Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1378
Reģ: 25.01.2023
Bernedīne @ 20.04.2024 14:21
Atšķaidot tēmu - tas, ka tā Talsu tukšgalve ir tupa, sen jau skaidrs?, bet, cik aprobeźotam jābūt cilvēkam, lai pirktu viņas savārstījumus par mirušu cilvēku?‍?
Esot atnācis sapnī un tieši bērna dzimšanas dienā?jasaka tā - var jau melot, bet pārstāj d…..st par sava mirušā vīra tēmu - miroņi nekad tik ātri ne pie viena nenāk - jā, reizēm tas notiek šo 40it dienu laikā, bet NE VIENMĒR!!!! Beidz taisīt sev kaunu!!!! Tas jau vnk ir Nextlevel - ja nav ko teikt, tad veidot kkādu kontentu par mirušo? Tak liec tam mirušajam mieru un ļauj beidzot mierīgi atpūsties no sevis un tām glupībām!!!!!
A kas tev liek maksāt.?publiskā kontā nerunā par visu,tā nauda nav tik liela,lai uz tā pelnītu.Abonoments atsijā cilvēkus,kuriem intresē pats cilvēks.Daudzos abonementos citiem ir 4reiz mazāk sekotāju,ka publiskajos.Ja neinteresē, nelien kur tev neinteresē.Viss vienkārši.
20.04.2024 14:27 |
 
Reitings 1973
Reģ: 16.02.2021
Bernedīne @ 20.04.2024 14:21
Atšķaidot tēmu - tas, ka tā Talsu tukšgalve ir tupa, sen jau skaidrs?, bet, cik aprobeźotam jābūt cilvēkam, lai pirktu viņas savārstījumus par mirušu cilvēku?‍?
Esot atnācis sapnī un tieši bērna dzimšanas dienā?jasaka tā - var jau melot, bet pārstāj d…..st par sava mirušā vīra tēmu - miroņi nekad tik ātri ne pie viena nenāk - jā, reizēm tas notiek šo 40it dienu laikā, bet NE VIENMĒR!!!! Beidz taisīt sev kaunu!!!! Tas jau vnk ir Nextlevel - ja nav ko teikt, tad veidot kkādu kontentu par mirušo? Tak liec tam mirušajam mieru un ļauj beidzot mierīgi atpūsties no sevis un tām glupībām!!!!!
Bernedīne @ 20.04.2024 14:21
Atšķaidot tēmu - tas, ka tā Talsu tukšgalve ir tupa, sen jau skaidrs?, bet, cik aprobeźotam jābūt cilvēkam, lai pirktu viņas savārstījumus par mirušu cilvēku?‍?
Esot atnācis sapnī un tieši bērna dzimšanas dienā?jasaka tā - var jau melot, bet pārstāj d…..st par sava mirušā vīra tēmu - miroņi nekad tik ātri ne pie viena nenāk - jā, reizēm tas notiek šo 40it dienu laikā, bet NE VIENMĒR!!!! Beidz taisīt sev kaunu!!!! Tas jau vnk ir Nextlevel - ja nav ko teikt, tad veidot kkādu kontentu par mirušo? Tak liec tam mirušajam mieru un ļauj beidzot mierīgi atpūsties no sevis un tām glupībām!!!!!

Ja tu nepērc to viņas maksas saturu, tad ja tu zini par ko viņa sapņoja. Neviena vārda nepieminēja mirušo vīru, varbūt par suni vai kaķi sapņoja.
20.04.2024 14:27 |
 
Reitings 1973
Reģ: 16.02.2021
Marijai jau nākamā neveikla ratu reklāma, kas nav reklāma. Bet ir ļoti priecīga, ka nu ne dabūja ratus pa velti.
20.04.2024 14:33 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Candelaria @ 20.04.2024 14:27

Ja tu nepērc to viņas maksas saturu, tad ja tu zini par ko viņa sapņoja. Neviena vārda nepieminēja mirušo vīru, varbūt par suni vai kaķi sapņoja.

Pieminēja gan😓 izskatās, ka zini, par ko ir runa - vai tik neesi pati tā tukšgalve🫢
20.04.2024 14:40 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Bernedīne @ 20.04.2024 14:40

Pieminēja gan? izskatās, ka zini, par ko ir runa - vai tik neesi pati tā tukšgalve?

Īstenībā, man vienalga - un jā, es nepērku to viņas saturu🫡
Vnk saku, ka tas nožēlojami pārdot ko tādu🙂‍↕️
Veido saturu, liec maksas - kaut 10it, bet liec taču tam mirušajam mieru!!!!
Es pati nesen kam tādam gāju cauri un ļoti jutu Ingai līdz…., bet šis liekas vnk kkas Pa-bries - mīgs!!!
20.04.2024 14:43 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Tā pati Santa Lasmane un Signe Sproga piedāvā maksas saturus - un tur tiešām ir ko paņemt - gan kā savu IG uzlabot, gan stila padomi par apģērbu un make up - un tas ir forši - gribi papildus knifiņus. - samaksā un abonē:)
A te, joprojàm turpina parazitēt un neko nedarīt - un pelnīt uz nelaiķi😂😂😂
20.04.2024 14:52 |
 
Reitings 1973
Reģ: 16.02.2021
Bernedīne @ 20.04.2024 14:40

Pieminēja gan? izskatās, ka zini, par ko ir runa - vai tik neesi pati tā tukšgalve?

Skaties ka tev pašai nav brilles jāpērk. Vēl speciāli gāju apskatīties vēlreiz. Neko viņa tur neminēja, kas tai sapni viņai bija, tik, ka skaists sapnis.
20.04.2024 15:01 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Candelaria @ 20.04.2024 15:01

Skaties ka tev pašai nav brilles jāpērk. Vēl speciāli gāju apskatīties vēlreiz. Neko viņa tur neminēja, kas tai sapni viņai bija, tik, ka skaists sapnis.

Nu neteica, ka arī par kaķi vai suni sapņoja🤪
Tas zemā, pieklusinātā balsī runājošais zemteksts ir skaidrs😊
P.S. Protams, cilvēkiem ar normālu loģisko domāšanu😘
20.04.2024 15:34 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Un…. negrasos te strīdēties un kašķi izvērst / vnk izteicu savu viedokli..
Ļauj mirušajam gulēt..un liec viņam mieru - tas ir tas, kas uzvelk - jo, kā jau teicu - pati tam nesen gàju cauri..
Zinu, ka sāp…un gribas kliegt no sāpēm un izmisuma - un tieši tas raisa pārdomas - par ko tad īsti cilvèks pārdzīvo - par miļo cilvèku - vai zaudēto statusu un nodrošinājumu…
Šobrîd izskatās, ka par to pēdējo..
Raksti, blogo, stāsti, pelni, dari, ko gribi - bet liec mirušam cilvèkam mieru!!!!!!!
20.04.2024 15:39 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Haha, Marija un soctīklu speciāliste 😁 Slinka dīvānā pirdēja, ne kādas jomas speciāliste 😁
20.04.2024 15:43 |
 
Reitings 1973
Reģ: 16.02.2021
Bernedīne @ 20.04.2024 15:39
Un…. negrasos te strīdēties un kašķi izvērst / vnk izteicu savu viedokli..
Ļauj mirušajam gulēt..un liec viņam mieru - tas ir tas, kas uzvelk - jo, kā jau teicu - pati tam nesen gàju cauri..
Zinu, ka sāp…un gribas kliegt no sāpēm un izmisuma - un tieši tas raisa pārdomas - par ko tad īsti cilvèks pārdzīvo - par miļo cilvèku - vai zaudēto statusu un nodrošinājumu…
Šobrîd izskatās, ka par to pēdējo..
Raksti, blogo, stāsti, pelni, dari, ko gribi - bet liec mirušam cilvèkam mieru!!!!!!!

Te jau izklausās kāda personīga problēma. Es nevaru spriest par ko viņa tai maksas satura runā, jo neesmu neko pirkusi, bet ja jau tu tik smalki zini par ko viņa tur runā, tad pati vien esi degunu tur iebazusi.
20.04.2024 15:45 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Cik ilgi exSauliete vēl mēģinās kādam iestāstīt, ka viņai komentāri po*? Bet cītīgi tos lasīs un turpinās savos storijos pāršērot? Jāpiekrīt tai kundzītei, "tukšgalve" 😁
20.04.2024 15:54 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Candelaria @ 20.04.2024 15:45

Te jau izklausās kāda personīga problēma. Es nevaru spriest par ko viņa tai maksas satura runā, jo neesmu neko pirkusi, bet ja jau tu tik smalki zini par ko viņa tur runā, tad pati vien esi degunu tur iebazusi.

Goda vārds, nē🫣
Neesmu pirkusi un nekad nepirkšu🫢
Bet konča no manis - pirmsākumos biju viņas komanda, tad atgriezos atkārtoti, jo solīja cilvècīgu attieksmi, bet tas viss bija…teikšu pa tiešo - klaja d…šana😵‍💫
Es zinu, kāds viņa ir cilvèks, kā izturas pret citiem(zemāk stāvojašiem), ka pazemo.., kā noniecina un izsmej..
Tādēļ bez lieka kašķa un skandāla aizgāju prom..
Tagad man viņa patiešām bija žèl, lai gan dzenāja to vīru raut - no rīta līdz vakaram.. domàju, pievienoties atkal, atbalstīt…un tad ieraudzīju visu šo, ko liek.. un sapratu - nakas nav mainījies🫣pat šis mav cilvèku un viņa domāšanu izmanījis…
20.04.2024 16:03 |
 
Reitings 1973
Reģ: 16.02.2021
Bernedīne @ 20.04.2024 16:03

Goda vārds, nē?
Neesmu pirkusi un nekad nepirkšu?
Bet konča no manis - pirmsākumos biju viņas komanda, tad atgriezos atkārtoti, jo solīja cilvècīgu attieksmi, bet tas viss bija…teikšu pa tiešo - klaja d…šana?‍?
Es zinu, kāds viņa ir cilvèks, kā izturas pret citiem(zemāk stāvojašiem), ka pazemo.., kā noniecina un izsmej..
Tādēļ bez lieka kašķa un skandāla aizgāju prom..
Tagad man viņa patiešām bija žèl, lai gan dzenāja to vīru raut - no rīta līdz vakaram.. domàju, pievienoties atkal, atbalstīt…un tad ieraudzīju visu šo, ko liek.. un sapratu - nakas nav mainījies?pat šis mav cilvèku un viņa domāšanu izmanījis…

Pieslēdzu loģisko domāšanu un izsecinaju, ka tev tā tīri skauž, ka Inga labi dzīvo un vēl uztaisa maksas saturu. Ja pašai žēl naudas maksāt un pat nezini par ko vina runā savā maksas saturā, tad netaisi klačas no tā ko nezini😜
20.04.2024 17:13 |
 
Reitings 25
Reģ: 30.03.2022
Par sapņiem, var redzet mirušos arī pirms tām 40 dienam, esmu redzejusi. Varbut tas nav tā , ka tiešam atnak, vienkarši sadomajas. Ja es vakara sadomāšos par šokolādes kēksiņiem 80%, ka es viņus redzēšu sapnī.
Un par maksas saturu, atslābstat taču, neviens neliek abonèt. Un tas ka nomirst cilveks nav uzreiz par vinu jaaizmirst un nedrīkst par vinu runāt
20.04.2024 17:33 |
 
Patīk
Reitings 34048
Reģ: 12.10.2022
Rumblerx @ 19.04.2024 10:57
Ir kàda varbūt pasūtījusi tás kokteiļbundžas? Mani interese, cik tur ir cukurs? ? Vai viņas ir tik debešķīgi garšīgas bez pievienota cukura??
9-12 grami uz vienu porciju. Nezinu, vai tur ir pierēķināts klāt jau cukurs no piena vai vēl papildus ir tas.
20.04.2024 18:19 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.02.2023
miroņi nekad tik ātri ne pie viena nenāk - jā, reizēm tas notiek šo 40it dienu laikā, bet NE VIENMĒR!!!!

🤣🤣🤣👍 nē, nu šis jau ir līmenis. Kā, nu tieši kā, var noteikt ko kāds un kad sapņo???? Un kad kas ir jāsapņo? Kad drīkst un kad nē?
Ekstrasensu cīņas, ibio rio! 🤦‍♀️😂😂😂
20.04.2024 18:39 |
 
Patīk
Reitings 34048
Reģ: 12.10.2022
Dainuviete @ 19.04.2024 11:24

Kaut kā jau 24/7 ir jāatgādina ka ir GRŪTNIECE un īpašā grūtnieču atmiņa.
Elpas nodarbības,vingrošana,fizio un visādas lietas - tā itkā būtu pirmā grūtniecība. Bet laikam pirmā.kur max visu ko būs izkļaņčījusi caur sadarbībām. Tāda diedelētāja,varēs pēc tam visu andelēt un aizmirst nosūtīt.
Sieviete katastrofa un bardaks.
Egita grūtniecībā parāda to, kāda viņa ir patiesībā - aizmāršīga visu laiku, slinka, mele, bez hobijiem un interesēm, bez spējas plānot, tāpēc arī vienmēr ir aizņemta, jo noformēt 2 pasūtījumus aizņem 8 stundas, kamēr citas spēj 8 stundās izdarīt ļoti daudz vērtīgu lietu un izbaudīt dzīvi. Un vienmēr attaisnojums - grūtniecība. Papildus tam, ļoti patīk būt TV un uzmanības centrā un ubagot.
Pirms grūtniecības attaisnojums bija viļņa apakša.
Ja grib būt uzmanības centrā un patīk būt TV ekrānos, tad vajadzētu vispirms iemācīties teikumu salikt tā, lai citiem tas būtu loģiski uztverams.
20.04.2024 18:59 |
 
Reitings 3459
Reģ: 08.09.2015
Marijai jau cik sadarbības ir bijušas pēdējo 24h laikā, un ne reizi #, vai tiešām PTAC ignorē tos iesūtītos skrīnus, nu cik var. Es vispār nesaprotu šitos influencerus, viņiem pirksti nokritīs ieliekot #sadarbība, man liekas, ka ir pēdējais laiks reāli pacelt sodus šitiem ietekmeļiem. Es saprotu var būt, ka arī ietekmelļi vienkārši dod savu atsauksmi, bet Marija vēl šodien lepni stāsta cik viņai ir sadarbības, bet nekad to nav norādījusi, tikai saviem pulveriem! Šodien atkal, Marija veikalā taisa reklamu, un nav sadarbība? Bļins, i Mariju, i to veikalu sodīt, ja nepielec!
20.04.2024 19:08 |
 
Patīk
Reitings 34048
Reģ: 12.10.2022
KrūzīteDūzīte @ 19.04.2024 21:15

Pag pag. Te gan man ir jautajumi- ja tu stasti savu pieredzi kada iestade, vai atrodies un stasti par to- tu automatiski reklame? Kads sakars? Tad tagad sanak, es neko nevaru stastit IG, jo ta uzreiz bus reklama? Wtf? Jums jumts jau nebrauc medijot tos heshtagus?
Un šodienas NordBaby arī, protams, NAV REKLĀMA. :D Kātad. Atver acis.
20.04.2024 19:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits