Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 721
Reģ: 11.08.2022
Ak tad tàpèc M grib tos 5 bèrnus, jo misteram prezidentam ir 5 bèrni?😁
17.04.2024 13:30 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.09.2023
chihiro @ 17.04.2024 13:20

Jā, es jau arī smīnēju par to, ka viņa storijos to nosauc par heitu un katram var būt savs viedoklis, bet galvenais, kā to pasniedz utt.- jo, manuprāt, pasniegšanā vispār nebija problēma.
Es piekrītu, ka vispārīgi ir stulbi rakstīt privāti un mācīt, kā dzīvot, forums tomēr ir forums, tādēļ parasti tā nedaru, bet nu šoreiz sagribēju. :D Un pēc viņas patiešām lielā izbrīna man ir sajūta, ka viņa tomēr nelasa forumu un tic tam, ka visi cilvēki viņu atbalsta, reāli kaut kādā citā pasaulē.

Lasa un kā vēl lasa. Tāpat kā Katrīne lasa, Egita lasa un visas pārējās. Vienā pasēdēšanā Egita filmēja storijus un blakus bija viņas visas un tur savā starpā runāja par forumu "Eu, redzējāt, forumā jau ierakstīts".
Vucēnas uzvedība ir aizsarmehānisms, jo viņa pati ļoti labi apzinās cik dziļā bedrē viņa šobrīd atrodas: dzīves vietas nav, naudas nav, ir tikai parādi VID, PTAC un Dies zina kur vēl, vīrieša arī nav, visi no viņas bēg kā no degošas mājas. Tāpēc viņa it kā iesmej un ņirgājas, saka, ka heiteri viņai vienaldzīgi. Bet neviens jau šeit neheito, tikai saka to kā ir realitātē nevis Marijas iedomātajā Luxury lifestyle. Un piedodiet, bet skaista viņa nav ne ārēji, ne iekšēji. No ārpuses prasta sieviete, kura nevar savu dzīvi savākt, melo visiem. Iekšēji viņa ir vienkārši sapuvusi. Mans ieteikums Marijai - paņemt pauzi no sociālajiem tīkliem un savest kārtībā savu dzīvi, atrast darbu, kur vismaz kaut ko maksā (var arī no mājām strādāt), samierināties, ka būs jādzīvo parastā daudzstāvu mājas dzīvoklī, kur īre 300-400 eiro. Beigt vienreiz izlikties par personu ar Luxury lifestyle. Pati kaut ko baigi gudri raksta un stāsta, ka Instagrāmā citi ideālie pāri šķiras un, ka dzīvē patiesībā ir savādāki. Marija, paskaties uz baļķi savā acī un tad māci citus.
17.04.2024 13:42 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.09.2023
chihiro @ 17.04.2024 11:56
Es parasti tā nekad nedaru, ka rakstu influenceriem privāti, bet varu atzīties, ka tā meitene, par kuru Vucēna vakar vakarā besījās, esmu es. Aizrakstīju garas ziņas atbildē uz viņas storiju par to, ka Kristaps pateica, ka viņai ceļojumā nav nepieciešami tik lieli uzturlīdzekļi, bet, manuprāt, ziņas pieklājīgas. Viņa man lika rēcošos smaidiņus un sūtīja savus selfijus ar tizlu smaidu (no sērijas - man viss vienalga). Pēc tam, protams, sapratu, cik ļoti tas bija bezjēdzīgi un ka man nevajadzēja neko tādu darīt, jo nu.. lol nau vērc.
https://failiem.lv/u/4fu2a6pebm
Sarunā svētību pieminu atsaucoties uz viņas pirmo atbildi man. Pēc tam uzrakstīju vēl - redzams skrīnšotos -koriģējot viņas stāstīto storijos, ka es uzrakstīju, ka bērnus pieskata sveši cilvēki. Lai gan arī tā nebūtu nepatiesība, tikai šobrīd nešķita aktuāli to teikt.
Es skatos uz viņas atbildēm storijos un man liekas, ka viņa dzīvo pavisam citā pasaulē. Pati stāsta, ka Neits pieskata bērnus, bet šajos atbilžu storijos to noliedz. Utt.

Nedaudz skumji paliek, redzot, ka Marijai ir laiks komunicēt ar it kā heiteriem un tas viņai tiešām sagādā baudu, nevis viņa to laiku pavada ar saviem bērniem - māca lasīt, rēķināt, attīstības rotaļas, spēles., utt. Bērnus žēl. Marija nespēj pieņemt pretēju viedokli viņas uzskatiem, tie nav heiteri. Heiteri arī nav tie, kuri viņai pasaka patiesību. Ar viņu ir bezjēdzīgi komunicēt un dot padomus, vairākkārt viņa šo ir pierādījusi, ka viņa neprot uzklausīt ne kritiku, ne ieteikumus. Kad jādarbojas ar bērniem, Marijai seja otrādi apgriežas un ir redzamas dusmas un liels naids.
17.04.2024 13:51 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Rumblerx @ 17.04.2024 13:29
Atvainojos, bet tas Kristaps arī kà ar pirkstu taisīts, ko MV pieprasa, to maksà. Viņš reàlu čeku/rèķinu par boksa/logopèda nodarbībàm, ko apmaksà, ir redzèjis??

Vai nu viņš nav attapīgs vai piķis nav problēma.
17.04.2024 13:52 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Mashka Kakashka @ 17.04.2024 13:42

Lasa un kā vēl lasa. Tāpat kā Katrīne lasa, Egita lasa un visas pārējās. Vienā pasēdēšanā Egita filmēja storijus un blakus bija viņas visas un tur savā starpā runāja par forumu "Eu, redzējāt, forumā jau ierakstīts".
Vucēnas uzvedība ir aizsarmehānisms, jo viņa pati ļoti labi apzinās cik dziļā bedrē viņa šobrīd atrodas: dzīves vietas nav, naudas nav, ir tikai parādi VID, PTAC un Dies zina kur vēl, vīrieša arī nav, visi no viņas bēg kā no degošas mājas. Tāpēc viņa it kā iesmej un ņirgājas, saka, ka heiteri viņai vienaldzīgi. Bet neviens jau šeit neheito, tikai saka to kā ir realitātē nevis Marijas iedomātajā Luxury lifestyle. Un piedodiet, bet skaista viņa nav ne ārēji, ne iekšēji. No ārpuses prasta sieviete, kura nevar savu dzīvi savākt, melo visiem. Iekšēji viņa ir vienkārši sapuvusi. Mans ieteikums Marijai - paņemt pauzi no sociālajiem tīkliem un savest kārtībā savu dzīvi, atrast darbu, kur vismaz kaut ko maksā (var arī no mājām strādāt), samierināties, ka būs jādzīvo parastā daudzstāvu mājas dzīvoklī, kur īre 300-400 eiro. Beigt vienreiz izlikties par personu ar Luxury lifestyle. Pati kaut ko baigi gudri raksta un stāsta, ka Instagrāmā citi ideālie pāri šķiras un, ka dzīvē patiesībā ir savādāki. Marija, paskaties uz baļķi savā acī un tad māci citus.

Jā, droši vien jau tomēr, ka lasa, bet es bez maz vai noticēju tam, ka neviens taču viņai neko sliktu neraksta. :D
--
Tas vīrietis, kam 5 bērni, ir tas Hohlovs NL prezidents?
Izlasīju jau šeit, ka ir. Man arī likās jocīgi sajūsmas izteicieni pret precētu vīrieti, sajūta, ka grib nocelt vai, iespējams, pat drīzāk - tāda sektantisma sajūta tajā visā, jo arī citas apjūsmo to prezidentu.
17.04.2024 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 1981
Reģ: 31.01.2012
amnēzija @ 17.04.2024 09:45
Vucēna lielījās ar saviem 95% latviešu valodas eksāmenā, bet izskatās, ka viņa latviešu valodā neizprot izlasīto. Tur nebija rakstīts, ka "cik bieži sveši cilvēki pieskata Tavus bērnus". Tur bija rakstīts, cik bieži Nataniels pieskata mazākos bērnus.

Man tas viņas 95% eksāmenā tā ir iesēdies galvā. Pie katras kļūdas atceros. 😁 Un nav tā, ka viņai tā gramatika briesmīga, vārdu krājums arī ok, it īpaši kontrastā ar viņas akcentu. Bet cik var di*st? Skolotājai ziņu arī uzrakstīja kā tāds analfabēts.
17.04.2024 14:29 |
 
Reitings 1395
Reģ: 25.01.2023
Paskaidrojiet lūdzu,cik ļoti nav jāmācās, lai nenoliktu 5! reizes vienu teorijas eksāmenu.tie ir tikai 30 jautājumi,kuros veselas 3 kļūdas var pieļaut.Kā no autoskolas tika uz eksāmenu nesaprotu.Man būtu kauns atzīties.Ar ļoti lielu stresa līmeni,var sajaukt maksimums 3 reizes.5cas jau ir tupa nezināšana,ko mācās
17.04.2024 14:31 |
 
10 gadi
Reitings 847
Reģ: 11.04.2010
Tak beidziet žēlot to Kristapu. Jā, Marija ir traka mamaša, kas histēriski savaca čekus par vienu mēnesi un samargoja fake izdevumu tabulu, lai dabūtu lielus uzturlīdzekļus, lai gan ikdienā neved ne uz nodarbībām, ne pērk augļus par 200 eiro, BET nabaga Kristapiņš vispār nepiedalās sava dēla audzināšanā. Nav viņš nekāds nabadziņš - lai pārvācas atpakaļ uz Latviju un strādā virtuvē te un pie reizes pilda savus tēva pienākumus (tad arī būs mazāk mamkai jāmaksā), nevis tikai pavērtu muti brīnās un jēdz tik kaut ko caur advokātu nedaudz apstrīdēt.
17.04.2024 15:07 |
 
Reitings 4873
Reģ: 20.09.2022
chihiro @ 17.04.2024 13:53

Jā, droši vien jau tomēr, ka lasa, bet es bez maz vai noticēju tam, ka neviens taču viņai neko sliktu neraksta. :D
--
Tas vīrietis, kam 5 bērni, ir tas Hohlovs NL prezidents?
Izlasīju jau šeit, ka ir. Man arī likās jocīgi sajūsmas izteicieni pret precētu vīrieti, sajūta, ka grib nocelt vai, iespējams, pat drīzāk - tāda sektantisma sajūta tajā visā, jo arī citas apjūsmo to prezidentu.

Tur daudzi kā nozombēti. Bija kāda līdera vēstule publicēta, kur rakstīja, ka kādā biznesa konferencē Hohlovs kaut ko stāstīja uz skatuves uzkāpis, un citi līderi sēdēja paplestām mutītēm un ar apbrīnu klausījās ko viņš stāsta. Un kā saka - lēja viņš tur ūdeni savā stāstījumā, bet citi aiz sajūsmas plaukstiņas sita.
17.04.2024 15:10 |
 
Reitings 730
Reģ: 16.09.2021
krmmm @ 17.04.2024 15:07
Tak beidziet žēlot to Kristapu. Jā, Marija ir traka mamaša, kas histēriski savaca čekus par vienu mēnesi un samargoja fake izdevumu tabulu, lai dabūtu lielus uzturlīdzekļus, lai gan ikdienā neved ne uz nodarbībām, ne pērk augļus par 200 eiro, BET nabaga Kristapiņš vispār nepiedalās sava dēla audzināšanā. Nav viņš nekāds nabadziņš - lai pārvācas atpakaļ uz Latviju un strādā virtuvē te un pie reizes pilda savus tēva pienākumus (tad arī būs mazāk mamkai jāmaksā), nevis tikai pavērtu muti brīnās un jēdz tik kaut ko caur advokātu nedaudz apstrīdēt.

Nekas nebūs mazāk jāmaksā, ne jau mačka 50/50 aprūpei piekristu, pat ja gribētu. Tā ir vienīgā situācija, kad alimenti nav jāmaksā. A tā-būtu tie paši 500 eiro, turklāt no LV algas. Par piedalīšanos te cits stāsts, bet tīri finansiāli Kristapam galīgi nebūtu izdevīgi atgriezties LV ar šādiem alimentiem.
17.04.2024 15:20 |
 
Reitings 730
Reģ: 16.09.2021
Kenty @ 17.04.2024 14:31
Paskaidrojiet lūdzu,cik ļoti nav jāmācās, lai nenoliktu 5! reizes vienu teorijas eksāmenu.tie ir tikai 30 jautājumi,kuros veselas 3 kļūdas var pieļaut.Kā no autoskolas tika uz eksāmenu nesaprotu.Man būtu kauns atzīties.Ar ļoti lielu stresa līmeni,var sajaukt maksimums 3 reizes.5cas jau ir tupa nezināšana,ko mācās

Visticamāk, viņa nesaprot valodu, līdz ar to arī nespējs nolikt, jo izlasīt un saprast ir pavisam, kas cits kā iekalt tupa pēc bildītes pareizo atbildi.
17.04.2024 15:21 |
 
Reitings 7456
Reģ: 08.01.2024
Pasaki, ka NLietēm "nav pilna čipsu paka" NEPASAKOT TO 😄 - Aļisa dāvina BĒRNIEM UZ DZIMŠANAS DIENU BIODRONE! Vnk kooooo? Tas ir pi*gets, goda vārds. 😳
17.04.2024 15:40 |
 
Reitings 730
Reģ: 16.09.2021
Un ja par aizstāvēšanu-ja mačka būtu no tā mātēm, kas rūpējas par bērniem, nodrošina viņiem atbilstošu bērnību, tad neviena neko neteiktu par 500 eiro alimentiem. Ir sievietes, kas ar stipri mazākiem līdzekļiem nodrošina bērniem bērnību. arī laikā, kad pati lika pupus, pirka mustangus, Neita vienīgā izklaide bija kruīzs ar babušku. Uz pulciņiem sistemātiski viņš netika vests, veda tikai dēļ čekiem. Bērns no tiem 500 eiro redz tikai tik daudz, cik nageti un nutella nopirkta, jo viņa pat drēbes bērniem nepērk, viņai uzdāvina. Par dāvanu, kaut mazu, bet kas sagādā prieku bērnam dzimšanas dienā, nemaz nerunāsim. Mačkai degvielai nesanāks citādāk, lai brauktu pie rafas vai drīzāk-uzsēsties hohlovam uz desas.
17.04.2024 15:57 |
 
Reitings 4873
Reģ: 20.09.2022
cupcake2 @ 17.04.2024 14:29

Man tas viņas 95% eksāmenā tā ir iesēdies galvā. Pie katras kļūdas atceros. ? Un nav tā, ka viņai tā gramatika briesmīga, vārdu krājums arī ok, it īpaši kontrastā ar viņas akcentu. Bet cik var di*st? Skolotājai ziņu arī uzrakstīja kā tāds analfabēts.

Nu, tā ziņa skolotājai ir 🫣 ne garumzīmju, ne pieturzīmes.. 😂
17.04.2024 16:09 |
 
Reitings 4873
Reģ: 20.09.2022
Cilveeks @ 17.04.2024 15:21

Visticamāk, viņa nesaprot valodu, līdz ar to arī nespējs nolikt, jo izlasīt un saprast ir pavisam, kas cits kā iekalt tupa pēc bildītes pareizo atbildi.

Tāda sajūta, ka viņa nemācās teoriju no pieejamās literatūras, bet tikai caur e-vides eksāmenu 😂
17.04.2024 16:37 |
 
Reitings 4873
Reģ: 20.09.2022
Jenota pele @ 17.04.2024 15:40
Pasaki, ka NLietēm "nav pilna čipsu paka" NEPASAKOT TO ? - Aļisa dāvina BĒRNIEM UZ DZIMŠANAS DIENU BIODRONE! Vnk kooooo? Tas ir pi*gets, goda vārds. ?

Tur bija rakstīts mazliet savādāk. Viņa dāvinot savām draudzenēm Biodronu, kad viņām piedzimst bērns, lai tas palīdz viņu organismam adaptēties.
17.04.2024 16:40 |
 
10 gadi
Reitings 117
Reģ: 13.02.2013
Jenota pele @ 17.04.2024 15:40
Pasaki, ka NLietēm "nav pilna čipsu paka" NEPASAKOT TO ? - Aļisa dāvina BĒRNIEM UZ DZIMŠANAS DIENU BIODRONE! Vnk kooooo? Tas ir pi*gets, goda vārds. ?

Izcils piemērs, kā rodas BAUMAS!!!😆🤌🤌🤌
Ak, Tu, žagata!🫣😆
17.04.2024 16:43 |
 
Reitings 1395
Reģ: 25.01.2023
amnēzija @ 17.04.2024 16:37

Tāda sajūta, ka viņa nemācās teoriju no pieejamās literatūras, bet tikai caur e-vides eksāmenu ?
Tas vairāk ticamāk.Jo ar visu valodas barjeru,tie jautājumi nav tik nesaprotami,lai neizprastu veselas 5 reizes,ja mājās mācies.un savas kļūdas analīzē.Atpakaļ skolas solā.🫣
17.04.2024 17:01 |
 
Reitings 730
Reģ: 16.09.2021
Redzot, kā aļiska nejēdz teoriju, pat ja viņa tās tiesības noliks un tiks pie mašīnas, uzreiz jāņem kasko. Avārijas būs.
17.04.2024 18:00 |
 
Reitings 17807
Reģ: 16.04.2023
Cilveeks @ 17.04.2024 18:00
Redzot, kā aļiska nejēdz teoriju, pat ja viņa tās tiesības noliks un tiks pie mašīnas, uzreiz jāņem kasko. Avārijas būs.

Driving isn't for everyone. 🙄
17.04.2024 18:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits