Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 603
Reģ: 15.09.2023
Dīvāns @ 16.05.2024 23:56
Varbūt dīvains jautājums,bet kādēļ tik liela žūlts pret visām? Es saprotu var nepatikt kāds konkrēts cilvēks,bet vienmēr ir iespēja nekontaktēties ,nerunāt ar to cilvēku vai vienreiz visu izteikt un viss.Man pašai nav nekas pozitīvs sakāms par NL meitenēm,bet visu laiku tikai nolikt citus,nesaprotami. Varat heitot mani,bet mani tas neuztrauc,jo vienkārši Jūs jau bojājat savu tā teikt karmu ar negatīvismu. Un nē,es nēesmu ne bijusi NL vai kas tāds,jā,ir cilvēki,kuri man tur nepatīk,bet lai ielaistos tajā negatīvismā,galīgi nē. Žēl savu laiku tērēt tādiem cilvēkiem kā viņām,bet lai tā noliktu ir ļoti jāatdod savā enerģija,kuru var labāk tērēt savām lietām. Cilvēkiem mazliet vairāk vajadzētu sākt domāt par sevi un to enerģiju vadīt labās lietās.

Neredzu nekādu žulti šeit. Šeit tiek aprunāts viss ko dara influenceri, vienalga vai viņi ir vai nav saistīti ar NL, tāpēc jau šī ir klaču lapa. Neredzu arī nekādu baigo nolikšanu vai to, ka šeit kāds tiktu apsaukāts necenzētos vārdos. Cilvēki izsaka savas domas par personu rīcībām, pat nekas netiek fantazēts un izdomāts, jo NL pārdevējas pašas visu parāda, šeit cilvēki tikai to visu izrunā. Par pašu Vasiļevsku gan to nevarētu teikt, viņa regulāri noliek cilvēkus, arī rupjiem vārdiem. Iespējams, ka neesi redzējusi, bet bija pat video ar Vasiļevsku, kur viņa rupjiem lamu vārdiem lamājās uz sievieti un vīrieti, spēra ar kājām (vēl vecajā viņas dzīvoklī). Un Marija Vucēna publiski izsmēja Tinder vīriešus, tā bija ņirgāšanās, lika viņu profilus savos storijus un iesmēja. Ak jā, Marija vēl Neita vecvecākus publiski zākāja, par citām personām nemaz nerunājot.
17.05.2024 14:46 |
 
Patīk
Reitings 33741
Reģ: 12.10.2022
Katru dienu Marijai reklāmas bez #reklāma. Gaidu sodu no PTAC, jo viņa klaji ignorē noteikumus.
17.05.2024 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 3730
Reģ: 11.08.2009
Ditto @ 16.05.2024 02:29

Mans bijušais draugs daudzus gadus atpakał izvācoties pie škiršanās no mūsu mājas sabēra burkā līdzi rīsus, ko bija nopircis, man tas nedaudz atgādina to ?
OMG! Bet arī kādreiz zināju puisi no bijušā drauga paziņu loka, kas pie šķiršanās atņēma savus pirktos garos ādas zābakus bijušajai meičai. Es viņam kaut kādā ballē pajautāju - tieši ko Tu darīsi ar tiem novalkātajiem zābakiem? Dāvināsi nākošajai? - Nē, bet lai viņa neiet un necopē džekus ar viņa zābakiem.
līdzīga kaite.
17.05.2024 15:05 |
 
Patīk
Reitings 33741
Reģ: 12.10.2022
Tā vien šķiet, ka uz to salonu iet tikai NL darbones, kuras tur ir aizvilinājusi Foxa, jo menedžē tam soc. tīklus, un mēģina radīt ilūziju, ka tā dēļ uz turieni dodas jauni klienti.
Un sadarbība ar Mariju ir izgāzusies, gan pirmajā reizē, gan tagad.
Atkal saknes atstātas un pēc dažām dienām būs tas pats skats, kāds bija. Kā Marija saka, ka balayage nevar uz īsiem matiem, bet patiesībā viņai nedod dārgāku sadarbību par 20 eiro, tik cik maksā matu tonēšana šajā salonā, bet pašai nav naudas, lai samaksātu.
https://www.skaistumabars.lv/balayage-krasojums/ "Balayage metodi ir iespējams veikt arī uz ļoti īsiem matiem." Maška, mēs zinām, ka nauda ir problēma nevis īsi mati.
17.05.2024 15:15 |
 
Reitings 9413
Reģ: 19.09.2023
Dīvāns @ 16.05.2024 23:56
Varbūt dīvains jautājums,bet kādēļ tik liela žūlts pret visām? Es saprotu var nepatikt kāds konkrēts cilvēks,bet vienmēr ir iespēja nekontaktēties ,nerunāt ar to cilvēku vai vienreiz visu izteikt un viss.Man pašai nav nekas pozitīvs sakāms par NL meitenēm,bet visu laiku tikai nolikt citus,nesaprotami. Varat heitot mani,bet mani tas neuztrauc,jo vienkārši Jūs jau bojājat savu tā teikt karmu ar negatīvismu. Un nē,es nēesmu ne bijusi NL vai kas tāds,jā,ir cilvēki,kuri man tur nepatīk,bet lai ielaistos tajā negatīvismā,galīgi nē. Žēl savu laiku tērēt tādiem cilvēkiem kā viņām,bet lai tā noliktu ir ļoti jāatdod savā enerģija,kuru var labāk tērēt savām lietām. Cilvēkiem mazliet vairāk vajadzētu sākt domāt par sevi un to enerģiju vadīt labās lietās.

Davai atverat savu atsevišķo žults diskusiju! Apnika jau. Varēsiet tur mierīgi nodirst foruma lietotājas, uzstādīt diagnozes. Kur ik pa laikam uzrodas šitās dievgosniņas "es jau neko, es neko nesaprotu, es neko nelasu, bet visām rekur tagad pļekš k..ka uz galvas"?
17.05.2024 15:29 |
 
Patīk
Reitings 33741
Reģ: 12.10.2022
Kačas komandas meitene Signe Rappa stāsta, ka Biodrons palīdz labam miegam un dod enerģiju. Tad ko īsti tas dara? Dod enerģiju, lai iemigtu un labi gulētu? :D
Lūdzu, report viņu PTAC, jo viņa stāsta par to, ka Biodrons palīdz cīnīties ar psoriāzi un to dod dzīvniekiem, lai izārstētu sēnīti.
17.05.2024 15:31 |
 
Reitings 17433
Reģ: 16.04.2023
Es Maškas matiem neredzu nekādu atšķirību pirms un pēc. Vienīgi mati izmazgāti.
Maš, nevajag dirst, ka īsiem matiem nevar uztaisīt balayage vai airtouch. Vienkārši atzīsti, ka nav naudas blonding pakalpojumiem un sadarbībā dod tikai tonēšanu.
17.05.2024 15:37 |
 
Reitings 762
Reģ: 29.05.2023
CallMeAnnika @ 17.05.2024 15:15
Tā vien šķiet, ka uz to salonu iet tikai NL darbones, kuras tur ir aizvilinājusi Foxa, jo menedžē tam soc. tīklus, un mēģina radīt ilūziju, ka tā dēļ uz turieni dodas jauni klienti.
Un sadarbība ar Mariju ir izgāzusies, gan pirmajā reizē, gan tagad.
Atkal saknes atstātas un pēc dažām dienām būs tas pats skats, kāds bija. Kā Marija saka, ka balayage nevar uz īsiem matiem, bet patiesībā viņai nedod dārgāku sadarbību par 20 eiro, tik cik maksā matu tonēšana šajā salonā, bet pašai nav naudas, lai samaksātu.
https://www.skaistumabars.lv/balayage-krasojums/ "Balayage metodi ir iespējams veikt arī uz ļoti īsiem matiem." Maška, mēs zinām, ka nauda ir problēma nevis īsi mati.

Jā, es arī domāju, ka problēma ir nauda un ļoti kritiska problēma, jo Marijas draudzene/friziere ir LV tikko ieradusies, viņa strādā salonā un noteikti varētu Mariju paņemt safrizēt, bet nav naudas. Diemžēl Marijai ir kritisks rezultāts, ieguvusi tagad kaut kādu pelēkzaļu toni un pēc divām mazgāšanas reizēm mati būs iepriekšējā stāvoklī.
17.05.2024 16:06 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
CallMeAnnika @ 17.05.2024 15:31
Kačas komandas meitene Signe Rappa stāsta, ka Biodrons palīdz labam miegam un dod enerģiju. Tad ko īsti tas dara? Dod enerģiju, lai iemigtu un labi gulētu? :D
Lūdzu, report viņu PTAC, jo viņa stāsta par to, ka Biodrons palīdz cīnīties ar psoriāzi un to dod dzīvniekiem, lai izārstētu sēnīti.
pēc vajadzības😁 Biodrons meklē vājās vietas,🤭
17.05.2024 16:07 |
 
Reitings 426
Reģ: 29.04.2024
Kenty @ 17.05.2024 16:07
pēc vajadzības? Biodrons meklē vājās vietas,?
nu tas biodrons taču kaut kāds adoptētais gēns, kas pielāgojas visām. Vajag labāk gulet- palīdzēs, vajag enerģiju-palīdzēs, vajag lidot-palidzes, vajag ārstēt psoriāzi-palidzēs.. par psoriāzes pieminēšanu vispār vajadzētu sodīt bargi. Ņirgājas par cilvēkiem un kāš naudu uz viņu cerībām! Ja jau tāds super līdzeklis, kā pat psoriāzi ārstē, ko tā nav patentēts un pasaulē netiek plaši izmantots? Cilvēki nabagi pērk dārgas zāles un gadiem cīnas, a te super līdzeklis! Blin, kā tas uzvelk.
17.05.2024 17:07 |
 
Reitings 238
Reģ: 04.09.2020
Marija ar to svaigo jauno tonējumu vnk kopija mammai. KOPIJA
17.05.2024 17:07 |
 
Reitings 426
Reģ: 29.04.2024
Ja kaut vienam tai NL būtu kaut kripatas smadzenes un arī tiem, kas to visu pērk un zieķē uz sejas, dzer iekšā un kaifo. Visi normāli cilvēki saprot, ka tur ir divas opcijas-tas viss ir dārgs sū, kam nav nekāda efekta, vai tas viss ir dārgs sū, kas satur "afgigennos" sastāvus un sit pa pēdējam smadzeņu paliekām. Nekā cita tur nav
17.05.2024 17:09 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
ZANZEZAN @ 17.05.2024 17:07
nu tas biodrons taču kaut kāds adoptētais gēns, kas pielāgojas visām. Vajag labāk gulet- palīdzēs, vajag enerģiju-palīdzēs, vajag lidot-palidzes, vajag ārstēt psoriāzi-palidzēs.. par psoriāzes pieminēšanu vispār vajadzētu sodīt bargi. Ņirgājas par cilvēkiem un kāš naudu uz viņu cerībām! Ja jau tāds super līdzeklis, kā pat psoriāzi ārstē, ko tā nav patentēts un pasaulē netiek plaši izmantots? Cilvēki nabagi pērk dārgas zāles un gadiem cīnas, a te super līdzeklis! Blin, kā tas uzvelk.
Ja nemaldos,sastāvs bija ieguts no kūdras.Huminskābe un velkautkāda skābe.Ja tās vielas ir tik labas un daudzu vainu glābjošas.Vai viņas izmanto arī citos uztura bagātinātājos,vai zālēs,konkrētajām problēmām🤔Neesmu eksperts aptiekas arsenālā, tik tā aizdomājos.Vai tik biodronā unikālajā sastopamas
17.05.2024 18:23 |
 
Reitings 684
Reģ: 21.11.2023
ZANZEZAN @ 17.05.2024 17:07
nu tas biodrons taču kaut kāds adoptētais gēns, kas pielāgojas visām. Vajag labāk gulet- palīdzēs, vajag enerģiju-palīdzēs, vajag lidot-palidzes, vajag ārstēt psoriāzi-palidzēs.. par psoriāzes pieminēšanu vispār vajadzētu sodīt bargi. Ņirgājas par cilvēkiem un kāš naudu uz viņu cerībām! Ja jau tāds super līdzeklis, kā pat psoriāzi ārstē, ko tā nav patentēts un pasaulē netiek plaši izmantots? Cilvēki nabagi pērk dārgas zāles un gadiem cīnas, a te super līdzeklis! Blin, kā tas uzvelk.

Žēl tik, ka Biodrons neapmaksā Egitas vietā VID parādu :D
17.05.2024 18:51 |
 
Reitings 603
Reģ: 15.09.2023
CallMeAnnika @ 17.05.2024 15:31
Kačas komandas meitene Signe Rappa stāsta, ka Biodrons palīdz labam miegam un dod enerģiju. Tad ko īsti tas dara? Dod enerģiju, lai iemigtu un labi gulētu? :D
Lūdzu, report viņu PTAC, jo viņa stāsta par to, ka Biodrons palīdz cīnīties ar psoriāzi un to dod dzīvniekiem, lai izārstētu sēnīti.

Darīts!
Kārtējā pulvergalva ar izgludinātām smadzenēm. Vai tiešām tie cilvēki dzīvē ir tik dumji vai viņi uzskata citus par dumjiem?! 😬
17.05.2024 19:14 |
 
Reitings 1147
Reģ: 14.01.2022
Mashka Kakashka @ 17.05.2024 14:46

Neredzu nekādu žulti šeit. Šeit tiek aprunāts viss ko dara influenceri, vienalga vai viņi ir vai nav saistīti ar NL, tāpēc jau šī ir klaču lapa. Neredzu arī nekādu baigo nolikšanu vai to, ka šeit kāds tiktu apsaukāts necenzētos vārdos. Cilvēki izsaka savas domas par personu rīcībām, pat nekas netiek fantazēts un izdomāts, jo NL pārdevējas pašas visu parāda, šeit cilvēki tikai to visu izrunā. Par pašu Vasiļevsku gan to nevarētu teikt, viņa regulāri noliek cilvēkus, arī rupjiem vārdiem. Iespējams, ka neesi redzējusi, bet bija pat video ar Vasiļevsku, kur viņa rupjiem lamu vārdiem lamājās uz sievieti un vīrieti, spēra ar kājām (vēl vecajā viņas dzīvoklī). Un Marija Vucēna publiski izsmēja Tinder vīriešus, tā bija ņirgāšanās, lika viņu profilus savos storijus un iesmēja. Ak jā, Marija vēl Neita vecvecākus publiski zākāja, par citām personām nemaz nerunājot.

Ienākt populārākajā apdiršanas forumā un raudāt, ka kādu aprunā. Hahaha🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
17.05.2024 21:45 |
 
Reitings 1147
Reģ: 14.01.2022
Diez kāpēc šeit nav par chogan meitenēm diskusijas?
Varbūt tāpēc, ka nevienam viņas “nekrata” un privāto dzīvi nerāda..
Pasūtu - aizsūtu piķi- saņemu preci
17.05.2024 22:15 |
 
Reitings 8183
Reģ: 21.09.2023
Mashka Kakashka @ 17.05.2024 19:14

Darīts!
Kārtējā pulvergalva ar izgludinātām smadzenēm. Vai tiešām tie cilvēki dzīvē ir tik dumji vai viņi uzskata citus par dumjiem?! ?
Šī meiča tiešām ir noderīgā idiote. Nu tik šaurpierīga. Kvīnai Kačai par prieku tik centīga.
17.05.2024 22:18 |
 
Reitings 4781
Reģ: 20.09.2022
Kuru vairs, gandrīz pēc gada, tā vecmeitu ballīte interesē 🙄🤣
17.05.2024 22:21 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Dzintriņa @ 17.05.2024 22:15
Diez kāpēc šeit nav par chogan meitenēm diskusijas?
Varbūt tāpēc, ka nevienam viņas “nekrata” un privāto dzīvi nerāda..
Pasūtu - aizsūtu piķi- saņemu preci
bija,bet ātri "nomira"
17.05.2024 22:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits