Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 378
Reģ: 15.06.2023
Marija Laini uztvēra vēl kā sev tuvu cilvēku, bet Laine Mariju vairs tikai kā paziņu, turklāt nevēlamu paziņu, ja jau mēnesi neatbildēja uz Marijas ziņu privātajā čatā. Kostina draudzene Nastja taču arī viņu izsvītroja no savas dzīves. es izdarītu secinājumus un dzīvotu tālāk.
08.04.2024 08:09 |
 
Reitings 4948
Reģ: 20.09.2022
ermita @ 08.04.2024 08:09
Marija Laini uztvēra vēl kā sev tuvu cilvēku, bet Laine Mariju vairs tikai kā paziņu, turklāt nevēlamu paziņu, ja jau mēnesi neatbildēja uz Marijas ziņu privātajā čatā. Kostina draudzene Nastja taču arī viņu izsvītroja no savas dzīves. es izdarītu secinājumus un dzīvotu tālāk.

Laine neko briesmīgu nepateica, bet Vucēna klāt pie visa vakardienas stāsta pievilka mēnesi vecu ziņu uz kuru nesagaidīja atbildi.. dzīvē visādi gadās un varbūt tiešām tajā brīdī nebija laika kad atbildēt, un pēc tam vēlāk aizmirsa atbildēt. Bet te uzreiz novelk sarkanu svītru un cilvēku aprunā IG. Es domāju, ka Laine 100% nedomāja to atbildi tādu kā Marija to iztulkoja..
08.04.2024 08:28 |
 
10 gadi
Reitings 789
Reģ: 14.06.2011
Tā vienšūnu amēba sākumā vīpsnāja par karu Ukrainā, bet tagad pati sākusi dalīt dzīvi “pirms kara/pēc kara”. Dzīves bumerangs, Vucēna. Tagad Tu esi neveiksmīga piramīdšņica ar alkohola problēmām, kura, lai savilktu kopā galus, emigrēs
08.04.2024 08:34 |
 
Reitings 769
Reģ: 29.05.2023
mon_moiselle @ 08.04.2024 08:34
Tā vienšūnu amēba sākumā vīpsnāja par karu Ukrainā, bet tagad pati sākusi dalīt dzīvi “pirms kara/pēc kara”. Dzīves bumerangs, Vucēna. Tagad Tu esi neveiksmīga piramīdšņica ar alkohola problēmām, kura, lai savilktu kopā galus, emigrēs

Tā izskatās, tpc jau visu izpārdot. Par Neitu gan ir vienalga - gan par skolu, gan par disleksiju, logopēdu utt.
08.04.2024 08:43 |
 
Reitings 4948
Reģ: 20.09.2022
Tā interesanti sanāk. Vucēna un citas NLšicas saka, ka forumus nelasa, bet tik labi informētas par to, ka par viņām runā, ka cilvēks kā no NL aiziet, tā to izsvītro no draugu saraksta vai no savas dzīves, ka viņām svarīgs ir tikai bizness un nauda. Un tagad pēkšņi viņai apnicis, ka par viņām tā domā. Tad nevajag radīt par sevi tādu iespaidu, tad neviens tā nedomās.
Un Vucēna pateica, ka vienīgais cilvēks, kurš atnāca uz NL ar savu vārdu un pašpārliecināts, bijusi ex.Sauliete.. un kā tad ar tām pāris dāmām, kuras pēc Saulietes atnāca un arī ne mazpazīstamas? Krasta - arī ļoti ātri kvalifikācijas cēla. Vucēna vēl līdzi Lainei skrēja puķes dāvināt, jo ja nemaldos Krasta bija Laines komandā. Signe Sproga arī taču ir cilvēks jau savā nišā izsitusies personība. Laura Valuta, lai arī īsu brīdi bija, bet arī bija, un arī jau atpazīstama, prot sevi pasniegt.
08.04.2024 08:55 |
 
Reitings 4948
Reģ: 20.09.2022
mon_moiselle @ 08.04.2024 08:34
Tā vienšūnu amēba sākumā vīpsnāja par karu Ukrainā, bet tagad pati sākusi dalīt dzīvi “pirms kara/pēc kara”. Dzīves bumerangs, Vucēna. Tagad Tu esi neveiksmīga piramīdšņica ar alkohola problēmām, kura, lai savilktu kopā galus, emigrēs

Ja tā tiešām ir, tad kurš nabadziņš to visu baru pie sevis uzņems? 🙄
08.04.2024 09:13 |
 
Reitings 122
Reģ: 16.01.2024
amnēzija @ 08.04.2024 09:13

Ja tā tiešām ir, tad kurš nabadziņš to visu baru pie sevis uzņems? ?

Es lieku uz to, ka pie Diānas. Viņa šķiet ir tāda lāga dvēsele un vēl nav sapratusi, ka Maška ir izmantotāja.... esmu mazliet vecāka par viņu un nu nav bijušas dzīvē tādas situācijas kā Maškai kad katru otro nedēļu viņai tos "dunčus mugurā dur" sākot no attiecībām ğimenē ( mamma, māsa), ar vīriešiem, kolēğiem un draudzenēm. Varbũt ir vērts aizdomāties, Marij?
08.04.2024 09:39 |
 
Reitings 421
Reģ: 17.12.2023
Kur tā Diāna dzīvo?
Nevar vēl būt variants, ka ar Rafu atjaunojusi sakarus?
08.04.2024 09:43 |
 
Reitings 2921
Reģ: 05.12.2021
Nu Marija jau var stāstīt, ka NL visas ir kā ģimene un labākās draudzenes. Bet realitāte parādīja kā ir patiesībā. Kad vēl bija ar savu impēriju, tad nodirsa visas kurām nesanāca un kuras aizgāja. Tagad, kad pašai pakaļa svilst, tad izrādās tik tuvas draudzenes bijušas. Tas ir tā pat kā parastā darbā. OK, ir ļoti tuvi kolēģi, kas paliek par labiem draugiem, bet ir tādi, kas nāk un iet, un ir kopā tikai konkrētā dzīves periodā. Un nav jau citas Muļķes arī, saprot kāda ir Marija. Es pat ticu, ka ja ex Saulietei nenāktu tāda nauda no NL, jo ir top augšā, viņa ar būtu sen prom un par tādu Mariju atcerētos tikai tad, kad pati Marija uz prasītos.
08.04.2024 09:48 |
 
Reitings 4948
Reģ: 20.09.2022
Nitaris @ 08.04.2024 02:06
varbūt tāpēc, ka Laine to pateica pagātnes formā. Vucēna tomēr uzskatīja viņu par tuvu draudzeni, kas paliks uz mūžu. Es gan saprotu Vucēnas sāpi.

Bet NL taču ir viņu kopīga pagātne un intereses konkrētā laika posmā. Tas, ka viņas turpināja pa retam tikties, komunicēt, tā ir cita lieta. Viņai jautāja par to, kas viņām varēja būt kopīgs un uz to viņa arī atbildēja.
08.04.2024 09:53 |
 
Reitings 739
Reģ: 15.09.2023
Vucēna ir ļoti nepatīkams un toksisks cilvēks. Būtu padomājusi kāpēc viņas dzīvē tik daudzi cilvēki izvēlas nebūt viņai blakus, sākot ar ex vīru, Rafu, jūrnieku un visām "draudzenēm". Marijai pašai tie cilvēki ir ērti, kamēr var no viņiem ko dabūt, vai tā būtu bērnu pieskatīšana, nauda, mantas, tikmēr ir labi. Ja Egita un Katrīne izlemtu vairs nenodarboties ar NL, esmu pārliecināta, ka viņas ar Vucēnu arī vairs nekomunicētu. Nav viņas nekādas draudzenes. Visas tās kopīgās ballītes ir tikai dēļ Instagram, nekas vairāk. Laini ļoti žēl, neko sliktu viņa nepateica, bet saņēma tādas samazgas pār sevi. Laine vienmēr ir atstājusi ļoti patīkamas un jaukas sievietes iespaidu. Vucēnai līdz Laines līmenim nekad neizaugt.
08.04.2024 09:58 |
 
Reitings 4948
Reģ: 20.09.2022
krixis3 @ 08.04.2024 09:48
Nu Marija jau var stāstīt, ka NL visas ir kā ģimene un labākās draudzenes. Bet realitāte parādīja kā ir patiesībā. Kad vēl bija ar savu impēriju, tad nodirsa visas kurām nesanāca un kuras aizgāja. Tagad, kad pašai pakaļa svilst, tad izrādās tik tuvas draudzenes bijušas. Tas ir tā pat kā parastā darbā. OK, ir ļoti tuvi kolēģi, kas paliek par labiem draugiem, bet ir tādi, kas nāk un iet, un ir kopā tikai konkrētā dzīves periodā. Un nav jau citas Muļķes arī, saprot kāda ir Marija. Es pat ticu, ka ja ex Saulietei nenāktu tāda nauda no NL, jo ir top augšā, viņa ar būtu sen prom un par tādu Mariju atcerētos tikai tad, kad pati Marija uz prasītos.

Un pieminēt vēl šajā Marijas uzpūstajā konfliktā cilvēku, kurš viņu piereģistrējis. Redziet, neko labu nav devusi viņai tā menedžere, tikai iepazīstinājusi ar Bondarčuku, bet viņa nav par viņu neko sliktu teikusi un aprunājusi IG 🤦‍♀️😂 nu, ja es nemaldos, tad tā menedžere, kura viņu piereģistrēja ir vispār no Krievijas. Un jau vairākus gadus ir projām no Latvijas. Jēga viņai par svešas valsts pilsoni runāt kaut ko vai pat pieminēt, ja lielākā daļa viņas sekotāju no Latvijas to sievieti vispār nezina 😂
08.04.2024 10:01 |
 
Reitings 4948
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 08.04.2024 09:58
Vucēna ir ļoti nepatīkams un toksisks cilvēks. Būtu padomājusi kāpēc viņas dzīvē tik daudzi cilvēki izvēlas nebūt viņai blakus, sākot ar ex vīru, Rafu, jūrnieku un visām "draudzenēm". Marijai pašai tie cilvēki ir ērti, kamēr var no viņiem ko dabūt, vai tā būtu bērnu pieskatīšana, nauda, mantas, tikmēr ir labi. Ja Egita un Katrīne izlemtu vairs nenodarboties ar NL, esmu pārliecināta, ka viņas ar Vucēnu arī vairs nekomunicētu. Nav viņas nekādas draudzenes. Visas tās kopīgās ballītes ir tikai dēļ Instagram, nekas vairāk. Laini ļoti žēl, neko sliktu viņa nepateica, bet saņēma tādas samazgas pār sevi. Laine vienmēr ir atstājusi ļoti patīkamas un jaukas sievietes iespaidu. Vucēnai līdz Laines līmenim nekad neizaugt.

Un saprotu pēc Laines storijiem, ka tie jautājumi par konkrētu cilvēku uz kuriem Laine atteicās atbildēt, tomēr bija par Vucēnu. Un vienīgais jautājums uz kuru viņa izvēlējās atbildēt, un atbildēja ļoti korekti, bet pretī saņēma publisku aprunāšanu vairāku storiju garumā.. bet nu, no Vucēnas laikam neko citu sagaidīt nevarēja..
08.04.2024 10:10 |
 
Reitings 18150
Reģ: 16.04.2023
huitzitzilin @ 08.04.2024 09:43
Kur tā Diāna dzīvo?
Nevar vēl būt variants, ka ar Rafu atjaunojusi sakarus?

Diāna dzīvo UK. Ja Marija tiešām lidos pie Diānas tad viņa ir stulba. Nabaga bērni tiek vazāti no vienas mājas uz otru, nekādas stabilitātes. Cik viņa ilgi tur drīkst uzturēties, 6 mēnešus? Kā Neitam ar mācībām un visām speciālajām nodarbībām? Negribās ticēt, bet tā izskatās.
Cilvēkam vispār nav nekādu nākotnes plānu, tik dzīvo momentā.
08.04.2024 10:19 |
 
Reitings 2402
Reģ: 20.09.2022
amnēzija @ 08.04.2024 09:53

Bet NL taču ir viņu kopīga pagātne un intereses konkrētā laika posmā. Tas, ka viņas turpināja pa retam tikties, komunicēt, tā ir cita lieta. Viņai jautāja par to, kas viņām varēja būt kopīgs un uz to viņa arī atbildēja.
jā, konkrētā laikā posmā, pagātnē. Tad sanāk tagad nav nekā kopīga? Draudzība nepalika? Draudzība pazuda līdz ar aiziešanu no NL tieši no Laines puses. Vai tad tas nav sāpīgi Vucēnai? To jau var saprast.
08.04.2024 10:20 |
 
Reitings 458
Reģ: 02.08.2022
Facundo @ 08.04.2024 01:08

Un kā tad tu tik smalki zini kādas pieejamas finanses ir Ingai. Tik pat labi vīrs varēja atstāt kaudzi ar kredītiem un parādiem. Nav ko līst cita makā. Nevienam ar varu viņa neliek maksāt. Pēc tādas skaudības izskatās, ka Inga redz dzīvo privātmājā un atļāvās iet uz masāžām. Un nu dzīve beigusies lai aizmirst visu ko darijusi un kas paticis lai sēž mājās un sēro.
kāpēc, lai aizmirst? Viņa taču ir pieprasīta interjera speciāliste, katru dienu pako NL pasūtījumus un vēl attīstīja Polijas lupatu biznesu. Kur problēmas? 😄
Te ir runa par meliem. Kas tika dienu no dienas stāstīti sekotājiem.
Un par liekulību - savu privāto stāstu vienkārši tāpat nestāstīs, jo ļoti privāti. Bet ikvienam garāmgājējam, kurš iedos 10€, tam nezin ko pastāstīs. 😁 Vēl, lai pasaka, ka kristāla bumbā pastāstîs par nākotni - kā čigāni. Tikai, lūdzu, 10€ uz konta pirms tam. 😁
Inga- ej strādāt un ar algu nomaksā rēķinus, kredītus un uzturi ģimeni. Tā visi pieaugušie dara.
08.04.2024 10:20 |
 
Reitings 302
Reģ: 17.12.2019
Marijai tiešām vajadzētu aizdomāties, kāpēc visi viņai uzgriež muguru. Klausoties tos storijus, izskan tikai es, es, es, man, man, mans, mans. Nebūtu NL, nebūtu arī vairs nekādas draudzības ar Katrīni, Egitu utt. Visos NL tusiņos, Marija ir bijusi kā galma āksts, lai pievērstu sev uzmanību un būtu it kā kompānijas jautrīte, vārtoties ar pliku dirsu sniegā, kā piemēram, jo kā no drauga, viņā nav nekā vērta. Laine tiešām nepateica neko tādu, lai tiktu izvazāta pa Vucēnas storijiem. Šādu rīcību dēļ jau vien NL atbaida un nekad negribētu būt kaut mazākajā sakarā ar tik toksisku cilvēku, jo pasarg dievs, kaut ko pa prātam nepateiksi. Cilvēks, kuram vienmēr visi citi ir vainīgi, bet vienīgā sēž pie sasistas siles bez ģimenes, bez draugiem.
08.04.2024 10:21 |
 
Reitings 1496
Reģ: 03.03.2020
Man šķiet, ka labākais plāns ir lidot uz Spāniju un nogrūzt sīkos Rafam, lai nav viņus jādzird no rītiem. Viņš taču teica, ka sponsorēs bērnus tikai, ja viņi dzīvos ar viņu.
Pati varētu dzīvot netālu un pelnīt sev+ tērēt Kristapa naudu un teikt, ka Latvijā visi viņu uzmeta.
Dzīve izdevusies!
08.04.2024 10:25 |
 
Reitings 458
Reģ: 02.08.2022
Inga reiz NL “līderu” čatā paņirgājās par kādu savas komandas meiteni, kura bija uzdrošinājusies viņai uzprasīt, vai varētu aizņemties naudu no viņas un pēc tam ATDOT. Toreiz ciniski nosmējās, kāda bezkauņa tā meitene ir, kāda lūzere utt. Kamēr pati barojās un tēloja biznesmeni ar vīra naudu makā.
Un ko viņa tagad dara? …. Ubago pēc 10€ no katra svešinieka. Vienkārši tāpat. Tas nav grūtā brīdī aizņemties un pēc tam atdot. Te ir stāsts par - izkrita no vīra barotavas un nu pašai nopietni jāsāk nodrošināt savu, bērnu un suņa dzīvi.
08.04.2024 10:28 |
 
Reitings 4948
Reģ: 20.09.2022
Nitaris @ 08.04.2024 10:20
jā, konkrētā laikā posmā, pagātnē. Tad sanāk tagad nav nekā kopīga? Draudzība nepalika? Draudzība pazuda līdz ar aiziešanu no NL tieši no Laines puses. Vai tad tas nav sāpīgi Vucēnai? To jau var saprast.

Ja draudzība būtu pazudusi līdz ar aiziešanu no NL, Laine nebūtu gājusi uz Vucēnas dzimšanas dienu, tas ir viens. Un otrs, ja viņai savstarpējā komunikācija un draudzība ar Vucēnu būtu tik nenozīmīga, tad viņa nebūtu rakstījusi ziņu un pabrīdinājusi par to, ka izdzēsās no čatiem, lai nav pārpatumu.
08.04.2024 10:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits