Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 672
Reģ: 30.10.2022
amnēzija @ 06.04.2024 00:26

Vai tad pilnīgi visām ir tie tūkstoši? ? tāpat kā NL kompānijā, tūkstoši ir tikai augšgalā esošajām. Un neteiksim, ka NL dāmas nekad nav ar savām pastām berzušas aizaugušas katlu apakšas, rūsainas vannas un izlietnes vai netīru gāzes plīti. Bija arī tādi video. Abās kompānijās ir brīnumi redzēti, nav tikai Chogan tā.

Uz NL klušām tās arī attiecas. Es neredzu baigo atšķirību starp viņām. Viņas visas ir stulbas un neizglītotas.
06.04.2024 00:42 |
 
10 gadi
Reitings 6856
Reģ: 11.08.2009
krmmm @ 05.04.2024 22:16
Vucēna pilnīgi drēbes pārdod... ne jau tikai kaut kādas dažreiz uzvelkamas kleitas, bet arī savas ikdienas žaketes, kuras viņai stiliste sapirka?. Laikam ir vēl trakāk ar naudām nekā likās, ja jau viņai tik liels izmisums, ka publiski humpalas jātirgo.
no otras puses - kam viņai žaketes, ja ir 3 pidžammiņas :)
06.04.2024 01:39 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.05.2023
marfina @ 06.04.2024 01:39
no otras puses - kam viņai žaketes, ja ir 3 pidžammiņas :)

Bet es šokā par cilvēkiem - kā var gribēt pirkt Pull&Bear nonēsātu džinsa jaku ar plēsumiem, kuri vispār nav aktuāli 😱
06.04.2024 09:21 |
 
Reitings 174
Reģ: 20.06.2022
Kādas prognozes uz kurieni Vucēna muks? Sāk izskatīties,ka iespējamas pat ārzemes.
06.04.2024 09:34 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
kokogle @ 06.04.2024 09:34
Kādas prognozes uz kurieni Vucēna muks? Sāk izskatīties,ka iespējamas pat ārzemes.

Kas viņu un kur ārzemēs gaida?
Lai noīrētu dzīvesvietu kādā nopietnā kantorī, prasa uzrādīt darbavietu u.c. legālus ienākumu avotus. Pilsētās Eiropā īre ir dārga, plus elektrība u.c. Kurp viņa vajadzīga ar 3 bērniem; pie tam viens ir skolēns, kuram skola. K
Protams, var jau mācīties mājmācībā, bet tad tas bērns vispār neko nezinās, jo māte jau nu nemācīsies ar viņu.
Ir arī variants, ka kādam "uzsēžas kaklā".
Vispār - "žopa" viņai ir. Es noteikti negribētu būt viņas situācijā.
06.04.2024 10:24 |
 
Reitings 5866
Reģ: 20.09.2022
kokogle @ 06.04.2024 09:34
Kādas prognozes uz kurieni Vucēna muks? Sāk izskatīties,ka iespējamas pat ārzemes.

Nez, vai 2 mēneši pirms mācību gada noslēguma brauks uz ārzemēm. Tam skolnieciņam jau tā ir grūti, ja tagad vēl nomainītu valsti, mājas, skolu, draugus.. 🫣 lai gan Vucēna apgalvoja, ka Nataniels runājis angliski, pēc tā kā viņš raud to mācoties, liekas, ka tā valoda tomēr viņam ir sveša un nezina viņš to. Būtu vēl grūtāk ar mācībām un sekmēm..
06.04.2024 10:26 |
 
Patīk
Reitings 41183
Reģ: 12.10.2022
fifa @ 05.04.2024 18:51
Nu re, Vucēna atkal pārdod mēbeles un nu jau arī savas drēbes. Drošvien cenšas dabūt depozītu dzīvoklim ?
Un vēl pilnīgi lūdz, lai pāršēro informāciju par mēbelēm zināmiem cilvēkiem, kuriem tas varētu interesēt. Nu jā, 200 eiro par mēbelēm uzreiz varētu nosegt vairāk nekā 20 eiro par žaketi.
06.04.2024 11:32 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.05.2023
amnēzija @ 06.04.2024 10:26

Nez, vai 2 mēneši pirms mācību gada noslēguma brauks uz ārzemēm. Tam skolnieciņam jau tā ir grūti, ja tagad vēl nomainītu valsti, mājas, skolu, draugus.. ? lai gan Vucēna apgalvoja, ka Nataniels runājis angliski, pēc tā kā viņš raud to mācoties, liekas, ka tā valoda tomēr viņam ir sveša un nezina viņš to. Būtu vēl grūtāk ar mācībām un sekmēm..

Domā, ka Marijai tas interesē? Viņai interesē tikai viņa pati.
06.04.2024 11:34 |
 
Patīk
Reitings 41183
Reģ: 12.10.2022
Tamāra69 @ 05.04.2024 18:58
Nu nezinu gan, mēs te varam izsmiet, jo ar tādu hui*u kā NLi un čogani nenodarbojamies, bet Sandra tāda pati žurka , kā tās par ko mēs te runājam vien ir, tikai Sandrai nekad nav izdevies neko nopelnīt ne sasniegt, nav tā ka viņai sekoju ikdienā, vet cik esmu paskatijusies, ļoti atklāti par savu dzīvi runā, un par citiem runā mēli nežēlodama, bet kā tas svars nistiski sāka kristies pēc mistiskas operācijas, par to gan muld, skaidrs , ka nav tā pareiza ēšana un nav tas sports, jo Sandrai nav apņemšanās, gribasspēks, viss ko viņa var ir apskaust tās kurām paveicies ar augumu, un truli ņirgt par citiem savos kanālos, vūtu parādijusi visiem piemēru un atbrīvojusies no sava svara, tad nebūtu nekāda ņirgāšanās, un varētu kopà ar Kaču braukt ceļojumos, domāju par to arī Sandruškai aizvainojums, ka nekad nesasniedza lielo bišu apjomus, nu pati ir čoganā ielējusi, un lielā izsmējēja. Nogrābusi pirmo garāmgājēju kaut ko tēlo, vet Sandra ir sevī dziļi nelaimīgs cilvēks, un tāpēc es šo figņu ko viņa tur dara neatbalstīšu. Lai kā man besī NLšicas, Sandra manā skatijumā ir viena no viņām, tas ka padzīta no turienes, nenozīmē ka labāka ar kaut ko. Un tieši no callmeAnnika profila te regulāri paskab slavas dziesmas Čoganam. Nu tāds pats pārcenots mēsls tas čogans vien ir, visi tie simts virtuves tīrīšanas līdzekļu par mistisku cenu, kam tas vajadzīgs? Man ir 3 līdzekļi virtuvei no lielveikala + soda, etiķis, bleach un viss man smaržo un mirdz , toties čoganietes kad atrāda kā berž savas vannas istabas, man kauns viņu vietā, rūsa, pelējumi, netīrumi, fuj nu, remontu uztaisiet pirms lieciet reklāmas...
Sandrai bija DS kvalifikācija, kas ir par pakāpi un pat divām augstāka nekā tagad ir Vucēnai un Egitai.
Skumjš ir fakts, ka viņas mēra sasniegumus kvalifikācijās, ne pēc tā, kādas ir zināšanas par konkrētām lietām, jo pat savas kompānijas produktu sastāvus pa 5 gadiem nepārzin.
06.04.2024 11:35 |
 
Patīk
Reitings 41183
Reģ: 12.10.2022
Tamāra69 @ 05.04.2024 18:58
Nu nezinu gan, mēs te varam izsmiet, jo ar tādu hui*u kā NLi un čogani nenodarbojamies, bet Sandra tāda pati žurka , kā tās par ko mēs te runājam vien ir, tikai Sandrai nekad nav izdevies neko nopelnīt ne sasniegt, nav tā ka viņai sekoju ikdienā, vet cik esmu paskatijusies, ļoti atklāti par savu dzīvi runā, un par citiem runā mēli nežēlodama, bet kā tas svars nistiski sāka kristies pēc mistiskas operācijas, par to gan muld, skaidrs , ka nav tā pareiza ēšana un nav tas sports, jo Sandrai nav apņemšanās, gribasspēks, viss ko viņa var ir apskaust tās kurām paveicies ar augumu, un truli ņirgt par citiem savos kanālos, vūtu parādijusi visiem piemēru un atbrīvojusies no sava svara, tad nebūtu nekāda ņirgāšanās, un varētu kopà ar Kaču braukt ceļojumos, domāju par to arī Sandruškai aizvainojums, ka nekad nesasniedza lielo bišu apjomus, nu pati ir čoganā ielējusi, un lielā izsmējēja. Nogrābusi pirmo garāmgājēju kaut ko tēlo, vet Sandra ir sevī dziļi nelaimīgs cilvēks, un tāpēc es šo figņu ko viņa tur dara neatbalstīšu. Lai kā man besī NLšicas, Sandra manā skatijumā ir viena no viņām, tas ka padzīta no turienes, nenozīmē ka labāka ar kaut ko. Un tieši no callmeAnnika profila te regulāri paskab slavas dziesmas Čoganam. Nu tāds pats pārcenots mēsls tas čogans vien ir, visi tie simts virtuves tīrīšanas līdzekļu par mistisku cenu, kam tas vajadzīgs? Man ir 3 līdzekļi virtuvei no lielveikala + soda, etiķis, bleach un viss man smaržo un mirdz , toties čoganietes kad atrāda kā berž savas vannas istabas, man kauns viņu vietā, rūsa, pelējumi, netīrumi, fuj nu, remontu uztaisiet pirms lieciet reklāmas...
Neesmu sūtījusi vai lietojusi ne NL, ne Chogan. Visu vajadzīgo eju nopirkt Drogās. :D
SaIīdzinu šo abu MLM kompāniju iekšējo virtuvi, un izskatās, ka Chogan nav tik toksisks, vismaz tā izskatās. Pat ja kaut kas tur notiek, tad vēl nesaskaņas nav bijušas publiskas un atrādītas Instagramā.
Un fakts, ka Chogan pēc būtības ir veiksmīgāks, jo tīrīšanas līdzekļiem vai smaržām būs vairāk pircēju nekā mūžīgajiem tievēšanas kokteiļiem. Abos gadījumos klienti pārmaksā lielu summu par produktiem, ko veikalos var atrast lētāk.
06.04.2024 11:40 |
 
Patīk
Reitings 41183
Reģ: 12.10.2022
KrūzīteDūzīte @ 05.04.2024 21:48

Te gan man nenolasijas saistiba ar NL vai Egitu. Es sapratu, ka vinai nesen bija dzimsanas diena, un vina vienmer doma par vecumu, par krunkam ari iesmej, bet ta veseligi. Laikam katrs mes dzivojam kautkada sava burbuli, un velkam paraleles ar savu ikdienu un taja redzeto. Nedomaju, ka vinai tik loti interese Egitas krunkas?‍♀️?
Es saskatīju interesantu sakritību par to, ka Sandra uzsvēra savas acu zonas krunkas neilgi pēc tam, kad mēs te runājām par Egitas acu zonu un to, ka patči nepalīdz. :D Var jau būt, ka kļūdos. Egitas krunkas interesē, ja grib izsmiet viņu un NL. :D
06.04.2024 11:43 |
 
Reitings 174
Reģ: 20.06.2022
Protams, iespējams,ka ārzemes nav,bet pati baigi mierīgo tēlo. Tad jau vismaz ir skaidrs uz kurieni pārvācas.
06.04.2024 12:06 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Vucēna pārceļas uz nelielu, parastu dzīvokli kur nebūs vietas tādiem Alandeko kubikiem, tāpēc arī tirgo. Es joprojām domāju, ka jauno dzīvesvietu ir dabūjusi caur paziņām, varbūt kāds aizbraucis prom un ļauj viņai xx laiku padzīvoties tur, attiecīgi tur jau ir visas mēbeles. Baigi priecīgā katrā gadījumā neizskatās, noteikti miteklis nav pašpasludinātajam statusam atbilstošs
06.04.2024 12:11 |
 
Reitings 223
Reģ: 01.04.2023
Kapec Inga uzlikusi maksas kontu?
06.04.2024 12:16 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
Ekhoo @ 06.04.2024 12:11
Vucēna pārceļas uz nelielu, parastu dzīvokli kur nebūs vietas tādiem Alandeko kubikiem, tāpēc arī tirgo. Es joprojām domāju, ka jauno dzīvesvietu ir dabūjusi caur paziņām, varbūt kāds aizbraucis prom un ļauj viņai xx laiku padzīvoties tur, attiecīgi tur jau ir visas mēbeles. Baigi priecīgā katrā gadījumā neizskatās, noteikti miteklis nav pašpasludinātajam statusam atbilstošs

Interesanti būs redzēt, ko rādīs story. Vai arī izliksies, ka nekas nav noticis :)
Man būtu kauns, ja viņa būtu mana meita.
Bet, kā saprotu, tur jau mammucis arī līdzīgs :)
06.04.2024 14:48 |
 
Reitings 167
Reģ: 14.05.2013
Kas tad Egitai diez? arī jāpārvācās?
06.04.2024 14:56 |
 
Patīk
Reitings 41183
Reģ: 12.10.2022
Egitas storijs:
"Labrīt. Ām, labrīt, tā, man vajag šito sataisīt sā. Tūlītās. Man atkal ir ritīgais tāds pārdomu, āāā mirklis. Visādi notikumi apkārt, nu, nu tā, ka, mjā, tādi izmainoši no notikumi apkārt īstenībā. Ām, bet es vakardien biju bijām vakardien teātrī ar Oskaru un cik interesanti pavērot āā sevi ēē nu, nu kā groitn, kā grūtnieci, ja. Un un un un es saprotu es sēžu un es saprotu, ka man tas vispār viss nav aktuāli, viss tas teātris, ahh, tas abstraktais, nu kas notiekās, ja. Un saproti, a kas man no tā būtu jāsaprot vai kas man no tā būtu jāpaņem. Rekur padi, vot šitā viņi arī izskatās, rekur tādi spilventiņi. Ak Dievs, ļoti labi."
Otrs storijs:
"Nu vot un es sēžu tajā teātrī un es skatos un es saprotu, ka jā, nu protams, tā aktiermāksla, jo tur šo te izrādi āām spēlmaņnaktī ir aktieris ja ir saņēmis balvu vai kā tur bija Oskars teica. Un un es, bet es sēžu un es saprotu, ka man kā grūtniecei šodienā tas nav aktuāli, nu ta kā man neinteresē. Man neinteresē klausīties to mākslu, to atainojumu un visu pārējo. Bet protams zinkā otram cilvēkam tas ir svarīgi un tā. Un un tad loģiski, kad es eju nuu ar Oskaru uz uz šo teātri, bet es saprotu, ka man kā grūtniecei šodienā tas vispār nav aktuāli un nav interesanti. Un es sēžu, es domāju, bāc, trīs stundas, jo tā izrāde trīs man liekas ar pus, jā, un es sēžu un es domāj bāc, es to laiku varēju daudz produktīvāk, es varēju šobrīd pastrādāt, es varēj padarīt, kas man patīk, nu kas man aizrauj un kas man dod kaut kādu jēgu nekā šeit sēžot tagad izrādē un saprot, ko man tas dod - neko."
Ak Dievs, Egita. Labāk ir degradēties, runājot storijus, nekā aiziet paplašināt vārdu krājumu un savu redzējumu?
06.04.2024 15:01 |
 
Reitings 5866
Reģ: 20.09.2022
Reina @ 06.04.2024 14:56
Kas tad Egitai diez? arī jāpārvācās?

Man divi varianti - vai nu jāpārvācas, vai kaut kas ar to vid parādu.
06.04.2024 15:12 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
CallMeAnnika @ 06.04.2024 15:01
Egitas storijs:
"Labrīt. Ām, labrīt, tā, man vajag šito sataisīt sā. Tūlītās. Man atkal ir ritīgais tāds pārdomu, āāā mirklis. Visādi notikumi apkārt, nu, nu tā, ka, mjā, tādi izmainoši no notikumi apkārt īstenībā. Ām, bet es vakardien biju bijām vakardien teātrī ar Oskaru un cik interesanti pavērot āā sevi ēē nu, nu kā groitn, kā grūtnieci, ja. Un un un un es saprotu es sēžu un es saprotu, ka man tas vispār viss nav aktuāli, viss tas teātris, ahh, tas abstraktais, nu kas notiekās, ja. Un saproti, a kas man no tā būtu jāsaprot vai kas man no tā būtu jāpaņem. Rekur padi, vot šitā viņi arī izskatās, rekur tādi spilventiņi. Ak Dievs, ļoti labi."
Otrs storijs:
"Nu vot un es sēžu tajā teātrī un es skatos un es saprotu, ka jā, nu protams, tā aktiermāksla, jo tur šo te izrādi āām spēlmaņnaktī ir aktieris ja ir saņēmis balvu vai kā tur bija Oskars teica. Un un es, bet es sēžu un es saprotu, ka man kā grūtniecei šodienā tas nav aktuāli, nu ta kā man neinteresē. Man neinteresē klausīties to mākslu, to atainojumu un visu pārējo. Bet protams zinkā otram cilvēkam tas ir svarīgi un tā. Un un tad loģiski, kad es eju nuu ar Oskaru uz uz šo teātri, bet es saprotu, ka man kā grūtniecei šodienā tas vispār nav aktuāli un nav interesanti. Un es sēžu, es domāju, bāc, trīs stundas, jo tā izrāde trīs man liekas ar pus, jā, un es sēžu un es domāj bāc, es to laiku varēju daudz produktīvāk, es varēju šobrīd pastrādāt, es varēj padarīt, kas man patīk, nu kas man aizrauj un kas man dod kaut kādu jēgu nekā šeit sēžot tagad izrādē un saprot, ko man tas dod - neko."
Ak Dievs, Egita. Labāk ir degradēties, runājot storijus, nekā aiziet paplašināt vārdu krājumu un savu redzējumu?

Uz šo visu ārprātu var teikt tikai tā - prātiņ, nāc mājās! Bet šis kā nenāk, tā nenāk. Tam trūkst apdzīvojamās platības. Šis ir vairāk kā vāks. Tas ir vāks kubā. Vai lielākā pakāpē.
06.04.2024 15:13 |
 
Reitings 151
Reģ: 02.11.2023
CallMeAnnika @ 06.04.2024 15:01
Egitas storijs:
"Labrīt. Ām, labrīt, tā, man vajag šito sataisīt sā. Tūlītās. Man atkal ir ritīgais tāds pārdomu, āāā mirklis. Visādi notikumi apkārt, nu, nu tā, ka, mjā, tādi izmainoši no notikumi apkārt īstenībā. Ām, bet es vakardien biju bijām vakardien teātrī ar Oskaru un cik interesanti pavērot āā sevi ēē nu, nu kā groitn, kā grūtnieci, ja. Un un un un es saprotu es sēžu un es saprotu, ka man tas vispār viss nav aktuāli, viss tas teātris, ahh, tas abstraktais, nu kas notiekās, ja. Un saproti, a kas man no tā būtu jāsaprot vai kas man no tā būtu jāpaņem. Rekur padi, vot šitā viņi arī izskatās, rekur tādi spilventiņi. Ak Dievs, ļoti labi."
Otrs storijs:
"Nu vot un es sēžu tajā teātrī un es skatos un es saprotu, ka jā, nu protams, tā aktiermāksla, jo tur šo te izrādi āām spēlmaņnaktī ir aktieris ja ir saņēmis balvu vai kā tur bija Oskars teica. Un un es, bet es sēžu un es saprotu, ka man kā grūtniecei šodienā tas nav aktuāli, nu ta kā man neinteresē. Man neinteresē klausīties to mākslu, to atainojumu un visu pārējo. Bet protams zinkā otram cilvēkam tas ir svarīgi un tā. Un un tad loģiski, kad es eju nuu ar Oskaru uz uz šo teātri, bet es saprotu, ka man kā grūtniecei šodienā tas vispār nav aktuāli un nav interesanti. Un es sēžu, es domāju, bāc, trīs stundas, jo tā izrāde trīs man liekas ar pus, jā, un es sēžu un es domāj bāc, es to laiku varēju daudz produktīvāk, es varēju šobrīd pastrādāt, es varēj padarīt, kas man patīk, nu kas man aizrauj un kas man dod kaut kādu jēgu nekā šeit sēžot tagad izrādē un saprot, ko man tas dod - neko."
Ak Dievs, Egita. Labāk ir degradēties, runājot storijus, nekā aiziet paplašināt vārdu krājumu un savu redzējumu?

Ak jel, kā tu spēj šito pierakstīt? 😁
Es pat nespēju saprast, ko viņa tur stāsta, kur nu vēl to visu pierakstīt! 😀
06.04.2024 15:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits