Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 4946
Reģ: 20.09.2022
Vivian10 @ 08.04.2024 12:11
Viscilvēcīgākā, patiesībā, ir Katrīne. Viņa ir tieša, nemēdz liekuļot. Bet viņa neizliekas par to, kas nav. Viņa ir vilkusi un joprojām visas viņas velk. Pati strādā pa vairākiem darbiem, lai vienmēr, jebkurā brīdī, varētu droši uzturēt savu ģimeni. Bez Katrīnes viņas visas sen būtu nogrimušas.
Iedomāties nevaru, ka Katrīne kļaņčītu no cilvēkiem pa 10€.

Ja tā padomā, arī pateicoties Katrīnei tāda kā Vucēna pati tika līdz augstajām kvalifikācijām. Nīkuļoja viņa tajā savā biznesā, kamēr Katrīne nesāka kāpt augšā. Pavilkās līdzi Egita, arī sāka sasniegt augstākas kavlifikācijas nekā bija Vucēna. Un tad, Vucēna iespītējās, jo nevarēja taču pieļaut palikt tur kaut kur apakšā, kur lēnām kūņojās, kamēr citas smeļ lielo lomu.
08.04.2024 12:30 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Un ja kas - runā te tā, it kā uzņēmums būtu Ingas vīra🤨viņš bija tikai viens no lîdzīpašniekiem😜
08.04.2024 12:31 |
 
Reitings 739
Reģ: 15.09.2023
Merilda @ 08.04.2024 12:25
Dāmas, es nosūtīju PTAC Vucēnas storiju PTAC, lūdzu, arī izdariet to - cik jau var, nekaunīgi reklamā visādas iestādes un nav nekādas atsauces uz to, ka tā ir reklāma.

PTAC jau atkal būs bieza mape par Vucēnu un pēc kāda laika sekos jauns naudas sods. 😁
08.04.2024 12:32 |
 
10 gadi
Reitings 865
Reģ: 11.04.2010
Tiešām interesanti, uz kuru valsti Vucēna plāno pārvākties, pie tam pirms mācību gada beigām. Visdrīzāk uz UK, kur tad citur viņai ir draugi vēl, varbūt tikai rašā? Katrā ziņā loti savādas izvēles, bet ja nu ir tik traki, ka pat Latvijā nav neviena, kas var palīdzēt vai kur palikt...
08.04.2024 12:47 |
 
Patīk
Reitings 34781
Reģ: 12.10.2022
amoreamore @ 07.04.2024 14:08
Tā Sandra kaut kāda dīvaina sieviete. Sākumā likās, ka forši, aizgāja no NL un cenšas būt godīga, sekot saviem principiem un tā. Taču tagad - ik pa laikam random ceļ augšā visu NL iekšējo virtuvi, kaut ko dirš, ķipa baigi smieklīgi joko. Ja jau esi tik spēcīga, tad vnk aizmirsti, palaid un miers mājās, nevis baksti to sūdu, lai Tev pievērstu uzmanību. ??‍♀️
Tirgo savu čoganu, turpini uzskatīt, ka smaržu kopijas ir labākas par oriģināliem un beidz pati līst skandālos. ??‍♀️
Sandra jau pareizi saka, tieši to, ko mēs te runājam par mūžīgo tievēšanu, ka maratons sakārtos ēšanu, nostabilizēs svaru utt., bet pašas noraujas jau 6 gadus un kā netiek, tā netiek pie sava sapņu auguma.
Bet piekrītu, ka pēdējā laikā ļoti uzsver un piemin NL. To varēja darīt tad, kad aizgāja.
No vienas puses - ja kaut viens aizdomāsies un nenopirks 40 eiro vērto "tievēšanas" pulveri, būs labi, bet visu laiku pieminēt NL pēc tik ilga laika arī nav ok.
08.04.2024 13:00 |
 
Patīk
Reitings 34781
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 07.04.2024 14:58

Žēl, ka Tu tajā stāstā nesadzirdēji galveno - produkti, kurus cenšas katru rītu dzert un reklamēt, lai tikai būtu regulāri pircēji, nemaz nav jālieto katru dienu. Un aizmirst jau arī atgādināt, ka drainu lietojot ir jāievēro pauze, nedrīkst non stop visu cauru gadu dzert. Ko mēs arī šeit dažas šad tad esam rakstījušas. Tas drains, tāpat kā patči ir glābējs šad tad un nevis ikdienas lietošanai.. un šoreiz tas bija tas, ko viņa centās pateikt, ar domu, varbūt kāds sadzirdēs. Bet nu, laikam jau tā ir, ka katrs sadzird tikai to ko grib dzirdēt. Vai arī vienkārši ir vajadzība gūt savu pieredzi, lai saprastu ko un kā dara vai nedara.
Visticamāk, ka Sandra to arī uzsvēra tagad, jo visas NL kā aptrakušas ar savu maratonu. Paies 2 nedēļas, bet tāpat nevienai nebūs sapņu augums. :D Un nākošā mēneša sākumā lielīsies ar algas čekiem, bet ja ne maratons un daudz naivu sieviešu, čeks būtu minimālās algas apmērā, no kura jāatskaita nodokļi.
08.04.2024 13:04 |
 
Reitings 1496
Reģ: 03.03.2020
Nez, Vucēnai pašai neliekās tā zīmīgi, ka visi cilvēki ar viņu pārtrauc kontaktus vnk pazūdot un neko nepaskaidrojot?
Rafa no mājas izlika neko nepaskaidrojot, Agnese, šķiet arī vnk notinās, tagad Laine.
Maš, nevar būt tas tāpēc, ka ar tevi nav iespējams lietas izrunāt civilizēti? 🤔
Un man šķiet, viņa nebrauks prom pirms mācību gada beigām, jo teica, ka ir mēnesis laika, bet grib visu pārdot laicīgi, nevis pēdējā dienā. A moš Natanielu atstās pie babuškas, lai nav jādzird.
08.04.2024 13:04 |
 
Patīk
Reitings 34781
Reģ: 12.10.2022
Eliba @ 07.04.2024 17:28
Paga, Neitam bija ballīte par 400€? Jo tajā tabulā bija taču tāda summa atvēlēta Neita dz.dienām. Palabojiet,ja kļūdījos ar cipariem?
Es domāju, ka arī bērnam apsolītā dzimšanas dienas dāvana nebūs. Aizgāja, piemērīja ķēdīti un ar to viss arī beigsies.
08.04.2024 13:07 |
 
Reitings 769
Reģ: 29.05.2023
Atstāšu šo šeit, jo visa drāma no storijiem pazudusi 😄
https://failiem.lv/u/ff73p3ptmv
08.04.2024 13:29 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
amnēzija @ 08.04.2024 11:09

Viņi taču brauca ceļojumā un taisīja dokumentus Vitai.

Maziem bērniem pase/ID ir uz 2 gadi, Vita tad bija zīdainis un noteikti termiņš jau beidzies
08.04.2024 13:47 |
 
Reitings 4946
Reģ: 20.09.2022
Ekhoo @ 08.04.2024 13:47

Maziem bērniem pase/ID ir uz 2 gadi, Vita tad bija zīdainis un noteikti termiņš jau beidzies

Storijā teica, ka abiem diviem mazajiem taisa.
08.04.2024 13:51 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
amnēzija @ 08.04.2024 13:51

Storijā teica, ka abiem diviem mazajiem taisa.

Nu ja, tāpēc abiem taisa, jo Vitai pasei termiņš beidzies.
08.04.2024 13:54 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Bernedīne @ 08.04.2024 12:31
Un ja kas - runā te tā, it kā uzņēmums būtu Ingas vīra?viņš bija tikai viens no lîdzīpašniekiem?

Viņš tajā AP auto darbojās, ja?
Nu katrā gadījumā, tas nav tāds bizness ko Inga varētu pārņemt, kā Te minēja.
Jā, kaut kādas izmaksas saņems, bet ne jau tā, ka līdz mūža galam nestrādāt.
Tāpat liela summa aizgāja bērēm, noteikti, jau nebija 20 cilvēkiem.. labi, radi kaut ko piemeta, varbūt pašai nauda mājās bija, kas to lai zina, bet par to kontu bloķēšanu-nav gan tā, ka tikai aiznesot miršanas apliecību bloķē. Bloķē uzreiz kā tā ir izsniegta, jo dati sinhronizējas ar PMLP, apliecību parasti taisa uzreiz, nu burtiski nākamā diena pēc nāves, jo bez tās nekas neiet uz priekšu. Ja Ingai bija piekļuve kontam, tad varbūt iedomājās pati vai radi.
Bet tā, ikdienā jau bads nav jāmirst, jo kā jau te minēja izīrē dzīvokli (vai dzīvokļus?), par bērniem saņems apgādnieka zaudējuma pensiju, kas ir ap 400€ par diviem, bērnu nauda 100€, plus kāda kapeika no NL, kopumā tāpat tuvu pie štukas būs, nav uz nabadzības sliekšņa, līdz ar to maksas saturs ir pretīgs. Īpaši 2 dienas pēc bērēm.
08.04.2024 14:02 |
 
Reitings 10027
Reģ: 06.07.2022
Kvīnas reportāža no Baltic beach hotel - nūū... Jāpadomā, kāpēc iestāde pasauca vienkopus tik prastus ļaužus. Kalendy kā tāda veca žūpa uz dzērieniem, Katrīne prasta bāba, par Spīķi arī viss iespaids saplaka, viņa likās klasi augstāks līmenis. Un tad vēl Kačas jaunais spondžbobs - tā Signe, kas pie galda klāsta, ka sekojusi Kvīnai 6 gadus un nu beidzot sadūšojusies "kaut ko dzīvē sasniegt, izsisties". Izsisties, padomājies ko!!! Ar NL!? Viņas tur visas sitas kā pa nātrēm, nevis izsitas :)
08.04.2024 14:29 |
 
Reitings 254
Reģ: 04.09.2020
Marimar @ 08.04.2024 11:39

nuu, es sieviete 40 un jaa, es ar savu draudzeni nesen izrunajam kadel viena ar otru nerunajam 3 menesus. Parpratums, bet izrunajam un apkart nevienam nestatsijam - bija tads periods ?? ka mazi berni. Pieaugusie izruna.
Diemžēl šis ne vienmēr strādā. Man ir draudzene, ar kuru kontaktējos ļoti reti, jo man nepatīk viņas attieksme arvien vairāk. Mēs kļustam vecākas, es prātā augu, uzskatos augu, attieksmè pret draugiem un ģimeni augu utmldz, viņa joprojām ir tajā vecumā, kad ap viņu bija drāmas. Tās ir vēl joprojām un ļoti daudz. Arī viedoklis ir vienvirziena un absolūti vienīgais pareizais, neatkarīgi no tā ar ko komunicē. Esam par šo runājušas, esmu teikusi, ka es esmu novērsusies no viņas, jo katru reizi, kad pavadām laiku kopā ir daudz drāmas. Itkā saprot, bet tajā pat laikā nekas jau nemainās, drāmas ap viņu turpina eksistēt, ļoti skaļas drāmas un viedoklis arī vienvirziena. Kā rezultātā es vairs neredzu jēgu šīs situācijas apsriest.. es nevēlos veltīt savu laiku un enerģiju cilvēkam, kurš nekad nemainīsies, nekad mani necienīs, nekad mani neiepriecinās. Nevajag man to.
Soo, nevajag vienmēr likt lietā - esmu pieaugusi, vienmēr izrunāju - kārti, ja nav nojausmas par daudz dažādiem iespējamiem scenārijiem. Mans piemērs ir tikai viens no miljona. Es ticu, ka arī Laines un Marijas starpā notika kaut kas, kas Lainei beidzot pieriebās, ka tam cilvēkam negribas ne rakstīt, ne zvanīt. Es absolūti un uz 1000% saprotu šo situāciju. Pat ja Laine “noleca” no draudzības kuģa bez iemesla, Vucēna izdarīja kārtējo debīlo gājienu, piedzērās un sāka IG storijos dzērusi pļurkstēt un mētāties ar fakučiem.
Varat mani apēst bez sāls, bet cilvēki, kuri nav pieredzējuši draudzību ar toxic cilvēku, nekad nesapratīs.
08.04.2024 14:30 |
 
Reitings 458
Reģ: 02.08.2022
Cilvēki, kuri slimo ar onkoloģijām, nespēj saņemties un lūgt palīdzību un neprasa, lai katrs ziedotu 10€.
Te Inga Pretice - vesela, stipra sieviete - pārskaitiet man 10€. Par to, ka pastāstīšu savas pārdomas par dzīvi. Nopietni?!
Piecel savu pakaļu Inga un marš strādāt! Meklē darbu!
Nevis parazitē uz sava vīra nāves rēķina.
Tik bezkaunīga sieviete.
08.04.2024 15:05 |
 
10 gadi
Reitings 1985
Reģ: 31.01.2012
Vucēna ir toksisks un nepatīkams cilvēks. Domāju, ka tur nekāda īsta draudzība no Laines puses nekad nav bijusi. 😅 Tik, cik savai izdevībai, NL dēļ.
Tās, kuras nesaprot, ko Vucēna tur cepas. Jā, Laine nepateica nekādus aizvainojošus vārdus, bet viņas atbilde skaidri un gaiši nozīmēja, ka Vucēna vairs nav viņai nekāda draudzene. Un loģiski, ka Marijai tas sāp, ja jau viņa Laini uzskatīja par vienu no saviem tuvākajiem cilvēkiem. 😁 Karma? Vai Marija to ir pelnījusi? Visdrīzāk, ka jā. Un tā kārtējā ārdīšanās pālī. Nu, tāda ziepju opera 🤭
08.04.2024 15:06 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.01.2024
cupcake2 @ 08.04.2024 15:06
Vucēna ir toksisks un nepatīkams cilvēks. Domāju, ka tur nekāda īsta draudzība no Laines puses nekad nav bijusi. ? Tik, cik savai izdevībai, NL dēļ.
Tās, kuras nesaprot, ko Vucēna tur cepas. Jā, Laine nepateica nekādus aizvainojošus vārdus, bet viņas atbilde skaidri un gaiši nozīmēja, ka Vucēna vairs nav viņai nekāda draudzene. Un loģiski, ka Marijai tas sāp, ja jau viņa Laini uzskatīja par vienu no saviem tuvākajiem cilvēkiem. ? Karma? Vai Marija to ir pelnījusi? Visdrīzāk, ka jā. Un tā kārtējā ārdīšanās pālī. Nu, tāda ziepju opera ?

Man gan šķiet , ka cepiens ir tieši par to, ka Laine publicēja tādu jautājumu, ne tik ļoti kā par atbildi? Jo reāli tādi jautājumi parāda sekotāju domas par Vuceenu, apmēram tas domāts tā, kā vispār Lainei varēja būt kas kopīgs ar tupo , prasto bezsmadzeni Vuceenu, māti dzemdētāju, tukšpauri kura neprot savu dzīvi sakārtot tik dzemdē vienu bērnu pēc otra, pat nesaprotot kāda atbildība tā ir.
Bet patiesībā malacis , labi ir ka ņēma un atbildēja uz tādu jautājumu, varbūt beidzot kucītei galvā aizleks , ka nekas viņa nav, prasta krievuška kura kādā brīdi bija tikusi uz zaļāka zara un sablatojās nepajokam , tagat ir atpakaļ kur vija iepriekš, bez naudas, bez dzīvesvietas, tikai plusā vēl divi bērni un kaudze ar drāmām , iedomājaties ja tai losei būtu pāris veselas smadzeņu šūnas, būtu izmantojusi "labos laikus" lai kaut kā dzīvi sakārtotu, kaut atrastu kādu turīgu čali pie kā turēties, vai izmantotu sakarus un kādā darbā tikt, bet mēs jau tv redzējām kā runātīgā Maša kameru priekšā muti atvērt nevarēja un bez filtriem arī ne pēc kā labāka par iztriektu 3 bērnu māti neizskatijās.
08.04.2024 15:29 |
 
Reitings 769
Reģ: 29.05.2023
Tamāra69 @ 08.04.2024 15:29

Man gan šķiet , ka cepiens ir tieši par to, ka Laine publicēja tādu jautājumu, ne tik ļoti kā par atbildi? Jo reāli tādi jautājumi parāda sekotāju domas par Vuceenu, apmēram tas domāts tā, kā vispār Lainei varēja būt kas kopīgs ar tupo , prasto bezsmadzeni Vuceenu, māti dzemdētāju, tukšpauri kura neprot savu dzīvi sakārtot tik dzemdē vienu bērnu pēc otra, pat nesaprotot kāda atbildība tā ir.
Bet patiesībā malacis , labi ir ka ņēma un atbildēja uz tādu jautājumu, varbūt beidzot kucītei galvā aizleks , ka nekas viņa nav, prasta krievuška kura kādā brīdi bija tikusi uz zaļāka zara un sablatojās nepajokam , tagat ir atpakaļ kur vija iepriekš, bez naudas, bez dzīvesvietas, tikai plusā vēl divi bērni un kaudze ar drāmām , iedomājaties ja tai losei būtu pāris veselas smadzeņu šūnas, būtu izmantojusi "labos laikus" lai kaut kā dzīvi sakārtotu, kaut atrastu kādu turīgu čali pie kā turēties, vai izmantotu sakarus un kādā darbā tikt, bet mēs jau tv redzējām kā runātīgā Maša kameru priekšā muti atvērt nevarēja un bez filtriem arī ne pēc kā labāka par iztriektu 3 bērnu māti neizskatijās.

Var vēl? Es katru reizi ar baudu lasu Tavus komentārus, tiiiiik labi viņu apraksti 😄
08.04.2024 15:53 |
 
Reitings 1040
Reģ: 05.12.2021
Haha, Vucēna atkal spridzina :D un tas salīdzinājums, kā viņa palīdzējusi citiem attīstīties - mans uzņēmums, ja es aiziešu prom, gan jau arī no manis gaidīs slavas dziesmas mūža garumā, kā palīdzēja man apgūt ekseli :D
08.04.2024 15:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits