Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 132
Reģ: 13.02.2013
EsPati @ 09.09.2024 14:42
Sestdien biju Lucavsalas laukumiņā ar bērniem. Vienā brīdī redzu - nesās viens puika kā aptracis ar mazu skrejriteni. Domāju, kur redzēts. Un tad sapratu, ka tas tak Neits ? Un kur ir Neits, tur kaut kur netālu jābūt vai nu Mamašai, vai omītei, nuuu vai Robčikam ? vēlāk skatos, Mamaša ar Īlonu padusē skraida pa laukumiņu un kaut ko meklē, skatās uz visām pusēm ar sarauktu pieri, jo tak kāds vai abi no bērniem ir pazuduši ??‍♀️ Laikam beigās jau atradās un paldies Dievam ?? Jo, tomēr blakus ir visai pieejama Daugava ? Un tad jau skatos, sēž laimīgā ģimenīte pie kafūža galdiņa. Kaut ko ēd, Marija sūc aperolu (apšaubu, ka bezalko) un tālāk no galdiņa velk saltu. Un tad jau pēc ļoti neīsa brīža jau sēdās Mustangā un laida prom. Paši tai brīdī tieši braucām mājup. Man tik jautājums, cik ātri tāds aperol kokčiks iziet?Nebūsim naivas. Skaidrs, ka nejau bezalko kokteiļa dēļ viņa bija tai kafūzī. Jo nu, laikam es tad savas vismaz pāris stundas nogaidītu pirms sēsties pie stūres, bet te tas bija minūšu jautājums ??‍♀️ bet savā ziņā, bija pat nedaudz žēl viņas. Visi vecāki, lielākoties, laimīgi ar otrām pusītēm vai mammas vienas pašas, ar bērniem pa laukumiņu dauzās, lait ko dara tur apkārt, bet tur mammīte sūc ar bērniem barčikā aperolu. Tāda vientulības sajūta mani pārņēma redzot šo skatu… ?

Kāpēc nepalīdzēja meklēt bērnus, ja jau pazini Marijas dēlu? Bezatbildīgi no Tavas, kā mammas puses es teiktu..Bija foršāk noskatīties kā Vucēna sarautu pieri skraida un tad ir tik forši ienākt te, un izgāzt savu sū***u!!!😅🤌🤣 Good job!🤝🤌🧐
09.09.2024 16:08 |
 
Reitings 45
Reģ: 06.09.2024
Par adaptāciju gan man ar vel jāpiemin, ka tā tad to pirmo nedēļu, bija kaut kāda sakarīga jātaisa, nevis haosā. 1, un 2.dienu paliek līdz miegam, 3. un 4.dienu paliek ar gulēšanu, 5. dienu jau paliek līdz piemēram launagam. nu es zināju ka man adaptācijai ir piemēram 1.5 nedēļas un taa ari kaut ka loģiski visu organizēju, lai pamazām testētu. Nu kaut ka tā, bet tur jau atkal neviens neko nejēdz izdomāt un viss tādā haosā ka ir VISU VAI NEKO. vai nu bērns mājās vai ar pirmo dienu līdz 19.00 dārzā. ka cilvēki var būt tik šausmīgi neorganizēti (oi, atvainojos, spontāni :D).
09.09.2024 16:08 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
Burberry @ 09.09.2024 16:08

Kāpēc nepalīdzēja meklēt bērnus, ja jau pazini Marijas dēlu? Bezatbildīgi no Tavas, kā mammas puses es teiktu..Bija foršāk noskatīties kā Vucēna sarautu pieri skraida un tad ir tik forši ienākt te, un izgāzt savu sū***u!!!??? Good job!???

Un mammai savi bērni laukumiņā bija jāatstāj vieni bez uzraudzības, vai kopā ar saviem bērniem bija jāskrien meklēt Marijas bērni? 🤷‍♀️🙄
09.09.2024 16:13 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
TheBlonde @ 09.09.2024 16:01

Nu pēc Latvijas likumdošanas var, ja alkohola līmenis nepārsniedz 0,5 promiles. Vai tev liekas, ka Tavs viedoklis ir svarīgāks par Latvijas likumdošanu?

Tas, ka likums atļauj 0.2 vai 0.5 promiles, nenozīmē, ka var izdzert aperolu un sēsties pie stūres. Ieteiktu painteresēties ko nodara šie "viegli dzērieni" cilvēka reakcijai un spējai noteikt attālumus starp objektiem.
09.09.2024 16:16 |
 
Reitings 1586
Reģ: 25.01.2023
Citronpipars @ 09.09.2024 16:08
Par adaptāciju gan man ar vel jāpiemin, ka tā tad to pirmo nedēļu, bija kaut kāda sakarīga jātaisa, nevis haosā. 1, un 2.dienu paliek līdz miegam, 3. un 4.dienu paliek ar gulēšanu, 5. dienu jau paliek līdz piemēram launagam. nu es zināju ka man adaptācijai ir piemēram 1.5 nedēļas un taa ari kaut ka loģiski visu organizēju, lai pamazām testētu. Nu kaut ka tā, bet tur jau atkal neviens neko nejēdz izdomāt un viss tādā haosā ka ir VISU VAI NEKO. vai nu bērns mājās vai ar pirmo dienu līdz 19.00 dārzā. ka cilvēki var būt tik šausmīgi neorganizēti (oi, atvainojos, spontāni :D).
nu mums tas pats 2nedelas(10 darba dienas) gāja pa solīšiem,un pec tam 3sajā nedeļā gaja uz pilno dienu ar launaugu un lidz 17.00(kad standartā varam iznemt,citiem tas laiks bus savādaks) .Bērniem laika izjūta ir savādāka,kā pieaugušajiem,viņiem diena paša sakumā liekas loti ilga.Un paši jau arī kladzina ,ka NL ir tāds grafiks ar ko var visu savienot😁
09.09.2024 16:27 |
 
Reitings 273
Reģ: 09.02.2024
Oi, sestā diena jaunajā bd un Maša jau kačā savas tiesības un nekas nepatīk. Liekam likmes-es saku, ka būs salekusies ar audzinātājām max oktobrī. Līdz pirmajam punķim kad audzes teiks, ka jāatstāj mājās, bet Marija taču zinās labāk.
Un tas, ka stāsta, ka Neitu palaida uz bd 11 mēnešos, jo viņam bija garlaicīgi vispār ir kaut kāds kosmoss 😂 gada mātei, jei bogu
09.09.2024 16:32 |
 
10 gadi
Reitings 318
Reģ: 22.05.2010
Mashka Kakashka @ 09.09.2024 16:16

Tas, ka likums atļauj 0.2 vai 0.5 promiles, nenozīmē, ka var izdzert aperolu un sēsties pie stūres. Ieteiktu painteresēties ko nodara šie "viegli dzērieni" cilvēka reakcijai un spējai noteikt attālumus starp objektiem.

Skaidrs, ka pie stūres nesēdi, un Tava reakcija ir 0. Bet, pieredzejušiem šoferiem, tici man, viens aperols baigi reakciju neietekmēs. Un neizliecies gudrāka par tiem, kas to ir izrēķinājuši un šo likumu pieņēmuši ;) tas, ka nepatīk Marija ir skaidrs, bet jābūt arī objektīvam.
09.09.2024 16:59 |
 
Reitings 311
Reģ: 17.12.2019
11 mēnešos mājās garlaicīgi? halllooo, zeme atveries! Ja kaut mazliet darbotos ar savu bērnu, tad zīdainim mājās nebūtu garlaicīgi. Kā tik tupa māte var būt? Pati ir stāstījusi, kā Neits, mazs būdams, Mariju nav mājās gaidījis, savukārt vecmāmiņai pretī atplestām rokām skrējis. Un tad vēl brīnās par visām Neita problēmām, kurām tēvs ir "vaininieks".
09.09.2024 17:02 |
 
Reitings 2510
Reģ: 03.06.2023
Burberry @ 09.09.2024 16:08

Kāpēc nepalīdzēja meklēt bērnus, ja jau pazini Marijas dēlu? Bezatbildīgi no Tavas, kā mammas puses es teiktu..Bija foršāk noskatīties kā Vucēna sarautu pieri skraida un tad ir tik forši ienākt te, un izgāzt savu sū***u!!!??? Good job!???

Viņai un palīdzēt?
💯 pēc tam storijos nodirstu,ka lien,kur neprasa.
09.09.2024 17:03 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
TheBlonde @ 09.09.2024 16:59

Skaidrs, ka pie stūres nesēdi, un Tava reakcija ir 0. Bet, pieredzejušiem šoferiem, tici man, viens aperols baigi reakciju neietekmēs. Un neizliecies gudrāka par tiem, kas to ir izrēķinājuši un šo likumu pieņēmuši ;) tas, ka nepatīk Marija ir skaidrs, bet jābūt arī objektīvam.

Ikdienā pārvietojos ar personīgo auto, katru dienu. Neesmu autobraucēja "iesācēja". Nekad nesēžos pie stūres, pat pēc tikai viena izdzerta aperola. Tas, ka likums atļauj promiles no 0.2 līdz 0.5, nenozīmē, ka var dzert un braukt. Ja būtu mana teikšana, es mainītu likumu un promilēm būtu jābūt 0. Nekādus 0.2 līdz 0.5.
09.09.2024 17:17 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
Hyrte @ 09.09.2024 17:03

Viņai un palīdzēt?
? pēc tam storijos nodirstu,ka lien,kur neprasa.

Redzot cik neadekvāta ir Marija, visticamāk, ka tā arī būtu. Būtu pieci storiji ar to kā cita mamma lien viņas dzīvē.
09.09.2024 17:27 |
 
Reitings 809
Reģ: 29.05.2023
Tāpēc, ka Latvija ir brīnumu zeme, promilēm būtu jābūt 0 un viss, bez izņēmumiem! Nesen lasīju interviju ar vīrieti no drošas braukšanas skolas, viņš uzsvēra, ka sen jau jāmaina likums un jābūt 0 promilēm! Jo cilvēku bezatbildībai nav robežu. Lielā gudriniece, csdd teoriju kā nokārtoji? Tev netrāpījās jautājums par promilēm, ja jau apgalvo, ka tas neko neizmaina reakcijā un attāluma noteikšanā?
09.09.2024 17:27 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
Aureksi @ 09.09.2024 17:02
11 mēnešos mājās garlaicīgi? halllooo, zeme atveries! Ja kaut mazliet darbotos ar savu bērnu, tad zīdainim mājās nebūtu garlaicīgi. Kā tik tupa māte var būt? Pati ir stāstījusi, kā Neits, mazs būdams, Mariju nav mājās gaidījis, savukārt vecmāmiņai pretī atplestām rokām skrējis. Un tad vēl brīnās par visām Neita problēmām, kurām tēvs ir "vaininieks".

Kad Neits bija mazs, viņa ar viņu nenodarbojās. Tad to darīja Kristaps un viņa vecāki, Marijas mamma. Pati stāstīja, ka visu laiku strādāja un bērnu nemaz neredzēja.
09.09.2024 17:28 |
 
Reitings 45
Reģ: 06.09.2024
Interesanti, kā Marija noteica, kādus kritērijus izvertējot, ka 11 menešu vecam bērnam mājās ir garlaicīgi?
Un Vita normāli iet bērnu dārzā - nē neiet NORMĀLI, jo staigā pamperā pieaudzis bērns, fui, audzinātajas tīra liela bērna kakas, gan jau sajūsmā, vjek. Tātad nav viņa ari tagad gatava patstāvīgam bērnu dārza apmeklējumam.
09.09.2024 17:43 |
 
Reitings 326
Reģ: 06.08.2024
TheBlonde @ 09.09.2024 15:38

piekrītu, ka Marija ir slikta māte. Bet, es arī pēc viena aperola varu braukt, nu nebūs no viena kokčika ne vērā ņemams reibums, ne vairāk par 0,5 promilēm.

Braukt jau var. Tikai nedrīkst aizmirst, ka mašīnā trīs bērni, par kuriem Marija nes pilnu atbildību. Ja pati ar savu dzīvību riskē, tad jau viss ok. Sēdies viena pie stūres un tēmē pirmajā kokā, bet ar bērniem? Kuriem pat nav atbilstoši drošibas sēdeklīši? Nu nē. Pat pēc viena aperola nekādā gadījumā nav ok.
09.09.2024 18:51 |
 
Reitings 273
Reģ: 09.02.2024
Citronpipars @ 09.09.2024 17:43
Interesanti, kā Marija noteica, kādus kritērijus izvertējot, ka 11 menešu vecam bērnam mājās ir garlaicīgi?
Un Vita normāli iet bērnu dārzā - nē neiet NORMĀLI, jo staigā pamperā pieaudzis bērns, fui, audzinātajas tīra liela bērna kakas, gan jau sajūsmā, vjek. Tātad nav viņa ari tagad gatava patstāvīgam bērnu dārza apmeklējumam.

Es domāju, ka viņa par to pamperu drīz vien dabūs ierīt. Tas tomēr ir 3 ar pus gadus vecs bērns!!!
Es domāju, ka Marija noteikti domā-tak bd iemācīs, jo Neitam taču tā bija!
Vispār varētu šo visu bd nodiršanu saskrīnot un nosūtīt vadītājai, viņa taču teica kurā bd iet… lai vadība zin savas mamašas. Valsts bd, protams, nevar izmest ārā, bet Marijai ir jānorāda viņas vieta, 3 bērnu strādājošā māmiņa, ibio! Prostā mauka, ne vairāk. Vienīgā atšķirība no alkonautu ģimenēm, ka mustangā brquc, citādi man nelīmējas kopā kā var vadāt bez autobenķa, pamperot 3,5 gadus, guļ līdz 13 dienā un tas, ka viengadnieks bankas kartēm tiek klāt un iemet tējkannā… kā tas vispār iespējams??? Brīnums, ka nav nosities lienot
09.09.2024 18:56 |
 
Reitings 45
Reģ: 06.09.2024
Sezam @ 09.09.2024 18:56

Es domāju, ka viņa par to pamperu drīz vien dabūs ierīt. Tas tomēr ir 3 ar pus gadus vecs bērns!!!
Es domāju, ka Marija noteikti domā-tak bd iemācīs, jo Neitam taču tā bija!
Vispār varētu šo visu bd nodiršanu saskrīnot un nosūtīt vadītājai, viņa taču teica kurā bd iet… lai vadība zin savas mamašas. Valsts bd, protams, nevar izmest ārā, bet Marijai ir jānorāda viņas vieta, 3 bērnu strādājošā māmiņa, ibio! Prostā mauka, ne vairāk. Vienīgā atšķirība no alkonautu ģimenēm, ka mustangā brquc, citādi man nelīmējas kopā kā var vadāt bez autobenķa, pamperot 3,5 gadus, guļ līdz 13 dienā un tas, ka viengadnieks bankas kartēm tiek klāt un iemet tējkannā… kā tas vispār iespējams??? Brīnums, ka nav nosities lienot

Nu viss jau ir ok ka dārzā iemācīs podu, es ar uz to drusku cerēju, tik tas bija bērna 1,5 gados ne jau 3,5 😅.
09.09.2024 19:10 |
 
Reitings 1502
Reģ: 29.04.2024
Hyrte @ 09.09.2024 15:37
Parasti mammas,kad mazie uzsāk bērnudārza gaitas ļoti pārdzīvo,grib pat ātrāk izņemt,Jo ilgojas,te viss otrādi.
šitai nekas neinteresē.. tikai es pati.
Es atceros, ka savi palaižot uz bd, sēdēju turpat pie bd, mašīnā, lasīju utt, gaidīju kad zvanīs, a ja nu nepaspēšu aizbraukt utt. Neko neplānoju pirmo mēnesi. Tad slimoja, bijām mājas un atkal sākam adaptāciju. A te, nomest i aizmirst visa interese.
Te prasās varasiestādes informēt...
09.09.2024 19:14 |
 
Reitings 1502
Reģ: 29.04.2024
TheBlonde @ 09.09.2024 15:38

piekrītu, ka Marija ir slikta māte. Bet, es arī pēc viena aperola varu braukt, nu nebūs no viena kokčika ne vērā ņemams reibums, ne vairāk par 0,5 promilēm.
vispār ir aizliegts būt reibumā ar bērniem. Nezinu promiles, bet fakts ka tāds jau liek aizdomāties. Bērnus taču ved. Doma par saviem bērniem. Par drošību uz ceļa. Arī ar vienu aperolu uzmanība ir krietni sliktāka, kā bez. Plus ja tas vēl uzliets virsū uz vakardienas proseko, tad promiles tur nepazūd vispār.. drausmas
09.09.2024 19:17 |
 
Reitings 1502
Reģ: 29.04.2024
TheBlonde @ 09.09.2024 16:59

Skaidrs, ka pie stūres nesēdi, un Tava reakcija ir 0. Bet, pieredzejušiem šoferiem, tici man, viens aperols baigi reakciju neietekmēs. Un neizliecies gudrāka par tiem, kas to ir izrēķinājuši un šo likumu pieņēmuši ;) tas, ka nepatīk Marija ir skaidrs, bet jābūt arī objektīvam.
ej izguli savu aperolu un tad drukā. Tas kā vienā valstī ir atļauts 0.5 nenozīmē, ka tas ir normāli. Normāli ir nesavienot alkoholu un braukšanu. Gribi dzert-dzer, bet sēdi blakus. Gribi braukt-dzer ūdeni un nebārsti gudrības.
Alkohols un braukšana nav savienojami. Plus mazi bērni vispār kopā neiet.
09.09.2024 19:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits