Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1527
Reģ: 29.04.2024
Nja, zīme, ka nenotrieca mašīna, kuru vada bīskaps..
Ak dies, cik liela šaurpiere..
Tas noteikti tev tagad atvēra acis un nu tik viss atrisināsies, ja palūgsies..🤦‍♀️
13.09.2024 15:37 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 13.09.2024 09:17
Marijai jauns rīts, nogurums tas pats. Nu jau meklē noguruma vainu Covidā, kas neapstiprinās. ? Tādā paskatā uz veikalu, bez krūštura, krūšu gali pa priekšu.
Skumjākais, ka viņa, kamēr brauc uz veikalu, bērnus atstāj vienus pašus mājās. Viņa tiešām domā, ka Neits pieskata gan Īlonu, gan Vitu un nenovērš no viņiem acis? Neits ir par mazu, lai atstātu ar tik maziem bērniem. Tur līdz neatgriezeniskai nelaimei var būt viena sekunde. ?
Un nebeigšu atkārtot, ka Marija ir viena no vislielākajām NL antireklāmām. Dzer visus NL produktus, bet kā ir aizpampusi, tāpat nogurusi, sliktu sejas ādu. Es Katrīnes vietā, ja gribētu vēl kaut nedaudz padzīvot uz NL naudas, no tādas Marijas censtos atbrīvoties pēc iespējas ātrāk. Taisa antireklāmu, neko nepelna.
Marijai ir naudas depresija, nekas vairāk. Ja viņai uzrastos daudz liekas naudas, par kuru nebūtu jāmaksā nodokļi, varētu tērēt restorāniem un drēbēm, viņai vairs nebūtu nekādas depresijas. Cilvēks ir bezizejas finansiālā stāvoklī, tāpēc arī visu dienu ir nogurusi. Risinājumu jau viņa nemeklēs, turpinās izlikties ar savu FAKE luxury NL dzīvesveidu.
Varbūt drīz jāgaida, kad Maša atkal žēlosies, cik slikti kaimiņi, ka pasūdzējušies soc. dienestam. :D Ja iepriekš jau ir bijušas konfliktsituācijas, tad kaimiņi arī turpmāk pievērsīs uzmanību.
Ja redz, ka Maša iziet no mājas, bet dzird, ka bērni dzīvoklī ir skaļi un vieni paši. Un varbūt šeit kāda no lietotājām ir Mašas kaimiņiene.
Agrāk vai vēlāk tas slikti beigsies. Labāk, lai tāds brīdis nepienāk.
13.09.2024 15:42 |
 
Reitings 2182
Reģ: 16.02.2021
Elife @ 13.09.2024 14:49

Nē, tu nepārklausījies. Bet nu viņa taču radīja bērnus sev, ko sauc par dzīvniekiem. nez par ko viņa uzskata pati sevi.

Marija ir kuce 😀 katrs metiens no cita suņa.
13.09.2024 15:48 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 13.09.2024 10:47

Nav viņām izpratnes par sabalansētu uzturu. Kāda gudriniece no NL vēl skābētus kāpostus pataisa par bubuli. Patiesībā, normas robežās tos lietojot, tas ir ļoti fantastisks produkts arī tiem, kas vēlas nomest svaru.
6 gadus "sabalnsēti" ēd un joprojām ir problēmas ar uzturu ? nu, neiemācās viņas tur neko. Vienīgais ko viņas praktizē - uzņēmu svaru, tagad palietošu vairāk kokteiļus un atgūšu iepriekšējo formu. Šī ir tā viņu izpratne par sabalansētu uzturu ?
Rodas jautājums, ja viņas visas ir mūždien skrienošas, nevienai nav laika, un funkcionālais ēdiens ir ēdiens nevis pulveris, tad kāpēc tikai no tā nepārtikt? lr 11 garšas, dod sāta sajūtu, ir gan sāļās, gan saldās opcijas. :D 5x dienā, 1000 kalorijas, vitamīni, minerālvielas, un 90-100 grami cukurs. Tad no rītiem nebūs pārpampušas, nebūs pārēdušās kā no parastiem ēdieniem utt.. :D
13.09.2024 15:50 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
ZANZEZAN @ 13.09.2024 11:43
meitenes, lūdzu, tas tas zina, kur dzīvo tā bezadbildiga māte, vai zina skolu, bd. Paziņojiet atbildīgajiem. Nu šis ir par traku. Bērni bez uzraudzības-3 mazgadīgie bērni! Vecākais pieskata 2 mazākos. Ok šoreiz tikai uz aptieku, bet cita laika-dzer, vazājas apkārt, utt utt, bet bērni vieni..
Nu tur maz vajag lai kaut kas notiktu.. pie kājas māšu, viņas pupus un maucigo dzīvesveidu, bet bērni! 3berni nav ne pie kā vainīgi!
Zinu, kur Maša dzīvo. Par skolu un b/d gan nē.
13.09.2024 15:53 |
 
10 gadi
Reitings 5
Reģ: 20.10.2009
Es laikam nebrīnīšos, ja Marija, gribēdama būt “labā” mamma, ļāva dēlam skippot skolu. Ja vecākais dēls būtu skolā, viņai tak vajadzētu celties no rīta, lai aizvestu uz skolu vai iesēdinātu taksī, kā arī pēcpusdienā braukt pakaļ. Un kad visi bērni mājās būtībā tas ļauj viņai aizbraukt uz aptieku, uz Statoilu vienai, bez meitas un mazā puikas.
13.09.2024 15:55 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 13.09.2024 11:55
Varbūt pie viņas ir mamma, vakar tak arī sēdēja mašīnā viena Zoom, vai tiešām viņa būtu tāda stulbene un atstāj bērnus uz tik ilgu laiku vienus?
Nē, viņa ir. Pati vēl šodien raksta mammai, kā vārīt boršču. Diez vai rakstītu, ja omīte būtu ar bērniem.
13.09.2024 15:59 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 13.09.2024 12:34

Viņa ir stulbene un atstāj bērnus vienus pašus. Viņas mamma ļoti aktīvi sporto un daudz strādā. Pie Marijas praktiski nebrauc. Marijas mammai no rīta bija storiji no sporta zāles un Marija rādīja, ka rakstījusi mammai un prasījusi kā jāvāra borščs. Ja viņas mamma pieskatītu bērnus pie Marijas mājās, tad diez vai prasītu tādu jautājumu Whatsapp. Marijas stulbums ir tas, ka viņa to visu izliek IG, cilvēki redz cik viņa ir bezatbildīga. Vismaz tagad, kad izbraukusi, paņēmusi līdzi Īlonu. Neits droši vien pieskata Vitu mājās. Cik nu pieskata, gan jau katrs savā istabā.
Viņa ar savu slinkumu un bezatbildību tiešā veidā apdraud ne tikai savus bērnus, bet ar kaimiņus. Un ko tad, ja bērni izdomās paspēlēties ar uguni un aizdedzinās kaut ko? Vecākais brālis klausīs Mašas ieteikumam un māsu ieslēgs dzīvoklī, kamēr meklēs palīdzību, ja meklēs? Tie ir bijuši Mašas ieteikumi.
13.09.2024 16:07 |
 
Reitings 1527
Reģ: 29.04.2024
CallMeAnnika @ 13.09.2024 15:53
Zinu, kur Maša dzīvo. Par skolu un b/d gan nē.
pielīmē kaut vai zīmīti kaimiņiem, lai paseko šai kazai līdzi, vai paziņo soc.d. pēc mašīnas vien visu var atkost
13.09.2024 16:24 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
Signe: ja tev ir slikta sejas āda, nogurums, gribas gulēt, nespēks, tad Biomatrix palīdzēs un visu atrisinās.
Maša, kura dzer Biomatrix: es gribu gulēt un man ir nespēks visu laiku.
13.09.2024 16:30 |
 
Patīk
Reitings 40032
Reģ: 12.10.2022
ZANZEZAN @ 13.09.2024 16:24
pielīmē kaut vai zīmīti kaimiņiem, lai paseko šai kazai līdzi, vai paziņo soc.d. pēc mašīnas vien visu var atkost
Es dzīvoju otrā Rīgas pusē. Kad Maša ievācās Ziepniekkalnā, redzēju viņas māju fonā un atpazinu. Varbūt kāda dzīvo Ziepniekalnā vai seko Kristapam? Viņam būtu jāzin, ka Maša pakļauj briesmām visus bērnus + viņa dēls regulāri piestrādā par aukli.
13.09.2024 16:48 |
 
Reitings 274
Reģ: 09.02.2024
Neitam tad ir tagad telefons vai nav?
Ja ir, tad lieliski būtu, ka Kristaps tajā brīdī kamēr Maška valkājas pa staķiku, piezvana, puika apstiprina, jā, esam vieni mājās un K aizbrauc vai zvana mačkai. Vai izsauc policiju notikuma fiksācijai.
13.09.2024 17:09 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
"Es neesmu sastāvu cilvēks" - šis viņām top teikums. Tikai kā var nepārzināt sastāvu produktiem, kurus tik ļoti slavē un iesaka? Nav jau viņiem to piedāvājumu tūkstošiem..
13.09.2024 17:12 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.09.2019
Pilnīgi ticu teorijai, ka Maška ļāva Neitam kavēt skolu, lai viņš var pieskatīt sīkos un pati var izgulēties
13.09.2024 19:09 |
 
Reitings 1527
Reģ: 29.04.2024
Claire @ 13.09.2024 19:09
Pilnīgi ticu teorijai, ka Maška ļāva Neitam kavēt skolu, lai viņš var pieskatīt sīkos un pati var izgulēties
es neticu, es dodu 100% ka tas tā arī bija. Nu pārāk viņa te mira nost pēdējās divas dienas. Un kur tad pazuda tas entuziasms - sāksies septembris, es hapī, bēbīšiem skolā, bd un viss pasakaini. Pirmajā nedēļā jau trešdienā noplīsa, aizbrauca buhāt ar robi un bērnus nometa pie mammas. Un šonedēļ arī, pirmdien -viss, jāsāk, jāsavācas un nedēļas vidū Vitu atstāj jo mammas diena, tad pāri slima, tad bērnus atstāj, jo pēkšņi visi slimi jau no pirmdienas. Tai ģimenē ir viens slimais, maška. Kas nedraudzējas ar galvu, kurai ir nez kas, un vainīgi visi.
Depresija ne depresija, ja tā meklē risinājumu, ne sēdi ig un žēlojies cik visi slikti, bd utt utt.
Cilvēciņ, ir tikai 13septembris! Tikai divas nedēļas no skolas sākuma..
Diez kā citas mammas tiek galā? Kā samenedžē skolas, pulciņus, nodarbības bērniem? Sev darbus, hobijus, kopā būšanu un ikdienu?
Elementāri-dara, nevis gaida zīmi, kad kāds autobuss notrieks, lai saprastu, ka jāiet palūgties. Jā tas visu atrisinās.. Un padomā, ja tev tiešām kas atgadītos, bērni vieni mājas, tu slimnīcā, labākajā gadījumā, telefons sasosts, kas viņus pieskatīs, informēs? Cik ilgi viņi vieni tur sēdēs? Tiešām smadzeņu nav?
Kas ir Neitam bez skolas? Kādi pulciņi, nodarbības? Kur palika terapijas utt? Atkal vilksi līdz pēdējam, kad visi būs slikti? Da lien no savas alas ārā!
tāda šaurpiere
13.09.2024 21:31 |
 
Reitings 1817
Reģ: 22.07.2020
Tā jebanaška ir totāla krievu šabolda, kura kā kuce sadzemdējusi sev bērnus, bet nekādu atbildību neuzņemās!
Tas ir prātam neaptverami, cik tukšpauraina amēba viņa ir. Viņa ir hepī tikai tad, kad šai iedod austeri un pipeli aiz vaiga, kuru noskalo ar glāzi Boscas! Viņai ir 3(!!!!!) mazi bērni, bet viņa uzvedas kā mazgadīgs sētas krancis!
Klausies tu, tupā krievene, 100 punkti, ka tu lasi-es par tevi esmu savākusi nenormālu apjomu kompromāta, visi tavi pāļa storiji, sākot ar dziedāšanu, sēžot uz poda un beidzot ar pliku nipeli, tavas izliktās sarakstes utt utjp nonāks bāriņtiesas redzeslokā, ja tu nekļūsi par priekšzīmīgu māti un tad tikai nepieraudi pilnu IG, cik visi apkārt ir ļauni!
13.09.2024 22:24 |
 
Reitings 2
Reģ: 14.09.2024
TELEGRAM @CANNAUNION35 COMPRAR BILLETES FALSOS
14.09.2024 04:36 |
 
Reitings 1583
Reģ: 27.04.2023
Ritta @ 13.09.2024 22:24
Tā jebanaška ir totāla krievu šabolda, kura kā kuce sadzemdējusi sev bērnus, bet nekādu atbildību neuzņemās!
Tas ir prātam neaptverami, cik tukšpauraina amēba viņa ir. Viņa ir hepī tikai tad, kad šai iedod austeri un pipeli aiz vaiga, kuru noskalo ar glāzi Boscas! Viņai ir 3(!!!!!) mazi bērni, bet viņa uzvedas kā mazgadīgs sētas krancis!
Klausies tu, tupā krievene, 100 punkti, ka tu lasi-es par tevi esmu savākusi nenormālu apjomu kompromāta, visi tavi pāļa storiji, sākot ar dziedāšanu, sēžot uz poda un beidzot ar pliku nipeli, tavas izliktās sarakstes utt utjp nonāks bāriņtiesas redzeslokā, ja tu nekļūsi par priekšzīmīgu māti un tad tikai nepieraudi pilnu IG, cik visi apkārt ir ļauni!

Šis drusku par skarbu uzrakstīts, bet grūti jau nepiekrist. Katru dienu cilvēks parāda savu attieksmi, vakar laikam bērnus par zoodārzu nosauca. Nu izcili. Patiesībā jau Marijai vienkārši vajag ārstu, domāju, ka tur jau pārāk dziļā depresijā ir un jāsāk ārstēt visas traumas. Viņa uzvedās kā PTSD. Pati tikai nesaprot.
14.09.2024 08:38 |
 
10 gadi
Reitings 340
Reģ: 27.08.2009
Es arī esmu bijusi Marijas vietā, esot vientuļā māte 3 maziem bērniem un ārstējusi depresiju, es zinu kā viņa jūtas, ka nevar piecelties no gultas, jo nav spēka. Kad grūti izdarīt elementāras ikdienišķas lietas, bet es ārstējos un es nebiju ieslēgusi cietējas pozīciju. Man viņas ir žēl, bet es viņu totāli neatbalstu tajā, ka viņa visus vaino pie jebkā, sūdzas un uzskata, ka visiem viņa jāsaprot un jāatbalsta. Es tajā laikā savus bērnus liku pirmajā vietā, tieši viņu emocionālo stāvokli, es ne ieslēdzu cietējas pozīciju un cīnījos, vienkārši biju atklāta līdzcilvēkiem. Un ziniet, man bija tik daudz atbalsta, tik daudz cilvēki paši pieteicas palīdzēt, bērnudārzā no audzinātājām un citiem vecākiem vienmēr saņemu atbalstu, visi piedāvāja bērnus pēc dārziņa savākt, pat audzinātāja piedāvāja paņemt pie sevis uz stundiņu, ja iesprudu darbā ilgāk. Es biju pateicīga un pazemīga vienmēr, jo bērni ir mana atbildība! Es tajā laikā strādāju 2 darbus, lai nodrošinātu bērniem kvalitatīvu dzīvi, cik nu tas bija iespējams un ar bērniem regulāri runāju, stāstiju, ja šis ir tāds dzīves posms un mums kopā tam visam jāiziet kopā cauri. Katrā brīvā dienā organizējām kaut ko, braucām mini tripiņos, vakaros ar popkornu filmu vakari. Ir svarīgs mindset. Es gribētu uzrakstīt Marijai, bet es domāju nav jēga tērēt enerģiju, jo esmu par citam tēmām uzrakstījusi un vinai ir sava dzelžainā domāšana. Ļoti žēl gan viņas, gan bērnu
14.09.2024 08:58 |
 
10 gadi
Reitings 340
Reģ: 27.08.2009
Maija4 @ 14.09.2024 08:58
Es arī esmu bijusi Marijas vietā, esot vientuļā māte 3 maziem bērniem un ārstējusi depresiju, es zinu kā viņa jūtas, ka nevar piecelties no gultas, jo nav spēka. Kad grūti izdarīt elementāras ikdienišķas lietas, bet es ārstējos un es nebiju ieslēgusi cietējas pozīciju. Man viņas ir žēl, bet es viņu totāli neatbalstu tajā, ka viņa visus vaino pie jebkā, sūdzas un uzskata, ka visiem viņa jāsaprot un jāatbalsta. Es tajā laikā savus bērnus liku pirmajā vietā, tieši viņu emocionālo stāvokli, es ne ieslēdzu cietējas pozīciju un cīnījos, vienkārši biju atklāta līdzcilvēkiem. Un ziniet, man bija tik daudz atbalsta, tik daudz cilvēki paši pieteicas palīdzēt, bērnudārzā no audzinātājām un citiem vecākiem vienmēr saņemu atbalstu, visi piedāvāja bērnus pēc dārziņa savākt, pat audzinātāja piedāvāja paņemt pie sevis uz stundiņu, ja iesprudu darbā ilgāk. Es biju pateicīga un pazemīga vienmēr, jo bērni ir mana atbildība! Es tajā laikā strādāju 2 darbus, lai nodrošinātu bērniem kvalitatīvu dzīvi, cik nu tas bija iespējams un ar bērniem regulāri runāju, stāstiju, ja šis ir tāds dzīves posms un mums kopā tam visam jāiziet kopā cauri. Katrā brīvā dienā organizējām kaut ko, braucām mini tripiņos, vakaros ar popkornu filmu vakari. Ir svarīgs mindset. Es gribētu uzrakstīt Marijai, bet es domāju nav jēga tērēt enerģiju, jo esmu par citam tēmām uzrakstījusi un vinai ir sava dzelžainā domāšana. Ļoti žēl gan viņas, gan bērnu

Tajā laikā ir grūti nenoiet no ceļa, jo es arī ik pa laikam izravos un tad nodevu uguņus, viena pati mājās vīnu dzēru, lai atslēgtu smadzenes, bet tas viss nav risinājums un ar to nevar aizrauties, jo būs vēl sliktāk. Alkohols pastiprina depresiju, un kad to sapratu, tad nogriezu kā ar nazi! Arī īstais, gàdigais vīrietis atnāks, kad mentāli viņa būs savākusies, jo tagad viņa par sevi nerada pašu labāko iespaidu.
14.09.2024 09:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits