Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaldāma kaimiņiene

 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Man ļoti savdabīga problēma, kura būtībā aizsākās ar covid-19 pandēmiju, kad nācās atgriezties no apmaksātiem īstermiņa studiju kursiem ārzemēs (šo laiku dzīvoju par stipendijas līdzekļiem) atpakaļ uz Latvijas mazpilsētu pie vecākiem, vecvecākiem. Tā kā tobrīd Latvijā bija krīze un nevarēja uzreiz atrast darbu, tiku iekārtota vecmammas dzīvoklī pār kuru mātei ir pilnvara. Tātad šajā divistabu dzīvoklī vienu istabu iedeva man, otru izīrēja īrniecei, kurai pāri 50, bet ļoti jocīga sieviete pēc rakstura, kaitina citus. Kad VID atklāja, ka par dzīvokli netiek maksāti nodokļi, visu dzīvokli oficiāli pēc līguma izīrēja tai īrniecei, kamēr pašai bija sociālā dienesta piešķirts statuss.
Tad nu kulminācija notika šogad, kad atkal jau kārtējo reizi pamanīju, ka vannas istabā mani higiēnas līdzekļi ir kaut kur pārvietoti, nolikti bez manas atļaujas citur, lai gan skapis bija sadalīts 2 daļās - 1 puse man, otra viņai. Gāju pie īrnieces un lūdzu, lai neaiztiek manas lietas vannas istabā, tikmēr ar lupatu tīrīju vannas istabas skapi. Īrniece tikmēr uzvilkās, ieskrēja manā istabā, ar roku no putekļainā galda, kuru vēl nebiju paspējusi notīrīt, man uz tīrās spilvendrānas, un gultas pārvalka, kuri no rīta bija novietoti uz dīvāna, iegāza putekļus no mēbeles. Klaigāja, meta mantas, vēl mani nosauca aizskarošās frāzēs - ka es esmu netīra utt.
Domāju, ko reāli tādā situācijā darīt, kad nav darba un vecmammai piederošais dzīvoklis uz papīra izīrēts īrniecei, lai gan faktiski dzīvoklī vienmēr dzīvojuši 2 atsevišķi īrnieki - katrs savā telpā. Laikam policijai jēgas nav zvanīt un informēt par miera traucēšanu un neadekvāto rīcību, ja jau viņai ir līgums. Zvanīt un traucēt mātei arī ne, jo viņa nevēlas iejaukties šajos kašķos. Kā vispār uz to reaģēt?
Patlaban jau dzīvoju viena, bet covid-19 pandēmijas laikā bija tāda nepatīkama situācija.
17.09.2021 22:35 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.12.2012
Aizietu un pajautātu ar kādām tiesībām šī ārda istabu. Nokauninātu tādu. Visadekvātāk, protams, būtu izsaukt policiju, un, neskatoties uz to, ka mājoklis izīrēts tur kaut kādai jukušai bābai, informētu par viņas neadekvātumu un to, ka vecmamma istabu tomēr ierādīja tev. Reāli tas, ka esi mazmeita vai meita nozīmē daudz vairāk nekā kaut kāds apakšīrnieks, kuram būtu jāārstē prāts. Protams, vēl var ieiet pie viņas ar kādu labi pazīstamu kaimiņu un aizrādīt.
17.09.2021 23:14 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Astrīda571 @ 17.09.2021 23:14
Aizietu un pajautātu ar kādām tiesībām šī ārda istabu. Nokauninātu tādu. Visadekvātāk, protams, būtu izsaukt policiju, un, neskatoties uz to, ka mājoklis izīrēts tur kaut kādai jukušai bābai, informētu par viņas neadekvātumu un to, ka vecmamma istabu tomēr ierādīja tev. Reāli tas, ka esi mazmeita vai meita nozīmē daudz vairāk nekā kaut kāds apakšīrnieks, kuram būtu jāārstē prāts. Protams, vēl var ieiet pie viņas ar kādu labi pazīstamu kaimiņu un aizrādīt.

Un ar kaadaam tiesiibaam mazmeita atrodas dziivoklii, kursh viss iziireets oficiaali iirniecei? Tu izlasiiji tekstu vispaar? Policija pashu mameitu izliks, tur vispaar veel var pateikt, ka mazmeita ielauzaas, jo vinjai nav jaatrodas dziivoklii, kursh peec papiiriem iziirets citam cilveekam.
A autorei ieteiktu, neteelot princesi, veikalos darbs ir. Labaak pusnelegaali seedees kopaa ar traku babuli, bet vienkaarshi darbu nestraadaas, jo shii tak kursos aarzemees gaajusi. Un puteklji? Pie taadas puteklju kaartas, ar kuru var noziest spilvenu, guleet nakti? Un taa bij pirmaa nakts? Gultu klaajot vakaraa, nevareeja putekljus noraust? Toch peec netiireles izklausies.
18.09.2021 10:47 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Un pusotru gadu dziivoja ar stipendiju un nestraadaaja? Pandeemija 2020.saakumaa saakaas. Vareeji Riigaa iireet istabu un straadaat da jebko. Izlutinaara mamzele un nekas vairaak.
18.09.2021 10:51 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.12.2012
Ū, jā, susur, vai pati esi pastrādājusi maximā pie kases vai par zāles darbinieku? Knapi iztikai un apģērbam sanāks, bet te jau bija runa par divistabu dzīvokļa īri, kas nav lēti. Pēc autores teiktā saprotams, ka tā ir mazpilsēta nevis Rīga, mazajās LV pilsētās nav tā, ka nākošajā vai aiznākošajā dienā ir darbs + vēl tas bija covid-19 pandēmijas laiks. Vakar draugs stāstīja, ka no maximas aizgājuši daudzi darbinieki, jo varot nosmakt tajās sejas maskās. Pati arī pandēmijas laikā uz laiku zaudēju darbu.
Nezinu, kāda ir meitenes mātes dzīvokļa līguma slēgšanas prakse - pati pirmkārt rēķinātos ar savu atvasi, nevis visu izīrētu citam, bet es kā ģimenes cilvēks tur noteikti ierastos un sauktu abas pie sarunu galda, ja noruna neapmierina, lūdzu - mainīsim īrnieku. Turklāt nesaprotu kā var aizskart cilvēku par to, ka jauniete brauc izglītoties uz ārzemēm? Man daudzi zināmi jaunieši maģistra vai papildu studijās brauc uz ārzemēm, pēc tam atpakaļ uz LV, kur meklē darbu. Būtu labāk, ka meitene to pusotru gadu būtu tikai veikalniece? Ja bērns radīts, par to arī jāgādā. Ja mana meita izlems studēt kaut vai 28 gados otro izglītību, pabalstīšu, ja vajadzēs, palīdzēšu ar dzīves vietu. Esot vecumā, bērniem tāpat nākas aptekalēt savus vecākus, mazgāt dibenus un taisīt pusdienas.
Protams policijas vietā tajā īrnieces situācijā vēl var izsaukt ātro palīdzību, ja šī neadekvāti rīkojas, ārda otra istabu - šie cilvēki neiedziļinās, kas kuram pieder, vai nepieder, vai kam izīrēts. Savukārt policijai svarīgi, lai novērstu nekārtības - meitas deklarēto adresi un dzīvokļa saimnieku jau var pārbaudīt, situāciju uzklausīt.
18.09.2021 12:28 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
O, jaa, lai sauc policiju un aatros, atrodoties dziivoklii, kursh peec papiiriem ar liigumu iziireets tai babulenei. Nu izcila ideja. Autore tur legaali NEDRĪKST atrasties.
18.09.2021 17:18 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Un beernus var pabalstiit, ja shie ko dara sapraatiigu nevis 1,5 gadus slaistaas un karo ar iirniekiem.
18.09.2021 17:22 |
 
Reitings 165
Reģ: 31.08.2021
Leena @ 17.09.2021 22:35
Man ļoti savdabīga problēma, kura būtībā aizsākās ar covid-19 pandēmiju, kad nācās atgriezties no apmaksātiem īstermiņa studiju kursiem ārzemēs (šo laiku dzīvoju par stipendijas līdzekļiem) atpakaļ uz Latvijas mazpilsētu pie vecākiem, vecvecākiem. Tā kā tobrīd Latvijā bija krīze un nevarēja uzreiz atrast darbu, tiku iekārtota vecmammas dzīvoklī pār kuru mātei ir pilnvara. Tātad šajā divistabu dzīvoklī vienu istabu iedeva man, otru izīrēja īrniecei, kurai pāri 50, bet ļoti jocīga sieviete pēc rakstura, kaitina citus. Kad VID atklāja, ka par dzīvokli netiek maksāti nodokļi, visu dzīvokli oficiāli pēc līguma izīrēja tai īrniecei, kamēr pašai bija sociālā dienesta piešķirts statuss.
Tad nu kulminācija notika šogad, kad atkal jau kārtējo reizi pamanīju, ka vannas istabā mani higiēnas līdzekļi ir kaut kur pārvietoti, nolikti bez manas atļaujas citur, lai gan skapis bija sadalīts 2 daļās - 1 puse man, otra viņai. Gāju pie īrnieces un lūdzu, lai neaiztiek manas lietas vannas istabā, tikmēr ar lupatu tīrīju vannas istabas skapi. Īrniece tikmēr uzvilkās, ieskrēja manā istabā, ar roku no putekļainā galda, kuru vēl nebiju paspējusi notīrīt, man uz tīrās spilvendrānas, un gultas pārvalka, kuri no rīta bija novietoti uz dīvāna, iegāza putekļus no mēbeles. Klaigāja, meta mantas, vēl mani nosauca aizskarošās frāzēs - ka es esmu netīra utt.
Domāju, ko reāli tādā situācijā darīt, kad nav darba un vecmammai piederošais dzīvoklis uz papīra izīrēts īrniecei, lai gan faktiski dzīvoklī vienmēr dzīvojuši 2 atsevišķi īrnieki - katrs savā telpā. Laikam policijai jēgas nav zvanīt un informēt par miera traucēšanu un neadekvāto rīcību, ja jau viņai ir līgums. Zvanīt un traucēt mātei arī ne, jo viņa nevēlas iejaukties šajos kašķos. Kā vispār uz to reaģēt?
Patlaban jau dzīvoju viena, bet covid-19 pandēmijas laikā bija tāda nepatīkama situācija.

Pirmkārt par ko visār aizrādi.
2. Laikam arī esi netirele.
3. Kur problēma- ko muti vēri vaļā. Sabļāva atpakaļ uz tevi un viss. Zināsi kā piekasīties pie sīkumiem kad pati nevīža esi.
4. Policijai? Lai viņi tevi izliek uz lielas. Ja ir noslēgts līgums, un uz visu dzīvokli, tad īrniece var jebkurā brīdī tevi izlikt uz ielas. Īres īgumi kopš 90. gada tiek stingri aizargāti. Tāpēc vairums tādus pat neslēdz, pēc tan īrnieks var daŗīt ko grib, bet izīrētājs īrnieku nevar izlikt uz ielas.
Tev nav nekādu tiesību.
Un jums katrai savas pretīgās puses kas jāpacieš. Īrē pirvātmāu ja nauda ir, ja nē, priecājies ka kāds tevi pacieš. Atklāti sakot, ja es īrētu tikai istabu, un tad pēkšņi kā dzīvokļbiedr ievāktos cits cileks ne tādu vien skandālu uzrīkotu. Kur nu vēl nevīža kā tu un tad vēl nevis pati cūka kārtotu koplietošanas telpas, bet piekasītos ka nes mantas ne tā saliku kārtojot.
Atklāti sakot- nevīžu kā tevi nepaciestu.
Nabaga kundzei vienreiz pacietība bija pilna, gan jau ilgi turēja sevī, ka kārto aiz tādas kā tu. Bet ta, ka tā vietā lai pateiktos, ka kundze sakārtoja skapīti tu nāci izteikt pretenzijas bija pēdējais pilins.
Žēl kundzes.
Viņa ir ķīlnieka lomā.
Vispār brīnos, kā tu neesi pakatījusies no tās sieviete skatapunkta. Un kā tev ieteika kauna ievākties vecmāmiņas vietā. Tā sieivete jau rēkinājās, ka vajadzēs sadzīvot ar vecmāmiņu ne cūku. Kura vēl staigā pārmezdaba. Protams ka kliedza. Jo viņai laba sirds. Es izsauktu policiju, ja jau īre līgums uz mani. Un Tevi izliktu uz ielas. Vēlāk varbūt sakārtotos viss. Bet uz to brīdi tu būtu uz ielas. Par mācību- kā nevīžai un cūkai būt. Citiem taču tevi jāpacieš.
18.09.2021 18:03 |
 
Reitings 165
Reģ: 31.08.2021
Susurrrrrs @ 18.09.2021 10:51
Un pusotru gadu dziivoja ar stipendiju un nestraadaaja? Pandeemija 2020.saakumaa saakaas. Vareeji Riigaa iireet istabu un straadaat da jebko. Izlutinaara mamzele un nekas vairaak.

Agresore- pihenē ir brīvas vietas. Akcija. 1. mēnesis par brīvu. Nenokavē. Kamēr nepārraksta likumus. Sāksies krīze. Cash nebūs, Un ne tikai par psiheni, bet arī vietumu nāksies maksāt.
Un durām- nevar par 400 eiro kopmītnēs istabu noīrēt. Būs 240 mēnesī LU. Ja jas. 50 transports. Duru netēlo lielāku nekā esi.
Kārtējā nabagu pabira uzturēta un izskolota uz nodokļumaksātāju rēķina, kurai skauž, ka cits var nestrādāt un dzīvot arī tā. Besī tās nabadzes.
18.09.2021 18:08 |
 
Reitings 122
Reģ: 15.06.2020
Mēs vēl nesaprotam, vai viņai viss dzīvoklis tiek izīrēts vai daļa, un vai tu esi deklereta kur.
18.09.2021 23:00 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Patlaban jau dzīvoju viena, bet covid-19 pandēmijas laikā bija tāda nepatīkama situācija.

Sanāk, ka visa situācija jau ir atrisināta!?
19.09.2021 00:08 |
 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Esmu vēljoprojām deklarēta mātes dzīvoklī, kurā nedzīvoju. Patiesībā izlika uzreiz, kad atgriezos no ārzemēm, jo vecmammu nolēma paņemt aprūpē un man nebija īsti teikšanas, bet saprotu, ka tā iespējams ir labāk. Tas vecmammas dzīvoklis, kurā viņa nedzīvo, jau kādus 7 gadus tika neoficiāli bez līgumiem izīrēts 2 atsevišķiem īrniekiem - viena istaba vīrietim, kuram drīz to uzteica, jo ielika mani, otru istabu izīrēja tai trakajai, kura pat no dzīvokļa biedra istabas bija ņēmusi bez atļaujas sev mēbeles. :D Pienāca kaut kāds brīdis, kad VID uzrāva šo visu un lika noslēgt līgumu, noslēdza visu dzīvokli ar īrnieci, jo viņai bija darbs, kamēr man sociālā dienesta statuss. Sociālais dienests gribēja, lai slēdzu ar vecmammu īres līgumu par 1 istabu, jo tad varēšot 40 % apmaksāt no dzīvojamās platības, uz ko māte iebilda, ka nē, jo baigais čakars.
Šobrīd situācija ir mainījusies, strādāju, bet šobrīd nestudēju, savukārt, īrniece te sataisīja tādas ziepes, ka pati aizgāja - karantīnas laikā te piebraukāja policija. Atceros, ka 1reiz tomēr izsaucu, jo viņas vecis bija iegājis manā guļamistabā un draudēja. Policija tīri saprotoša, nedzina ārā, ja jau bija tā vienošanās.
Tām, kas te saka, ka izlutināta mamzele, varu piemetināt, ka pirms kursiem ārzemēs strādāju arī fizisku darbu uz pilnu slodzi, un neuzskatu to par mīnusu. Vienkārši covid-19 bija grūti sameklēt darbu, jo sākās ierobežojumi un daudzus pat atlaida. Braukt uz otru Latvijas galu strādāt, kur piedāvāja mazatalgotu darbu iestādē, negribēju tīri tādēļ, ka tajā miestā nebija pat ko noīrēt.
19.09.2021 00:18 |
 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Es vispār domāju, kā ir ar tām deklarētajām adresēm. Ja cilvēks deklarēts pie vecākiem, viņam ir bez maz vai tiesības prasīt policijai iekārtot tur atpakaļ, ja nav kur palikt? Protams, vēl jau ir sociālās mājas, kurā uz istabām baigās rindas, bet man nepiešķirtu, jo sistēmā uzreiz redz, ka ģimenei īpašumi.
19.09.2021 00:20 |
 
Reitings 122
Reģ: 15.06.2020
Leena @ 19.09.2021 00:18
Esmu vēljoprojām deklarēta mātes dzīvoklī, kurā nedzīvoju. Patiesībā izlika uzreiz, kad atgriezos no ārzemēm, jo vecmammu nolēma paņemt aprūpē un man nebija īsti teikšanas, bet saprotu, ka tā iespējams ir labāk. Tas vecmammas dzīvoklis, kurā viņa nedzīvo, jau kādus 7 gadus tika neoficiāli bez līgumiem izīrēts 2 atsevišķiem īrniekiem - viena istaba vīrietim, kuram drīz to uzteica, jo ielika mani, otru istabu izīrēja tai trakajai, kura pat no dzīvokļa biedra istabas bija ņēmusi bez atļaujas sev mēbeles. :D Pienāca kaut kāds brīdis, kad VID uzrāva šo visu un lika noslēgt līgumu, noslēdza visu dzīvokli ar īrnieci, jo viņai bija darbs, kamēr man sociālā dienesta statuss. Sociālais dienests gribēja, lai slēdzu ar vecmammu īres līgumu par 1 istabu, jo tad varēšot 40 % apmaksāt no dzīvojamās platības, uz ko māte iebilda, ka nē, jo baigais čakars.
Šobrīd situācija ir mainījusies, strādāju, bet šobrīd nestudēju, savukārt, īrniece te sataisīja tādas ziepes, ka pati aizgāja - karantīnas laikā te piebraukāja policija. Atceros, ka 1reiz tomēr izsaucu, jo viņas vecis bija iegājis manā guļamistabā un draudēja. Policija tīri saprotoša, nedzina ārā, ja jau bija tā vienošanās.
Tām, kas te saka, ka izlutināta mamzele, varu piemetināt, ka pirms kursiem ārzemēs strādāju arī fizisku darbu uz pilnu slodzi, un neuzskatu to par mīnusu. Vienkārši covid-19 bija grūti sameklēt darbu, jo sākās ierobežojumi un daudzus pat atlaida. Braukt uz otru Latvijas galu strādāt, kur piedāvāja mazatalgotu darbu iestādē, negribēju tīri tādēļ, ka tajā miestā nebija pat ko noīrēt.

Ai, te pārsvarā cilvēkus viens otru nicina
19.09.2021 00:23 |
 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Vispār cik ļoti trūcīgai tad tai personai jābūt, lai viņu uzreiz iekārtotu sociālajā istabā? Cilvēks, kurš nekur nav deklarējies, vai bārenis?
19.09.2021 00:45 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.02.2019
Leena @ 19.09.2021 00:45
Vispār cik ļoti trūcīgai tad tai personai jābūt, lai viņu uzreiz iekārtotu sociālajā istabā? Cilvēks, kurš nekur nav deklarējies, vai bārenis?

Droši vien trūcīgi ģērbtai, bez ienākumiem, bez savas mantas, pat bez vecāku un vecvecāku mantas. Varbūt pat ne bezdarbniecei, bet kādai sētniecei, kas dara vienkāršu darbu, vai kapu kopējai. Varbūt jābūt alkoholiķei, neizglītotai, mazsvarīgai - cilvēks bomzis utt.
19.09.2021 00:52 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Leena @ 19.09.2021 00:45
Vispār cik ļoti trūcīgai tad tai personai jābūt, lai viņu uzreiz iekārtotu sociālajā istabā? Cilvēks, kurš nekur nav deklarējies, vai bārenis?

Nav tāda viena mēraukla. Sākumā ir jāsaņem statuss - trūcīgas vai maznodrošinātais. Trūcīgo statusu nosaka pēc valsts likumā noteiktās kārtības, neatkarīgi kurā pašvaldībā dzīvo. Kur atskaites punkts ir strikti noteikts ienākumu lielums. Precīzi gan nepateikšu. Taču maznodrošināto statusu nosaka katra pašvaldība atsevišķi. Un te jau var būt dažādi, jo var būt tā, ka katrā pašvaldībā ir sava kārtībā un prioritātes uz dzīvokļiem (invalīdi, bāreņi, trūcīgie utt., utml). Zinu, ka arī bārenis konkrētā pašvaldībā var gaidīt savu rindu uz Sociālo dzīvokli. Tā pat man ir zināms gadījums, kur draudzene zaudēja savu dzīvokli pašvaldības ēkā (pieminēšu, ka viņas dzīvoklis nebija tas, kurā ugunsgrēks izcēlās), un ēka vairs nebija droša dzīvošanai, tādēļ ieguva uzreiz dzīvokli pašvaldības ēkā - nebija jāgaida rindā. Ko es gribu ar to teikt? Ka ir jāgaida rindā, jo ne jau katrai pašvaldībai ir daudz to brīvo dzīvokļu vai sociālo māju.
Un tas vai esi vai neesi deklerēta kaut kur man šķiet īsti nedod nekādu priekšrocību, cik nu vari dabūt par to sodu. Citādi jau puse Rīgas bomži var tikt "bezmaksas" dzīvokļos.
19.09.2021 01:25 |
 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Bet, ja cilvēks vēlas atpakaļ savā deklarētajā dzīves vietā, kurā viņš uzaudzis, kura pieder vecākiem, un citur nav kur iet, otrs dzīvoklis izīrēts citam cilvēkam un sociālā mājā istaba nav piešķirta, viņam ir tiesības prasīt iekārtot sevi atpakaļ deklarētajā dzīves vietā? To dara caur policiju vai tiesu? Bet trūcīgie un maznodrošinātie nemaz nevar maksāt par tiesu, jo nav tam naudas. :D
19.09.2021 02:31 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Leena @ 19.09.2021 02:31
Bet, ja cilvēks vēlas atpakaļ savā deklarētajā dzīves vietā, kurā viņš uzaudzis, kura pieder vecākiem, un citur nav kur iet, otrs dzīvoklis izīrēts citam cilvēkam un sociālā mājā istaba nav piešķirta, viņam ir tiesības prasīt iekārtot sevi atpakaļ deklarētajā dzīves vietā? To dara caur policiju vai tiesu? Bet trūcīgie un maznodrošinātie nemaz nevar maksāt par tiesu, jo nav tam naudas. :D

Dzīvokļa īpašnieks, lai lauž īres līgumu. Tas nav iespējams?
Kā jau teicu, lai tiktu sociālajā dzīvoklī, ir jāskatās konkrētās pašvaldības nosacījumi par šo iespēju. Pēc tevis sacītā, piedod, bet par sociālo dzīvokli tu vari aizmirst, kamēr Taviem vecākiem ir divi dzīvokļi, no kuriem vien pat tiek oficiāli īrēts.
Tev kā deklerētai personai īsti nav pilnvaras rīkoties ar konkrēto dzīvokli kā ar savu īpašumu.
19.09.2021 03:10 |
 
Reitings 165
Reģ: 31.08.2021
hmx @ 19.09.2021 00:52

Droši vien trūcīgi ģērbtai, bez ienākumiem, bez savas mantas, pat bez vecāku un vecvecāku mantas. Varbūt pat ne bezdarbniecei, bet kādai sētniecei, kas dara vienkāršu darbu, vai kapu kopējai. Varbūt jābūt alkoholiķei, neizglītotai, mazsvarīgai - cilvēks bomzis utt.

nevienu neiekārto sociālajā mājā uzreiz.bez jebkādiem ienākumiem. Sākumā vajag nenoprāgt badā padzīvojot pāris gadus bez ienākumiem.
No kurienes tad bomži uz ielām?
Ja nabags, tag jēmēģina uz bezpajumtnieku patversmi, iedos gultas vietu blaku utainam bomzim. Neziu gan kā teksta autorei tur patiktu, jo ņemot vērā ka sieviete, teiktu ka izvarošanas draudi ir nopietni. Bet nebūšu expersts kā tās lietas kur notiek.
Teksta autorei par īrenieces ar īres līgumu izlikšanu, īrnieki ir aizsargāti. Paies gadi kamēr iztiesāsi izlikšanu. Un pareizi ir, kāpēc lai viņai tavu finanšu problēmu dēļ vajadzētu vākties uz ielas vai bezpajumtnieku patversmi, tikai tāpēc ka tev pēkšņi problēmas.
19.09.2021 05:06 |
 
Reitings 165
Reģ: 31.08.2021
Susurrrrrs @ 18.09.2021 17:22
Un beernus var pabalstiit, ja shie ko dara sapraatiigu nevis 1,5 gadus slaistaas un karo ar iirniekiem.

pastāsti, kas tu par traku pretīgu maitu. Nu kur tādas rodas. Tu trakā kuce, laikam arī savu bērnus neatpalstīji. Tādām trakajām vajag piespiedu operāciju. Lai nevairojas. Izsaku ldzjūtību taviem bērniem. Dažiem dzīvē vienkārši neveicas.
19.09.2021 05:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!