Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
KrūzīteDūzīte @ 14.09.2024 08:38

Šis drusku par skarbu uzrakstīts, bet grūti jau nepiekrist. Katru dienu cilvēks parāda savu attieksmi, vakar laikam bērnus par zoodārzu nosauca. Nu izcili. Patiesībā jau Marijai vienkārši vajag ārstu, domāju, ka tur jau pārāk dziļā depresijā ir un jāsāk ārstēt visas traumas. Viņa uzvedās kā PTSD. Pati tikai nesaprot.

Skarbi, bet taisnība.
14.09.2024 10:00 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
Maija4 @ 14.09.2024 08:58
Es arī esmu bijusi Marijas vietā, esot vientuļā māte 3 maziem bērniem un ārstējusi depresiju, es zinu kā viņa jūtas, ka nevar piecelties no gultas, jo nav spēka. Kad grūti izdarīt elementāras ikdienišķas lietas, bet es ārstējos un es nebiju ieslēgusi cietējas pozīciju. Man viņas ir žēl, bet es viņu totāli neatbalstu tajā, ka viņa visus vaino pie jebkā, sūdzas un uzskata, ka visiem viņa jāsaprot un jāatbalsta. Es tajā laikā savus bērnus liku pirmajā vietā, tieši viņu emocionālo stāvokli, es ne ieslēdzu cietējas pozīciju un cīnījos, vienkārši biju atklāta līdzcilvēkiem. Un ziniet, man bija tik daudz atbalsta, tik daudz cilvēki paši pieteicas palīdzēt, bērnudārzā no audzinātājām un citiem vecākiem vienmēr saņemu atbalstu, visi piedāvāja bērnus pēc dārziņa savākt, pat audzinātāja piedāvāja paņemt pie sevis uz stundiņu, ja iesprudu darbā ilgāk. Es biju pateicīga un pazemīga vienmēr, jo bērni ir mana atbildība! Es tajā laikā strādāju 2 darbus, lai nodrošinātu bērniem kvalitatīvu dzīvi, cik nu tas bija iespējams un ar bērniem regulāri runāju, stāstiju, ja šis ir tāds dzīves posms un mums kopā tam visam jāiziet kopā cauri. Katrā brīvā dienā organizējām kaut ko, braucām mini tripiņos, vakaros ar popkornu filmu vakari. Ir svarīgs mindset. Es gribētu uzrakstīt Marijai, bet es domāju nav jēga tērēt enerģiju, jo esmu par citam tēmām uzrakstījusi un vinai ir sava dzelžainā domāšana. Ļoti žēl gan viņas, gan bērnu

Marija nekad neņem vērā citu ieteikumus, kaut arī cilvēki ir vēlējuši viņai labu. Marijai svarīga ir tikai viņa pati. Vienmēr pretī ir izsmejošas atbildes, ko tādas niecības viņai vispār raksta un māca kā dzīvot. Tas, ka bērni viņai ir pie vienas vietas, parādās ikdienā: bērnu krēsliņu neesamība automašīnā, regulāra bērnu nogrūšana pie svešiem cilvēkiem, aukļu meklēšana Instagram, dzeršana, gulēšana līdz 13, nespēlēšanās ar bērniem, neskaitāmie joberi, utt. Marijai bērni ir kā naudas projekts, grib dzīvot uz bērnu alimentiem, tikai plāns par bagāto spāni izgāzās. Man viņu nav žēl, absolūti un necik. Marija ir riebīga sieviete, ne velti no viņas draudzības loka ik pa laikam atbirst cilvēki. Marija publiski ņirgājusies par cilvēkiem, gan sievietēm, gan vīriešiem. Viņai būtu jāizdara tikai viena laba lieta savā dzīvē, jāatdod visi bērni tēviem, lai tie viņus audzina. Bērni ar Mariju neko labu neredzēs un beigās vēl ienīdīs savu māti, tāpat kā Marija ienīst savējo.
14.09.2024 10:07 |
 
Reitings 21994
Reģ: 16.04.2023
Man liekas, ka Mačkai nav depresija. Ar joberiem ir ļoti hepī, bet ar bērniem ir depresija.🤨 Nu nē. Bez maz vai depresija ieslēdzas un izslēdzas.
Par kādu naudu viņa vispār dzīvo? Jūdžoi tak kapeikas nopelna. Kristaps joprojām maksā tos €500 mēnesī?
14.09.2024 10:26 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
SantaC @ 14.09.2024 10:26
Man liekas, ka Mačkai nav depresija. Ar joberiem ir ļoti hepī, bet ar bērniem ir depresija.? Nu nē. Bez maz vai depresija ieslēdzas un izslēdzas.
Par kādu naudu viņa vispār dzīvo? Jūdžoi tak kapeikas nopelna. Kristaps joprojām maksā tos €500 mēnesī?

Nezinu vai Kristaps maksā pilnus 500 eiro, bet no valsts viņa saņem par bērniem vēl pabalstu, par trim bērniem 225 eiro (par katru 75). Par Vitu viņa var saņemt naudu no UGF, jo Vitai dzimšanas apliecībā tēvs ir ierakstīts, tas nekas, ka ārzemnieks. Par Īlonu gan tikai tos 75 eiro no valsts var saņemt, jo Īlonam tēvs nav dzimšanas apliecībā. Ja saskaita kopā Kristapa alimentus, bērnu pabalstus un Vitas UGF (ja ir noformēts), tad Marijai ar šo naudu pietiek, lai nosegtu dzīvokļa rēķinus. Tas arī viss.
14.09.2024 10:43 |
 
10 gadi
Reitings 340
Reģ: 27.08.2009
Mashka Kakashka @ 14.09.2024 10:07

Marija nekad neņem vērā citu ieteikumus, kaut arī cilvēki ir vēlējuši viņai labu. Marijai svarīga ir tikai viņa pati. Vienmēr pretī ir izsmejošas atbildes, ko tādas niecības viņai vispār raksta un māca kā dzīvot. Tas, ka bērni viņai ir pie vienas vietas, parādās ikdienā: bērnu krēsliņu neesamība automašīnā, regulāra bērnu nogrūšana pie svešiem cilvēkiem, aukļu meklēšana Instagram, dzeršana, gulēšana līdz 13, nespēlēšanās ar bērniem, neskaitāmie joberi, utt. Marijai bērni ir kā naudas projekts, grib dzīvot uz bērnu alimentiem, tikai plāns par bagāto spāni izgāzās. Man viņu nav žēl, absolūti un necik. Marija ir riebīga sieviete, ne velti no viņas draudzības loka ik pa laikam atbirst cilvēki. Marija publiski ņirgājusies par cilvēkiem, gan sievietēm, gan vīriešiem. Viņai būtu jāizdara tikai viena laba lieta savā dzīvē, jāatdod visi bērni tēviem, lai tie viņus audzina. Bērni ar Mariju neko labu neredzēs un beigās vēl ienīdīs savu māti, tāpat kā Marija ienīst savējo.

Piekrītu visam tavam teiktajam!
14.09.2024 11:26 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
Biodronam ir 2023.g termiņš? Vai es nepareizi saskatīju uz Signes Biodrone paciņas? 🙄 kurš tādiem i-veikaliem pārbauda preču realizācijas termiņu?
Lai gan aprakstā rakstīts, ka derīguma termiņš 2 gadi. Tikai mēnesi saskatīt īsti nevar. Ja februāris, tad jebkurā gadījumā divu gadu termiņš ir cauri, ja ražots 02.2022.
14.09.2024 11:36 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
amnēzija @ 14.09.2024 11:36
Biodronam ir 2023.g termiņš? Vai es nepareizi saskatīju uz Signes Biodrone paciņas? ? kurš tādiem i-veikaliem pārbauda preču realizācijas termiņu?
Lai gan aprakstā rakstīts, ka derīguma termiņš 2 gadi. Tikai mēnesi saskatīt īsti nevar. Ja februāris, tad jebkurā gadījumā divu gadu termiņš ir cauri, ja ražots 02.2022.

Vai arī vēl variants, kas izskatās būs īstais. Biodronam derīguma termiņš nav cauri, ja augšējais datums ir 2023.gadā un tas varētu būt ražošanas datums, un derīgs ir līdz 2025.g., tādā gadījumā viņas visas melo, ka pēc 24.02.2022.produkti no Krievijas netika iepirkti...
14.09.2024 11:48 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 13.09.2024 17:12
"Es neesmu sastāvu cilvēks" - šis viņām top teikums. Tikai kā var nepārzināt sastāvu produktiem, kurus tik ļoti slavē un iesaka? Nav jau viņiem to piedāvājumu tūkstošiem..
Nezin sastāvu, bet pašas lieto jau 6 gadus. :D Esmu pārliecināta, ka daļa nezin, ka humīnskābes izmanto organiskajā mēslojumā.
14.09.2024 13:41 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
La comedia 😂 jau vairākus mēnešus produkti tūlīt beigsies. Tad nu tagad ir Ultra drīz!!! beigsies kolagēns. 😂 pirms nedēļas vai divām Ilzei - jau rīt, iespējams, beigsies kolagēns. Vēl joprojām nav beidzies 😂
un jā, tas teksts "Neesmu nekad dzērusi tik garšīgu kolagēnu" - pieļauju domu, ka līdz šim nevienu citu kolagēnu arī nav dzērusi, jo nemaz neizbrīnītu tas, ka līdz iesaistīšanās NL, par tādu kolagēnu nemaz neko nezināja. Jo ir tādas, kuras pat nezināja, kas ir olbaltumvielas un ogļhidrāti..
Bet kāpēc ir tāda panika? Ir taču tik izcilais produkts Beauty elixir 2.0, kurā esot vēl vairāk kolagēna 😂
14.09.2024 15:20 |
 
Reitings 11977
Reģ: 06.07.2022
Kvīna šķiet tomēr dusmīga uz Mariju. Storiji it kā funny par vazāšanos pidžambiksēs, bet tembrāli jūtams naidiņš
14.09.2024 15:30 |
 
Reitings 176
Reģ: 13.07.2024
Tā laikam ir izmisuma augstākā pakāpe - sekoju Kerkirai IG un saņēmu no viņas vēstuli : Sveika! Šobrīd aktīvi veidoju savu komandu Joyou kompānijā,meklēju savas partneres un jaunas draudzības❤️ kā ar Tevi? Būtu aktuāli papildus pelnīt? Skaistas brīvdienas😊
14.09.2024 16:50 |
 
Reitings 3942
Reģ: 08.09.2015
Paga, ko? Marija tak ir tik slima, ka nevarēja izkāpt no gultas visu nedēļu, visi bērni ir slimi, Vita jau kuro dienu, tad Īlons un Neits, vakar nelaida šos ne uz dārziņu, ne uz skolu, bet tagad jau visi pa ezeru dzīvojās, kad nav tā siltākā diena laukā🤔 Man reali šis izskatās pēc, Marija no rīta nespēj/negrib piecelties, lai bērnus aizvestu uz dārziņu un skolu. Ne velti pagājušo gadu bija problēma aizvest Vitu uz dārziņu, kaut gan dzīvoja 50m no dārziņu, un šad tad pat bija problēma palaist Neitu ārā pa durvīm. Tagad Jaunmarupe ir daudz tālāk, un bērni ir jāved, izskatās, ka Marijai jau otrajā dienā šie pienākumi apnika, un foršāk rīta cilvēkam ir sutināties gultā. Kā ir brīvdiena, un iespēja celties, kad grib, tā uzreiz spēj izkāpt no gultas, lai tik patusēt pie kāda cita.
14.09.2024 17:18 |
 
Reitings 1588
Reģ: 25.01.2023
magdalena333 @ 14.09.2024 17:18
Paga, ko? Marija tak ir tik slima, ka nevarēja izkāpt no gultas visu nedēļu, visi bērni ir slimi, Vita jau kuro dienu, tad Īlons un Neits, vakar nelaida šos ne uz dārziņu, ne uz skolu, bet tagad jau visi pa ezeru dzīvojās, kad nav tā siltākā diena laukā? Man reali šis izskatās pēc, Marija no rīta nespēj/negrib piecelties, lai bērnus aizvestu uz dārziņu un skolu. Ne velti pagājušo gadu bija problēma aizvest Vitu uz dārziņu, kaut gan dzīvoja 50m no dārziņu, un šad tad pat bija problēma palaist Neitu ārā pa durvīm. Tagad Jaunmarupe ir daudz tālāk, un bērni ir jāved, izskatās, ka Marijai jau otrajā dienā šie pienākumi apnika, un foršāk rīta cilvēkam ir sutināties gultā. Kā ir brīvdiena, un iespēja celties, kad grib, tā uzreiz spēj izkāpt no gultas, lai tik patusēt pie kāda cita.
pa sesdienu, svetdienu būs veseli.Pirmdien būs klepi,un iesnas,sudzesies ,ka zvana no BD ,ka jaizņem bērni,jo mazas iesniņas ,vai pāris krešķi.
14.09.2024 17:57 |
 
Reitings 9688
Reģ: 11.11.2022
magdalena333 @ 14.09.2024 17:18
Paga, ko? Marija tak ir tik slima, ka nevarēja izkāpt no gultas visu nedēļu, visi bērni ir slimi, Vita jau kuro dienu, tad Īlons un Neits, vakar nelaida šos ne uz dārziņu, ne uz skolu, bet tagad jau visi pa ezeru dzīvojās, kad nav tā siltākā diena laukā? Man reali šis izskatās pēc, Marija no rīta nespēj/negrib piecelties, lai bērnus aizvestu uz dārziņu un skolu. Ne velti pagājušo gadu bija problēma aizvest Vitu uz dārziņu, kaut gan dzīvoja 50m no dārziņu, un šad tad pat bija problēma palaist Neitu ārā pa durvīm. Tagad Jaunmarupe ir daudz tālāk, un bērni ir jāved, izskatās, ka Marijai jau otrajā dienā šie pienākumi apnika, un foršāk rīta cilvēkam ir sutināties gultā. Kā ir brīvdiena, un iespēja celties, kad grib, tā uzreiz spēj izkāpt no gultas, lai tik patusēt pie kāda cita.

Arī nobrīnījos! Ja Tev bērni ir tik slimi, ka nelaid uz skolu un bd, tad kādas izklaides vēl pie ūdens!? Max ātri centies darīt visu, lai bērni atkal varētu atgriezties izglītības iestādes.
14.09.2024 17:59 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
Redwine @ 14.09.2024 16:50
Tā laikam ir izmisuma augstākā pakāpe - sekoju Kerkirai IG un saņēmu no viņas vēstuli : Sveika! Šobrīd aktīvi veidoju savu komandu Joyou kompānijā,meklēju savas partneres un jaunas draudzības❤️ kā ar Tevi? Būtu aktuāli papildus pelnīt? Skaistas brīvdienas?

Tas laikam JOYOU darbonēm šobrīd ļoti raksturīgi. Arī es no kādas esmu līdzīga satura ziņu saņēmusi. Laikam izmisums. Neviens baigi neraujas tajā, tik ļoti strauji augošajā biznesā, iesaistīties.
Un jā, tā starp citu, nevienas citas MLM kompānijas menedžeres nekādus tādus piedāvājumus nav sūtījušas.
14.09.2024 18:09 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
pieneneee @ 14.09.2024 17:59

Arī nobrīnījos! Ja Tev bērni ir tik slimi, ka nelaid uz skolu un bd, tad kādas izklaides vēl pie ūdens!? Max ātri centies darīt visu, lai bērni atkal varētu atgriezties izglītības iestādes.

Bērni klepojuši. Kurš naktī, kurš ne naktī. Vitu veda pie ārsta, reizē taisījās atrādīt arī Īlonu. Un šodien visi pa ūdeni dod vaļā 👍
14.09.2024 18:50 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
EmilijaArm @ 14.09.2024 15:30
Kvīna šķiet tomēr dusmīga uz Mariju. Storiji it kā funny par vazāšanos pidžambiksēs, bet tembrāli jūtams naidiņš

Nez vai dusmīga, bet kāda no viņām lasa forumu noteikti. Kā reiz šajās dienās apspriedām Marijas paradumu pidžamā doties uz b/d, uz veikalu, uz tusiņu.. un šodien ne no šā, ne no tā piemin, ka viņa kā Marija pidžamas biksēs dosies uz omnivu 😆 un par to, cik Tu pats citiem atļauj sevi ap*irst..
14.09.2024 18:56 |
 
Reitings 1527
Reģ: 29.04.2024
Viss slikti, bērni slimi, varbūt kovids, bet nav, bet visi slimi. Ai, davaj 19 grādos braucam uz ezeru, peldēties🤦‍♀️
nu šaurpiere, kas šaurpiere..
Zoodārzs viņai.. da viņa pati galvenā zoodārza priekšniece, kurai jumts aizbraucis.
15.09.2024 01:21 |
 
Reitings 1527
Reģ: 29.04.2024
amnēzija @ 14.09.2024 18:56

Nez vai dusmīga, bet kāda no viņām lasa forumu noteikti. Kā reiz šajās dienās apspriedām Marijas paradumu pidžamā doties uz b/d, uz veikalu, uz tusiņu.. un šodien ne no šā, ne no tā piemin, ka viņa kā Marija pidžamas biksēs dosies uz omnivu ? un par to, cik Tu pats citiem atļauj sevi ap*irst..
lasa lasa viņas. Īpaši kača vai kāda druška, jo vienmēr labi informēta par to.. piemēram toreiz par didru, visi teksti par māšu utt. Viņām pašam interesanti, bet tā kā par kač īpaši neko sliktu neraksta, viņa te ienāk un lasa. Bet tā kā te māšu un egitu bieži vien noliek, viņas tēlo, ka nelasa. Bet pēc darbībām ir skaidrs, ja ietekmējas. Tātad kuras ir ietekmeles? Formunieces💪 go Girls!
15.09.2024 01:24 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
Maija4 @ 14.09.2024 08:58
Es arī esmu bijusi Marijas vietā, esot vientuļā māte 3 maziem bērniem un ārstējusi depresiju, es zinu kā viņa jūtas, ka nevar piecelties no gultas, jo nav spēka. Kad grūti izdarīt elementāras ikdienišķas lietas, bet es ārstējos un es nebiju ieslēgusi cietējas pozīciju. Man viņas ir žēl, bet es viņu totāli neatbalstu tajā, ka viņa visus vaino pie jebkā, sūdzas un uzskata, ka visiem viņa jāsaprot un jāatbalsta. Es tajā laikā savus bērnus liku pirmajā vietā, tieši viņu emocionālo stāvokli, es ne ieslēdzu cietējas pozīciju un cīnījos, vienkārši biju atklāta līdzcilvēkiem. Un ziniet, man bija tik daudz atbalsta, tik daudz cilvēki paši pieteicas palīdzēt, bērnudārzā no audzinātājām un citiem vecākiem vienmēr saņemu atbalstu, visi piedāvāja bērnus pēc dārziņa savākt, pat audzinātāja piedāvāja paņemt pie sevis uz stundiņu, ja iesprudu darbā ilgāk. Es biju pateicīga un pazemīga vienmēr, jo bērni ir mana atbildība! Es tajā laikā strādāju 2 darbus, lai nodrošinātu bērniem kvalitatīvu dzīvi, cik nu tas bija iespējams un ar bērniem regulāri runāju, stāstiju, ja šis ir tāds dzīves posms un mums kopā tam visam jāiziet kopā cauri. Katrā brīvā dienā organizējām kaut ko, braucām mini tripiņos, vakaros ar popkornu filmu vakari. Ir svarīgs mindset. Es gribētu uzrakstīt Marijai, bet es domāju nav jēga tērēt enerģiju, jo esmu par citam tēmām uzrakstījusi un vinai ir sava dzelžainā domāšana. Ļoti žēl gan viņas, gan bērnu
Bērnu man ir žēl, bet Marijas nē.
Skaudrs Tavs stāsts, man ļoti žēl, bet atšķirībā no tevis, Maša ne tikai visus pataisa par vainīgiem un meklē konfliktsituācijas, bet arī nestrādā un slinko. Pat nedara neko savā sapņu NL darbā, kur peļņa bez griestiem.
15.09.2024 10:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits