un ap tīkla mārketingu vai čīkstings pilnīgi par visu.
18.09.2024 14:03 |
 
Reitings 48
Reģ: 06.09.2024
CallMeAnnika @ 18.09.2024 13:05
https://launch.joyou.co/lv Pasākuma programmā.

OMG, palasīju, - da sūds ar Busuli, kurš ir tos tekstus rakstījis? Nu tik neliterāra valoda - un nu es galīgi neesmu Latviešu valodas skolotāja, bet pat es redzu ka tur tie teksti jokaini. Mēs ikdienā runājam visādi un tas ir ok, bet nu oficiālos kanālos jau nu varēja pieaicināt kādu redaktoru. Kas tur rakstija - Egita? :D
Mani favorīti -
pirmiem 100 dalībniekiem- PIRMIEM
pievienojās kopš 2024.gada jūlija - pievienojās KOPŠ
Ja vēlaties iegādāties dalību, izmantojot ceļojumu kontu - IEGADĀTIES DALĪBU
Apmaksa caur personalizētu maksājuma saiti - APMAKSA CAUR SAITI
18.09.2024 14:17 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 18.09.2024 13:19
Sandra atkal lasa forumu un atkal cepas par šeit runāto. Teikšu Sandras vārdiem, ja tev šeit nepatīk ko raksta, nenāc te un nelasi (tāpat kā tu saki, lai neskatās tavus storijus, ja nepatīk). ?
Met mieru tam tīkla mārketingam un labāk veido blogu par un ap Nīderlandi, kā pārcēlies uz turieni, cik viegli tur dzīvot kā iebraucējai, painfluencē priekš tūristiem, tas mani tiešām interesētu. Skaties, savāksi vēl vairāk sekotājus, būsi influencere, saņemsi sadarbības un varēs citu darbu nestrādāt.
Sandru laikam aizskāra mans komentārs. Viņa tiešām šeit nāk un lasa regulāri.
Vajag atslābt un kļūt pašpārliecinātai, jo mans komentārs nebija uzbrauciens ne Sandrai, ne Mihi, bet fakts, ka MLM biznesi ievelk nevajadzīgā preču pirkšanā, kas nav par labu ne Sandrai, ne kādam citam.
Sandra man šķita ok, vairākkārt biju pat aizstāvējusi, (un tad protams, es biju Sandra :D ) bet viņas šodienas storiji mainīja manu viedokli. Cilvēks, kurš ik pa laikam caur puķēm runā par Egitu, Mašu un citām, bet nespēj normālus teikumus uztvert par MLM, kurā darbojas. Uzreiz skauģi, heiteri. :D Atslābsti. Ja gribi, sūti kaut pilnu māju ar loriņiem un 101 krēmu, ne jau forumniecēm no tā sliktāk paliek.
18.09.2024 15:20 |
 
Reitings 3942
Reģ: 08.09.2015
Šeit izskatās, ka to programmu rakstījusi Egita ( no līderēm liekas viņai vistrakākā latviešu valoda), vai arī kāda no tā NL ofisa, kurā liekas ir gana daudz krievvalodīgās, līdz ar to vai nu tulkots google vai uzrakstīts lauztā latviešu valodā. Labi, varbūt Marija latviešu gramatikā ir uz “jūs” (kaut gan teicās, ka eksāmenu ir nolikusi baigi labi), varbūt viņa aizņemta ar domām par “dzelzi”, tāpēc nav lasījusi to programmu, bet vai tiešām otra līdere Katrīne arī nav to programmu pārlasījusi? Vai viņai arī liekas, ka tā uzrakstīta normāli ?😀
18.09.2024 15:22 |
 
Reitings 1527
Reģ: 29.04.2024
Mashka Kakashka @ 18.09.2024 13:22

Man joprojām neko nav atbildējuši. Rakstīju vakar pa dienu.

Pieļauju ka raksta vairākas, vairs neatbild.
Man sākumā vēl uzbrauca, ka būtu labi, ja nerakstītu anonīms profils, un tad atbilde bija.
18.09.2024 15:23 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 18.09.2024 13:22

Man joprojām neko nav atbildējuši. Rakstīju vakar pa dienu.
Ja Kačai uzrakstītu, ka Busulis neuzstāsies, sāktu ārdīties. :D Laikam ziņas tik tālu nav aizgājušas.
18.09.2024 15:24 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
Citronpipars @ 18.09.2024 14:17

OMG, palasīju, - da sūds ar Busuli, kurš ir tos tekstus rakstījis? Nu tik neliterāra valoda - un nu es galīgi neesmu Latviešu valodas skolotāja, bet pat es redzu ka tur tie teksti jokaini. Mēs ikdienā runājam visādi un tas ir ok, bet nu oficiālos kanālos jau nu varēja pieaicināt kādu redaktoru. Kas tur rakstija - Egita? :D
Mani favorīti -
pirmiem 100 dalībniekiem- PIRMIEM
pievienojās kopš 2024.gada jūlija - pievienojās KOPŠ
Ja vēlaties iegādāties dalību, izmantojot ceļojumu kontu - IEGADĀTIES DALĪBU
Apmaksa caur personalizētu maksājuma saiti - APMAKSA CAUR SAITI
NL izglītība nav vajadzīga. :D Egita tā nav, būtu trakāk. Ko no krievu kantora citu var sagaidīt? Dalību pirks tikai menedžeri un 99% no viņiem nav tie spožākie prāti. Galvenais pašiem ticēt, ka zin visu.
18.09.2024 15:31 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
Katrīne: "..attīram organismu, aknas, nieres, zarnas, visu, bet šis ir tāds ļoti, ļoti saudzīgs veids, jā, nav tā kā mums agrāk bija tie detox, tādi pamatīgi, tu jūti kā detoksējas. Tad šis te, saudzīgā veidā un ēē pēc tam trīsdesmit, sanāk 12 dienas tu izdzer viņu pēc brokastīm un ēē tad trīsdesmit dienām jābūt pauzei, ja tu vēlies vēlreiz, tad pēc trīsdesmit dienām ē tu vari droši vēlreiz ē, ja vēlies, jautā man, tātad rudenī, ē, īstenībā tas ir labākais kad tieši iziet detoxu un ē jā, varu jums piedāvāt šādu te divpadsmit dienu attīrīšanās programmu, garšo pēc zaļās tējas.."
Tie viņas "ē".. 😬
Paklausieties, NL "dāmas". Kad jūs sāksiet beidzot izglītoties? Aknām un nierēm vajag detox? Nopietni? Palasiet kas ir aknas un nieres, kāda ir to funkcija. Aknām un nierēm nav vajadzīgi nekādi detox. Ja aknas un nieres ir veselas, tad visa šitā jūsu NL žļurga, kuru jūs dzerat, jūs izčurājat naudu podā, tas arī ir viss, kamēr Hohlovs sēž savā Spānijas villā un smejas par vientiesēm, kuras pavelkas uz visu šito.
Ja aknas nespēj pildīt savas funkcijas, tad ir nepieciešama aknu transplantācija nevis detox žļurgas.
Ja nieres nespēj pildīt savas funkcijas, tad ir nepieciešama nieru dialīze nevis detox žļurgas.
Tieši tik vienkārši.
18.09.2024 15:34 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
ZANZEZAN @ 18.09.2024 15:23

Pieļauju ka raksta vairākas, vairs neatbild.
Man sākumā vēl uzbrauca, ka būtu labi, ja nerakstītu anonīms profils, un tad atbilde bija.
Kāda starpība Busuļa komandai, anonīmi vai nē. Būtu jāsaka paldies par to, ka nebūs dzeltenajos medijos ar sliktu slavu. Toties, ja Busuļa menedžerei rakstītu ne anonīmi, tad nodotu ziņu Kačai un tā izliktu soc. tīklos rakstītāju publiski.
18.09.2024 15:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits