Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 945
Reģ: 05.07.2024
Blablablabla @ 10.09.2024 10:50
Audzināt un izglītot arī ir divas dažādas lietas! Un tieši tā,nav audzinātājam nav jākaro vienam pašam,mātei arī jāiesaistās un nevis jāuzstāda savi noteikumi! Audzinātājas drosi labāk zin un redz,kas notiek ar mazo puiku ,kamēr vins tur,nekā Marija ,kamēr viņas tur nav! Es saprotu,tas varbūt kaitinoši! Bet palaižot bērnu uz dārziņu,tas nenozīmē,ka esi ticis vaļā no bērna plks 7.00-17.00! Būtu sadarbojusies nedēļu-divas un Ilons ātri vien ieietu jaunajā režīma! Man besi šo māmiņu (Marijas) domāšana,ka viss es bērnus dzemdēju,līdz dārziņam uzaudzinājusi,tagad viss-lai talak ņemās skolas un dārziņi-ko ļoti var redzēt arī pēc Neita! Manam dēlam arī irmācību problēmas dēļ Autisma spektra! Esmu līdz zemei pateicīga skolai par visu atbalstu,bet arī es mājas pēc darba /brivdienas stradaju ar viņu smagi
Labi viss,te jau aizsākas cāļa tēma! Bet man žēl,tā nabaga puisīša,iemests sveša vide un māte vēl Spurdz pretī,ka ne viņam viss ok,adapciju nevajag utt
Vajag,ja Tavs bērns bez Tevis nevar!
Mēs kad uzsākam dārziņā gaidas,es pirmo laiku min 10-15 stāvēju turpat,ja nu ,kas lai varu izņemt,vienemr biju gatava iet pakaļ ,ja vajag!

Nu Tu vienkārši minēji, ka audzinātājai nav jāaudzina, bet tieši dārziņš jau ieliek to pirmo pamatu tam bērnam. Un vecāki. Nezinu un nemāku spriest par citiem dārziņiem, bet nu jau arvien populārāk paliek mācīt bērniem būt patstāvīgiem, audzinātāja ir tas cilvēks, kas savā veidā tomēr arī audzina tos bērnus, iemāca ļoti daudz svarīgas lietas, audzinātāja nav domāta tikai, lai pieskatītu bērnu. Varbūt ir dārziņi, kur bērniem neko nemāca, ļauj uzvesties kā grib...
Par adaptāciju pilnībā piekrītu. Tas ir stress bērnam, jauna vide, režīms. Ja viņam līdz šim nekas tāds nav bijis, tad mašai pašai vajadzētu saprast kā loģiski domājošai mātei, ka tas nenotiek tā uz sitiena, izmet sīko un var laist pie jobera. Ja reiz dzemdēja, tad lai uzņemas atbildību beidzot!
10.09.2024 11:16 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
brunettte @ 10.09.2024 11:16

Nu Tu vienkārši minēji, ka audzinātājai nav jāaudzina, bet tieši dārziņš jau ieliek to pirmo pamatu tam bērnam. Un vecāki. Nezinu un nemāku spriest par citiem dārziņiem, bet nu jau arvien populārāk paliek mācīt bērniem būt patstāvīgiem, audzinātāja ir tas cilvēks, kas savā veidā tomēr arī audzina tos bērnus, iemāca ļoti daudz svarīgas lietas, audzinātāja nav domāta tikai, lai pieskatītu bērnu. Varbūt ir dārziņi, kur bērniem neko nemāca, ļauj uzvesties kā grib...
Par adaptāciju pilnībā piekrītu. Tas ir stress bērnam, jauna vide, režīms. Ja viņam līdz šim nekas tāds nav bijis, tad mašai pašai vajadzētu saprast kā loģiski domājošai mātei, ka tas nenotiek tā uz sitiena, izmet sīko un var laist pie jobera. Ja reiz dzemdēja, tad lai uzņemas atbildību beidzot!

Pirmie pamati tiek ielikti mājās, vismaz sāk tos apgūt mājās. Dārziņā tos pilveido un apgūst arī kaut ko jaunu, ko mājās nav darījuši.
10.09.2024 11:28 |
 
Reitings 1502
Reģ: 29.04.2024
Pēc Marijas pēdējā stori, ar vanniņu un Robertu-ja ka tad, Roberts tevi koļī un tev neko jo viņa nevajag 😅😅😅😅
Pati uzprasās.. omg, kāda lētuce..
Un kurš normāls, strādājošs cilvēks 9.00 iet vannā? Takā-nu kā?
Un kur Vita tai laikā, jau jau mammas diena..? Tapetes apzīmē?
10.09.2024 11:31 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
ZANZEZAN @ 10.09.2024 11:31
Pēc Marijas pēdējā stori, ar vanniņu un Robertu-ja ka tad, Roberts tevi koļī un tev neko jo viņa nevajag ????
Pati uzprasās.. omg, kāda lētuce..
Un kurš normāls, strādājošs cilvēks 9.00 iet vannā? Takā-nu kā?
Un kur Vita tai laikā, jau jau mammas diena..? Tapetes apzīmē?

Priekš kam tādi storiji un sarakstes ir jāpublicē?! 😕 Marijas izmisums spiežas ārā pa visām vīlēm. Cenšas parādīt saviem sekotājiem, ka viņas dzīvē ir vīrieši.
10.09.2024 11:47 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Japānas princese @ 10.09.2024 09:18

Var un vajag. Ja daudzi to dara, policija zvana un aicina uz pārunām.

Policija noteikti nezvana... :D Jābūt oficiālam dok. ne telefonsarunai.
10.09.2024 12:00 |
 
Reitings 945
Reģ: 05.07.2024
Goda vārds, fuj. Jēga tam screenshotam un ziņām? Ķipa pati aicina brokastīs un tad pati pasaka, ka iegāja vannā, wtf. Maša cik tev gadu? 12? Būtu māju sakārtojusi, ēst uztaisījusi bērniem vakariņām, kaut ko lietderīgu izdarījusi, ti že maķ.
10.09.2024 12:02 |
 
Reitings 45
Reģ: 06.09.2024
Vot tas kontents ar Robertu ir vienkārši kaut kas. Un ne jau fakts a viņi tur 100x šķiras un tiekas un jājas, nu naturāli, pieauguši cilvēki, tak lai dara ko vēlas, kāda kuram daļa, arī nepiekrītu ka par sliktu māti sievieti padara fakts ka guļ ar dažādiem vīriešiem, Bet tas ka tas tiek likts IG ka joks/nejoks - nedalec man tas mērķis. OK, gribi palielīties ka tu kādam patīc, nu ieliec normālu bildi, kur esat apķērušies vai tml, bet tas mūžīgais zemā līmeņa lauku tumsoņa humors.... Izskatās labākajā gadījumā pēc kompleksainas tīnes. Kā mazie puikas, kuri rauj meitenes aiz bizēm jo patīk un nevar tikt galā ar savām emocijām, tā viņa to Robertu ķircina.
Bet nu viņa pati teikusi, kā ieliek vīrieti tā skatījumi debesīs, tā ka loģiski.
10.09.2024 12:13 |
 
Reitings 175
Reģ: 13.07.2024
ZANZEZAN @ 10.09.2024 11:31
Pēc Marijas pēdējā stori, ar vanniņu un Robertu-ja ka tad, Roberts tevi koļī un tev neko jo viņa nevajag ????
Pati uzprasās.. omg, kāda lētuce..
Un kurš normāls, strādājošs cilvēks 9.00 iet vannā? Takā-nu kā?
Un kur Vita tai laikā, jau jau mammas diena..? Tapetes apzīmē?

Kā kas 9.00 iet vannā!? Vietuļa , strdāsājoša trīs bērnu māte !
#joks
10.09.2024 12:15 |
 
Reitings 45
Reģ: 06.09.2024
Būtu labāk šodienu izmantojusi Vitas podiņmācībai, ne vannai un brokastīm ar Robertu 😆
10.09.2024 12:26 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
amnēzija @ 10.09.2024 11:28

Pirmie pamati tiek ielikti mājās, vismaz sāk tos apgūt mājās. Dārziņā tos pilveido un apgūst arī kaut ko jaunu, ko mājās nav darījuši.

Tā, kura ielika 👎, iespējams, ir viena no tām mammām, kura uzskata, ka bērnudārzā un skolā bērnam viss ir jāiemāca. Ka viņas galvenais uzdevums ir tikai nogādāt bērnu mācību iestādē. Cieņa pret pieaugušajiem un vienam pret otru, pieklājība un lietu kārtība jau sākas mājās, tas pamatu pamatos ir ieliekams ģimenē. Arī ēst, kā arī pielietot karoti un dakšiņu, un podiņmācību bērns uzsāk jau primāri apgūt mājās.
10.09.2024 12:59 |
 
10 gadi
Reitings 2044
Reģ: 31.01.2012
amoreamore @ 10.09.2024 09:25

Sūdīgas audzinātājas, ja nemāk tikt galā ar negulētājiem, bet liek vecākiem savākt bērnus.
Nu kaut ko taču tajā uni viņus māca, piemēram, kā tikt galā šādās situācijās.

Pilnīgi piekrītu. Ne visiem bērniem 4 gados ir vēl vajadzīga diendusa. Braukāt pakaļ uz to laiku? Kaut ko stulbāku neesmu dzirdējusi 😂 Ko tad, ja abi vecāki strādā, un līdz bd jābraic kaut vai tā pati pusstunda? Normālos dārziņos negulētājiem ir “klusais laiks”, kur viņi mierīgi pasēž vai atlaižas gultā, pašķirsta grāmatu utt.
10.09.2024 13:07 |
 
Reitings 1502
Reģ: 29.04.2024
Masai pašai jāsūc mašīna? Washars vairs par velti sadarbībai, to cūkukūti netirīs?😅
10.09.2024 13:20 |
 
Reitings 1586
Reģ: 25.01.2023
amoreamore @ 10.09.2024 10:29

Tad es nez kādos dārziņos jūs tur visi ejat un kas tie par personaliem :D
Mums dārziņā guletāji iet gulēt, neguletāji dara klusās lietas - zīmē, skatās grāmatas, kas māk, tas lasa, vai auklīte palasa priekšā. Mūsu audzinātāja uzskata, ka nedrīkst bērnam spiest gulēt, ja tas vairs viņam nav nepieciešams, un tagad bērniem tas notiek arvien ātrāk.
Pašvaldības BD.
var neaizmigt,bet mierīgi pa gultu,pavalstīties,lai atpūšas,mūsu BD visos 3 ir tāds noteikums.Lielākiem tas ir izicinājums,bet arī sagatavošanās skolai prasa savu, devu koncentrēšanos,tapēc viņi liek smadzenes atpūtināt😁Mans pirmklasnieks, kad tagad atnāk no skolas ,ielec gultā un nekustās vismaz stundu😂Kaut neguļ🤭
10.09.2024 13:22 |
 
Reitings 636
Reģ: 02.04.2023
Kad mātītei bērni ir "prioritāte". Es nezinu, es neļauti saviem bērniem, cik viņai ir, 3? gados sūkāt pirkstus un to vēl bāzt intsgaram
10.09.2024 14:05 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 10.09.2024 09:46

"Sportojot sporta zālē, paskatoties uz apkopēju, man radās tāda doma ar kuru es noteikti gribu ar jums padalīties. Un tas ir par to, kādā vidē mēs dzīvojam un attiecīgi šī vide arī veido mūs kā cilvēkus, palīdz izvirzīt mums mūsu mērķus, sapņus un vispār virzīties pa dzīvi uz priekšu. Jā, es nenoliegšu, ka mums ir vajadzīgi arī apkopēji un kasieri, un tādi varbūt zemāka līmeņa amatu veicēji, arī bez tiem mēs neiztiksim, bet kāpēc es par to visu runāju? Nu nenoliegsim to, kad, ja mēs dzīvojam vidē, kur ap mums ir cilvēki bez kaut kādām ambīcijām, tad arī mēs iekļaujamies šajā vidē un turpinam plūst pa straumi tieši tādā pašā veidā. Savukārt, ja mums apkārt ir cilvēki, kuri visu laiku cenšas būt labāki, kaut ko sasniegt, kaut ko jaunu mācīties un te mēs sasniegumus un tādus mērķus varam daudzās un dažādās jomās minēt. Un tieši tāpat, ja mūsu apkārtējie cilvēki piekopj veselīgu dzīvesveidu, ja viņi domā par savu ārējo izskatu, ja viņiem ir svarīgi tas ar kādu mašīnu viņi brauc, ceļojumi, kur viņi ceļo, tad mums automātiski gribās iekļauties šajā vidē. Un tas mums dod stimulu saņemties un darboties. Un šeit es viennozīmīgi varu pieminēt atkal to, kad es nebūtu tāda kāda es esmu, ja es jau piecus gadus nedarbotos tīklu mārketingā. Un nebūtu satikusies ar cilvēkiem, kuri ir ap mani šobrīd, jo tikai tas man lika pavisam savādāk paskatīties uz sportošanu, uz uzturu un manu izskatu."
Agitai jāpiekrīt, bet viņa pati neredz, ka viņa un viņas apkārtējās NL darbones neko nav sasniegušas. Ne NLietes sporto, ne veselīgi ēd, ne arī izskatās labi.
Kača ir vienīgā, kura vienmēr enerģijas pilna, ir ļoti laba finansiālā situācija pat bez vīra. Egita ar savu nodokļu parādu un slinkā Maša nav pozitīvi piemēri.
Agita laikam nesaprot, ka 100 eiro mēnesī pēc 5 gadiem, tas ir 0 ambīcijas.
10.09.2024 15:36 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 10.09.2024 09:56

Tad viņa runāja par to, ka savā vidē esot uzzinājusi par Sprogas apmācībām, kurās iemācījusies kas ir kapsulas garderobe, krāsoties un ģērbties. Pieminēja uztura bagātinātājus un to lietošanu. Un tad vēl sekoja teksti par to, ka pateicoties tām, kuras ceļojušas uz Dubaiju, viņa uzzinājusi par tādu vietu, kur aizceļot. Domājusi, ka tas esot tikai bagātākiem cilvēkiem domāts, sākusi interesēties un arī pati ar ģimeni esot turp aizbraukuši, ka tas neesot nemaz tik neiespējami. Un beigās "Tā kā tā apkopēja, kuru es šorīt redzēju, pilnīgi iespējams, ka pat nespēj iedomāties, kad arī viņa var dzīvot savādāk, kad arī viņa var izskatīties labāk, kad arī viņa var darīt kaut ko vairāk, pelnīt vairāk un sasniegt kaut kādus savus mērķus, jo pilnīgi iespējams, kad viņai apkārtnē nav tādu cilvēku, kas viņu uz to pamudina. Un šeit es vēlreiz varu teikt paldies manai tīklu mārketinga kompānijai, jā, par to, un vēlreiz varu teikt Tev, kad arī Tu esi laipni aicinās mūsu bariņā, iespējams, kardināli pamainīt savu vidi un cilvēkus sev apkārt...".
Nu ko, dāmas, mainām sevi vidi apkārt, lai pelnītu 100 eiro mēnesī un dzīvotu ar pumpainām sejām, tievējot katru otro nedēļu? :D
Kaimiņu mājas Vasjam vairāk smadzeņu šūnas nekā Agitai. Un viņa izskatās ļoti slikti. Gēnus nevar mainīt, tomēr ja izplati UB un kosmētiku, sakot, ka tā ir vislabākā, tad izskatam vajadzētu uzlaboties.
10.09.2024 15:46 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
brunettte @ 10.09.2024 12:02
Goda vārds, fuj. Jēga tam screenshotam un ziņām? Ķipa pati aicina brokastīs un tad pati pasaka, ka iegāja vannā, wtf. Maša cik tev gadu? 12? Būtu māju sakārtojusi, ēst uztaisījusi bērniem vakariņām, kaut ko lietderīgu izdarījusi, ti že maķ.
Man šķiet, ka Maša ir līdz ausīm samīlējusies Robertā, tāpēc viņai liekas, ka visām skauž. Robis viņas dzīvē ir ilgāk nekā pārējie īsie romāni, tāpēc ir pieķērusies. Tak tajā braucienā uz Prāgu vai kur viņi bija, Mašas acis pateica visu. Tikai Maša nekādi nevar savaldzināt Robi. Viņam vajag gultu un viss.
10.09.2024 16:05 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 10.09.2024 15:36
Agitai jāpiekrīt, bet viņa pati neredz, ka viņa un viņas apkārtējās NL darbones neko nav sasniegušas. Ne NLietes sporto, ne veselīgi ēd, ne arī izskatās labi.
Kača ir vienīgā, kura vienmēr enerģijas pilna, ir ļoti laba finansiālā situācija pat bez vīra. Egita ar savu nodokļu parādu un slinkā Maša nav pozitīvi piemēri.
Agita laikam nesaprot, ka 100 eiro mēnesī pēc 5 gadiem, tas ir 0 ambīcijas.

Bet ir taču jaudīgi un izsitušies cilvēki , tā apgalvo kāda no joyou 😂
Veselīga ēšana viņu izpratnē ir pašgatavota maltīte un kokteiļi ikdienā. Citādāk viņas neprot. Arī joprojām topošā uztura speciāliste ikdienā dzer tos kokteiļus.
10.09.2024 16:06 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
cupcake2 @ 10.09.2024 13:07

Pilnīgi piekrītu. Ne visiem bērniem 4 gados ir vēl vajadzīga diendusa. Braukāt pakaļ uz to laiku? Kaut ko stulbāku neesmu dzirdējusi ? Ko tad, ja abi vecāki strādā, un līdz bd jābraic kaut vai tā pati pusstunda? Normālos dārziņos negulētājiem ir “klusais laiks”, kur viņi mierīgi pasēž vai atlaižas gultā, pašķirsta grāmatu utt.
Cik saprotu, tad šeit runāja par tiem gadījumiem, kad bērns nav kluss un nav iespējams nomierināt, kamēr lielākā daļa guļ.
10.09.2024 16:16 |
 
Reitings 175
Reģ: 13.07.2024
amnēzija @ 10.09.2024 16:06

Bet ir taču jaudīgi un izsitušies cilvēki , tā apgalvo kāda no joyou ?
Veselīga ēšana viņu izpratnē ir pašgatavota maltīte un kokteiļi ikdienā. Citādāk viņas neprot. Arī joprojām topošā uztura speciāliste ikdienā dzer tos kokteiļus.

Vienīgais jaudīgais un izsitušās cilvēks ir Agnese reels. Bet izsitās tieši aizejot no NL
10.09.2024 16:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits