Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 739
Reģ: 07.02.2024
SmiekliNāk @ 10.09.2024 06:37
bet policijai nevar ziņot par šo?

Var un vajag. Ja daudzi to dara, policija zvana un aicina uz pārunām.
10.09.2024 09:18 |
 
Reitings 543
Reģ: 13.01.2023
KrūzīteDūzīte @ 10.09.2024 08:22

Viengadnieks arī saprot daudz. Bet nu protams, Mashai nav laika runāt ar berniem, tas ir fakts. Bet nu nevajag ari so adaptacijas procesu padarit par izsmieklu. Berns pamodisies un matei jau jabut klat? Nu jus nopietni? Varbut lai mamma paliek ar bernu bernudarza kamer vins adaptejas?
Un Ilonam nekad nav bijusi rutina, nekad nav bijis ritms, regulari tiek nomests kautkur pie draugiem vai pat svesham auklem- nu kada vel adaptacija? Vinam ta ir ikdiena. Drizak vins nesapro kapec ta mate visu laiku brauc pakal tik agri?
Bet es redzu, ka neadekvati mamminu ir loti daudz.
Man ir pāris draudzenes kuram bērni tagad ir dārziņā,vienam jau tūliņ būs 4 gadi,dārziņā jau iet 2 gadus ! Pusdienlaiku neguļ,un audzinātājas uzreiz pateica,ka Jūsu bērns pamodina pārējos un viņi nesniedz 1:1 pakalpojumus,jo vnk personāla nav,un tomēr jāsaprot,tas ir valsts bērnudārzs ,nevis privātais! Tā arī viņa braukā viņam pakaļ uz to diendusas laiku,nez kāpēc viņa neko nebļauj? Tāpēc,ka saprot? Bērnudārzs nav vainīgs,ka esi 3 bērnu vientuļa mamma! Ja dārziņš nāk pretī un piekrīt mēģināt nolikt Ilonu gulēt,tad esi jau pie dārziņa apmēram stundu pēc tā laika! Diendusa plkst 1? Esi tur jau pirms 2 un gaidi ,tas šaudās adapcijas process! Tas process nav tikai bērnam,tas ir mammai arī! Un ja bērnam nav problēmu,tad neviens neuzspiež adapcijas procesu! Marija,neaizmirsi,ja bērns būs problemātisks un Tu nespēsi risināt problēmas kopā ar audzinātājam-Jūs var izslēgt,un arī visu failu bērniņš ies talak uz nākamo dārziņu-jau ar zīmogu par traku mammu
Apdomājies ,NL tak brīvs grafiks,kad var apvienot ar bērniem,majam utt-kaut ka pretrunas ar Tava darba specifiku 🥰
10.09.2024 09:18 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
Sezam @ 10.09.2024 08:14

Jūs par Auziņu? Kas tur bija ar apkopēju? Es viņu sen neskatos, visi storiji vienādi, man viņa besī

Agita bija trenažieru zālē un storijos noniecināja trenažieru zāles apkopēju, ka viņa esot zemākā amata darba veicēja, ka vajag piedomāt kā izskatās, utt. Tad sāka filozofēt, lai pievienojas NL, ka tas maina dzīvi, utt. Tai pat laikā, pati sēž vīram uz kakla, nekur nestrādā, par vīra naudu pērk NL produktus. Ā, kamēr noniecināja apkopēju par viņas izskatu, pati bija nolupušā džemperī ar apvēluma bumbuļiem. Pretīga sieviete.
10.09.2024 09:19 |
 
Reitings 8061
Reģ: 13.04.2022
Blablablabla @ 10.09.2024 09:18
Man ir pāris draudzenes kuram bērni tagad ir dārziņā,vienam jau tūliņ būs 4 gadi,dārziņā jau iet 2 gadus ! Pusdienlaiku neguļ,un audzinātājas uzreiz pateica,ka Jūsu bērns pamodina pārējos un viņi nesniedz 1:1 pakalpojumus,jo vnk personāla nav,un tomēr jāsaprot,tas ir valsts bērnudārzs ,nevis privātais! Tā arī viņa braukā viņam pakaļ uz to diendusas laiku,nez kāpēc viņa neko nebļauj? Tāpēc,ka saprot? Bērnudārzs nav vainīgs,ka esi 3 bērnu vientuļa mamma! Ja dārziņš nāk pretī un piekrīt mēģināt nolikt Ilonu gulēt,tad esi jau pie dārziņa apmēram stundu pēc tā laika! Diendusa plkst 1? Esi tur jau pirms 2 un gaidi ,tas šaudās adapcijas process! Tas process nav tikai bērnam,tas ir mammai arī! Un ja bērnam nav problēmu,tad neviens neuzspiež adapcijas procesu! Marija,neaizmirsi,ja bērns būs problemātisks un Tu nespēsi risināt problēmas kopā ar audzinātājam-Jūs var izslēgt,un arī visu failu bērniņš ies talak uz nākamo dārziņu-jau ar zīmogu par traku mammu
Apdomājies ,NL tak brīvs grafiks,kad var apvienot ar bērniem,majam utt-kaut ka pretrunas ar Tava darba specifiku ?

Sūdīgas audzinātājas, ja nemāk tikt galā ar negulētājiem, bet liek vecākiem savākt bērnus.
Nu kaut ko taču tajā uni viņus māca, piemēram, kā tikt galā šādās situācijās.
10.09.2024 09:25 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
Sezam @ 10.09.2024 08:14

Jūs par Auziņu? Kas tur bija ar apkopēju? Es viņu sen neskatos, visi storiji vienādi, man viņa besī

"Sportojot sporta zālē, paskatoties uz apkopēju, man radās tāda doma ar kuru es noteikti gribu ar jums padalīties. Un tas ir par to, kādā vidē mēs dzīvojam un attiecīgi šī vide arī veido mūs kā cilvēkus, palīdz izvirzīt mums mūsu mērķus, sapņus un vispār virzīties pa dzīvi uz priekšu. Jā, es nenoliegšu, ka mums ir vajadzīgi arī apkopēji un kasieri, un tādi varbūt zemāka līmeņa amatu veicēji, arī bez tiem mēs neiztiksim, bet kāpēc es par to visu runāju? Nu nenoliegsim to, kad, ja mēs dzīvojam vidē, kur ap mums ir cilvēki bez kaut kādām ambīcijām, tad arī mēs iekļaujamies šajā vidē un turpinam plūst pa straumi tieši tādā pašā veidā. Savukārt, ja mums apkārt ir cilvēki, kuri visu laiku cenšas būt labāki, kaut ko sasniegt, kaut ko jaunu mācīties un te mēs sasniegumus un tādus mērķus varam daudzās un dažādās jomās minēt. Un tieši tāpat, ja mūsu apkārtējie cilvēki piekopj veselīgu dzīvesveidu, ja viņi domā par savu ārējo izskatu, ja viņiem ir svarīgi tas ar kādu mašīnu viņi brauc, ceļojumi, kur viņi ceļo, tad mums automātiski gribās iekļauties šajā vidē. Un tas mums dod stimulu saņemties un darboties. Un šeit es viennozīmīgi varu pieminēt atkal to, kad es nebūtu tāda kāda es esmu, ja es jau piecus gadus nedarbotos tīklu mārketingā. Un nebūtu satikusies ar cilvēkiem, kuri ir ap mani šobrīd, jo tikai tas man lika pavisam savādāk paskatīties uz sportošanu, uz uzturu un manu izskatu."
10.09.2024 09:46 |
 
Reitings 1586
Reģ: 25.01.2023
amoreamore @ 10.09.2024 09:25

Sūdīgas audzinātājas, ja nemāk tikt galā ar negulētājiem, bet liek vecākiem savākt bērnus.
Nu kaut ko taču tajā uni viņus māca, piemēram, kā tikt galā šādās situācijās.
man ir lidziga problēma,no 4 gadiem negul diendusu.(tagad piecgadnieks)prasiju jaunajā darziņā ko daris,ja gadijumā nevares aizmigt.Man atbildeja,ka nevar traucēt citiem berniem,vismaz savā gultiņā jaatrodas,jo bērniem strādā grupas efekts,ja vienu bernu nems pie sevis,tad visi gribēs.Bet ta kā bērni agri ceļas,arī negulētāji,medz iemigt,kad visi ir miega režīmā.Ja nu galīgi neies ar to mieru,man ari bus jānem arā uz to laiku
10.09.2024 09:50 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
Sezam @ 10.09.2024 08:14

Jūs par Auziņu? Kas tur bija ar apkopēju? Es viņu sen neskatos, visi storiji vienādi, man viņa besī

Tad viņa runāja par to, ka savā vidē esot uzzinājusi par Sprogas apmācībām, kurās iemācījusies kas ir kapsulas garderobe, krāsoties un ģērbties. Pieminēja uztura bagātinātājus un to lietošanu. Un tad vēl sekoja teksti par to, ka pateicoties tām, kuras ceļojušas uz Dubaiju, viņa uzzinājusi par tādu vietu, kur aizceļot. Domājusi, ka tas esot tikai bagātākiem cilvēkiem domāts, sākusi interesēties un arī pati ar ģimeni esot turp aizbraukuši, ka tas neesot nemaz tik neiespējami. Un beigās "Tā kā tā apkopēja, kuru es šorīt redzēju, pilnīgi iespējams, ka pat nespēj iedomāties, kad arī viņa var dzīvot savādāk, kad arī viņa var izskatīties labāk, kad arī viņa var darīt kaut ko vairāk, pelnīt vairāk un sasniegt kaut kādus savus mērķus, jo pilnīgi iespējams, kad viņai apkārtnē nav tādu cilvēku, kas viņu uz to pamudina. Un šeit es vēlreiz varu teikt paldies manai tīklu mārketinga kompānijai, jā, par to, un vēlreiz varu teikt Tev, kad arī Tu esi laipni aicinās mūsu bariņā, iespējams, kardināli pamainīt savu vidi un cilvēkus sev apkārt...".
10.09.2024 09:56 |
 
Reitings 175
Reģ: 13.07.2024
amnēzija @ 10.09.2024 09:56

Tad viņa runāja par to, ka savā vidē esot uzzinājusi par Sprogas apmācībām, kurās iemācījusies kas ir kapsulas garderobe, krāsoties un ģērbties. Pieminēja uztura bagātinātājus un to lietošanu. Un tad vēl sekoja teksti par to, ka pateicoties tām, kuras ceļojušas uz Dubaiju, viņa uzzinājusi par tādu vietu, kur aizceļot. Domājusi, ka tas esot tikai bagātākiem cilvēkiem domāts, sākusi interesēties un arī pati ar ģimeni esot turp aizbraukuši, ka tas neesot nemaz tik neiespējami. Un beigās "Tā kā tā apkopēja, kuru es šorīt redzēju, pilnīgi iespējams, ka pat nespēj iedomāties, kad arī viņa var dzīvot savādāk, kad arī viņa var izskatīties labāk, kad arī viņa var darīt kaut ko vairāk, pelnīt vairāk un sasniegt kaut kādus savus mērķus, jo pilnīgi iespējams, kad viņai apkārtnē nav tādu cilvēku, kas viņu uz to pamudina. Un šeit es vēlreiz varu teikt paldies manai tīklu mārketinga kompānijai, jā, par to, un vēlreiz varu teikt Tev, kad arī Tu esi laipni aicinās mūsu bariņā, iespējams, kardināli pamainīt savu vidi un cilvēkus sev apkārt...".

Ja viņa ir piedalījusies Sprogas apmācībās , tad tad viņa ir kā liela antireklāma . Mūždien tirgus lupatās un netīriem matiem staigā
10.09.2024 10:04 |
 
Reitings 543
Reģ: 13.01.2023
amoreamore @ 10.09.2024 09:25

Sūdīgas audzinātājas, ja nemāk tikt galā ar negulētājiem, bet liek vecākiem savākt bērnus.
Nu kaut ko taču tajā uni viņus māca, piemēram, kā tikt galā šādās situācijās.
varbut sudigi vecāki? Audzinātājam nav jāaudzina Tavi bērni,viņu darbs ir viņus pieskatīt! Tādiem apstākļiem ir aukles 1-1,vai privātie dārziņi
10.09.2024 10:15 |
 
Reitings 8061
Reģ: 13.04.2022
Blablablabla @ 10.09.2024 10:15
varbut sudigi vecāki? Audzinātājam nav jāaudzina Tavi bērni,viņu darbs ir viņus pieskatīt! Tādiem apstākļiem ir aukles 1-1,vai privātie dārziņi

Tak ja bērns ir negulētājs, tad tieši tas arī viņàm jādara - jāpieskata kamēr pārejie guļ nevis jāaudzina :D
Daudzos bērnudārzos atsakās to darīt, jo redz tad viņas nevar atpūsties.
10.09.2024 10:20 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
amoreamore @ 10.09.2024 09:25

Sūdīgas audzinātājas, ja nemāk tikt galā ar negulētājiem, bet liek vecākiem savākt bērnus.
Nu kaut ko taču tajā uni viņus māca, piemēram, kā tikt galā šādās situācijās.

Neaizmirsīsim, ka tas nav ne privātais bērnudārzs, ne aukle, kur ar katru bērnu strādā individuāli un katru apčubina. Vispār jau bērni ir jāaudzina vecākiem, jāmāca iet uz poda, jāizveido dienas režīms. Ar to nebūtu jānodarbojas audzinātājām bērnudārzā.
Marijas bērni ir kā mežoņi no džungļiem, kuri nekad nav mācīti celties vienā laikā, ēst vienā laikā. Vecākiem ir jāieradina pie dienas ritma. Marijas bērni pieceļas 8:00, kamēr Marija pati guļ līdz 13:00. Kamēr mamzele guļ, bērni vanda māju, Īlons nopludina vannas istabu, visu lauž. Vitai cik gadi? Trīs ar pusi? Joprojām staigā pamperos, jo Marijai tā noteikti ērtāk, nekā strādāt ar savu bērnu un iemācīt viņam kaut ko. Marija nekad nav redzama, ka spēlējas ar saviem bērniem, neviena attīstošā rotaļlieta, spēles, nekā no tā visa nav. Piedzemdēja, palaida pasaulē un viss. Es nebrīnīšos, ja Neits tāpat kā pati Marija, pametīs mājas 16 gados, sāks strādāt un dzīvot atsevišķi no mammas. Neitam pieaugot, Marija ar vien vairāk liks viņam vākt mazākos bērnus, gan jau arī Neitam būs viņi uz skolu jāved un tad uz mājām jāsavāc.
10.09.2024 10:24 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
amoreamore @ 10.09.2024 10:20

Tak ja bērns ir negulētājs, tad tieši tas arī viņàm jādara - jāpieskata kamēr pārejie guļ nevis jāaudzina :D
Daudzos bērnudārzos atsakās to darīt, jo redz tad viņas nevar atpūsties.

Bet audzinātājām arī vajag pusdienas paēst. Pa kuru laiku viņām ēst? Tieši tajā laikā, kamēr mazie guļ diendusu. Viņas nav roboti, 20 un vairāk bērni ir ļoti nogurdinoši.
10.09.2024 10:26 |
 
Reitings 8061
Reģ: 13.04.2022
Kenty @ 10.09.2024 09:50
man ir lidziga problēma,no 4 gadiem negul diendusu.(tagad piecgadnieks)prasiju jaunajā darziņā ko daris,ja gadijumā nevares aizmigt.Man atbildeja,ka nevar traucēt citiem berniem,vismaz savā gultiņā jaatrodas,jo bērniem strādā grupas efekts,ja vienu bernu nems pie sevis,tad visi gribēs.Bet ta kā bērni agri ceļas,arī negulētāji,medz iemigt,kad visi ir miega režīmā.Ja nu galīgi neies ar to mieru,man ari bus jānem arā uz to laiku

Tad es nez kādos dārziņos jūs tur visi ejat un kas tie par personaliem :D
Mums dārziņā guletāji iet gulēt, neguletāji dara klusās lietas - zīmē, skatās grāmatas, kas māk, tas lasa, vai auklīte palasa priekšā. Mūsu audzinātāja uzskata, ka nedrīkst bērnam spiest gulēt, ja tas vairs viņam nav nepieciešams, un tagad bērniem tas notiek arvien ātrāk.
Pašvaldības BD.
10.09.2024 10:29 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
amoreamore @ 10.09.2024 10:29

Tad es nez kādos dārziņos jūs tur visi ejat un kas tie par personaliem :D
Mums dārziņā guletāji iet gulēt, neguletāji dara klusās lietas - zīmē, skatās grāmatas, kas māk, tas lasa, vai auklīte palasa priekšā. Mūsu audzinātāja uzskata, ka nedrīkst bērnam spiest gulēt, ja tas vairs viņam nav nepieciešams, un tagad bērniem tas notiek arvien ātrāk.
Pašvaldības BD.

Marijas gadījumā, es domāju, ka problēma ir pašā Īlonā, nevis audzinātāju nevēlēšanā viņu pieskatīt. Marija pati saka, ka pat viņas mamma atsakās pieskatīt Īlonu, jo nevar ar viņu tikt galā. Kad Īlons paliek pie kāda no draugiem uz dažām stundām, pēc tam no Marijas ir storiji ar to, ka draugi nevar sagaidīt, kad Marija beidzot savāks savus bērnus. Viņi ir neaudzināti mežoņi. Es ticu, ka gan Vita, gan Īlons dārziņā iet kā viesuļi. Jo redzot visu to ko Marija parāda storijos, ir ļoti traki un viņus nevar savaldīt.
10.09.2024 10:33 |
 
Reitings 543
Reģ: 13.01.2023
amoreamore @ 10.09.2024 10:29

Tad es nez kādos dārziņos jūs tur visi ejat un kas tie par personaliem :D
Mums dārziņā guletāji iet gulēt, neguletāji dara klusās lietas - zīmē, skatās grāmatas, kas māk, tas lasa, vai auklīte palasa priekšā. Mūsu audzinātāja uzskata, ka nedrīkst bērnam spiest gulēt, ja tas vairs viņam nav nepieciešams, un tagad bērniem tas notiek arvien ātrāk.
Pašvaldības BD.
Ja,ja māk uzvesties klusi-tur jau tā lieta! Neviens neliks iet prom,ja mācēs diendusas laika klusi uzvesties ! Draudzenes gadījumā,dēls nemāk klusi uzvesties! Un es domāju,klausoties arī no Marijas stāstīs tā,Ilons nav tas,kurš varēs klusītēm nosēdēt 2h un zīmēt! Un esmu par visam 4 ,ka bērnam ar uzvedības traucējumiem nav jātraucē pārējos!
10.09.2024 10:34 |
 
Reitings 945
Reģ: 05.07.2024
Blablablabla @ 10.09.2024 10:15
varbut sudigi vecāki? Audzinātājam nav jāaudzina Tavi bērni,viņu darbs ir viņus pieskatīt! Tādiem apstākļiem ir aukles 1-1,vai privātie dārziņi
Audzinātāja un aukle ir divas dažādas personas :D Pieskata bērnus aukles, audzinātājas ir tās, kas izglīto bērnus.
Marijas bērni noteikti nav ne pirmie, ne pēdējie, kas neguļ diendusu, un atkarībā no dārziņa, tiem bērniem, kuri neguļ, audzinātājas iedod kādu darbiņu izpildīt. Man ne reizi audzinātāja nav zvanījusi no dārziņa, lai savācu bērnu, tikai tāpēc, ka viņa neguļ diendusu (pārsvarā guļ, bet nu gadās pāris reizes, kad negrib gulēt)
BET arī vecākiem šis jārisina, jāievieš režīms mājās, lai bērni pierod. Un maša pat neapzinās, cik tas viņai atvieglotu ikdienu, ja viņa iemācītu elementāru ikdienas rutīnu saviem bērniem.
10.09.2024 10:34 |
 
Reitings 45
Reģ: 06.09.2024
EsPati @ 10.09.2024 08:47
Bet vispār tas ir tik traki, ka Marijai ir problēmas ar jebkuru un visiem, kurus sastop savā ceļā. Viņa konfliktē gan ar kaimiņiem, gan random pretimācēju, ar audznātājām visos dārziņos, kur gājuši viņas bērni. Neviens vecis viņai neturas ilgi. Konfliktē ar māti un pat ar pašas bērniem. Bet ar putām uz lūpām mēģina iestāstīt, ka visi apkārt slikti. Kā viņai pašai nedalec, ka vienīgā sūdīgā starp visiem ir viņa pati?Nezinu nevienu cilvēku, kuram ir tik daudz konfliktu ar katru, kuru sastop savā dzīvē. Pat tās saucamās draudzenes ar laiku atbirst, jo vienkārši nevēlas tik toksisku cilvēku savā dzīvē. Briesmas. Līdzjūtība audzinātājām ar šo mātes parodiju!????

Lūk un šis ir toč. Jo tas ka cilvēki apkārt ir visādi un arī audzinātājas, logopēdi, ārsti, kaimiņi var būt riktīgi dirsas - tas ir fakts, bet tas ka Marijai problēmas ir ar VISIEM, vot tas gan ir aizdomīgi un skaidri norāda kur ir problēma. Normālam cilvēkam ir viedokļu nesaskaņas ar max 2 cilvēkiem no 10, bet Marijai problēmas ir ar VISIEM izņemot to kas māca to garīgo dizainu vai ka to pseidozinātni sauc, jo glauda pa ausīm, lai turpina par konsultācijām maksāt :D
Visi šausmīgi, bet viņa gan - rīta cilvēks, nekad nekavē, lapačka, nav uz konfliktiem vērsta, ar visiem var sadraudzēties, visiem patīk, laba mamma utt. Nu šausmas, nabaga cilvēks, pilnīgi prasās tiem sektas garīdziniekiem, kur viņa iet katru 7dienu kratīties, paprasīt, vai nevar ļauno aci noņemt. :D
10.09.2024 10:34 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
Blablablabla @ 10.09.2024 10:34
Ja,ja māk uzvesties klusi-tur jau tā lieta! Neviens neliks iet prom,ja mācēs diendusas laika klusi uzvesties ! Draudzenes gadījumā,dēls nemāk klusi uzvesties! Un es domāju,klausoties arī no Marijas stāstīs tā,Ilons nav tas,kurš varēs klusītēm nosēdēt 2h un zīmēt! Un esmu par visam 4 ,ka bērnam ar uzvedības traucējumiem nav jātraucē pārējos!

Bērnam tādā vecumā vienai aktivitātei pietiek uzmanības 10-20min.maksimums. Nu nevarēs viņš zīmēt 2h 🙄😂
10.09.2024 10:42 |
 
Reitings 543
Reģ: 13.01.2023
brunettte @ 10.09.2024 10:34
Audzinātāja un aukle ir divas dažādas personas :D Pieskata bērnus aukles, audzinātājas ir tās, kas izglīto bērnus.
Marijas bērni noteikti nav ne pirmie, ne pēdējie, kas neguļ diendusu, un atkarībā no dārziņa, tiem bērniem, kuri neguļ, audzinātājas iedod kādu darbiņu izpildīt. Man ne reizi audzinātāja nav zvanījusi no dārziņa, lai savācu bērnu, tikai tāpēc, ka viņa neguļ diendusu (pārsvarā guļ, bet nu gadās pāris reizes, kad negrib gulēt)
BET arī vecākiem šis jārisina, jāievieš režīms mājās, lai bērni pierod. Un maša pat neapzinās, cik tas viņai atvieglotu ikdienu, ja viņa iemācītu elementāru ikdienas rutīnu saviem bērniem.
Audzināt un izglītot arī ir divas dažādas lietas! Un tieši tā,nav audzinātājam nav jākaro vienam pašam,mātei arī jāiesaistās un nevis jāuzstāda savi noteikumi! Audzinātājas drosi labāk zin un redz,kas notiek ar mazo puiku ,kamēr vins tur,nekā Marija ,kamēr viņas tur nav! Es saprotu,tas varbūt kaitinoši! Bet palaižot bērnu uz dārziņu,tas nenozīmē,ka esi ticis vaļā no bērna plks 7.00-17.00! Būtu sadarbojusies nedēļu-divas un Ilons ātri vien ieietu jaunajā režīma! Man besi šo māmiņu (Marijas) domāšana,ka viss es bērnus dzemdēju,līdz dārziņam uzaudzinājusi,tagad viss-lai talak ņemās skolas un dārziņi-ko ļoti var redzēt arī pēc Neita! Manam dēlam arī irmācību problēmas dēļ Autisma spektra! Esmu līdz zemei pateicīga skolai par visu atbalstu,bet arī es mājas pēc darba /brivdienas stradaju ar viņu smagi
Labi viss,te jau aizsākas cāļa tēma! Bet man žēl,tā nabaga puisīša,iemests sveša vide un māte vēl Spurdz pretī,ka ne viņam viss ok,adapciju nevajag utt
Vajag,ja Tavs bērns bez Tevis nevar!
Mēs kad uzsākam dārziņā gaidas,es pirmo laiku min 10-15 stāvēju turpat,ja nu ,kas lai varu izņemt,vienemr biju gatava iet pakaļ ,ja vajag!
10.09.2024 10:50 |
 
Reitings 1502
Reģ: 29.04.2024
Blablablabla @ 10.09.2024 10:50
Audzināt un izglītot arī ir divas dažādas lietas! Un tieši tā,nav audzinātājam nav jākaro vienam pašam,mātei arī jāiesaistās un nevis jāuzstāda savi noteikumi! Audzinātājas drosi labāk zin un redz,kas notiek ar mazo puiku ,kamēr vins tur,nekā Marija ,kamēr viņas tur nav! Es saprotu,tas varbūt kaitinoši! Bet palaižot bērnu uz dārziņu,tas nenozīmē,ka esi ticis vaļā no bērna plks 7.00-17.00! Būtu sadarbojusies nedēļu-divas un Ilons ātri vien ieietu jaunajā režīma! Man besi šo māmiņu (Marijas) domāšana,ka viss es bērnus dzemdēju,līdz dārziņam uzaudzinājusi,tagad viss-lai talak ņemās skolas un dārziņi-ko ļoti var redzēt arī pēc Neita! Manam dēlam arī irmācību problēmas dēļ Autisma spektra! Esmu līdz zemei pateicīga skolai par visu atbalstu,bet arī es mājas pēc darba /brivdienas stradaju ar viņu smagi
Labi viss,te jau aizsākas cāļa tēma! Bet man žēl,tā nabaga puisīša,iemests sveša vide un māte vēl Spurdz pretī,ka ne viņam viss ok,adapciju nevajag utt
Vajag,ja Tavs bērns bez Tevis nevar!
Mēs kad uzsākam dārziņā gaidas,es pirmo laiku min 10-15 stāvēju turpat,ja nu ,kas lai varu izņemt,vienemr biju gatava iet pakaļ ,ja vajag!
ja būtu vairāk tādu mammu kā tu, tad viss būtu daudz vienkāršāk pasaulē..
Diemžēl nav.
Tepat forumā daudzas uzskata, ka Marijas rīcība ir ok, braukt alko reibumā ir ok(tā taču tikai viena glāze), atstāt bērnu uz adaptāciju nav vajadzīgs, cik var auklēties utt..
Žēl, ka tādas mammas un žēl, ka tā aug jaunā paaudze..
Bērns kopē vecākus. Visā. Attieksmē, uzvedībā, runā. Agri vai vēlu viss tas parādās un nāk ārā.. Nevarēs gribēt no Neita normālu, vīrišķīgu attieksmi, uztveri urrā, ja viņš ir redzējis visu šo, kā komunicē vecāki, kā uzvedas mamma, ka jāaukle pašam brāli, māsu..
Tas pats Ilons, tas pats Vita. Skumji
10.09.2024 11:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits