Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 09.09.2024 12:53
Redz kā, Marija esot 24/7 ar bēbīšiem un darbos??? nu labi, ka viņa pati tam tic???
Kāpēc līdere nav atrādījusi savu GRAND (DS) kvalifikāciju? Maša, beidz melot. Tas ir nožēlojami.
09.09.2024 14:06 |
 
Reitings 1502
Reģ: 29.04.2024
noidea @ 09.09.2024 09:56
"Esmu Kerkira Graudiņa, kompānijas džujū partnere".
Mī un žē, cik grūti tur visām iet ar kantora nosaukuma izrunāšanu ???
bet nu tāds mārketings, tādas mazas, neko nesaprotošās bites uztaisa par partneriem. Skaidrs ka tas ir tikai vārds uz papīra, lai izklausās svarīgāk un tad nu šīs jūtas baigi nopietnās biznesa partneres kuras pelna dažus simtus labākajā gadijumā😅
09.09.2024 14:06 |
 
Reitings 5111
Reģ: 06.08.2014
Sestdien biju Lucavsalas laukumiņā ar bērniem. Vienā brīdī redzu - nesās viens puika kā aptracis ar mazu skrejriteni. Domāju, kur redzēts. Un tad sapratu, ka tas tak Neits 🤭 Un kur ir Neits, tur kaut kur netālu jābūt vai nu Mamašai, vai omītei, nuuu vai Robčikam 😄 vēlāk skatos, Mamaša ar Īlonu padusē skraida pa laukumiņu un kaut ko meklē, skatās uz visām pusēm ar sarauktu pieri, jo tak kāds vai abi no bērniem ir pazuduši 🤷🏻‍♀️ Laikam beigās jau atradās un paldies Dievam 🙏🏼 Jo, tomēr blakus ir visai pieejama Daugava 🙄 Un tad jau skatos, sēž laimīgā ģimenīte pie kafūža galdiņa. Kaut ko ēd, Marija sūc aperolu (apšaubu, ka bezalko) un tālāk no galdiņa velk saltu. Un tad jau pēc ļoti neīsa brīža jau sēdās Mustangā un laida prom. Paši tai brīdī tieši braucām mājup. Man tik jautājums, cik ātri tāds aperol kokčiks iziet?Nebūsim naivas. Skaidrs, ka nejau bezalko kokteiļa dēļ viņa bija tai kafūzī. Jo nu, laikam es tad savas vismaz pāris stundas nogaidītu pirms sēsties pie stūres, bet te tas bija minūšu jautājums 🤷🏻‍♀️ bet savā ziņā, bija pat nedaudz žēl viņas. Visi vecāki, lielākoties, laimīgi ar otrām pusītēm vai mammas vienas pašas, ar bērniem pa laukumiņu dauzās, lait ko dara tur apkārt, bet tur mammīte sūc ar bērniem barčikā aperolu. Tāda vientulības sajūta mani pārņēma redzot šo skatu… 😬
09.09.2024 14:42 |
 
Reitings 175
Reģ: 13.07.2024
EsPati @ 09.09.2024 14:42
Sestdien biju Lucavsalas laukumiņā ar bērniem. Vienā brīdī redzu - nesās viens puika kā aptracis ar mazu skrejriteni. Domāju, kur redzēts. Un tad sapratu, ka tas tak Neits ? Un kur ir Neits, tur kaut kur netālu jābūt vai nu Mamašai, vai omītei, nuuu vai Robčikam ? vēlāk skatos, Mamaša ar Īlonu padusē skraida pa laukumiņu un kaut ko meklē, skatās uz visām pusēm ar sarauktu pieri, jo tak kāds vai abi no bērniem ir pazuduši ??‍♀️ Laikam beigās jau atradās un paldies Dievam ?? Jo, tomēr blakus ir visai pieejama Daugava ? Un tad jau skatos, sēž laimīgā ģimenīte pie kafūža galdiņa. Kaut ko ēd, Marija sūc aperolu (apšaubu, ka bezalko) un tālāk no galdiņa velk saltu. Un tad jau pēc ļoti neīsa brīža jau sēdās Mustangā un laida prom. Paši tai brīdī tieši braucām mājup. Man tik jautājums, cik ātri tāds aperol kokčiks iziet?Nebūsim naivas. Skaidrs, ka nejau bezalko kokteiļa dēļ viņa bija tai kafūzī. Jo nu, laikam es tad savas vismaz pāris stundas nogaidītu pirms sēsties pie stūres, bet te tas bija minūšu jautājums ??‍♀️ bet savā ziņā, bija pat nedaudz žēl viņas. Visi vecāki, lielākoties, laimīgi ar otrām pusītēm vai mammas vienas pašas, ar bērniem pa laukumiņu dauzās, lait ko dara tur apkārt, bet tur mammīte sūc ar bērniem barčikā aperolu. Tāda vientulības sajūta mani pārņēma redzot šo skatu… ?

Bildēs Īlons uz galda sēdēja
09.09.2024 14:51 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
EsPati @ 09.09.2024 14:42
Sestdien biju Lucavsalas laukumiņā ar bērniem. Vienā brīdī redzu - nesās viens puika kā aptracis ar mazu skrejriteni. Domāju, kur redzēts. Un tad sapratu, ka tas tak Neits ? Un kur ir Neits, tur kaut kur netālu jābūt vai nu Mamašai, vai omītei, nuuu vai Robčikam ? vēlāk skatos, Mamaša ar Īlonu padusē skraida pa laukumiņu un kaut ko meklē, skatās uz visām pusēm ar sarauktu pieri, jo tak kāds vai abi no bērniem ir pazuduši ??‍♀️ Laikam beigās jau atradās un paldies Dievam ?? Jo, tomēr blakus ir visai pieejama Daugava ? Un tad jau skatos, sēž laimīgā ģimenīte pie kafūža galdiņa. Kaut ko ēd, Marija sūc aperolu (apšaubu, ka bezalko) un tālāk no galdiņa velk saltu. Un tad jau pēc ļoti neīsa brīža jau sēdās Mustangā un laida prom. Paši tai brīdī tieši braucām mājup. Man tik jautājums, cik ātri tāds aperol kokčiks iziet?Nebūsim naivas. Skaidrs, ka nejau bezalko kokteiļa dēļ viņa bija tai kafūzī. Jo nu, laikam es tad savas vismaz pāris stundas nogaidītu pirms sēsties pie stūres, bet te tas bija minūšu jautājums ??‍♀️ bet savā ziņā, bija pat nedaudz žēl viņas. Visi vecāki, lielākoties, laimīgi ar otrām pusītēm vai mammas vienas pašas, ar bērniem pa laukumiņu dauzās, lait ko dara tur apkārt, bet tur mammīte sūc ar bērniem barčikā aperolu. Tāda vientulības sajūta mani pārņēma redzot šo skatu… ?
Sākotnēji bērnus nesprādzē un ignorē drošību, tagad jau brauc dzērusi. To jau redzējām, ka savos brīvajos vakaros bija pālī un tad mašīnā filmēja storijus.
Ļoti iespējams, ka Mašai tā riebj sava "lieliskā NL" dzīve, ka ir vienaldzība pret visu, izņemot seksu, naudu un austerēm. Bet noņemtas tiesības vai sods būtu mazākais.
09.09.2024 15:05 |
 
Reitings 68
Reģ: 26.06.2024
Kāpēc Egitai Matildei visu laiku mēle ārā?
Tā jābūt?
09.09.2024 15:29 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
Oi, Marija! Tu esi tik tupa. Pēkšņi viņa ir tik aizņemta, bija jāiet izņemt uz banku karte. 😁 Viņa nebraukšot pēc Īlona tad kad to noteiks audzinātājas, bet tad kad viņai būs laiks. Marija laikam nezina, ka viņas bērnu var arī atskaitīt no tā bērnudārza. 😁
09.09.2024 15:32 |
 
Reitings 2510
Reģ: 03.06.2023
Meitenes,ko teiksiet par Marijas storijiem saistībā ar bērnudārzu? Man,goda vārds,žēl audzinātāju un nebrīnos,ka Vitu izmeta no bērnudārza dēļ Marijas attieksmes un uzvedības,Jo saistībā ar Īlona bērnudārzu viņa lieliski parāda,cik "jauka un pretīmnākoša" ir savā komunikācijā ar bērnudārza personālu. Tie teksti,braukšu,kad gribēšu,no sērijas,Jūs man nenorādīsiet,es visu zinu labāk-sorī,kuce,kas kuce.
09.09.2024 15:34 |
 
Reitings 2510
Reģ: 03.06.2023
Parasti mammas,kad mazie uzsāk bērnudārza gaitas ļoti pārdzīvo,grib pat ātrāk izņemt,Jo ilgojas,te viss otrādi.
09.09.2024 15:37 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
Citronpipars @ 09.09.2024 13:58
Marija: man tagad ir daudz jaunu plānu un ideju.
LoOOOL, kādi? Kārtējais video studijā ar meikapu kas neko nedos?

Mhm, daudz jaunu plānu un ideju, kā tad 😂 tiem, kuriem tās ir, tie tās idejas īsteno, nevis tikai par tām runā 😂 viņa jau vairākus mēnešus atpakaļ teica, ka viņai ir biznesa ideja. Nu redzēts ne bizness jauns, ne ideju īstenošana 😂
09.09.2024 15:37 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
CallMeAnnika @ 09.09.2024 15:05
Sākotnēji bērnus nesprādzē un ignorē drošību, tagad jau brauc dzērusi. To jau redzējām, ka savos brīvajos vakaros bija pālī un tad mašīnā filmēja storijus.
Ļoti iespējams, ka Mašai tā riebj sava "lieliskā NL" dzīve, ka ir vienaldzība pret visu, izņemot seksu, naudu un austerēm. Bet noņemtas tiesības vai sods būtu mazākais.

Viņai jau ir bijušas noņemtas tiesības uz vairākiem mēnešiem. Pati stāstīja, kad nesās pa šoseju lielā ātrumā, kad Vita bija pavisam maziņa. Tad viņas mamma viņu un bērnus vizināja.
Es ticu, ka viņa bieži brauc paģiraina, jo viņa dzer savus prosecco visu nakti, no rīta agri ved bērnus, tur stabili vēl ir promiles no paša rīta.
09.09.2024 15:37 |
 
Reitings 854
Reģ: 31.01.2023
Mashka Kakashka @ 09.09.2024 15:32
Oi, Marija! Tu esi tik tupa. Pēkšņi viņa ir tik aizņemta, bija jāiet izņemt uz banku karte. ? Viņa nebraukšot pēc Īlona tad kad to noteiks audzinātājas, bet tad kad viņai būs laiks. Marija laikam nezina, ka viņas bērnu var arī atskaitīt no tā bērnudārza. ?

Ko vispar nozimee, ka nebrauks tad kad audzinataja teiks? Ko vina no sevis iedomajas? Dikte pedagogiem noteikumus.
Noklausijos vinas storijus un godigi sakot, paliku uz pauzes, tik neaudzinata un prasta baaba.
09.09.2024 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 318
Reģ: 22.05.2010
EsPati @ 09.09.2024 14:42
Sestdien biju Lucavsalas laukumiņā ar bērniem. Vienā brīdī redzu - nesās viens puika kā aptracis ar mazu skrejriteni. Domāju, kur redzēts. Un tad sapratu, ka tas tak Neits ? Un kur ir Neits, tur kaut kur netālu jābūt vai nu Mamašai, vai omītei, nuuu vai Robčikam ? vēlāk skatos, Mamaša ar Īlonu padusē skraida pa laukumiņu un kaut ko meklē, skatās uz visām pusēm ar sarauktu pieri, jo tak kāds vai abi no bērniem ir pazuduši ??‍♀️ Laikam beigās jau atradās un paldies Dievam ?? Jo, tomēr blakus ir visai pieejama Daugava ? Un tad jau skatos, sēž laimīgā ģimenīte pie kafūža galdiņa. Kaut ko ēd, Marija sūc aperolu (apšaubu, ka bezalko) un tālāk no galdiņa velk saltu. Un tad jau pēc ļoti neīsa brīža jau sēdās Mustangā un laida prom. Paši tai brīdī tieši braucām mājup. Man tik jautājums, cik ātri tāds aperol kokčiks iziet?Nebūsim naivas. Skaidrs, ka nejau bezalko kokteiļa dēļ viņa bija tai kafūzī. Jo nu, laikam es tad savas vismaz pāris stundas nogaidītu pirms sēsties pie stūres, bet te tas bija minūšu jautājums ??‍♀️ bet savā ziņā, bija pat nedaudz žēl viņas. Visi vecāki, lielākoties, laimīgi ar otrām pusītēm vai mammas vienas pašas, ar bērniem pa laukumiņu dauzās, lait ko dara tur apkārt, bet tur mammīte sūc ar bērniem barčikā aperolu. Tāda vientulības sajūta mani pārņēma redzot šo skatu… ?

piekrītu, ka Marija ir slikta māte. Bet, es arī pēc viena aperola varu braukt, nu nebūs no viena kokčika ne vērā ņemams reibums, ne vairāk par 0,5 promilēm.
09.09.2024 15:38 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
Hyrte @ 09.09.2024 15:34
Meitenes,ko teiksiet par Marijas storijiem saistībā ar bērnudārzu? Man,goda vārds,žēl audzinātāju un nebrīnos,ka Vitu izmeta no bērnudārza dēļ Marijas attieksmes un uzvedības,Jo saistībā ar Īlona bērnudārzu viņa lieliski parāda,cik "jauka un pretīmnākoša" ir savā komunikācijā ar bērnudārza personālu. Tie teksti,braukšu,kad gribēšu,no sērijas,Jūs man nenorādīsiet,es visu zinu labāk-sorī,kuce,kas kuce.

Pretīgi! Uzvedas kā pēdējā mau**! Audzinātājas ir ar pieredzi un pedagoģisko izglītību, zina kā bērniem ir labāk. A te viena prasta tuparila iedomājusies, ka atradusi bezmaksas aukles, kuras varēs komandēt. Novēlu Marijai, lai viņas Īlonu un Vitu izmet no bērnudārziem, par mamaškas pretīgo attieksmi! Sorry not sorry!
09.09.2024 15:40 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
TheBlonde @ 09.09.2024 15:38

piekrītu, ka Marija ir slikta māte. Bet, es arī pēc viena aperola varu braukt, nu nebūs no viena kokčika ne vērā ņemams reibums, ne vairāk par 0,5 promilēm.

Arī pēc viena aperola nedrīkst braukt! Alkohols ir alkohols. Ja gribi sisties, tad, lūdzu, darīt to vienmuļā vietā, kur citus nevar paķert līdzi.
09.09.2024 15:42 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
pavasarazieds @ 09.09.2024 15:37

Ko vispar nozimee, ka nebrauks tad kad audzinataja teiks? Ko vina no sevis iedomajas? Dikte pedagogiem noteikumus.
Noklausijos vinas storijus un godigi sakot, paliku uz pauzes, tik neaudzinata un prasta baaba.

Tāda mentalitāte.
09.09.2024 15:47 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
Un kā viņa var zināt, kādā noskaņojumā pamodīsies Īlons svešā vietā? 🙄 un ja viņš pamostas raudulīgs un nav nomierināms, tad arī audzinātājas viņai "nenoteiks" braukt bērnam pakaļ? 🫣 tas nav četrgadīgs vai piecgadīgs bērns, kuram var iestāstīt cikos mamma atbrauks viņam pakaļ.. es šo vienaldzību nesaprotu. Vai tad viņas nestrādā šajā biznesā tāpēc, lai varētu būt saviem bērniem klātesošas, kad viņiem to vajag? 🙄😂 biznesa sieviete, ibio 😂
09.09.2024 15:54 |
 
10 gadi
Reitings 318
Reģ: 22.05.2010
Mashka Kakashka @ 09.09.2024 15:42

Arī pēc viena aperola nedrīkst braukt! Alkohols ir alkohols. Ja gribi sisties, tad, lūdzu, darīt to vienmuļā vietā, kur citus nevar paķert līdzi.

Nu pēc Latvijas likumdošanas var, ja alkohola līmenis nepārsniedz 0,5 promiles. Vai tev liekas, ka Tavs viedoklis ir svarīgāks par Latvijas likumdošanu?
09.09.2024 16:01 |
 
Reitings 45
Reģ: 06.09.2024
Nu zin kā, pēc maniem komentiem esat uztvērušas cik "augstās" domās esmu par visu kas saistīts ar Mariju, bet, vot par to bērnu dārzu, objektīvi spriežot tāds 50/50. Tomēr lai nu kā bet tā ir ka adaptācija ir ieteikums - ok, mēs vnk redzam, ka Marija tai laikā rij kartupeļu pankūkas (kas atkal būs ar drainu jāskalo nedēļu arā :D) un saka ka nav laika bērnu paņemt, bet nu nez, cik tad ta adaptācija ilgi būs? Mēnesi? Man jau šķiet ka ar nedēļu varētu arī pietikt. Un nu ja viņa tik tiešām nebūtu NL, bet būtu skolotāja, pārdevēja, medmāsa - tad viņai ar būtu jaadaptē bērns tik ilgi cik audzinātājām ērti? nu tak ne.
Ar šo vēlos pateikt - Marija toš ir tas cilvēks kurš varētu bērnu adaptēt ilgāk par nedēļu, viņa vienkarši ir absolūti caurkritis cilvēks, sieviete un māte, bet nu audzinātājas ar mēdz būt visādas un drusku paspiež vecākiem rīkoties ta, lai pašām ērtāk.
Man kad bērns sāka iet uz darziņu brēca, neparspīleju, pus gadu, nu tad man būtu jaiet prom no darba un jaadaptē pus gadu, būsim jau nu reāli, ne visiem ir tada iespēja, un es arī neuzskatu tos ilgos adaptācijas periodus pareizus, jo tad toč pierod ka mamma katru dienu 12 pakaļ un pēkšņi, bladac - tagad pakaļ ir 6šos vakarā.
Par Aparolu - nu ja bija 1 paarols tad jau vel moš ok, bet nu kas saka ka tas bija vienīgais? :D mani gan vairāk fascine pīpēšana bērnu laukumiņā :D Jēzus, vot līmenis - un jā SALTS ir tieši tas pats kas sarkanais bonds, Marijai noteikti teorija ka Salts tak nekas - konciņa :D
09.09.2024 16:03 |
 
Reitings 5648
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 09.09.2024 15:40

Pretīgi! Uzvedas kā pēdējā mau**! Audzinātājas ir ar pieredzi un pedagoģisko izglītību, zina kā bērniem ir labāk. A te viena prasta tuparila iedomājusies, ka atradusi bezmaksas aukles, kuras varēs komandēt. Novēlu Marijai, lai viņas Īlonu un Vitu izmet no bērnudārziem, par mamaškas pretīgo attieksmi! Sorry not sorry!

Zini kā, šeit izskatās, ka drīzāk audzinātāja tiks atlaista no darba sūdzību dēļ, nevis Marija komunicēs cieņpilni ar bērnudārza personālu un ieklausīsies tajā ko viņai saka.. tūliņ būs zvans draudzenēm, kuras ir visu zinošas un "kačās" savas tiesības. Vieta dārziņā ir, turēsies tur ar nagiem.
09.09.2024 16:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits