Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1342
Reģ: 18.12.2022
CallMeAnnika @ 02.08.2024 12:11
Egita pat iedomāties nevar, cik daudz ir jāattīstās un jāmācās runāt, lai spētu strādāt televīzijā vai radio. Jāizvairās no liekvārdības, jāattīsta vārdu krājums, jābūt lietas kursā par aktualitātēm Latvijā un pasaulē. Egitas pasaulē ir tikai bombīgs un kruts produkts, kuram pat nezin sastāvu. Nemaz nerunāsim par viņas spēju izteikties.
Bet paskatoties vienu daļu TV vadītāju - nekas diži labāks par Egitu tur nav. Tā pati Katrīne. Ok tik liels koka pauris kā Egita viņa nav, bet teikt, ka viņa būtu ļoti zinoša, inteliģenta ar plašu vārdu krājumu utt - nu tas viņai būtu mega kompliments. Visādi 360tv, stv, tv24 ja jutīs, ka uz Egitas rēķina var pacelt reitings iešķiebs viņai kādu šovu easy peasy lemon squeezy. Vai kā vadītājai vai dalibniecei. Kaut vai burkveidigajos mēslos
02.08.2024 18:38 |
 
Reitings 1342
Reģ: 18.12.2022
amnēzija @ 02.08.2024 12:49

Un vecā mājaslapa joprojām aktīva, un tajā var pasūtīt preces, izmantojot vecos ID. Aizbildinās, protams, ka darba esot ļoti daudz un nav nekas vienkārši. Nez, man jau sāk šķist, ka šajā kompānijā nekas nav vienkārši. Citās kompānijās nav redzēts, ka sola vienu, bet tas solījums pārceļas vismaz reizes 3. Un ar materiālu tulkošanu tur arī ir diezgan bēdīgi ?
Citas kompānijas pabeidz rebrending, oi atvainojos izveidot jauno kompāniju un tikai tad visu pasniedz publiski, nevis nosvin "jauno kompāniju" un tad čunčina kā nu māk
02.08.2024 18:40 |
 
Reitings 803
Reģ: 29.05.2023
Mans komentārs saņems daudz mīnusus, bet uz ex Saulieti ir interesanti skatīties, no viņas kūsā dzīvība. Es labāk skatos uz enerģisko un jautro Katrīni, nevis "pareizo" Lauru Saulīti, kura tikai elš un pūš tajās savās intervijās kā amēba.
02.08.2024 18:42 |
 
Reitings 5516
Reģ: 20.09.2022
2biletes @ 02.08.2024 18:40
Citas kompānijas pabeidz rebrending, oi atvainojos izveidot jauno kompāniju un tikai tad visu pasniedz publiski, nevis nosvin "jauno kompāniju" un tad čunčina kā nu māk

Tieši tā. Viņām tikai attaisnojumi, ka pārmaiņu process notiek ilgi, nevar visu izdarīt tik ātri kā gribētos. Nu tad varēja aizkadrā visu izdarīt līdz līmenim, kad palicis tikai punktiņš un tad svinēt jaunu nosaukumu un palaist reizē jauno mājaslapu. Manā skatījumā, tā kompānijas tehniskā daļa ir diezgan vāja, ka viss tur tik ilgi čunčinās.
02.08.2024 19:37 |
 
10 gadi
Reitings 6683
Reģ: 17.09.2009
Marija ar savu "latvian holes" tikai aizbiedēs to turku. Labāk būtu paklusējusi.
02.08.2024 23:06 |
 
10 gadi
Reitings 1080
Reģ: 04.06.2012
Vai viņa neteica "latvian wh*res"? Klausījos tikai 1x, bet likās, ka saka tomēr tā.
03.08.2024 00:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5052
Reģ: 03.11.2012
Sigita11 @ 03.08.2024 00:06
Vai viņa neteica "latvian wh*res"? Klausījos tikai 1x, bet likās, ka saka tomēr tā.

Nē, viņa runāja par caurumiem, jo tajā dm ko viņa saņēma no sekotājas, bija teksts apmēram, ka Marija nav savam turkam vienīgais caurums vai ka viņam vēl ir citi caurumi bez Marijas, nu kaut kas tādā garā 😄un tāpēc viņa pieminēja latvian holes 🤭
Bet runājot par to DM, ko viņa saņēma, likās maksimāli slimi un tizli, ka sieviete raksta otrai sievietei (pie tam nepazīstamai) tādu ziņu.
Manuprāt, tādus prastus uzbraucienus saka tikai pamatskolnieces viena otrai un arī ar mērķi ieriebt, jo otrai patīk pirmās puisis. Nu kaut kā tā 😂
03.08.2024 10:15 |
 
Reitings 5516
Reģ: 20.09.2022
vivii @ 03.08.2024 10:15

Nē, viņa runāja par caurumiem, jo tajā dm ko viņa saņēma no sekotājas, bija teksts apmēram, ka Marija nav savam turkam vienīgais caurums vai ka viņam vēl ir citi caurumi bez Marijas, nu kaut kas tādā garā ?un tāpēc viņa pieminēja latvian holes ?
Bet runājot par to DM, ko viņa saņēma, likās maksimāli slimi un tizli, ka sieviete raksta otrai sievietei (pie tam nepazīstamai) tādu ziņu.
Manuprāt, tādus prastus uzbraucienus saka tikai pamatskolnieces viena otrai un arī ar mērķi ieriebt, jo otrai patīk pirmās puisis. Nu kaut kā tā ?

Bet tas jau nebija uzbrauciens. Ziņā rakstīts - "sorry, bet varu minēt..". Tas nebija kā apgalvojums vai kā apvainojums. Bet nu, atkal, kā kurš to uztver.
Un, iespējams, pamatskolnieces var domāt, ka katra mēneša 26.datums ir regulārs cikls.. ne jau pieaugusi sieviete. Mēnešiem mainās dienu skaits un katru mēnesi cikls ir vismaz ar 1 var 2 dienu nobīdi. Pa lielam 26.datums ir 30-32 dienas. Atkarībā no mēneša dienu skaita arī pabīdās diena vai divas, turp vai šurp. Un kad nāk ferbuāris, tad martā 26.datums ir 23 dienas... 🙄 kas tur regulārs. No 30-32 dienām uz 23 😂 piem..
03.08.2024 10:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5052
Reģ: 03.11.2012
amnēzija @ 03.08.2024 10:33

Bet tas jau nebija uzbrauciens. Ziņā rakstīts - "sorry, bet varu minēt..". Tas nebija kā apgalvojums vai kā apvainojums. Bet nu, atkal, kā kurš to uztver.
Un, iespējams, pamatskolnieces var domāt, ka katra mēneša 26.datums ir regulārs cikls.. ne jau pieaugusi sieviete. Mēnešiem mainās dienu skaits un katru mēnesi cikls ir vismaz ar 1 var 2 dienu nobīdi. Pa lielam 26.datums ir 30-32 dienas. Atkarībā no mēneša dienu skaita arī pabīdās diena vai divas, turp vai šurp. Un kad nāk ferbuāris, tad martā 26.datums ir 23 dienas... ? kas tur regulārs. No 30-32 dienām uz 23 ? piem..

Nu zini, gudrāka sieviete būtu vienkārši uzrakstījusi, ka zini Marij, iespējams, ka tu neesi vienīgā, esi piesardzīga, viņam nav nopietnu nolūku utt. Tas komunikācijas veids un rakstības stils jau izsaka visu par cilvēku! Ja tev tas liekas ok, tad varbūt pati ikdienā tā komunicē, es gan nē un tāpēc man tas neliekas vispār ok…
03.08.2024 10:42 |
 
Reitings 5516
Reģ: 20.09.2022
amnēzija @ 03.08.2024 10:33

Bet tas jau nebija uzbrauciens. Ziņā rakstīts - "sorry, bet varu minēt..". Tas nebija kā apgalvojums vai kā apvainojums. Bet nu, atkal, kā kurš to uztver.
Un, iespējams, pamatskolnieces var domāt, ka katra mēneša 26.datums ir regulārs cikls.. ne jau pieaugusi sieviete. Mēnešiem mainās dienu skaits un katru mēnesi cikls ir vismaz ar 1 var 2 dienu nobīdi. Pa lielam 26.datums ir 30-32 dienas. Atkarībā no mēneša dienu skaita arī pabīdās diena vai divas, turp vai šurp. Un kad nāk ferbuāris, tad martā 26.datums ir 23 dienas... ? kas tur regulārs. No 30-32 dienām uz 23 ? piem..

Ups, tik traki nav. Viena nedēļa kaut kur pazuda 😂 bet nu doma skaidra. Nav īsti pulkstenis. Pulkstenis ir kad cikls teiksim ir 30 dienas. Un tieši 30.dienā arī viss notiek. Nevis pēc datuma konkrētā, bet dienu skaita.
03.08.2024 10:47 |
 
Reitings 3885
Reģ: 08.09.2015
Marija vakar atkal sadzērusies😀
Un tas es tak esmu main leader, kad tas džeks iesēdās mašīnā😀, nu jā, jāpaliela sevi, ka esi baigā līdere krievu biznesā, vai tam sastāstījusi, ka ir latviešu kompānija😀
Un Marija vakar apstiprināja, ka apčakarēja Rafu un palika stāvoklī, viņam nezinot, jā, Marija, mūs vairs neizbrīnītu, ka Tu tā pat pieņemtu lēmumu un palikut stāvoklī arī no šī džeka, jo redz tev savajadzējās bērnu “sev”! Pati jau sev to slavu tādu izveidojusi un, tad brīnās, ka saņem tādus DM
03.08.2024 10:50 |
 
Reitings 5516
Reģ: 20.09.2022
vivii @ 03.08.2024 10:42

Nu zini, gudrāka sieviete būtu vienkārši uzrakstījusi, ka zini Marij, iespējams, ka tu neesi vienīgā, esi piesardzīga, viņam nav nopietnu nolūku utt. Tas komunikācijas veids un rakstības stils jau izsaka visu par cilvēku! Ja tev tas liekas ok, tad varbūt pati ikdienā tā komunicē, es gan nē un tāpēc man tas neliekas vispār ok…

Hmm, pēdējais temats bija par grutniecību un nevis par to, ka kāda sieviete rupju tekstu uzrakstīja. Tas rupjais teksts, to Marija bija publicējusi un vēl iesmēja, ka "starp mīlestību un naidu ir viens solis(vārds nosvītrots) turks". Jo tā sieviete kaut kad iepriekš bija rakstījusi pozitīvus vārdus.
Pēdējais par ko tagad raksta, ka šāda veida ziņas par grūtniecību nebūtu jāraksta, jo nevar zināt kas tur otrā pusē notiek. Varbūt tā ir sāpīga tēma.
Un par to caurumu, ko viņa pieminēja tam turkam. Tas jau no viņas puses jau vairs smuki neizklausījās. Labi, kāda nesmuki uzrakstīja, bet nu, viņa pati tādā pašā stilā to tekstu pasniedza arī savam draugam majoram 🤣 tikpat labi varēja tēlaināk izteikties. Domāju, ka vecāks cilvēks domu saprastu.
03.08.2024 10:54 |
 
Patīk
Reitings 39083
Reģ: 12.10.2022
Egita:
"Nāku sekotājiem prasīt. Meklējam grāmatvedi, kas zin gan SIA tēmas, gan induvidal induvidālo komersant nu kas ir induvidālais darbotājs ja".
Vai tiešām viņa grib turpināt filmēties, ja pat neprot visparastākos vārdus? Ko nozīmē induvidālais? Es zinu tikai individuālais. :D Ir jauns vārds pievienots vārdnīcā? :D
03.08.2024 10:59 |
 
Patīk
Reitings 39083
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 02.08.2024 17:10

Visvairāk mani pārsteidz Agneta. Nozudusi no sociālajiem kontiem, jau sen nepiedalās NL pasākumos, bet bieži vien kvalifikācija pat ir augstāka vai vienā līmenī ar Egitu. Tas var būt izskaidrojams tikai ar to, ka zem viņas ir meitenes, kuras turpina aktīvi darboties NL bez viņas aktivitātēm.
Viņai katru mēnesi pašai ir jāveic akvitizācija 70 PV apjomā, pārējo var "sastrādāt" komanda.
03.08.2024 11:01 |
 
Patīk
Reitings 39083
Reģ: 12.10.2022
Zebradivi @ 02.08.2024 17:23
Uuuu, kārtējo reizi sveškauns par Mariju. Nez kas tiem večiem šajās prastajās piesaista? Tas , ka atdodas pa austerēm?
Šorīt lepni stāsta, kā viņas bērnam patīk turks. :D Cik nožēlojami, ka vīrieti, ar kuru pielej seju un dara citas lietas, nevar nosaukt vārdā. Atrāda vīriešus storijos, bet raksta, ka nav attiecībās. Ko gan tas par viņu liecina?
03.08.2024 11:03 |
 
Reitings 5516
Reģ: 20.09.2022
vivii @ 03.08.2024 10:42

Nu zini, gudrāka sieviete būtu vienkārši uzrakstījusi, ka zini Marij, iespējams, ka tu neesi vienīgā, esi piesardzīga, viņam nav nopietnu nolūku utt. Tas komunikācijas veids un rakstības stils jau izsaka visu par cilvēku! Ja tev tas liekas ok, tad varbūt pati ikdienā tā komunicē, es gan nē un tāpēc man tas neliekas vispār ok…

Sorry, man šodien kā žirafei, lēni tā doma atnāca 😂 sapratu par ko Tu raksti. Jā, piekrītu, tā daļa no teksta bija gana nesmuki uzrakstīta. To varēja arī korektāk pasniegt, ja bija doma kaut ko uzrakstīt tajā sakarā.
03.08.2024 11:05 |
 
Reitings 5516
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 03.08.2024 10:59
Egita:
"Nāku sekotājiem prasīt. Meklējam grāmatvedi, kas zin gan SIA tēmas, gan induvidal induvidālo komersant nu kas ir induvidālais darbotājs ja".
Vai tiešām viņa grib turpināt filmēties, ja pat neprot visparastākos vārdus? Ko nozīmē induvidālais? Es zinu tikai individuālais. :D Ir jauns vārds pievienots vārdnīcā? :D

Bet tā interesanti, ka Egita meklē kādam grāmatvedi.. tās citas ir bezmugurkaulnieki un nespēj pašas savos storijos griezties ar lūgumu ieteikt kādu vai lūgt kādam grāmatvedim atsaukties, ja ir vēl kāds brīvs laiks, kurā šim pieķerties.. 🤷‍♀️ kā sadarbības izdīkt, sameklēt, tur ātri saprot kas kā jādara.. 😂
03.08.2024 11:15 |
 
Reitings 5516
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 03.08.2024 10:59
Egita:
"Nāku sekotājiem prasīt. Meklējam grāmatvedi, kas zin gan SIA tēmas, gan induvidal induvidālo komersant nu kas ir induvidālais darbotājs ja".
Vai tiešām viņa grib turpināt filmēties, ja pat neprot visparastākos vārdus? Ko nozīmē induvidālais? Es zinu tikai individuālais. :D Ir jauns vārds pievienots vārdnīcā? :D

Un par filmēšanos runājot. Tas pēdējais publicētais reels.. kā ir ar tiem? Tur var pats mainīt/koriģēt to tekstu, kas parādās kā subtitri? 🙄 ja pats video vēl ir kaut cik ok, tad tas teksts ir katastrofa, vārda vistiešākajā nozīmē. Tur ir tik daudz kļūdu 🫣 man būtu kauns tādu publicēt.
03.08.2024 11:18 |
 
Reitings 34819
Reģ: 10.11.2022
Krutā krievu biznesmene Maša! Varbūt tas NATO karavīrs nesaprot, ka viņš sapinies ar naidīgas valsts biznesa pārstāvi? Nu tādu huiņu tā maška nes! Būtu labāk ar saviem bērniem nodarbojusies!
03.08.2024 12:16 |
 
Reitings 4902
Reģ: 23.08.2022
Mashka Kakashka @ 02.08.2024 17:10

Visvairāk mani pārsteidz Agneta. Nozudusi no sociālajiem kontiem, jau sen nepiedalās NL pasākumos, bet bieži vien kvalifikācija pat ir augstāka vai vienā līmenī ar Egitu. Tas var būt izskaidrojams tikai ar to, ka zem viņas ir meitenes, kuras turpina aktīvi darboties NL bez viņas aktivitātēm.

par šo jau kādu laiku atpakaļ jautāju.
domāju, ka visdrīzāk Agneta pati tur sen vairs nepiedalās necik, visdrīzāk ir vienošanās, ka to viņas kontu pārvalda kāda cita, kurai ir izdevīgi (nesekoju līdz, kura tur zem kuras ir :D )
03.08.2024 12:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits